X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání rizikového pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Rizikové životní pojištění 2019

Rizikové životní pojištění

Rizikové životní pojištění je klasickým typem životního pojištění, které neobsahuje, tak jako investiční a kapitálové životní pojištění, spořící složku. Toto životní pojištění slouží pouze k pokrytí rizik. Ta se mohou od pojišťovny k pojišťovně měnit. Obvyklé rizikové životní pojištění pokrývá následující rizika:

- úrazy
- některé nemoci (kolem 50 diagnóz)
- úmrtí klienta
- trvalou invaliditu
- náklady na pobyt v nemocnici
- trvalé následky po úrazu či nemoci
- odškodné za dobu léčení a další odškodnění
- dávky při pracovní neschopnosti

Seznam rizikových životních a neživotních pojištění 2019

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
ActiveLifeaxarizikové životní pojištění-anoPro 1 až 8 osob. Kryje 54 diagnóz. Úrazy a nemoci.
Aegon Care pro senioryaegonrizikové životní pojištění-nePojištění pro lidi 50+ let. Úhrada některých nákladů, poskytne péči. Případný příspěvek pro pečující osobu.
BEST DOCTORSkooperativarizikové životní pojištěníZajistí nadstadartní péči v nejlepších zařízeních v ČR.K dispozici je i asistenční služba MediCompas.
ELÁNkomercni_bankarizikové životní pojištění-Chrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí.Slevy až 25%.
Ergo Smartergorizikové životní pojištěníflexibilní-Obsahuje právní ochranu D.A.S.Nabízí jednorázový finanční bonus po skončení smlouvy a slevu 50% na úrazové pojištění partnera a dětí.
FORTÍKcsobrizikové životní pojištění--Pojištění pro děti, ale i 2 dospělé.
Manažer 2014ceska_pojistovnarizikové životní pojištění-Vhodné pro vaše klíčové zaměstnance. Majitelem pojištění je firma (2 - 10 let).
Maxefekt 2.0maximarizikové životní pojištění--Bez spořící složky, až do věku 75 let, pojištění invalidity I., II. III.,... Velké množství pojištěných událostí.
Maxjistota 2.0maximarizikové životní pojištění--Vhodné pro starší klienty. Bez spoření. Možnost sjednání do 75. roku života.
MojeJistotakomercni_bankarizikové životní pojištění-Chrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí. 15-75 let.Sleva až 25%.
Moudré pojištěníkomercni_bankarizikové životní pojištěníanoNemá investiční složku. Chrání před úrazem, smrtí, nemocemi, pracovní neschopností a hospitalizací.Sleva až 15%.
Můj životceska_pojistovnarizikové životní pojištění-anoKryje úraz, boj s nemocí a stáří. Možnost pojištění celé rodinyPojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy.
Můj život pro děticeska_pojistovnarizikové životní pojištění-anoKryje u dítěte úraz a boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny.
NN Život (RZ2C)nnrizikové životní pojištění-Jedna smlouva pro celou rodinu. Kryje úrazy, nemoci, riziko invalidity apod.
Pojištění hypotékycsobrizikové životní pojištěníflexibilní-Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky.
PRO ženy allianzrizikové životní pojištění-neVýhradně pro ženy a jejich potřeby. Odměňuje zdravý životní styl, zabezpečuje celou rodinu. Onemocnění, operace, úmrtí a ochrana dítěte.Sleva až 15% na všechna pojištění.
PROficeska_pojistovnarizikové životní pojištění-neSkupinové pojištění osob pro zaměstnance malých a středních firem po celém světě. V pracovní době i mimo ni.Nižší cena oproti individuálním smlouvám.
Rizikové (úrazové) pojištěníkooperativarizikové životní pojištěníPokrývá smrt, trvalé následky úrazu, vážná onemocnění, invalidita III. stupně.
Rizikové životní pojištěnícmssrizikové životní pojištění--Pojištění pro případ úmrtí živitele rodiny. Pojistná částka 100.000 Kč - 3.000.000 Kč pro věk 18 - 64 let. V případě události zaplatí zbytek nesplaceného úvěru či spoření. Sjednání pojištění zdarma a bez nutnosti lékařské prohlídky.Slevu z úrokové sazby meziúvěru, sleva na pojištění odpovědnosti. Při platbě ročně sleva 5%.
RIZIKOVKAcpprizikové životní pojištění-anoPojištění pro celou rodinu (až 4 děti).Bezškodní, věrnostní bonus, sleva na celkovou výši pojistného.
Rytmus Riskallianzrizikové životní pojištění--Pro případ umrtí, invalidity či úrazu.V případě závažného úrazu 5-8x vyšší plnění.
Skupinové rizikové pojištění s Filipemcpprizikové životní pojištění-anoVhodné pro zaměstnavatele. Kryje úrazy zaměstnanců.
Skupinové úrazové pojišťenígeneralirizikové životní pojištění--Vhodné pro zaměstnance firem, žáky mateřských, základních škol a středních škol, členy zájmových kroužků.
Trend and Lifemetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Až pro dva pojištěné. Kdyje smrt a invaliditu.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
TrendLifemetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Kryje smrt, invaliditu, trvalé následky, dětská onemocnění, chirurgické zákroky, hospitalizaci a ošetřovné.Sleva 10%, když krytí přesáhne celkem 2 miliony Kč. Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
Úrazové pojištěníceska_pojistovnarizikové životní pojištění-anoKryje úraz jednotlivce i celé rodiny. ochrana po celém světě. Vhodné i pro sportovce. Pro děti i dospělé.
Úrazové pojišťenígeneralirizikové životní pojištění--Až pro 8 osob na jednu smlouvu. Bez ohledu na věk.
Úrazové pojištění dětíkooperativarizikové životní pojištění-anoPomůže hradit poúrazovou léčbu dítěte, případně další komfortní život dítěte s poúrazovým postižením.
Životní pojištění Aegonaegonrizikové životní pojištění0nePojištění pro případ smrti, invalidity, závažných onemocnění, úrazu, pracovní neschopnosti a hospitalizace.Až o 15% nižší pojistné při sportování a zdravém životním stylu, nízkém BMI nebo dárcovství krve.Obvyklá cena rizikového životního pojištění je v řádů stokorun měsíčně. Od 150 Kč do 1000 Kč. Většina pojišťoven se však Vašemu případu s cenou přizpůsobí.

