X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Unicredit bank životní pojištění srovnání

Unicredit bank životní pojištění

 Unicredit bank ve spolupráci s Allianz přináší zajímavé produkty z oblasti pojištění. Běžné pojištění od UB pokrývá všechny potřeby klienta. Pod jednu smlouvu je možné pojistit celou rodinu. Unicredit nabízí i investiční životní pojištění, které kromě rizikové složky pomáhá klientům naspořit na stáří. Velmi zajímavé je i rizikové životní pojištění, které obsahuje krytí např. před následky autonehody.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
Unicredit bankAllianz ŽIVOT
Unicredit bank
rizikové životní pojištění
Unicredit bankÚrazové pojištění Allianz U5
Unicredit bank
úrazové pojištěníRychlé sjednání ve spolupráci s Allianz.
Unicredit bankMůjDomov
Unicredit bank
pojištění majetkuVarianty KOMFORT, EXTRA a MAX. Chrání domácnost, dům, chatu i byt proti náhodilým nepříznivým událostem.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
Unicredit bankBella Vita
Unicredit bank
investiční životní pojištěníAž 8 osob na 1 smlouvě, krytí speciálních rizik (autonehoda). Pro klienty na min. 5 let do 60. roku života. Možnost placení zaměstnavatelem


UniCredit pojištění chrání každého ve věku 18 až 70 let především před úmrtím, invaliditou, pracovní neschopností, trvalými následky po těžkém úrazu (253 úrazů), hospitalizací, závažnými chorobami, poskytuje bolestné v případě úrazu a hradí léčebné výlohy. Samozřejmostí jsou bonusy za bezškodní průběh a zdravý životní styl. Je Vaše BMI v určitém rozmezí a jste nekuřák? Potom si zasloužíte levnější rizikové „životko“ než někdo, kdo se chová rizikověji. Slevy na pojistném jsou až do 15 %.

Jak se platí pojistné Unicredit banky? Vždy první den v měsíci. Cena rizikového životního pojištění od Unicredit je obvykle okolo 500 Kč měsíčně.

Sháníte-li pouze úrazové životního pojištění, tak Unicredit nabízí levné a zajímavé řešební. Od 49 Kč měsíčně se můžete pojistit na smrt následkem úrazu s plněním 500 000 Kč. Produkt poskytne finanční jistotu v případě trvalého tělesného poškození.

Majetkové pojištění domu i domácnosti od UB zase chrání před povodní, požárem, výbuchem, vloupáním a vandalismem. Lze sjednat ve třech variantách, které jsou odstupňovány podle ceny i krytí. V nejvyšší variantě je Váš dům chránen proti škodám způsobeným elektřinou, vodou či jakoukoliv přírodní událostí. Zaplatí rozbité okno a poskytne asistenci. Pojistit svůj dům může kdokoliv od 18 let včetně právnických osob.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Unicredit bank životní pojištění srovnání


Unicredit bank kromě bankovnictví nabízí i pojištění a právě životní pojištění je to, v čem se spojila s Generali, aby přinesla tyto produkty svým zákazníkům Chcete-li zjistit více a nechat si zdarma srovnat životní pojištění na trhu, tak vyplňte formulář nahoře a nechte se kontaktovat.