X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Uniqa

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Uniqa pojištění srovnání 2024

Uniqa životní pojištění

 Pojišťovna Uniqa je známá instituce působící již dlouho na českém trhu. Uniqa kromě životního pojištění nabízí i havarijní pojištění, pojištění majetku, úrazové pojištění, cestovní pojištění a zdravotní pojištění. Kromě osob nabízí i pojištění firem a podnikatelů.

Životní pojištění Uniqa můžeme rozdělit do několika hlavních částí. Nabízí klasické životní pojištění (rizikové i investiční). To chrání před smrtí, nabízí daňové úlevy a po dosažení určitého věku si může pojištěnec peníze vybrat a využít je ve stáří.

Kapitálové životní pojištění je u pojišťovny Uniqa také zastoupeno. Kromě krytí smrti nabízí možnost připojištění i závažných nemocí. Pro sjednání životního pojištění klient nemusí vyplňovat zdravotní dotazník. Toto životní pojištění nabízí i velkou míru flexibility. Klient může libovolně upravovat podíl spořící a pojistné složky a měnit měsíční splátku.

Dětské životní pojištění je určeno pro děti do 18 let nebo prarodiče. Může se jednat buď o investiční životní pojištění nebo kapitálové. Vše záleží na rozhodnutí rodičů. Při sjednání tohoto pojištění může produkt trvat až do 26 let pojištěnce.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
UniqaDOMINO Risk
Uniqa
rizikové životní pojištěníChrání proti výpadku financí, nemocem, úmrtím, úrazům a invalidnímu důchodu. Možnost měsíční dávky či zajištění úvěru. Až 30.000 Kč měsíčně v pracovní neschopnosti.
UniqaDOMINO Invest
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoChrání proti rizikům jako běžné životní pojištění + obsahuje spoříci složku. Zahrnuje mnoho diagnóz. Nabízí měsíční dávku v pracovní neschopnosti až 30.000 Kč až 12 na měsíců.
UniqaDoplňkové penzijní spoření
Uniqa
penzijní spoření14,4 %anoSpoření na stáří, odpočet daně a státní příspěvek.
UniqaKrátkodobé úrazové pojištění
Uniqa
úrazové pojištění--Pojištění na cesty po ČR i do zahraničí. Na dobu max. 1 měsíc.Sleva 10 %.
UniqaDlouhodobé úrazové pojištění
Uniqa
úrazové pojištění--Krytí až 1.000.000 Kč. Vhodné pro 2 dospělé a až 6 dětí do 26 let. Chrání před úrazy, nemocemi či smrtí. Je možné připojistit trvalou invaliditu.
UniqaKolektivní úrazové pojištění
Uniqa
rizikové životní pojištěníKrátkodobý či dlouhodobý typ, kdy je chráněna celá skupina. Tábory, školy, školky, kurzy, školy v přírodě apod.
UniqaLife IN
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoChrání proti smrti, invaliditě, závažným onemocněním, trvalým následkům a pracovní neschopnosti.Bonusy za věrnost.
UniqaActiveLife+
Uniqa
rizikové životní pojištěníAž pro 8 osob na jedné smlouvě. Chrání před úrazy, nemocí, hospitalizací i smrtí.Bonusy za preventivní prohlídky. Sleva 25 % za zdravý životní styl.
UniqaMotýlek
Uniqa
investiční životní pojištění-anoPojištění pro děti a mládež ve věku do 26 let. Chrání proti trvalým následkům a nemocemi. Má investiční složku.
UniqaPerfekt
Uniqa
pojištění odpovědnostianoPojištění odpovědnosti a majetku pro malé a střední podnikatele a obce s asistenčními službami.
UniqaPojištění proti přerušení provozu
Uniqa
pojištění majetkuUrčené pro firmy a podnikatele. Pojištění uhradí ušlý zisk a výdaje na krytí nezbytných nákladů při přerušení provozu.
UniqaPojištění nemovitosti a domácnosti
Uniqa
pojištění majetkuAsistenční služba 24/7. Zámečník zdarma. Chrání dům, byt i stavbu. Obsahuje pojištění odpovědnosti. Krytí: požár, úder blesku, výbuch, pád letadla nebo vesmírných těles, rázová vlna, kouř, vuchřice, mráz, vloupání, vandalismus, poškození fasády, povodně, laviny, zával, mráz. Verze: Top Exklusiv a Top Standard. Sleva 30 % při sjednání online.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
UniqaAKORD
Uniqa
kapitálové životní pojištění-ano
UniqaGarant Fix
Uniqa
investiční životní pojištění-ano
UniqaFinance Life
Uniqa
investiční životní pojištění-anoChrání proti úrazům a jiným rizikům a obsahuje spořící složku.
UniqaRizikové životní pojištění s dividendou
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění pro 2 dospělé a neomezený počet dětí.
UniqaSkupinové životní pojištění
Uniqa
investiční životní pojištění-anoPro stabilizaci a motivaci zaměstnanců.Neplatí se z něj sociální a zdravotní pojištění.
UniqaT20
Uniqa
kapitálové životní pojištění-ano
UniqaŽivotní a úrazové pojištění
Uniqa
kapitálové životní pojištění-ano
UniqaPojištění pravidelných výdajů
Uniqa
rizikové životní pojištěníflexibilníanoChrání před ztrátou zaměstnání a výpadků příjmů. Pouze pro klienty O2.
UniqaSmart Invest 2018
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoJednorázové spořící životní pojištění navázané na tituly EURO STOXX 50. Minimální investice 30.000 Kč.

