X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

ČSOB životní pojištění

ČSOB životní pojištění

Kromě bankovních služeb a hypotéky ČSOB nabízí i různé typy životního pojištění. Je možné se pojistit proti náhlé události a životní pojištění ČSOB v případě Vašeho zájmu nabízí i spořící složku v podobě investičního životního pojištění.

Životní pojištění od ČSOB je zaměřeno na dlouhodobé zhodnocování uložených peněz. Toto investiční životní pojištění nabízí zhodnocování ve fondech různého rizika a garance. S garantovaným fondem můžete dosáhnout na zajímavé zhodnocení. Samozřejmostí jsou daňové úlevy.

Dětské životní pojištění je určeno Vašim ratolestem ve věku do 25 let (prosím zkontrolujte z aktuální nabídkou). Pojištění obsahuje investiční část s nabídkou stejných fondů jako v případě investičního životního pojištění. Pojistná část pokrývá úrazy, 24 různých chorob či trvalé následky. Své dítě můžete pojistit již od 130 Kč měsíčně.

Investiční životní pojištění je též zaměřeno na investování do podílových fondů. ČSOB zde však nabízí agresivnější zhodnocení. Pro více informací vyplňte formulář a nechte si poradit našim brokerem.

ČSOB kromě bankovních služeb a životního pojištění nabízí také možnost sjednání ČSOB hypotéky.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
BEZ OBAVcsobinvestiční životní pojištěníanoPro osoby 14-70 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
FORTEcsobinvestiční životní pojištěníflexibilníanoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.Každých 5 let vrácení 10% rizikového pojistného.
FORTÍKcsobrizikové životní pojištění--Pojištění pro děti, ale i 2 dospělé.
Pojištění hypotékycsobrizikové životní pojištěníflexibilní-Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky.
Pojištění pro ženy a mužecsobinvestiční životní pojištěníflexibilníano
Pojištění odpovědnosticsobpojištění odpovědnostiOchrání při všech újmách, které přivodíte třetí osobě ve svém běžném životě, doma i venku. Pokryje za vás veškeré výdaje při úhradě způsobené škody. Kryje celou rodinu při provozu domácnosti, rekreaci, zábavě a sportu, způsobení nehody jako chodec či cyklista.
Pojištění odpovědnosti z výkonu povolánícsobpojištění odpovědnostiPro zaměstnance je jeho pojištění odpovědnosti často povinnost, pro jejich zaměstnavatele ale téměř nezbytnost. Když mu způsobíte škodu, může všechno vyřešit v klidu s poišťovnou.
Pojištění domácnosticsobpojištění majetkuPojištění pro případ zkratu, vypálení TV, ledničky. Náhradní ubytování. Věci ve sklepě pojištěny na 20 % z limitu domácnosti. Likvidace do 5 dní. Prodloužení záruky na 5 let u elektrospotřebičů. Pojistí: požár, výbuch, pád letadla, vichřice, krupobití, úder blesku, zemětřesení, pád stromů a stožárů, mráz, kouř, sesuv půdy, náraz vozidla, sklo all-risk spod.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
Pojištění stavbycsobpojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
Komplexní pojištěnícsobpojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu. Asistenční služby, deratizace, oprava spotřebičů.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
Pojištění bytového domucsobpojištění majetkuPro společenství vlastníků, majitele, družstva a obce.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Maximal Profitcsobinvestiční životní pojištění2,4 %ano
Dětské pojištění Maxíkcsobinvestiční životní pojištění2,4 %ano
Maximal Investcsobinvestiční životní pojištěníflexibilníano
e-Bez Obavcsobrizikové životní pojištění--Skupinové úrazové pojištění.
Pojištění důchoducsobinvestiční životní pojištěníflexibilní-Vhodné pro důchodce nebo nezletilé, kterým vznikl dědický podíl na spoření.
Diskuze a zkušenosti


Jarda k ČSOB životní pojištění:
ČSOB je hrozná banka, ale kupodivu jejich životní pojištění je dobré, doporučuji v kombinaci k hypotéce. J

Jana k ČSOB životní pojištění:
velice mne zklamalo ze mi bude pojistovnou strzeno 15 procent z nasetrene castky.Vzdyt penize jiz byly nekolikrat zdaneny a ted ta nehorazna suma.Asi si radeji budu ukladat tak zvane do strusoku a nebudu zivit pojistovny.

Jana k ČSOB životní pojištění:
Nedoporučuji pojištění k úvěrům a hypotékám. Spočítejte si kolik celkem za pojištění zaplatíte a kolik Vám naopak případně pojišťovna zaplatí - jaká je pravděpodobnost, že budete nemocní 3 a více měsíců. Nezapomínejte na výluky!

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění ČSOB


ČSOB je banka s dlouhou tradicí, která mimo bankovní služby nabízí i produkty zaměřené na pojištění. Životní pojištění ČSOB, to jsou především produkty pro činné lidi.

Životní pojištění od Československé obchodní banky si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.