X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění ČPP

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

ČPP pojištění srovnání

Česká podnikatelská pojišťovna životní pojištění

 Česká podnikatelská pojišťovna skrze Vienna Insurance Group nabízí neživotní pojistné produkty i životní pojištění. Nabídka ČPP v oblasti životní pojistky je rozdělena do čtyř kategorií: kapitálové životní pojištění, investiční životní pojištění, rizikové životní pojištění bez spoření a zdravotní pojištění.

Nejvýhodnější či nejlevnější životní pojištění od ČPP pokrývá bezpečnost rodiny a obsahuje daňové zvýhodnění. Různé varianty nabízejí pojištění možnosti úrazu či zproštění od placení. Pokud je Váš věk již více, jak 65 let, může Vám ČPP nabídnout pojištění pro starší klienty. Pro srovnání se nechte kontaktovat našim specialistou na životní pojištění vyplněním formuláře nahoře.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
ČPPMaximum Risk
ČPP
úrazové pojištění--Nabízí pouze Partners. Pojištění celé rodiny, široká škála pokrytí rizik včetně úrazů a nemocí.Finanční bonus při dožití. Sleva 15 % na připojištění invalidity.
ČPPNEON RISK
ČPP
úrazové pojištění--Pojištění pro celou rodinu (až 4 děti). Kryje případy úrazu či nemoci s pojistným krytím smrti a dožití. Pojistné plnění hospitalizace všude na světě. Pomoc s asistovanou reprodukcí. Kryje případ smrti úrazem.Sleva 15 % na připojištění invalidity. Věrnostní bonus a bonus za bezeškodní průběh. Sleva za propojištěnost, výši pojistného a „hypoteční“ rizika.
ČPPSkupinové pojištění s Filipem Plus
ČPP
úrazové pojištění-anoVhodné pro zaměstnavatele. Kryje úrazy zaměstnanců. Vhodné taky pro dětské výlety a skupinové akce se zaměstnanci, dospělými či dětmi. Vztahuje se na úraz někoho ze skupiny. Může být platné na několik hodin až celý rok Sleva za počet osob.
ČPPNEON LIFE
ČPP
rizikové životní pojištěníPojištění pro celou rodinu (až 4 děti). Kryje případy úrazu či nemoci s pojistným krytím smrti a dožití. Pojistné plnění hospitalizace všude na světě. Pomoc s asistovanou reprodukcí. Navíc pojištění smrti úrazem či nemocí.Sleva 15 % na připojištění invalidity. Věrnostní bonus a bonus za bezeškodní průběh. Sleva za propojištěnost, výši pojistného a „hypoteční“ rizika.
ČPPNEON INVEST
ČPP
investiční životní pojištění1,7 %-Pojištění pro celou rodinu (až 4 děti). Kryje případy úrazu či nemoci s pojistným krytím smrti a dožití. Pojistné plnění hospitalizace všude na světě. Pomoc s asistovanou reprodukcí. Chrání před úmrtím a nabízí investiční složku skrze své fondy.Sleva 15 % na připojištění invalidity. Věrnostní bonus a bonus za bezeškodní průběh. Sleva za propojištěnost, výši pojistného a „hypoteční“ rizika.
ČPPMaximum Life
ČPP
rizikové životní pojištěníNabízí pouze Partners. Pojištění celé rodiny, široká škála pokrytí rizik včetně úrazů a nemocí a případ smrti.Finanční bonus při dožití. Sleva 15 % na připojištění invalidity.
ČPPMaximum Invest
ČPP
investiční životní pojištění--Nabízí pouze Partners. Pojištění celé rodiny, široká škála pokrytí rizik včetně úrazů a nemocí a případ smrti. Součástí je investování do podílových fondů. Možnost pojištění až 7 osob.Finanční bonus při dožití. Sleva 15 % na připojištění invalidity.
ČPPŠTÍSTKO
ČPP
investiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištěbní pro děti. Spořící a riziková část.