Již nenabízené produkty

Životní pojištění Garant Fix byl mimořádně zajímavý produkt, který nabízel velmi atraktivní zhodnocení jednorázově vložených volných prostředků. V období 16.4.2012 až 30.4.2012 nabízel životní pojištění se zhodnocením 4,02% ročně. Minimální vklad byl 25 000 Kč.

Uniqa nabízela i investiční životní pojištění (Finance Life a InvestPlan ve spolupráci s Raiffeisen bank), zajímavé rizikové životní pojištění s dividendou, skupinové životní pojištění, kapitálové životní pojištění či úrazové životní pojištění bez spořící složky.
Diskuze a zkušenosti


doporucuji k Uniqa pojištění srovnání 2024:
od uniqy mam jiz dlouhou dobu investicni životni pojisteni a tesim se ze za 5 let budu mit splaceno, jednani vzdy v pohode, doporucuji

uniqa k Uniqa pojištění srovnání 2024:
Máme u niž investiční životní pojištění a s hrůzou jsem zjitila, jak špatně se peníze zhodnocovali v roce 2021. co se dá dělat, no, teď máme spořící účet a zlato

Martin k Uniqa pojištění srovnání 2024:
Dobrý den všem. Má zkušenost je trošku jiného směru s pojišťovnou UNIQA ( dřívější AXA ) u povinného ručení. Aktuálně jsem se zarazil nad jednou věcí a to u rušení povinného ručení po prodeji a převodu auta na nového vlastníka. Auto jsem prodal 16.6.2023, nový vlastník měl již i přepsáno 19.6.2023, tyto všechny doklady dostala pojišťovna při mé návštěvě na pobočce v Ostravě Vítkovicích. Dlouho se nic nedělo a dne 25.7.2023 se někdo probudil na pojišťovně a napsal, že mi pojistku ruší k 11.7.2023. Po dotazu na pojišťovnu co to má znamenat mi bylo sděleno, že pojistka může běžet souběžně s jinou a že je vlastně vše v pořádku. Nechápu... Takže za mě celkem pár hvězd dolů tímto jednáním a já hlupák si tam pojistil i nové auto, takže při první možné budu měnit tuto pojišťovnu. Toď má aktuální a osobní zkušenost.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Uniqa pojištění srovnání 2024


Pojišťovna Uniqa je významným poskytovatelem především investičního životního pojištění v ČR. Uniqa zákazníkům nabízí možnost výběru z mnoha investičních fondů.

Životní pojištění od pojišťovny Uniqa si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.