X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Slavia

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Slavia pojištění srovnání 2024

Slavia pojištění logo

 Pojišťovna Slavia je výhradně česká společnost, která má bohatou historii, která sahá až do Rakouska Uherska, kdy byla v roce 1868 založena v Praze. Zkušenosti této pojišťovny jsou neuvěřitelných 150 let a v současnosti je jednou z největších neživotních pojišťoven v ČR.

Slavia se zaměřuje především na úrazové pojištění pro občany a pojištění odpovědnosti malých podnikatelů. Se Slavií však můžete pojistit i svůj majetek, cestování či domácnost. Její devizou je inovace, transparentnost a férové podmínky. Nenabízí mnoho produktů, ale ty které nabízí, jsou vždy pečlivě namodelované.

Pojišťovna tedy nenabízí klasická životní pojištění, ale pokouší se být specialistou na ty neživotní. Jejím velkým úspěchem je fakt, že nejvíce cizinců v Česku je pojištěno právě u Slavie. Chcete-li pomoci s nabídkou pojištění, vyplňte formulář nahoře a my se Vám ozveme.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
SlaviaZdraví+
Slavia
úrazové pojištěníPojištění proti úrazu a trvalým následkům způsobeným úrazem a hospitalizace po úrazu či nemoci. Obsahuje asistenční služby.
SlaviaPojištění občanské odpovědnosti
Slavia
pojištění odpovědnostiKrytí až 8 milionů Kč. Ochrana před újmou na zdraví, finanční škodou a škodou na věci 3. osoby.Sleva 25 % na budovy ve výstavbě.
SlaviaPojištění Živnostník
Slavia
pojištění odpovědnosti-anoPro OSVČ a malé firmy. Možné sjednat online. Chrání movitý majetek, nemovitý majetek a pojišťuje odpovědnost podnikatele.Obsahuje IT asistenci.
SlaviaPojištění domácnosti a odpovědnosti
Slavia
pojištění majetkuOchrana majetku před živly i vandaly i pojištění odpovědnosti za škody způsobené 3. osobě. Asistenční služby. Sleva 25 % na budovy ve výstavbě.

I když je Slavia takto stará instituce, tak se snaží svým klientům vyjít vstříc i pomocí moderních technologií. Sjednání některých pojištění je možné z pohodlí domova — online. Máte-li zájem o více informací o této pojišťovně, kontaktujte nás pomocí formuláře nahoře.

„Své služby poskytujeme fyzickým osobám, živnostníkům, malým a středně velkým firmám, velkým korporacím či obcím a městům.“ — SlaviaMáte se Slavií osobní zkušenost? Budeme rádi, když se s námi podělíte v diskuzi.
Diskuze a zkušenosti


Petr k Slavia pojištění srovnání 2024:
je to levná pojišťovna a mám s nimi dobrou zkušenost. zatím jsem neměl plnění, ale kolega ano a vše proběhlo, jak mělo

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.