X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Uniqa

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Uniqa životní pojištění

Uniqa životní pojištění

 Pojišťovna Uniqa je známá instituce působící již dlouho na českém trhu. Uniqa kromě životního pojištění nabízí i havarijní pojištění, pojištění majetku, úrazové pojištění, cestovní pojištění a zdravotní pojištění. Kromě osob nabízí i pojištění firem a podnikatelů.

Životní pojištění Uniqa můžeme rozdělit do několika hlavních částí. Nabízí klasické životní pojištění (rizikové, kapitálové a investiční). To chrání před smrtí, nabízí daňové úlevy a po dosažení určitého věku si může pojištěnec peníze vybrat a využít je ve stáří.

Kapitálové životní pojištění je u pojišťovny Uniqa také zastoupeno. Kromě krytí smrti nabízí možnost připojištění i závažných nemocí. Pro sjednání životního pojištění klient nemusí vyplňovat zdravotní dotazník. Toto životní pojištění nabízí i velkou míru flexibility. Klient může libovolně upravovat podíl spořící a pojistné složky a měnit měsíční splátku.

Dětské životní pojištění je určeno pro děti do 18 let nebo prarodiče. Může se jednat buď o investiční životní pojištění nebo kapitálové. Vše záleží na rozhodnutí rodičů. Při sjednání tohoto pojištění může produkt trvat až do 26 let pojištěnce.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
UniqaDOMINO Risk
Uniqa
rizikové životní pojištěníflexibilníanoChrání proti výpadku financí, nemocem, úmrtím, úrazům a invalidnímu důchodu. Možnost měsíční dávky či zajištění úvěru.
UniqaDOMINO Invest
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoChrání proti rizikům jako běžné životní pojištění + obsahuje spoříci složku. Zahrnuje mnoho diagnóz.
UniqaSmart Invest 2018
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoJednorázové spořící životní pojištění navázané na tituly EURO STOXX 50. Minimální investice 30.000 Kč.
UniqaKrátkodobé úrazové pojištění
Uniqa
úrazové pojištění-anoPojištění na cesty po ČR i do zahraničí. Na dobu max. 1 měsíc.
UniqaDlouhodobé úrazové pojištění
Uniqa
úrazové pojištění--Vhodné pro 2 dospělé a až 6 dětí do 26 let. Chrání před úrazy, nemocemi či smrtí. Je možné připojistit trvalou invaliditu.
UniqaKolektivní úrazové pojištění
Uniqa
rizikové životní pojištění--Krátkodobý či dlouhodobý typ, kdy je chráněna celá skupina. Tábory, školy, školky, kurzy, školy v přírodě apod.
UniqaSkupinové životní pojištění
Uniqa
investiční životní pojištění-anoPro stabilizaci a motivaci zaměstnanců.Neplatí se z něj sociální a zdravotní pojištění.
UniqaMOTÝLEK
Uniqa
investiční životní pojištění-anoPojištění pro děti a mládež ve věku do 26 let. Chrání proti trvalým následkům a nemocemi. Má investiční složku.
UniqaMotýlek
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění pro děti s plnou paletou krytí úrazů i nemocí. Asistance v ceně.
UniqaPojištění domácnosti
Uniqa
pojištění majetkuDům, byt, stavba. Obsahuje pojištění odpovědnosti. Požár, úder blesku, výbuch, pád letadla nebo vesmírných těles, rázová vlna, kouř, vuchřice, mráz, vloupání, vandalismus, poškození fasády, povodně, laviny, zával, mráz. Verze: Top Exklusiv a Top Standard.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
UniqaAKORD
Uniqa
kapitálové životní pojištění-ano
UniqaGarant Fix
Uniqa
investiční životní pojištění-ano
UniqaFinance Life
Uniqa
investiční životní pojištění-anoChrání proti úrazům a jiným rizikům a obsahuje spořící složku.
UniqaRizikové životní pojištění s dividendou
Uniqa
investiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění pro 2 dospělé a neomezený počet dětí.
UniqaT20
Uniqa
kapitálové životní pojištění-ano
UniqaŽivotní a úrazové pojištění
Uniqa
kapitálové životní pojištění-ano
UniqaPojištění pravidelných výdajů
Uniqa
rizikové životní pojištěníflexibilníanoChrání před ztrátou zaměstnání a výpadků příjmů. Pouze pro klienty O2.

Již nenabízené produkty

Životní pojištění Garant Fix byl mimořádně zajímavý produkt, který nabízel velmi atraktivní zhodnocení jednorázově vložených volných prostředků. V období 16.4.2012 až 30.4.2012 nabízel životní pojištění se zhodnocením 4,02% ročně. Minimální vklad byl 25 000 Kč.

Uniqa nabízela i investiční životní pojištění (Finance Life a InvestPlan ve spolupráci s Raiffeisen bank), zajímavé rizikové životní pojištění s dividendou, skupinové životní pojištění, kapitálové životní pojištění či úrazové životní pojištění bez spořící složky.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Uniqa


Pojišťovna Uniqa je významným poskytovatelem především investičního životního pojištění v ČR. Uniqa zákazníkům nabízí možnost výběru z mnoha investičních fondů.

Životní pojištění od pojišťovny Uniqa si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.