X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Seznam životních pojištění 2024

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
Allianz pojištěníAllianz ŽIVOT
Allianz
rizikové životní pojištěníGarance nejvyššího plnění u 251 závažných úrazů a nemocí. Progresivní plnění až do výše 800 % a u pojištění denního odškodného až do výše 500 %. Zrušení smlouvy bez poplatku.Sleva na ostatní produkty Allianz. 21 % na Allianz Auto, 7 % Allianz Domov a 7 % na Allianz Penze.
Allianz pojištěníAllianz ŽIVOT investiční
Allianz
investiční životní pojištění7,56 %anoS pravidelnou investiční složkou. Garance nejvyššího plnění u 251 závažných úrazů a nemocí. Progresivní plnění až do výše 800 % a u pojištění denního odškodného až do výše 500 %. Zrušení smlouvy bez poplatku.Sleva na ostatní produkty Allianz. 21 % na Allianz Auto, 7 % Allianz Domov a 7 % na Allianz Penze.
Allianz pojištěníMojeInvesticeAqua
Allianz
investiční životní pojištění-anoSpecifické životní pojištění chránící před úmrtím s investováním do vodohospodářství. Peníze jsou vyplaceny při dožití. Investuje do HVB GLOBAL WATER RISK CONTROL 6 Indexu.
Allianz pojištěníŽivotní pojištění pro zaměstnance
Allianz
rizikové životní pojištěníanoProdukt pro podnikatele pro pojištění zaměstnanců a osob na sportovní akce, teambuildingy, konference, firemní akce, školy i školky, letní tábory, kroužky apod.Příspěvkem osvobodíte zaměstnance od placení pojistného na sociální a zdravotní pojištění až do výše 50000 Kč za rok.
BNP Paribas Cardif pojištěníPojištění osobních financí
BNP Paribas Cardif
úvěrové životní pojištěníSjednává se k hypotékám, půjčkám či kreditním kartám a chrání proti výpadku financů kvůli ztrátě zaměstnání, pracovní neschopnosti či invalidity. Obsahuje pojištění pravidelných výdajů.
BNP Paribas Cardif pojištěníÚrazové pojištění
BNP Paribas Cardif
úrazové pojištěníV případě úrazu vyplácí denní dávku za každý den pobytu v nemocnici a měsíční částku za každý měsíc pracovní neschopnosti. Možné zahrnout i členy rodiny.
ČPP pojištěníMaximum Invest
ČPP
investiční životní pojištění--Nabízí pouze Partners. Pojištění celé rodiny, široká škála pokrytí rizik včetně úrazů a nemocí a případ smrti. Součástí je investování do podílových fondů. Možnost pojištění až 7 osob.Finanční bonus při dožití. Sleva 15 % na připojištění invalidity.
ČPP pojištěníMaximum Life
ČPP
rizikové životní pojištěníNabízí pouze Partners. Pojištění celé rodiny, široká škála pokrytí rizik včetně úrazů a nemocí a případ smrti.Finanční bonus při dožití. Sleva 15 % na připojištění invalidity.
ČPP pojištěníMaximum Risk
ČPP
úrazové pojištění--Nabízí pouze Partners. Pojištění celé rodiny, široká škála pokrytí rizik včetně úrazů a nemocí.Finanční bonus při dožití. Sleva 15 % na připojištění invalidity.
ČPP pojištěníNEON INVEST
ČPP
investiční životní pojištění1,7 %-Pojištění pro celou rodinu (až 4 děti). Kryje případy úrazu či nemoci s pojistným krytím smrti a dožití. Pojistné plnění hospitalizace všude na světě. Pomoc s asistovanou reprodukcí. Chrání před úmrtím a nabízí investiční složku skrze své fondy.Sleva 15 % na připojištění invalidity. Věrnostní bonus a bonus za bezeškodní průběh. Sleva za propojištěnost, výši pojistného a „hypoteční“ rizika.
ČPP pojištěníNEON LIFE
ČPP
rizikové životní pojištěníPojištění pro celou rodinu (až 4 děti). Kryje případy úrazu či nemoci s pojistným krytím smrti a dožití. Pojistné plnění hospitalizace všude na světě. Pomoc s asistovanou reprodukcí. Navíc pojištění smrti úrazem či nemocí.Sleva 15 % na připojištění invalidity. Věrnostní bonus a bonus za bezeškodní průběh. Sleva za propojištěnost, výši pojistného a „hypoteční“ rizika.
