X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Kooperativa

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Kooperativa životní pojištění

Kooperativa životní pojištění

 Životní pojištění Kooperativa je stěžejním finančním produktem pojišťovny Kooperativa. Ta mimo životní pojištění nabízí i cestovní pojištění, pojištění vozidel, pojištění majetku, pojištění zaměstnanců firem a podnikatelů a další produkty. Velkou výhodou, které pojišťovna Kooperativa nabízí, je životní pojištění online. My však doporučujeme se nejdříve o vybraném produktu pobavit s poradcem na životní pojištění.

Kooperativa dává důraz na spoření. Nabízí možnost pojistit celou rodinu na jednu smlouvu. Pokud z životního pojištění nebude po celou dobu čerpáno, na konci je vyplacen bezškodní bonus. Peníze jsou zhodnocovány v podílových fondech.

Pokud hledáte kapitálové životní pojištění od Kooperativy, můžete zvážit produkt, který zajišťuje důchod. Výhodou je zhodnocení peněz. Na konci platnosti smlouvy je klientovi vyplacen bonus z pojistné částky. V jedné smlouvě mohou být zahrnuty až tři děti.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
KooperativaPERSPEKTIVA
Kooperativa
investiční životní pojištěníflexibilníanoPojistí pro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik.
KooperativaRizikové (úrazové) pojištění
Kooperativa
rizikové životní pojištěníPokrývá smrt, trvalé následky úrazu, vážná onemocnění, invalidita III. stupně.
KooperativaBEST DOCTORS
Kooperativa
rizikové životní pojištěníZajistí nadstadartní péči v nejlepších zařízeních v ČR.K dispozici je i asistenční služba MediCompas.
KooperativaŽivotní pojištění NA PŘÁNÍ
Kooperativa
investiční životní pojištění-anoPro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik. Možnost spořit na stáří.
KooperativaFLEXI RISK
Kooperativa
rizikové životní pojištěníPředevším pro mladší aktivní sportující lidi. Možnost sjednání online.
KooperativaProgram Žabka
Kooperativa
investiční životní pojištění-anoPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci a finančně zajišťuje.
KooperativaÚrazové pojištění dětí
Kooperativa
úrazové pojištění-anoPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci.
KooperativaÚrazové pojištění dětí
Kooperativa
rizikové životní pojištění-anoPomůže hradit poúrazovou léčbu dítěte, případně další komfortní život dítěte s poúrazovým postižením.
KooperativaFlexi junior
Kooperativa
investiční životní pojištění-anoZajištění dítěte do 19. roku života.
KooperativaNA PŘÁNÍ
Kooperativa
investiční životní pojištění-ano
KooperativaKamarád
Kooperativa
investiční životní pojištění-anoPro děti do 16 let. Asistenční služba zdarma. Bonusy a jistota.
KooperativaPojištění odpovědnosti pro běžný život
Kooperativa
pojištění odpovědnostiKryje odpovědnost celé Vaší rodiny a psa. Řeší běžné situace jako vytopení souseda, dítě zničí něco v obchodě apod. Hradí i právní ochranu. Platnost v celé Evropě. Pojistné plnění až 15 mil Kč.
KooperativaPojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti
Kooperativa
pojištění odpovědnostiZa svůj majetek nesete odpovědnost a toto pojištění zajistí úhradu případné újmy vzniklé třetí osobě. Pojištění odpovědnosti vyplývající z vlastnictví nemovitosti. Chrání proti případům jako: spadlý sníh ze střechy zraní kolemjdoucího, někdo před domem uklouzne a zlomí si nohu. Je vhodné pro pojištění rodinného domu, bytového domu, chaty a chalupy, domácnosti či bytu.
KooperativaPojištění odpovědnosti z povolání
Kooperativa
pojištění odpovědnostiPři způsobení škody zaměstnavateli. Chrání proti: nabourání služebního auta, ztracení telefonu, poškození notebooku, ublížení na zdraví.
KooperativaPojištění na škodu pro manažery firem
Kooperativa
pojištění odpovědnostiChrání firmu a členy orgánů společnosti při náhradě škody způsobené v souvislosti s výkonem jejich funkce. Tzv. D&O pojištění. vhodné pro a.s., s.r.o., spolky, ústavy, nadace, fondy, sdružení. Pojištění kryje finanční škody (ušlý zisk, špatnou investici nebo pokles hodnoty akcií) vzniklé společnosti, společníkům, třetím osobám, včetně státu. Nulová spoluúčast.
KooperativaZákonné pojištění odpovědnosti zaměstnavatele
Kooperativa
pojištění odpovědnostiTento druh pojištění je povinný pro podnikatele, kteří zaměstnávají alespoň jednoho zaměstnance na HPP či DPP. Placení je velmi jednoduché.