Rizikové životní pojištění je optimálním řešením, pokud chcete finančně zajistit svoji rodinu v případě Vaší smrti či neschopnosti splácet závazky (hypotéka, úvěry). Pokud od životního pojištění čekáte více a chcete být zajištěni na stáří, doporučujeme použít některý z kombinovaných produktů s investiční složkou.

Pozor Pozor: Některá riziková životní pojištění nechrání před následky po mozkové mrtvici či infarktu. Vždy se informujte, co dané pojištění kryje, aby se nestalo, že peníze nebudou vyplaceny, když zůstanete po mozkové příhodě trvale upoután k lůžku.


Oblíbená riziková životní pojištění

Není náhodou, že nejoblíbenější riziková životní pojištění nabízí Česká pojišťovna. Jedná se o pojištění Můj život a rizikové životní pojištění Multirisk. Žádaná jsou i riziková pojištění Komerční banky, pojištění od Axy a Generali.


Diskuze a zkušenosti


Nataša Třísková k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Hledám životní pojištění.Jsem inv.důchodce,žena řžlet

Irena Pavlasová k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Prosím o info - chci hypotéku cca 3 000 000, jsem žena 30 let. Jaká by byla výše pojištění na smrt a invaliditu. Moc děkuji za odpověď. Pavlasová

Alexandra Friedrischková k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
dobrý den, žena věk 47 let. Prosím o informaci k životnímu rizikovému pojištění.Zajímá mě zejména jak dlouho se musí platit,aby došlo k plnění a kolik plnění činí a na co je přesně vázáno. Děkuji

Hladikova Miroslava k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Prosím o informaci - pravdepodobne si budu v pristim roce brat hypotéku cca 2 500 000 a predpokladam,ze podminkou pro schvaleni bude i uzavreni zivotniho pojisteni. Jsem žena 32 let, zamestnani v kancelari. Protoze jsem se docetla a doslechla z medii,ze do poloviny prosince, maji zeny pojistne nizsi, rada bych si uzavrela pojistku za stavajicich podminek. Jaká by byla výše pojištění na smrt a invaliditu. A o kolik by se zmenila pojistna castka za novych podminek? Je mozne toto pojisteni uzavrit jen na urcitou dobu? Moc děkuji za odpověď. Hladikova

Jan Svoboda k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Prosím o info - mám hypotéhu 3 300 000, jsem muž 39 let. Jaká by byla výše pojištění na smrt a invaliditu. Moc děkuji za odpověď. Svoboda

Mirek k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Dobrý den, jsem muž, 51 roků, potřebuji pojistit na smrt a invaliditu zůstatek hypotéky ve výši cca 300 tis. Kč, splatnou do konce roku 2020. Jsem "údajně nepojistitelný" z důvodů vyléčené rakoviny /2008/ a cukrovky /od 2012/. Pracuji u jednoho zaměstnavatele 30 roků, pracovní smlouvu mám na dobu neurčitou, jsem státní zaměstnanec, práce převážně v kanceláři, bez cestování. Zatím jsem opravdu nenašel pojišťovnu, která by byla ochotna jít do výše uvedeného nevelkého rizika. Prosím o info Vašich VPP, spec. PP a hlavně výlukách z pojištění. Předem velmi děkuji za odpověď. Mgr. Čech

Rejholcová k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Prosím mailem zaslat pojistné podmínky k produktu EVOLUCE. Děkuji.

Martin k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Dobrý den, potřebuji pojistit na nemoc, invaliditu a případ smrti. Je mi 50 let a jsem spolužadatel o hypotéku ve výši 750.000,- Kč, splatnou za 20 let. Pracuji, jako pracovník ostrahy. Předem děkuji za nabídky.

Václav Papoušek k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Dobrý den, PRO RADU prosím vyplňte formulář nahoře a my Vás kontaktujeme.

Josef Kruzo k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Dobrý den, dostal jsem nabídku pojištění od pojišťovny Metlife.Nabídka se mi,co se týče pojistných částek a ceny za pojistku,zamlouvala. Bohužel o pojišťovně jsem zatím nic neslyšel. Chci se zeptat jaké máte zkušenosti s touto pojišťovnou a zda je některá pojišťovna na trhu lepší,bylo mi totiž řečeno že je nejlepší na trhu.

Kousal k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Dobrý den, manžel je OSVČ a potřebovali bychom zajistit rodinný příjem v případě nemoci. Prosím tedy o srovnání jednotlivých pojišťoven

Václav Papoušek k Rizikové životní pojištění 2019 - srovnání:
Potřebujete-li poradit z rizikovým pojištěním nebo o něj máte zájem, tak vyplňte formulář nahoře ↑

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění rizikové


Rizikové životní pojištění je transparentní a jednoduchý typ životního pojištění, který Vám však zajistí klidnější spaní. Pojišťoven, které rizikovou životní pojistku nabízejí je mnoho. Pokud máte zájem o objednání toho nejvhodnějšího životního pojištění či se chcete pouze informovat, vyplňte formulář v horní části stránky a náš specialista na životní pojištění se Vám během 24 hodin ozve.