ČPP pojištěníNEON RISK
ČPP
úrazové pojištění--Pojištění pro celou rodinu (až 4 děti). Kryje případy úrazu či nemoci s pojistným krytím smrti a dožití. Pojistné plnění hospitalizace všude na světě. Pomoc s asistovanou reprodukcí. Kryje případ smrti úrazem.Sleva 15 % na připojištění invalidity. Věrnostní bonus a bonus za bezeškodní průběh. Sleva za propojištěnost, výši pojistného a „hypoteční“ rizika.
ČPP pojištěníSkupinové pojištění s Filipem Plus
ČPP
úrazové pojištění-anoVhodné pro zaměstnavatele. Kryje úrazy zaměstnanců. Vhodné taky pro dětské výlety a skupinové akce se zaměstnanci, dospělými či dětmi. Vztahuje se na úraz někoho ze skupiny. Může být platné na několik hodin až celý rok Sleva za počet osob.
ČPP pojištěníŠTÍSTKO
ČPP
investiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištěbní pro děti. Spořící a riziková část.
ČSOB pojištěníBEZ OBAV
ČSOB
investiční životní pojištění6,51 %anoPro osoby 14-80 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
ČSOB pojištěníFORTE
ČSOB
investiční životní pojištění6,51 %anoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život, výpadek příjmu, úrazy, invaliditu a vážné choroby. Obsahuje asistenci.
ČSOB pojištěníFORTÍK
ČSOB
investiční životní pojištění6,51 %anoPojištění pro děti, ale i 2 dospělé. Chrání proti chorobám, úrazu a hospitalizaci.
ČSOB pojištěníMaxík
ČSOB
investiční životní pojištění0,8 %anoGarantované minimální zhodnocení 0,8%.
ČSOB pojištěníMaximal Profit
ČSOB
investiční životní pojištění0,8 %anoGarantované minimální zhodnocení 0,8%.
ČSOB pojištěníNÁŠ ŽIVOT
ČSOB
rizikové životní pojištěníChrání před smrtí, invaliditou, pracovní neschopností, vážnými chorobami, invaliditou 3. stupně, úrazy a hospitalizací. Obsahuje asistenční služby.
ČSOB pojištěníPB Life Invest
ČSOB
investiční životní pojištění-anoPro klienty ČSOB Privátní banky.
ČSOB pojištěníPojištění hypotéky
ČSOB
úvěrové životní pojištění Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky. 12 splátek až celá částka hypotéky.
ČSOB pojištěníPojištění k úvěrům
ČSOB
úvěrové životní pojištění K hypotéce nebo půjčce a do výše až 5 milionů Kč.
ČSOB pojištěníPojištění pravidelných plateb
ČSOB
úvěrové životní pojištění Vyplácí až 10.000 Kč měsíčně při ztrátě zaměstnání. Při úmrtí se vyplatí 60.000 Kč.
ČSOB pojištěníPojištění pro ženy a muže
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOB pojištěníSkupinové úrazové pojištění
ČSOB
rizikové životní pojištěníPokud pořádáte akci, kde bude více lidí, můžete pojistit celou skupinu (školní zájezd, tábor, firemní akci). Platné 1 den až 1 rok po celém světě.
Generali pojištěníBel Mondo 20
Generali
investiční životní pojištění4,6 %anoPojištění smrti, úrazu a poúrazové péče. Až 8 lidí na 1 smlouvě. Dorovnání výpadku příjmů v důsledku úrazu, nemoci a invalidity
Generali pojištěníMůj život
Generali
investiční životní pojištění4,6 %anoKryje úraz, boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny. Obsahuje volitelně investiční .složkuPojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy.
Generali pojištěníMůj život pro děti
Generali
investiční životní pojištění4,6 %anoKryje u dítěte úraz a boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny.
Generali pojištěníÚrazové pojišťení
Generali
úrazové pojištění--Až pro 8 osob na jednu smlouvu. Bez ohledu na věk. Chrání před hospitalizací a smrtí následkem úrazu.
