X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění ČSOB

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

ČSOB pojištění srovnání

ČSOB životní pojištění

 Kromě bankovních služeb a hypoték ČSOB nabízí i různé typy pojištění. Je možné se pojistit proti nenadálé události a v případě Vašeho zájmu nabízí ČSOB životní pojištění i spořící složku v podobě investičního životního pojištění.

Životní pojištění od ČSOB je zaměřeno na dlouhodobé zhodnocování uložených peněz. Toto investiční životní pojištění nabízí zhodnocování ve fondech různého rizika a garance. S garantovaným fondem můžete dosáhnout na zajímavé zhodnocení. Samozřejmostí jsou daňové úlevy.

Dětské životní pojištění je určeno Vašim ratolestem ve věku do 25 let (prosím zkontrolujte z aktuální nabídkou). Pojištění obsahuje investiční část s nabídkou stejných fondů, jako v případě investičního životního pojištění. Pojistná část pokrývá úrazy, 24 různých chorob či trvalé následky. Své dítě můžete pojistit již od 130 Kč měsíčně.Investiční životní pojištění je též zaměřeno na investování do podílových fondů. ČSOB zde však nabízí agresivnější zhodnocení. Pro více informací vyplňte formulář a nechte si poradit našim brokerem.

Kromě životních pojištění může ČSOB pojistit Vaši hypotéku, nabízí neživotní pojištění odpovědnosti či majetku.

ČSOB kromě bankovních služeb a životního pojištění nabízí také možnost sjednání ČSOB hypotéky.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Profit
ČSOB
investiční životní pojištění2,4 %ano
ČSOBBEZ OBAV
ČSOB
investiční životní pojištěníanoPro osoby 14-70 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
ČSOBFORTE
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníanoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.Každých 5 let vrácení 10% rizikového pojistného.
ČSOBPojištění hypotéky
ČSOB
rizikové životní pojištěníflexibilní-Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky.
ČSOBPojištění pro ženy a muže
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBSkupinové úrazové pojištění
ČSOB
rizikové životní pojištění--Pokud pořádáte akci, kde bude více lidí, můžete pojistit celou skupinu (školní zájezd, tábor, firemní akci). Platné 1 den až 1 rok po celém světě.
ČSOBPB Life Invest
ČSOB
investiční životní pojištění-anoPro klienty ČSOB Privátní banky.
ČSOBMaxík
ČSOB
investiční životní pojištění2,4 %ano
ČSOBFORTÍK
ČSOB
rizikové životní pojištění--Pojištění pro děti, ale i 2 dospělé.
ČSOBPojištění odpovědnosti
ČSOB
pojištění odpovědnostiOchrání při všech újmách, které přivodíte třetí osobě ve svém běžném životě, doma i venku. Pokryje za vás veškeré výdaje při úhradě způsobené škody. Kryje celou rodinu při provozu domácnosti, rekreaci, zábavě a sportu, způsobení nehody jako chodec či cyklista.
ČSOBPojištění odpovědnosti z výkonu povolání
ČSOB
pojištění odpovědnostiPro zaměstnance je jeho pojištění odpovědnosti často povinnost, pro jejich zaměstnavatele ale téměř nezbytnost. Když mu způsobíte škodu, může všechno vyřešit v klidu s poišťovnou.
ČSOBPojištění domácnosti
ČSOB
pojištění majetkuPojištění pro případ zkratu, vypálení TV, ledničky. Náhradní ubytování. Věci ve sklepě pojištěny na 20 % z limitu domácnosti. Likvidace do 5 dní. Prodloužení záruky na 5 let u elektrospotřebičů. Pojistí: požár, výbuch, pád letadla, vichřice, krupobití, úder blesku, zemětřesení, pád stromů a stožárů, mráz, kouř, sesuv půdy, náraz vozidla, sklo all-risk spod.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
ČSOBPojištění stavby
ČSOB
pojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
ČSOBKomplexní pojištění
ČSOB
pojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu. Asistenční služby, deratizace, oprava spotřebičů.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
ČSOBPojištění bytového domu
ČSOB
pojištění majetkuPro společenství vlastníků, majitele, družstva a obce.
ČSOBPenzijko
ČSOB
penzijní spoření-anoDíky kombinaci spoření, investování a státní podpory získáte vysoký a bezpečný výnos.Bonus 1.000 Kč k nové smlouvě.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Invest
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBe-Bez Obav
ČSOB
rizikové životní pojištění--Skupinové úrazové pojištění.
ČSOBPojištění důchodu
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilní-Vhodné pro důchodce nebo nezletilé, kterým vznikl dědický podíl na spoření.
Diskuze a zkušenosti


Jarda k ČSOB pojištění srovnání:
ČSOB je hrozná banka, ale kupodivu jejich životní pojištění je dobré, doporučuji v kombinaci k hypotéce. J

Jana k ČSOB pojištění srovnání:
velice mne zklamalo ze mi bude pojistovnou strzeno 15 procent z nasetrene castky.Vzdyt penize jiz byly nekolikrat zdaneny a ted ta nehorazna suma.Asi si radeji budu ukladat tak zvane do strusoku a nebudu zivit pojistovny.

Jana k ČSOB pojištění srovnání:
Nedoporučuji pojištění k úvěrům a hypotékám. Spočítejte si kolik celkem za pojištění zaplatíte a kolik Vám naopak případně pojišťovna zaplatí - jaká je pravděpodobnost, že budete nemocní 3 a více měsíců. Nezapomínejte na výluky!

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění ČSOB


ČSOB je banka s dlouhou tradicí, která mimo bankovní služby nabízí i produkty zaměřené na pojištění. Životní pojištění ČSOB, to jsou především produkty pro činné lidi.

Pojištění od Československé obchodní banky si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na pojištění.