X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Komerční banka životní pojištění

Komerční banka životní pojištění

Komerční banka mimo bankovní služby nabízí i životní pojištění. Jedná se o pojištění pro dospělé i pro děti. Životní pojištění od komerční banky je obvykle doplňkem k ostatním produktům – hypotéka, kreditní karty apod.

Životní pojištění KB je určeno všem klientům KB. Komerční banka poskytuje jak investiční životní pojištění, které nabízí hned několik fondů, tak i rizikové životní pojištění. Vybírat můžete z konzervativního, balancovaného či dynamického fondu. Banka nabízí jak flexibilní úročení, tak garantovaný úrok. Životní pojištění Komerční banky pokrývá události jako: smrt následkem úrazu, trvalé následky, poškození úrazem. Zároveň se jedná o investiční životní pojištění, které bude zhodnocovat Vaše peníze.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Vital Investkomercni_bankainvestiční životní pojištění 1,2 % anoPojištění pro případ dožití a smrti.Garantovaný výnos.
Vital Premiumkomercni_bankakapitálové životní pojištění1,4 %anoGarantované zhodnocení.
Dětské životní pojištění Broučekkomercni_bankainvestiční životní pojištění0,8 %ano
ELÁNkomercni_bankarizikové životní pojištění-Chrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí.Slevy až 25%.
MojeJistotakomercni_bankarizikové životní pojištění-Chrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí. 15-75 let.Sleva až 25%.
Moudré pojištěníkomercni_bankarizikové životní pojištěníanoNemá investiční složku. Chrání před úrazem, smrtí, nemocemi, pracovní neschopností a hospitalizací.Sleva až 15%.
MojePojištění majetku KLASIKkomercni_bankapojištění majetkuChrání: požár, výbuch, poškození vodou, zatečení srážek. Asistenční služby.Sleva při pojištění dalších rizik.
MojePojištění majetku KOMFORTkomercni_bankapojištění majetkuChrání: požár, výbuch, poškození vodou, zatečení srážek. Asistenční služby. Úder blesku, odcizení a vandalismus.Sleva při pojištění dalších rizik.Naopak životní pojištění KB je určeno i pro movitější klienty, kteří mají zájem o jednorázové zhodnocení. Minimální vklad je 5 milionů korun. Toto životní pojištění kromě pojistné části obsahuje atraktivní spořící složku. Garance zhodnocení je nabízena a její aktuální výši naleznete v tabulce nahoře. Pro rok 2019 je však zhodnocení spíše nižší. Začátkem roku pojišťovna vždy zveřejní minimální celkové zhodnocení pro daný rok. Životní pojištění obsahuje i další nadstandardní služby (jednorázový výběr, řešení na míru atd.)

Dětské životní pojištění KB je také investiční životní pojištění určené našim ratolestem. Pojištění řeší především smrt rodiče, smrt dítěte, poškození ŕazem, trvalé následky po úrazu či hospitalizaci v ČR i státech EU. Toto životní pojištění je velmi doporučeno sjednat každému svému dítěti Obsahuje ochranou nebo spořící variantu. Spořit můžete s garantovaným zhodnocením nebo flexibilní sazbou.

Komerční banka však kromě životního pojištění nabízí také hypotéky. Pokud jste zákazníkem KB - máte u této banky účet, zvažte možnost sjednání hypotéky také zde.


Diskuze a zkušenosti


Jan Adam k Komerční banka životní pojištění:
S životnim pojištěním od KB mám dobrou zkušenost. Určitě bych se nenechal pojistit u nějaké malé pojišťovny

Xx k Komerční banka životní pojištění:
bankovni sluzby hruza hruzouci, snad se to brzo zlepsi

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Penzijní fond Komerční banky


Komerční banka je zákazníky oblíbená banka, která mimo nabídky bankovních služeb nabízí i investiční životní pojištění skrze svůj penzijní fond. Společnost KB pojišťovna nabízí investiční pojištění, spořící pojištění, cestovní pojištění, pojištění dítěte, pojištění sebe a své rodiny, pojištění k úvěru, pojištění zaměstnanců, pojištění na kartě, ale především životní pojištění.

Životní pojištění skrze penzijní fond KB si můžete sjednat na stránce Komerční banky.