Generali pojištěníÚrazové pojišťení pro děti
Generali
rizikové životní pojištěníPojištění pro nejmenší i teenagery.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníKrátkodobé skupinové úrazové pojištění
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištění-neMožné pojistit pracovní kolektivy, žáky škol a školek či členy zájmových sdružení. Chrání před smrtí a trvalými následky po úrazu.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníRodinné úrazové pojištění
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištění-nePro 1 až 2 dospělé osoby a 1 až 5 dětí. Úraz, úraz v motorovém vozidle, smrt následkem úrazu, odškodné za léčbu, invalidita, 5% sleva při roční platbě, 10% sleva pro členy Sboru dobrovolných hasičů, 10% sleva pro členy Společenstva kominíků.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníSkupinové úrazové pojištění
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištěníVhodné pro pracovní kolektivy, školky a školy, kluby apod.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníÚrazové pojištění hasičů
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištění-neUrčené pro sbory dobrovolných hasičů (SDH) obce. Pojištění chrání při provádění zásahu hasičů.Skupinová sleva
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníÚrazové pojištění jednotlivce
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištění-nePojištění při výkonu práce, ve volném čase, při sportu i cestování v zahraničí. pro děti i dospělé. Kryje smrt úrazem, trvalé následky po úrazu a léčení úrazu.
KB pojištěníELÁN
KB
rizikové životní pojištěníChrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí. Pojištění pro děti i rodiče.
KB pojištěníHYPO úvěrové pojištění
KB
úvěrové životní pojištění-Kryje neschopnost splácet úvěr, hypotéku, úvěr ze stavebního spoření či úvěr pro živnostníka u KB. Chrání před úmrtím, invaliditou, pracovní neschopností a ztrátou zaměstnání.
KB pojištěníMojeJistota
KB
rizikové životní pojištěníChrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí. 15-75 let.
KB pojištěníMojePojištění plateb
KB
úrazové pojištění-Úrazové pojištění chránící před výpadkem plateb vinou úrazu. Varianty Klasik, Klasik+, Extra a Extra+.
KB pojištěníMoudré pojištění
KB
rizikové životní pojištěníNemá investiční složku. Chrání před úrazem, smrtí, nemocemi, pracovní neschopností a hospitalizací.Sleva až 15 % a 10 % na jiná pojištění.
KB pojištěníPojištění k hypotéce KB
KB
úvěrové životní pojištění-Sjednává se k hypotečnímu úveru Komerční banky. Pojištění pro případ úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání. S pojištěním nižší úroková sazba.
KB pojištěníProfi pojištění plateb
KB
úrazové pojištění-Profi pojištění plateb zajistí finanční prostředky na platby pravidelných měsíčních výdajů z podnikatelského účtu klienta.
KB pojištěníVital Invest
KB
investiční životní pojištění 2,51 % anoPojištění pro případ dožití a smrti. Možné garantované zhodnocení 0,7 % nebo flexibilní.Garantovaný výnos.
KB pojištěníVital Premium
KB
kapitálové životní pojištění2,51 %anoGarantované zhodnocení 0,8 %. Shednává se pouze v EUR nebo USD.Garantovaný výnos.
Kooperativa pojištěníBEST DOCTORS
Kooperativa
rizikové životní pojištěníZajistí nadstadartní péči v nejlepších zařízeních v ČR.K dispozici je i asistenční služba MediCompas.
Kooperativa pojištěníFLEXI
Kooperativa
rizikové životní pojištěníPojištění nemoci, invalidity a hospitalizace. zdarma pojištění všech rizikových sportů. Platné na celém světě.500.000 Kč navíc při trvalých následcích.
Kooperativa pojištěníFlexi junior
Kooperativa
investiční životní pojištění-anoZajištění dítěte do 19. roku života.
Kooperativa pojištěníFLEXI RISK
Kooperativa
rizikové životní pojištěníJednoduché pojištění pro 1 dospělého. Možno sjednat online.500.000 Kč navíc při trvalých následcích.
Kooperativa pojištěníKamarád
Kooperativa
investiční životní pojištění-anoPro děti do 16 let. Asistenční služba zdarma. Bonusy a jistota.
Kooperativa pojištěníNA PŘÁNÍ
Kooperativa
rizikové životní pojištění Chrání proti úmrtí, nemoci, invaliditě a úrazu.5 % sleva za věrnost každých 5 let.
Kooperativa pojištěníNA PŘÁNÍ
Kooperativa
investiční životní pojištění-ano
Kooperativa pojištěníPERSPEKTIVA
Kooperativa
investiční životní pojištěníflexibilníanoPojistí pro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik.
