X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Komerční banka životní pojištění

Komerční banka životní pojištění

Komerční banka mimo bankovní služby nabízí i životní pojištění. Jedná se o pojištění jak pro dospělé tak i děti. Životní pojištění od komerční banky je obvykle doplňkem k ostatním produktům – hypotéka, kreditní karty apod.

Životní pojištění KB je určeno všem klientům KB. Komerční banka poskytuje jak investiční životní pojištění, které zhodnocuje skrze hned několik fondů, tak i rizikové životní pojištění. Vybírat můžete z konzervativního, balancovaného či dynamického fondu. Banka nabízí jak flexibilní úročení, tak garantovaný úrok. Životní pojištění Komerční banky pokrývá události jako: smrt následkem úrazu, trvalé následky, poškození úrazem a mnoho dalších. Zároveň se jedná o investiční životní pojištění, které bude zhodnocovat Vaše peníze.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
KBVital Invest
KB
investiční životní pojištění 1,2 % anoPojištění pro případ dožití a smrti.Garantovaný výnos.
KBVital Premium
KB
kapitálové životní pojištění1 %anoGarantované zhodnocení.
KBELÁN
KB
rizikové životní pojištění-Chrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí.Slevy až 25%.
KBMojeJistota
KB
rizikové životní pojištění-Chrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí. 15-75 let.Sleva až 25%.
KBMoudré pojištění
KB
rizikové životní pojištěníanoNemá investiční složku. Chrání před úrazem, smrtí, nemocemi, pracovní neschopností a hospitalizací.Sleva až 15%.
KBMUTUMUTU
KB
rizikové životní pojištění-Možné sjednat online se slevami. Výhody za zdravý životní styl. Až 30 % dolů z pojistného.
KBMojePojištění plateb
KB
úrazové pojištění-Úrazové pojištění chránící před výpadkem plateb vinou úrazu. Varianty Klasik, Klasik+, Extra a Extra+.
KBMojePojištění Klasik a Extra
KB
pojištění majetkuChrání: požár, výbuch, poškození vodou, zatečení srážek. Asistenční služby.Sleva při pojištění dalších rizik.
KBMAJETEK
KB
pojištění majetkuPojistí domácnost, dům, byt, chatu, odpovědnost a asistuje při potížích.Sleva 30 % na první rok.
KBCUBIQ
KB
pojištění majetkuPojištění věcí. Např. telefon, počítač, sportovní vybavení, hudební nástroje apod. Možné sjednat online.
KBKB PS
KB
penzijní spoření-anoPenzijní společnost Komerční banky nabízí kromě státního příspěvku i investování do dynamického či vyváženého fondu. Vhodné i pro děti.Karta Sphere zdarma ke smlouvě, zvýhodněné pobytové programy u partnerů KB PS, státní příspěvek, daňové úlevy a možnost příspěvku zaměstnavatele. 1 % z každé platby kreditní kartou na penzijní účet účastníka u KB PS.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
KBDětské životní pojištění Brouček
KB
investiční životní pojištění0,8 %ano
KBMojePojištění majetku KOMFORT
KB
pojištění majetkuChrání: požár, výbuch, poškození vodou, zatečení srážek. Asistenční služby. Úder blesku, odcizení a vandalismus.Sleva při pojištění dalších rizik.

Životní pojištění KB je určeno i pro movitější klienty, kteří mají zájem o jednorázové zhodnocení. Minimální vklad je 5 milionů korun. Toto životní pojištění kromě pojistné části obsahuje atraktivní spořící složku. Garance zhodnocení je nabízena a její aktuální výši naleznete v tabulce nahoře. Pro rok 2020 je však zhodnocení spíše nižší. Začátkem roku pojišťovna vždy zveřejní minimální celkové zhodnocení pro daný rok. Životní pojištění obsahuje i další nadstandardní služby (jednorázový výběr, řešení na míru atd.)

Dětské životní pojištění KB je také investiční životní pojištění, ovšem určené našim ratolestem. Pojištění řeší především smrt rodiče, smrt dítěte, poškození úrazem, trvalé následky po úrazu či hospitalizaci v ČR i státech EU. Toto životní pojištění je velmi vhodné sjednat každému svému dítěti. Obsahuje ochranou a spořící variantu. Spořit můžete s garantovaným zhodnocením nebo flexibilní sazbou.

Komerční banka však kromě životního pojištění nabízí také hypotéky. Pokud jste zákazníkem KB - máte u této banky účet, zvažte možnost sjednání hypotéky také zde.
Diskuze a zkušenosti


Jan Adam k Komerční banka životní pojištění:
S životnim pojištěním od KB mám dobrou zkušenost. Určitě bych se nenechal pojistit u nějaké malé pojišťovny

Xx k Komerční banka životní pojištění:
bankovni sluzby hruza hruzouci, snad se to brzo zlepsi

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Penzijní fond Komerční banky


Komerční banka je zákazníky oblíbená banka, která mimo nabídky bankovních služeb nabízí i investiční životní pojištění skrze svůj penzijní fond. Společnost KB pojišťovna nabízí investiční pojištění, spořící pojištění, cestovní pojištění, pojištění dítěte, pojištění sebe a své rodiny, pojištění k úvěru, pojištění zaměstnanců, pojištění na kartě, ale především životní pojištění.

Životní pojištění skrze penzijní fond KB si můžete sjednat na stránce Komerční banky.