X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Uniqa životní pojištění

Uniqa životní pojištění

Pojišťovna Uniqa je známá instituce působící již dlouho na českém trhu. Uniqa kromě životního pojištění nabízí i havarijní pojištění, pojištění majetku, úrazové pojištění, cestovní pojištění a zdravotní pojištění. Kromě osob nabízí i pojištění firem a podnikatelů.

Životní pojištění Uniqa můžeme rozdělit do několika hlavních částí. Nabízí klasické životní pojištění (rizikové, kapitálové a investiční). To chrání před smrtí, nabízí daňové úlevy a po dosažení určitého věku si může pojištěnec peníze vybrat a využít je ve stáří.

Kapitálové životní pojištění je u pojišťovny Uniqa také zastoupeno. Kromě krytí smrti nabízí možnost připojištění i závažných nemocí. Pro sjednání životního pojištění klient nemusí vyplňovat zdravotní dotazník. Toto životní pojištění nabízí i velkou míru flexibility. Klient může libovolně upravovat podíl spořící a pojistné složky a měnit měsíční splátku.

Dětské životní pojištění je určeno pro děti do 18 let nebo prarodiče. Může se jednat buď o investiční životní pojištění nebo kapitálové. Vše záleží na rozhodnutí rodičů. Při sjednání tohoto pojištění může produkt trvat až do 26 let pojištěnce.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
MOTÝLEKuniqainvestiční životní pojištění-anoPojištění pro děti a mládež ve věku do 26 let. Chrání proti trvalým následkům a nemocemi. Má investiční složku.
Rizikové životní pojištění s dividendouuniqainvestiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění pro 2 dospělé a neomezený počet dětí.
Skupinové životní pojištění uniqainvestiční životní pojištění-anoPro stabilizaci a motivaci zaměstnanců.Neplatí se z něj sociální a zdravotní pojištění.
Pojištění domácnostiuniqapojištění majetkuDům, byt, stavba. Obsahuje pojištění odpovědnosti. Požár, úder blesku, výbuch, pád letadla nebo vesmírných těles, rázová vlna, kouř, vuchřice, mráz, vloupání, vandalismus, poškození fasády, povodně, laviny, zával, mráz. Verze: Top Exklusiv a Top Standard.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
AKORDuniqakapitálové životní pojištění-ano
Garant Fixuniqainvestiční životní pojištění-ano
Finance Lifeuniqainvestiční životní pojištění-anoChrání proti úrazům a jiným rizikům a obsahuje spořící složku.
T20uniqakapitálové životní pojištění-ano
Životní a úrazové pojištěníuniqakapitálové životní pojištění-ano
Pojištění pravidelných výdajůuniqarizikové životní pojištěníflexibilníanoChrní před ztrátou zaměstnání a výpadků příjmů. Pouze pro klienty O2.Již nenabízené produkty:

Životní pojištění Garant Fix je mimořádně zajímavý produkt, který nabízí velmi atraktivní zhodnocení jednorázově vložených volných prostředků. V období 16.4.2012 až 30.4.2012 nabízí životní pojištění zhodnocení 4,02% ročně. Pokud máte zájem o tuto jedinečnou investici. Vyplňte formulář nahoře. Minimální vklad je 25 000 Kč.

Uniqa nabízí i investiční životní pojištění (Finance Life a InvestPlan ve spolupráci s Raiffeisen bank), zajímavé rizikové životní pojištění s dividendou, skupinové životní pojištění, kapitálové životní pojištění či úrazové životní pojištění bez spořící složky.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Uniqa


Pojišťovna Uniqa je významným poskytovatelem především investičního životního pojištění v ČR. Uniqa zákazníkům nabízí možnost výběru z mnoha investičních fondů.

Životní pojištění od pojišťovny Uniqa si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.