ČPPPojištění odpovědnosti myslivosti
ČPP
pojištění odpovědnostiPojištění se vztahuje na odpovědnost pojištěného za újmu způsobenou při výkonu práva myslivosti na základě příslušných oprávnění. Kryje i zranění loveckým psem nebo dravcem. Plnění až 20.000.000 Kč.Sleva za věrnost až 20%.
ČPPPojištění odpovědnosti zaměstnance
ČPP
pojištění odpovědnostiOdpovědnost za újmu způsobenou zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů nebo v přímé souvislosti s nimi. Plnění až 200.000 Kč. Platné v ČR a Evropě.Sleva za věrnost až 20%.
ČPPSIMPLEX
ČPP
pojištění odpovědnostianoPojištění majetku až do 15.000.000 Kč a pojištění odpovědnosti až do 10.000.000 Kč.Pro živnostníky a malé podnikatele. Ochrana majetku vlastního i cizího a pojištění odpovědnosti za případnou Vámi způsobenou škodu při podnikání. Varianty MINI, OPTI a MAXI.Sleva za věrnost až 20%.
ČPPKOMPLEX III
ČPP
pojištění odpovědnostianoPojištění majetku až do 100.000.000 Kč a pojištění odpovědnosti až do 30.000.000 Kč. Vhodné pro větší podnikatele a firmy.
ČPPPojištění podnikatelů a průmyslu na míru
ČPP
pojištění odpovědnostianoVhodné pro velké firmy a podnikatele s individuálním nastavením. Pojištění ušlého zisku, odpovědnosti i škody na majetku.
ČPPFinanční způsobilost dopravce
ČPP
pojištění odpovědnostianoZákonem vyžadované pojištění pro dopravce. ČPP vydá všechny dokumenty, které jsou pro úřad nezbytné.
ČPPPojištění úpadku cestovní kanceláře
ČPP
pojištění odpovědnostianoZákonem vyžadované pojištění pro cestovní kanceláře.
ČPPPojištění finanční ztráty MaxiON
ČPP
pojištění odpovědnostianoPojistné plnění do 1 milirdy Kč. Chrání v situaci, kdy nestačí povinné ručení a Vaše firemní vozidlo způsobí nehodu s velkou škodou.
ČPPHAFAN
ČPP
pojištění majetkuPojištění veterinární péče. Pro psa ve věku 6 měsíců až 8 let. Výhodné pojištění canisterapeutických a asistenčních psů. Platné v ČR a případně EU. Spoluúčast 500 Kč. Sleva 30 % na rozestavěné stavby. Bonus za bezeškodní průběh až 30 %, sleva za věrnost až 20 %, sleva za spoluúčast až 15 %, sleva za propojištěnost až 13 %, sleva při ročním placení pojistného 6 %.
ČPPBYTEX+
ČPP
pojištění majetkuOchrana proti rizikům s provozováním bytového domu včetně pojištění odpovědnosti.Vstupní bonus 30 %, 10 % sleva u zvolené spoluúčasti, 4 % za roční platbu.
ČPPDOMEX+
ČPP
pojištění majetkuPojištění domu, jeho vybavení, celé domácnosti a odpovědnosti v běžném životě. Varianty MINI, OPTI a MAXI.Sleva 6 % při ročním placení, sleva 30 % při nové smlouvě, slava za propojištěnost až 10 %.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČPPS Filipem PLUS
ČPP
kapitálové životní pojištění-anoPojištění rizik (úraz, zdravotně sociální, zproštění od placení pojistného) a úvěru.
ČPPGARANT
ČPP
kapitálové životní pojištění-anoGarantovaná úroková sazba.
ČPPS Filipem V.I.P.
ČPP
kapitálové životní pojištění2,2 %ano
ČPPS Filipem EXCLUSIVE
ČPP
kapitálové životní pojištění2,2 %ano
ČPPEvropská penze Premium – důchodový program
ČPP
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČPPVýběrové živ.pojištění Maximum 3
ČPP
investiční životní pojištění flexibilníano
ČPPEVOLUCE PLUS
ČPP
investiční životní pojištěníflexibilníanoCelá rodina na jedné smlouvě (5 osob). Životní i neživotní rizika.
ČPPOK1 rizikový plán