Kooperativa pojištěníPojištění na škodu pro manažery obchodních firem
Kooperativa
pojištění odpovědnostiChrání firmu a členy orgánů společnosti při náhradě škody způsobené v souvislosti s výkonem jejich funkce.
Kooperativa pojištěníProgram Žabka
Kooperativa
investiční životní pojištění-anoPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci a finančně zajišťuje.
Kooperativa pojištěníSkupinové pojištění
Kooperativa
rizikové životní pojištěníPro zaměstnavatele, kteří chtějí pojistit zaměstnance např. na temabuildingovou akci, pro školy a školky a zájmové spolky.
Kooperativa pojištěníÚrazové pojištění
Kooperativa
úrazové pojištěníPokrývá trvalé následky úrazu, vážná onemocnění, invalidita III. stupně. s platností na celém světě.
Kooperativa pojištěníÚrazové pojištění dětí
Kooperativa
úrazové pojištěníPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci.
Kooperativa pojištěníÚrazové pojištění dětí
Kooperativa
rizikové životní pojištěníPomůže hradit poúrazovou léčbu dítěte, případně další komfortní život dítěte s poúrazovým postižením.
Maxima pojištěníMaxEfekt
Maxima
rizikové životní pojištěníKrytí do 4 milionů Kč. Bez spořící složky, až do věku 75 let, pojištění invalidity I., II. III.,... Velké množství pojištěných událostí.
Maxima pojištěníPojištění nutné a neodkladné zdravotní péče cizinců
Maxima
rizikové životní pojištěníKrytí až 60.000 EUR. Pro cizince. Možné sjednat online
Metlife pojištěníBalanceLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro zabezpečení celé rodiny. Hlavní pojištěný může být i dítě. Pro případ smrti a dožití. Možnost připojištění - trvalé následky, léčba, chirurgický zákrok, rekonvalescence. Možnost mimořádného výběru.
Metlife pojištěníFairLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění zaměřené na pojistnou ochranu. Pro 1 dospělého a až 5 dalších osob. Pro případ smrti a dožití.Slevy pro nekuřáky, pza prevenzi a bezpečné zaměstnání.
Metlife pojištěníGarde
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
Metlife pojištěníInvestLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoZaměřené především na zhodnocování peněz pouze s krytím rizika smrti.
Metlife pojištěníKamarád
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro děti do 16 let. Asistenční služba zdarma. Bonusy a jistota.
Metlife pojištěníKombi
Metlife
úrazové pojištění--Pojištění úrazu i nemoci určené pro jednoho dospělého a až 7 dalších pojištěnců (dospělí i děti). Pouze na 1 pojistnou smlouvu.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
Metlife pojištěníOneLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištění kryjící před úrazy, nemocemi, hospitalizací i smrtí se spořící složkou.Sleva pro nekuřáky až 37 %, 10 % bonus za bezškodní průběh kařdých 10 let.
Metlife pojištěníOneLife pro děti
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištění pro děti kryjící před úrazy, nemocemi, hospitalizací i smrtí se spořící složkou.10 % bonus za bezškodní průběh kařdých 10 let.
Metlife pojištěníPojištění schopnosti splácet
Metlife
úvěrové životní pojištění--Pokryje rizika při nemožnosti splácet hypotéku. Pro případ ztráty příjmu v důsledku úrazu nebo nemoci.
Metlife pojištěníSkupinové pojištění pro firmy
Metlife
rizikové životní pojištěníŽivotní pojištění pro Vaše zaměstnance, které je skvělým firemním benefitem. Srozumitelná smlouva, rychlá výplata.
Metlife pojištěníVision
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoZaměřené na měnící se potřeby rodiny. Pro 2 dospělé a až 6 dalších osob.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
Moneta pojištěníPojištění schopnosti splácet
Moneta
úvěrové životní pojištění--Pro případ pracovní neschopnosti, invalidity, úmrtí, ošetřování člena rodiny.
Moneta pojištěníPojištění věcí, karet a internetových rizik
Moneta
pojištění majetku--Chrání platební karty monety, notebook, mobil či tablet. Ochrání Vás při nákupech na internetu. Asistenční služby a IT podpora.
Moneta pojištěníÚrazové pojištění
Moneta
úrazové pojištění--Pojištění platné na území ČR i v zahraničí. Pojistí Vás i Vaše děti.
