X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění ČSOB

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

ČSOB pojištění srovnání

ČSOB životní pojištění

 Kromě bankovních služeb a hypoték ČSOB nabízí i různé typy pojištění. Je možné se pojistit proti nenadálé události a v případě Vašeho zájmu nabízí ČSOB životní pojištění i spořící složku v podobě investičního životního pojištění.

Životní pojištění od ČSOB je zaměřeno na dlouhodobé zhodnocování uložených peněz. Toto investiční životní pojištění nabízí zhodnocování ve fondech různého rizika a garance. S garantovaným fondem můžete dosáhnout na zajímavé zhodnocení. Samozřejmostí jsou daňové úlevy.

Dětské životní pojištění je určeno Vašim ratolestem ve věku do 25 let (prosím zkontrolujte aktuální nabídku). Pojištění obsahuje investiční část s nabídkou stejných fondů, jako v případě investičního životního pojištění. Pojistná část pokrývá úrazy, 24 různých chorob či trvalé následky. Své dítě můžete pojistit již od 130 Kč měsíčně.Investiční životní pojištění je též zaměřeno na investování do podílových fondů. ČSOB zde však nabízí agresivnější zhodnocení. Pro více informací vyplňte formulář a nechte si poradit našim brokerem.

Kromě životních pojištění může ČSOB pojistit Vaši hypotéku, nabízí neživotní pojištění odpovědnosti či majetku.

ČSOB kromě bankovních služeb a životního pojištění nabízí také možnost sjednání ČSOB hypotéky.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Profit
ČSOB
investiční životní pojištění0,8 %anoGarantované minimální zhodnocení 0,8%.
ČSOBBEZ OBAV
ČSOB
investiční životní pojištění6,51 %anoPro osoby 14-80 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
ČSOBFORTE
ČSOB
investiční životní pojištění6,51 %anoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život, výpadek příjmu, úrazy, invaliditu a vážné choroby. Obsahuje asistenci.
ČSOBPojištění hypotéky
ČSOB
úvěrové životní pojištění Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky. 12 splátek až celá částka hypotéky.
ČSOBPojištění pro ženy a muže
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBSkupinové úrazové pojištění
ČSOB
rizikové životní pojištěníPokud pořádáte akci, kde bude více lidí, můžete pojistit celou skupinu (školní zájezd, tábor, firemní akci). Platné 1 den až 1 rok po celém světě.
ČSOBPB Life Invest
ČSOB
investiční životní pojištění-anoPro klienty ČSOB Privátní banky.
ČSOBNÁŠ ŽIVOT
ČSOB
rizikové životní pojištěníChrání před smrtí, invaliditou, pracovní neschopností, vážnými chorobami, invaliditou 3. stupně, úrazy a hospitalizací. Obsahuje asistenční služby.
ČSOBPojištění k úvěrům
ČSOB
úvěrové životní pojištění K hypotéce nebo půjčce a do výše až 5 milionů Kč.
ČSOBPojištění pravidelných plateb
ČSOB
úvěrové životní pojištění Vyplácí až 10.000 Kč měsíčně při ztrátě zaměstnání. Při úmrtí se vyplatí 60.000 Kč.
ČSOBMaxík
ČSOB
investiční životní pojištění0,8 %anoGarantované minimální zhodnocení 0,8%.
ČSOBFORTÍK
ČSOB
investiční životní pojištění6,51 %anoPojištění pro děti, ale i 2 dospělé. Chrání proti chorobám, úrazu a hospitalizaci.
ČSOBPojištění odpovědnosti občanského života
ČSOB
pojištění odpovědnostiKrytí až do 50 milionů Kč. Platí v celé Evropě. Ochrání při všech újmách, které přivodíte třetí osobě ve svém běžném životě, doma i venku. Pokryje za vás veškeré výdaje při úhradě způsobené škody. Kryje celou rodinu při provozu domácnosti, rekreaci, zábavě a sportu, způsobení nehody jako chodec, cyklista nebo svým mazlíčkem.
ČSOBPojištění odpovědnosti z výkonu povolání
ČSOB
pojištění odpovědnostiKrytí do 700.000 Kč. Pro zaměstnance je jeho pojištění odpovědnosti často povinnost, pro jejich zaměstnavatele ale téměř nezbytnost. Když mu způsobíte škodu, může všechno vyřešit v klidu s pojišťovnou. Vhodné i pro brigádníky.Sleva 10 % při sjednání online.
ČSOBTRUMF
ČSOB
pojištění odpovědnosti anoKrytí až 20 milionů Kč. Pojištění majetku a odpovědnosti pro živnostníky a malé firmy. Kryje náhradu újmy, za kterou odpovídáte. Ať už se jedná o zdravotní újmu či finanční (vadný výrobek apod.)
ČSOBPojištění odpovědnosti realitních zprostředkovatelů
ČSOB
pojištění odpovědnosti anoKrytí až 50 milionů Kč. Je povinné ze zákona pro realitní zprostředkovatele. Automaticky krytá provozní odpovědnost. Možné sjednat online.
ČSOBPojištění profesní odpovědnosti
ČSOB
pojištění odpovědnosti anoKrytí rizik způsobených třetí osobě. Vhodné pro specializované profese (účetní, lékař, architekt, IT odporník apod.). Některé profese mají toto pojištění povinné ze zíkona.
ČSOBPojištění letectví
ČSOB
pojištění odpovědnostiPro piloty a aerokluby. Havarijní pojištění letadel, pojištění při letecké přepravě, odpovědnost za újmu atd.
ČSOBPojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře
ČSOB
pojištění odpovědnosti anoZe zákona povinné pojištění pro cestovní kanceláře.
ČSOBPetExpert
ČSOB
pojištění majetkuPojištění psů a koček. Kryje náklady na léčbu mazlíčka. Chrání mazlíčka od 8. týdne až do konce jeho života. Kryje nemoci i úrazy.
ČSOBTRUMF
ČSOB
pojištění majetku Pojištění majetku a odpovědnosti pro živnostníky a malé firmy. Chrání před živly (požár, vichřice, ktornádo, rupobití, sníh, povodně atd.), zloději (i přeprava peněz a věcí), vandaly.
ČSOBKomplexní pojištění firem
ČSOB
pojištění majetku anoPojištění majetku a odpovědnosti pro firmy a korporace. Ochrana před živelnými pohromami i odpovědnost a oborová rizika. Výhody pro zaměstnance.
ČSOBPojištění měst a obcí
ČSOB
pojištění majetkuKrytí odpovědnosti a pojištění majetku pro municipality. Chrání před škodami způsobenými třetí osobě, možné pojistit i zemědělský majetek.
ČSOBPojištění zemědělských rizik
ČSOB
pojištění majetkuPojištění nemovitostí vozidel, strojů i zvířat a rostlin. Pojištění odpovědnosti a škody způsobené přerušením provozu.
ČSOBPenzijní spoření
ČSOB
penzijní spoření6,51 %anoDíky kombinaci spoření, investování a státní podpory získáte vysoký a bezpečný výnos.Bonus 1.000 Kč k nové smlouvě.
ČSOBPojištění stavby nemovitosti
ČSOB
pojištění majetkuKrytí až do 100.000 Kč. Chrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu, poškození živočichy.Každý rok bonus 3 % (Max. 18 % sleva).
ČSOBKomplexní pojištění majetku
ČSOB
pojištění majetkuKrytí až 100.000 Kč. Chrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu. Asistenční služby, deratizace, oprava spotřebičů.Sleva až 30 %. Každý rok bonus 3 % (Max. 18 % sleva).
ČSOBPojištění bytového domu
ČSOB
pojištění majetkuPro společenství vlastníků, majitele, družstva a obce. Chrání majitele i nájemníky.Sleva až 20 %
ČSOBPojištění domácnosti
ČSOB
pojištění majetkuKrytí až do 100.000 Kč. Varianty Standard, Dominant a Premiant. Pojištění pro případ zkratu, vypálení TV, ledničky. Náhradní ubytování. Věci ve sklepě pojištěny na 30 % z limitu domácnosti. Likvidace do 5 dní. Prodloužení záruky na 5 let u elektrospotřebičů. Pojistí: požár, výbuch, pád letadla, vichřice, krupobití, úder blesku, zemětřesení, pád stromů a stožárů, mráz, kouř, sesuv půdy, náraz vozidla, pojištění kufru auta, vandalismus, odcizení, sklo all-risk spod.Sleva 10 % při sjednání online. Každý rok bonus 3 % (Max. 18 % sleva).