ČPP
investiční životní pojištěníflexibilníanoZajištění celé rodiny. Možnost nastavit více investiční či více rizikový plán.Bezškodní a věrnostní bonus.
ČPPPojištění občana v občanském životě
ČPP
pojištění odpovědnostiPokryje újmy, které způsobíte třetí osobě v souvislosti s držbou nemovité věci, vedením domácnosti, provozem jejího zařízení, při zábavě, rekreačním sportu, jako vlastník nebo opatrovatel drobného domácího zvířete nebo jako vlastník nebo provozovatel vybraného malého plavidla. Chrání v ČR a Evropě.Sleva za věrnost až 20%.
ČPPPojištění stavby
ČPP
pojištění majetkuVztahuje se na stavby ve výstavbě a přísušenství, stavební materiály, protipožární ochrana, motor výtahu, apod. Chrání před odcizením, povodní, mrazem, požárem a živly obecně. Spoluúčast od 500 Kč.Sleva 30 % na rozestavěné stavby. Bonus za bezeškodní průběh až 30 %, sleva za věrnost až 20 %, sleva za spoluúčast až 15 %, sleva za propojištěnost až 13 %, sleva při ročním placení pojistného 6 %.
ČPPPojištění domácnosti
ČPP
pojištění majetkuChrání: elektroniku, nábytek, skla, podlahy, ošacení a boty, sportovní náčiní, domácí dílnu, světla, peníze v hotovosti, drobné mazlíčky, sbírky, doklady, potraviny v ledničce atd.Sleva 30 % na rozestavěné stavby. Bonus za bezeškodní průběh až 30 %, sleva za věrnost až 20 %, sleva za spoluúčast až 15 %, sleva za propojištěnost až 13 %, sleva při ročním placení pojistného 6 %.
ČPPPojištění bytových domů
ČPP
pojištění majetkuChrání: bytové domy včetně příslušenství, vedlejší budovy, dočasné stavby, zařízení staveniště, elektromotory, zařízení kanceláře apod.Sleva 30 % na rozestavěné stavby. Bonus za bezeškodní průběh až 30 %, sleva za věrnost až 20 %, sleva za spoluúčast až 15 %, sleva za propojištěnost až 13 %, sleva při ročním placení pojistného 6 %.
ČPPPojištění chat a chalup
ČPP
pojištění majetkuChrání chatu či chalupu proti vykradení, vandalismu a živlům.Sleva 30 % na rozestavěné stavby. Bonus za bezeškodní průběh až 30 %, sleva za věrnost až 20 %, sleva za spoluúčast až 15 %, sleva za propojištěnost až 13 %, sleva při ročním placení pojistného 6 %.

Česká podnikatelská pojišťovna v oblasti investičního životního pojištění nabízí hned několik druhů pojištění. Všechny typy využívají ukládání peněz do podílových fondů (Pioneer Investments, Conseq a Arts Asset Management GmbH).

Může se však stát, že peníze se zhodnotí velmi málo nebo hodnota naspořených peněz klesne. Pokud hledáte spíše konzervativní zhodnocení s garancí, doporučujeme sáhnout po některém z kapitálových životních pojištění ČPP nebo konzervativních fondech. Česká podnikatelská pojišťovna nabízí i spořící (investiční) životní pojištění pro nejmenší.
Diskuze a zkušenosti


Zdeněk k ČPP pojištění srovnání:
S ČPP mám velmi dobré zkušenosti i když ten název "podnikatelská" je spíše marketingový

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Česká podnikatelská pojišťovna


Pojišťovna ČPP skupiny Vienna Insurance Group nabízí širokou škálu produktů zaměřených na pojištění. Životní pojištění ČPP, to jsou investiční životní pojištění a kapitálové životní pojištění. Společnost ČPP Vienna Insurance Group nabízí také rizikové životní pojištění.

Životní pojištění od ČPP Vienna Insurance Group si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.