Mutumutu pojištěníMutumutu životní pojištění
Mutumutu
rizikové životní pojištění Revoluční životko s krytím pracovní neschopnosti, invalidity a smrti bez investiční složky, bez záludností a s jednoduchou smlouvou.30% sleva při sportování (aplikace Mutumutu), pravidelné dodržování preventivních lékařských prohlídek a zdravého životního stylu. Možnost ukončení pojištění do 48 hodin bez poplatků a sankcí.
NN pojištěníNN Orange Risk
NN
rizikové životní pojištěníPro ty, pro které by změna zdravotního stavu znamenala výraznou finanční zátěž rodiny nebo blízkých. Pro osoby s hypotékou. Jedna smlouva pro celou rodinu. Kryje úrazy, nemoci, riziko invalidity apod.
NN pojištěníNN Smart
NN
investiční životní pojištěníVhodné pro jednotlivce i rodinu. Obsáhlé krytí a spořící složka. (Varianty UZ2C a UM2C). Výběr z podílových fondů NN.
NN pojištěníNN Život
NN
rizikové životní pojištěníJedna smlouva pro celou rodinu (2 dospělí a až 8 dětí). Kryje úrazy, nemoci, riziko invalidity, úhrada nákladů péče.
Pillow pojištěníRizikové životní pojištění
Pillow
rizikové životní pojištěníKrytí až 3 miliony Kč. Pojištění smrti následkem úrazu i nemoci. Pojištění neschopnosti práce a další. Rizika si sami nastavíte.Sleva 20 % pro nové klienty.
Pillow pojištěníÚrazové pojištění
Pillow
úrazové pojištěníKrytí až 3 miliony Kč. Pojištění invalidity, zlomenin, závažných nemocí, neschopnosti práce apod. Rizika si sami nastavíte.Sleva 20 % pro nové klienty.
Pojišťovna České spořitelny pojištěníFLEXI
Pojišťovna České spořitelny
investiční životní pojištění6,14 %anoPojištění nemoci, invalidity a hospitalizace. zdarma pojištění všech rizikových sportů. Platné na celém světě.500.000 Kč navíc při trvalých následcích.
Pojišťovna České spořitelny pojištěníFLEXI pro děti
Pojišťovna České spořitelny
investiční životní pojištění6,14 %anoZajištění dítěte do 19. roku života.
Pojišťovna České spořitelny pojištěníFLEXI pro seniory
Pojišťovna České spořitelny
investiční životní pojištění6,14 %anoZajištění s investováním pro seniory.
Pojišťovna České spořitelny pojištěníPojištění schopnosti splácet
Pojišťovna České spořitelny
úvěrové životní pojištěníKdyž onemocníte nebo ztratíte zaměstnání či zrušíte živnost. V případě úmrtí a invalidity 2. nebo 3. stupně pojišťovna vyplatí celý nesplacený zůstatek úvěru.
Pojišťovna VZP pojištěníFénix
Pojišťovna VZP
úrazové pojištěníanoKrytí až 2,5 milionů Kč. Unikátní pojištění závažných onemocnění. Kryje před závažnými nemocemi a vyplácí jednorázově. Varianty Classic a Premium.Pokud se pojistíte, pojištění pro Vaše dítě zdarma.
Pojišťovna VZP pojištěníMEDVÍDEK
Pojišťovna VZP
rizikové životní pojištěníKrytí až 500.000 Kč. Pro děti 0 - 15 let. Platné celosvětově. Kryje před smrtí úrazem, invaliditou. Denní odškodné za hospitalizaci.Sleva 10 %, jste-li pojištěný u VZP.
Pojišťovna VZP pojištěníÚrazové pojištění
Pojišťovna VZP
rizikové životní pojištěníKrytí až 500.000 Kč. Kryje před smrtí úrazem, invaliditou. Denní odškodné za hospitalizaci.Sleva 10 % na online sjednání. 10 %, jste-li pojištěný u VZP.
Pojišťovna VZP pojištěníZdravotní pojištění Patron
Pojišťovna VZP
úrazové pojištěníKrytí až 1.000 Kč na den. Kompenzuje hospitalizaci a pracovní neschopnost.Sleva 10 %, jste-li pojištěný u VZP.
