X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání rodinného pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Rodinné pojištění

Rodinné pojištění

Rodinné pojištění, ať už úrazové nebo životní, je velmi oblíbeným finančním produktem. V podstatě se jedná o běžné pojištění, které je však sjednáno na celou rodinu – obvykle až 8 osob na jedinou smlouvu. Takové pojištění rodiny na jedné smlouvě je jednoduché a transparentní řešení pojištění všech osob v rodině.

V České republice je rodinné pojištění velmi rozšířené a téměř všechny pojišťovny jej nabízejí. Respektive nabízejí možnost sjednat jedno životní nebo úrazové pojištění pro více osob na jednu smlouvu. Životní pojištění je navíc státem aktivně podporováno skrze příspěvek státu.Stop Rodinné pojištění je de facto klasické životní pojištění, které nabízejí téměř všechny životní pojišťovny. Liší se pouze tím, že pojistí více osob na jednu smlouvu.

Pojišťovny nabízející rodinné pojištění

Stop Se všemi výše vypsanými pojišťovnami spolupracujeme a můžeme Vám srovnat jejich nabídku rodinných pojištění

Sjednání rodinného pojištění je velmi jednoduché, bohužel však není možné si jej sjednat online. Pokud máte zájem si typy životních a úrazových rodinných pojistek srovnat naším specialistou na pojištění, neváhejte nás kontaktovat nebo vložte své údaje do formuláře a my se Vám ozveme sami. Náš specialista se s Vámi rád na chvíli sejde a všechny možnosti s Vámi probere.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Rodinné životní pojištění


Rodinné pojištění úrazové či životní jsou velmi oblíbeným a jednoduchým finančním produktem. Máte-li zájem si nechat srovnat rodinné pojištění 7 velkých pojišťoven, případně si nechat poradit a přizpůsobit výběr Vaší situaci, vyplňte formulář nahoře a náš specialista na pojištění se Vám ozve a domluví si s Vámi schůzku.