KooperativaPojištění odpovědnosti pro podnikatele
Kooperativa
pojištění odpovědnostiHradí újmy na životě a zdraví člověka, na hmotné věci i zvířeti, které způsobíte jinému subjektu v souvislosti s podnikatelskou činností.
KooperativaPojištění rodinného domu
Kooperativa
pojištění majetkuVoda, oheň, vandalismus. Pojištění domu i vedlejších objektů, stavební materiál. Varianty PRIMA a KOMFORT.V případě placení ročně, sleva 5 %.
KooperativaPojištění domácnosti
Kooperativa
pojištění majetkuPRIMA: požár, záplava, ichřice, kroupy, blesk, vykradení, vandalismus, asistenční služby, náhradní ubytování. KOMFORT: navíc zkrat, zatečení vody z bouřky, únik vody, výměná zámků, rozbití skel a sanity, atd.V případě placení ročně, sleva 5 %.
KooperativaPojištění bytu
Kooperativa
pojištění majetkuPRIMA: požár, záplava, vichřice, kroupy, blesk, asistenční služby, náhradní ubytování. KOMFORT: navíc vykradení, vandalismus, zkrat, zatečení vody z bouřky, únik vody, výměná zámků, rozbití skel a sanity, atd.V případě placení ročně, sleva 5 %.
KooperativaPojištění bytového domu
Kooperativa
pojištění majetkuPRIMA: Požár, výbuch, blesk, povodeň, záplava, vichřice, kroupy, sesuv půdy, vodovodní škody, přepjetí, náhradní ubytování KOMFORT: navíc vykradení, vandalismus,asistenční služby, zatečení vody, havárie rozvodů, aerodynamický třesk, poškození zateplení zvířetem.V případě placení ročně, sleva 5 %.
KooperativaPojištění chaty a chalupy
Kooperativa
pojištění majetkuPRIMA: Požár, výbuch, blesk, povodeň, záplava, vichřice, kroupy, sesuv půdy, vodovodní škody, asistenční služby, náhradní ubytování. KOMFORT: navíc vykradení, vandalismus, asistenční služby, zatečení vody, havárie rozvodů, aerodynamický třesk, poškození zateplení zvířetem.V případě placení ročně, sleva 5 %.
KooperativaPojištění sportovní výbavy FIT
Kooperativa
pojištění majetkuSportovní výbava (jízdní kola, snowboardy, lyže, rakety, potápěčskou či horolezeckou výbavu apod.), střešní nosiče, oděvy, obuv, tašky ke sportu.Sleva 50 % pro klienty Kooperativy.
KooperativaDPS
Kooperativa
penzijní spoření-anoSpoření od České spořitelny. Výhodná forma dlouhodobého spoření s cílem zajištění doplňkových příjmů v době odchodu do důchodu.1.000 Kč bonus ke každé nové smlouvě.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
KooperativaZajistění důchodu Harmonie
Kooperativa
kapitálové životní pojištění2,4 %ano
KooperativaKapitálové živ.pojištění Harmonie
Kooperativa
kapitálové životní pojištění2,4 %ano
KooperativaRubikon
Kooperativa
rizikové životní pojištění-ne
KooperativaRENTA PROFI
Kooperativa
investiční životní pojištění1,7 %anoPojištění pro děti, které finančně zajišťuje.Životní pojištění Kooperativa se vyznačuje především svojí přehledností a jednoduchostí. Kooperativa nehýří různými typy pojištění, nabízí to, co lidé opravdu potřebují. Dalším produktem, který životko nabízí je rizikové životní pojištění. Jedná se o tzv. rizikovou životní pojistku, která zabezpečí Vaši rodinu v případě Vaší neschopnosti ji živit. I tento produkt je možné si sjednat on-line.

Dětské životní pojištění je určeno dětem. Pokud chcete zajistit jejich bezpečnost a prosperitu, můžete Vaše dítě pojistit touto pojistkou. Jedná se o investiční životní pojištění s důrazem na zajištění dítěte při studiu, v případě úrazů a nemocí, při plánování svatby či hledání vlastního bydlení.


Diskuze a zkušenosti


Rudolf kubica k Kooperativa životní pojištění:
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jakým zpusobem docílím toho abyste mi poslali výpis z učtu mého životního pojištění na které mi přspívá zaměstnavatel již 12 let. Za tu dobu nepřišel výpis ani jednou ač u jiných pojištoven je posílat výpis jednou ročně dobrým zvykem. Děkuji za odpověd. Kubica Rudolf

Václav Papoušek k Kooperativa životní pojištění:
Dobrý den pane Kubica. Tento dotaz prosím směřujte na infolinku: 957 105 105

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Kooperativy


Pojišťovna Kooperativa nabízí širokou škálu produktů zaměřených na životní pojištění. Životní pojištění od Kooperativy, to jsou investiční životní pojištění , kapitálové životní pojištění a rizikové životní pojištění.

Životní pojištění od Kooperativysi můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.