X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Kapitálové životní pojištění Česká pojišťovna

 POZOR: Kapitálové životní pojištění s garantovaným zhodnocením se nenabízí. Kapitálové životní pojištění České pojišťovny bylo velmi oblíbeným produktem v ČR. Je to dáno především dlouholetou tradicí ČS a výhodností kapitálové pojistky. Ta umožňuje odpočet daně a výhodné zúročení vložených prostředků s pokrytím rizika snížení hodnoty. Více informací o KŽP naleznete na stránce – kapitálové životní pojištění.

Již neaktuální produkty:
Životní pojištění Manažer – kapitálové životní pojištění – Česká pojišťovna
Životní pojištění Partner – kapitálové životní pojištění – Česká pojišťovnaPřemýšlíte-li o životním pojištění se zhodnocením vložených úspor, je aktuální nabídka investičních životních pojištění. V takovém případě vyplňte formulář nahoře. Naše operátorka se s Vámi domluví na schůzce s naším specialistou na životní pojištění a zdarma Vám srovná investiční a kapitálová životka v Česku. Pokud jste se již rozhodli pro kapitálové životní pojištění ČS, tak si jej můžete s námi sjednat.


Diskuze a zkušenosti


Emil Šípek k Kapitálové životní pojištění Česká pojišťovna:
Na doporučení České spořitelny, (kde jsem dlouhodobým klientem) - jsem uzavřel Kapitálové životní pojištění KAPITÁL. Po informacích, které jsem našel na webu mám pochybnosti o výhodnosti tohoto produktu. Prosím poraďte. Šípek.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Kapitálové životní pojištění Česká pojišťovnaPřemýšlíte-li o životním pojištění s možností státního příspěvku vyplňte formulář nahoře. Kontaktuje Vás naše operátorka a sjedná Vám schůzku s naším specialistou na životní pojištění. Ten Vám srovná životní pojistky v ČR pro rok 2021. Zdarma a nezávazně.