X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Youplus životní pojištění

Youplus životní pojištění logo

 Youplus Insurance International AG je renomovanou světovou pojišťovnou, jenž působí především ve Švýcarsku a Nizozemí, která se rozhodla vstoupit na český trh. Od roku 2019 zde nabízí kvalitní životní pojištění, které je zaměřené především na mladé rodiny do 45 let. I starší lidé se však mohou pojistit.

Youplus převzala klienty sloučení s pojišťovnou Basler a dále zvyšuje jejich počet tak, aby se stala důležitým hráčem v ČR. Na Slovensku se umístila na předních příčkách v anketě Zlatá mince 2020. Díky tomu má v Česku a Slovensku tato pojišťovna už desítky tisíc klientů.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
Youplus4U
Youplus
rizikové životní pojištění Životní pojištění pro případ smrti z jakékoliv příčiny. Možnost připojištění invalidity, závažných nemocí, pracovní neschopnosti či hospitalizace.

Youplus spadá pod stejné vlastníky, kteří ovládají velmi oblíbenou pojišťovnu Uniqa. Dá se tedy očekávat, že i Youplus se u nás stane důležitým hráčem na poli životního pojištění. Máte s Youplus osobní zkušenost? Podělte se s námi.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.