Raiffeisen pojištěníDOMINO Invest
Raiffeisen
investiční životní pojištěníanoVe spolupráci s UNIQA. Zajištění rodiny a investování do podílových fondů. Možnost volby spoření. Na jedné smlouvě až 2 dospělí a neomezený počt dětí. Chrání proti rizikům z trvalých následků, smrti, úrazů, invalidity, pracovní neschopnosti, vážných onemocnění.
Raiffeisen pojištěníDOMINO Risk 2020
Raiffeisen
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro 2 osoby a neomezeno dětí - rodinné pojištění.
Raiffeisen pojištěníKrátkodobé úrazové pojištění
Raiffeisen
úrazové pojištěníLevné s možností sjednat online. Vhodné na cesty.Sleva 10 %
Raiffeisen pojištěníPojištění hypotéky
Raiffeisen
úvěrové životní pojištěníPojištění při hypotéce od Raiffeisenbank. Pokryje už první měsíc, nízká cena.
Simplea pojištěníŽivotní pojištění
Simplea
rizikové životní pojištěníRevoluční pojištění kryje 99% pojistných událostí s vysokým krytím. Vyplácení pojistného do 2 dnů. Ochrana proti smrti, invaliditě a výpadku příjmu. Možnost kdykoliv ukončit smlouvu.
Slavia pojištěníZdraví+
Slavia
úrazové pojištěníPojištění proti úrazu a trvalým následkům způsobeným úrazem a hospitalizace po úrazu či nemoci. Obsahuje asistenční služby.
SV pojištěníERGO Renta
SV
investiční životní pojištěníflexibilníanoInvestuje do německých fondů MEAG a CONSEQ. Chrání i členy rodiny. Variabilní výplata jednorázově nebo důchodem.
SV pojištěníRizikové životní pojištění
SV
rizikové životní pojištění--Životní rizikové pojištění pro případ smrti s pevně stanovenou pojistnou částkou. Může být placeno měsíčně, čtvrtletně či ročně.
SV pojištěníSkládačka
SV
úrazové pojištění--Krytí až 3 miliony Kč. Vhodné pro klienty, kteří chtějí zabezpečit sebe a své blízké pro případ úrazu a jeho následků.10% sleva při pojištění obou partnerů. 50% sleva pro děti do 14 let. Zdarma krytí na "zachraňovací náklady" a "rehabilitační management".
Unicredit bank pojištěníAmundi Life
Unicredit bank
investiční životní pojištěníanoAž 8 osob na 1 smlouvě, krytí speciálních rizik (autonehoda). Pro klienty na min. 5 let do 60. roku života. Možnost placení zaměstnavatelemBonus 5 % z investované částky po 12ti měsících placení pojistného.
Unicredit bank pojištěníŽIVOT
Unicredit bank
rizikové životní pojištěníPojištění proti smrti, úrazu, nemocem a hospitalizaci.Sleva 25 % na Allianz Auto. U pojištění trvalých následků je uplatněno progresivní plnění až do výše 800 %.
Uniqa pojištěníActiveLife+
Uniqa
rizikové životní pojištěníAž pro 8 osob na jedné smlouvě. Chrání před úrazy, nemocí, hospitalizací i smrtí.Bonusy za preventivní prohlídky. Sleva 25 % za zdravý životní styl.
Uniqa pojištěníDlouhodobé úrazové pojištění
Uniqa
úrazové pojištění--Krytí až 1.000.000 Kč. Vhodné pro 2 dospělé a až 6 dětí do 26 let. Chrání před úrazy, nemocemi či smrtí. Je možné připojistit trvalou invaliditu.
Uniqa pojištěníDOMINO Invest
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoChrání proti rizikům jako běžné životní pojištění + obsahuje spoříci složku. Zahrnuje mnoho diagnóz. Nabízí měsíční dávku v pracovní neschopnosti až 30.000 Kč až 12 na měsíců.
Uniqa pojištěníDOMINO Risk
Uniqa
rizikové životní pojištěníChrání proti výpadku financí, nemocem, úmrtím, úrazům a invalidnímu důchodu. Možnost měsíční dávky či zajištění úvěru. Až 30.000 Kč měsíčně v pracovní neschopnosti.
Uniqa pojištěníDoplňkové penzijní spoření
Uniqa
penzijní spoření14,4 %anoSpoření na stáří, odpočet daně a státní příspěvek.