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Invest
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBe-Bez Obav
ČSOB
rizikové životní pojištění--Skupinové úrazové pojištění.
ČSOBPojištění důchodu
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilní-Vhodné pro důchodce nebo nezletilé, kterým vznikl dědický podíl na spoření.
Diskuze a zkušenosti


Jarda k ČSOB pojištění srovnání:
ČSOB je hrozná banka, ale kupodivu jejich životní pojištění je dobré, doporučuji v kombinaci k hypotéce. J

Jana k ČSOB pojištění srovnání:
velice mne zklamalo ze mi bude pojistovnou strzeno 15 procent z nasetrene castky.Vzdyt penize jiz byly nekolikrat zdaneny a ted ta nehorazna suma.Asi si radeji budu ukladat tak zvane do strusoku a nebudu zivit pojistovny.

Jana k ČSOB pojištění srovnání:
Nedoporučuji pojištění k úvěrům a hypotékám. Spočítejte si kolik celkem za pojištění zaplatíte a kolik Vám naopak případně pojišťovna zaplatí - jaká je pravděpodobnost, že budete nemocní 3 a více měsíců. Nezapomínejte na výluky!

Milan S k ČSOB pojištění srovnání:
Pojištění života má smysl, ale bez spoření.. to je dobré na spořícím účtu

Jana k ČSOB pojištění srovnání:
Pojištění hypotéky - tato pojišťovna mí byla oporou v těžké životní situaci,kdy náhle zemřel můj manžel.Cela věc byla vyřízena v krátkém čase. Mohu jen doporučit.A za velmi ochotný a vstřícný přístup pracovníků upřímně poděkovat.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění ČSOB


ČSOB je banka s dlouhou tradicí, která mimo bankovní služby nabízí i produkty zaměřené na pojištění. Životní pojištění ČSOB, to jsou především produkty pro činné lidi.

Pojištění od Československé obchodní banky si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na pojištění.