Uniqa pojištěníKolektivní úrazové pojištění
Uniqa
rizikové životní pojištěníKrátkodobý či dlouhodobý typ, kdy je chráněna celá skupina. Tábory, školy, školky, kurzy, školy v přírodě apod.
Uniqa pojištěníKrátkodobé úrazové pojištění
Uniqa
úrazové pojištění--Pojištění na cesty po ČR i do zahraničí. Na dobu max. 1 měsíc.Sleva 10 %.
Uniqa pojištěníLife IN
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoChrání proti smrti, invaliditě, závažným onemocněním, trvalým následkům a pracovní neschopnosti.Bonusy za věrnost.
Uniqa pojištěníMotýlek
Uniqa
investiční životní pojištění-anoPojištění pro děti a mládež ve věku do 26 let. Chrání proti trvalým následkům a nemocemi. Má investiční složku.
Youplus pojištění4U
Youplus
rizikové životní pojištění Životní pojištění pro případ smrti z jakékoliv příčiny. Možnost připojištění invalidity, závažných nemocí, pracovní neschopnosti či hospitalizace.
Přinášíme vám srovnání všech životních pojištění v ČR v jednom seznamu. Ceny pojištění za měsíc v tabulce nejsou, protože se úzce odvíjejí od rozsahu pojištění. Můžete mít životní pojistku za 150 Kč nebo 3.000 Kč měsíčně. Pro určení konkrétní částky se informujte u našeho poradce vyplněním formuláře nahoře. Seznam je seřazen podle pojišťoven abecedně a obsahuje jak riziková životní pojištění, tak ta investiční.

Tip Tip: Některá životní pojištění nechrání před následky po mozkové mrtvici či infarktu. Stalo se, že klient zůstal upoután na lůžko po mozkové příhodě a pojistné plnění neproběhlo. Vždy se informujte, jaká rizika pojištění kryje.

Před schůzkou s finančním poradcem se vždy připravte. Doporučujeme udělat si vlastní seznam událostí, před kterými chcete být kryti — např. úrazy v běžném životě, úrazy při sportu, nemoci, invalidita, smrt úrazem či nemocí apod. Na schůzce potom seznam porovnejte s krytím, které nabízí finanční poradce. Před podpisem smlouvy se ujistěte, že je vše tak, jak jste se dohodli. Doporučujeme se nebát i malých pojišťoven, které se chtějí na trhu prosadit a mají často nejvíce férové a transparentní podmínky.

Líbil se Vám náš seznam a článek? Budeme rádi za ohodnocení hvězdičkou, případně komentář s Vašimi zkušenostmi.


Diskuze a zkušenosti


Lek Jo k Seznam životních pojištění 2024:
Děkuji za seznam, konečně mám přehled. Přemýšlím o pojištění pro klidnější spaní a nechci někomu naletět. D

Linda k Seznam životních pojištění 2024:
Dobry den, narazila jsme na Vas seznam a mela bych zajem o zivotni pojisteni, ale nevim ktere. Z Vaseho seznamu to nevypliva. Mate nekde zkusenost?

Jiří Stránský k Seznam životních pojištění 2024:
Do úplného seznamu vám vážení chybí ještě Ergo, Era, Unicredit a Maxima ;) Ale jinak chválím ;);)

Dan k Seznam životních pojištění 2024:
Pěkný přehled vidět to takhle pohromadě, kdo co nabízí. Já mám životní pojištění předělaný k pojišťovně Simplea kvůli lepším podmínkám a zajištění krytí. 

Gabriel Melena k Seznam životních pojištění 2024:
Youplus: Ano, mé zkušenosti (osobní zkušenosti) jsou takové, že jsem zjistil, že se jedná o podvodníky. Takže rychle do nich pryč a nepojišťovat se! Zlomili jste si nohu? Pojišťovna se vymluví na zánět žaludku... Rakovina v hlavě? No přeci Vás někdy bolela hlava ne? Podvrknutý kotník? Připravte se na nemístné dopisování s pojištovnou - ani po 9 měsících pojištovna neplní....

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Seznam životních pojištění v Česku 2024


Přemýšlíte-li o životním pojištění s možností státního příspěvku vyplňte formulář nahoře. Kontaktuje Vás naše operátorka a sjedná Vám schůzku s naším specialistou na životní pojištění. Ten Vám srovná životní pojistky v ČR pro rok 2024. Zdarma a nezávazně.