X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma srovnání výhodného pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Nejvýhodnější životní pojištění srovnání 2024

Nejvýhodnější životní pojištění

  Nejvýhodnější životní pojištění vždy nemusí být to nejlevnější. Obecně platí, že levná životní pojištění bývají ta riziková, kdy pojištění neobsahuje spořící část. Nejvýhodnější životní pojistka je však taková, která Vás zabezpečí před maximálním počtem možných nepříznivých životních situacích (smrt, úraz, nemoc, léčení), co možná nejefektivněji zúročuje Vaše vložené finance a zároveň moc nestojí.
Seznam nejvýhodnějších životních pojištění pro rok 2024

Produkt Pojišťovna Typ životního pojištění Popis
ŽIVOT Allianz investiční životní pojištění oceněno Zlatou korunou, daňové zvýhodnění
Životní pojištění Simplea Simplea investiční životní pojištění transparentnost a nízká cena, malá pojišťovna
Životní pojištění Flexi Kooperativa investiční životní pojištění oceněné Zlatou korunou, daňové zvýhodnění, nejoblíbenější produkt na trhu
Domino RISK Uniqa rizikové životní pojištění daňové zvýhodnění, nízká cena
OneLife 2.0 Metlife investiční životní pojištění možnost kombinovat 30 pojištění, bonusy za zdravý životní styl
Životní pojištění Pillow Pillow rizikové životní pojištění není možné investovat, bonusy za dobré kolektivní výsledky pojišťovny, levné

* Seznam podle nás nejvýhodnějších životních pojistek, které se v ČR nabízejí. Životní pojištění je silně individuální produkt, a proto vždy doporučujeme poradit se s profesionálním poradcem na pojistné produkty. Přesně tuto službu Vám rádi nabídneme a kontaktujeme Vás, když vyplníte formulář nahoře.


Pozor Pozor: Věděli jste, že v České Republice je ročně přiznáno na 30.000 invalidních důchodů a na obecnou smrt zemře asi 100.000 lidí v produktivním věku za rok. Lidé v Česku jsou přitom nedostatečně nebo špatně pojištění. Nebuďte jedni z nich a pojistěte se výhodným životním pojištěním.


Nejvýhodnější životní pojištění může být i takové, které je mezi lidmi nejoblíbenější nebo získalo nejvíce ocenění. Tím je například pojištění ŽIVOT od Allianz, které získalo prestižní ocenění Zlatá koruna.

Pokud si chce nechat srovnat životní pojištění podle Vašich konkrétních požadavků, tak se nechte kontaktovat naším specialistou.
Diskuze a zkušenosti


Tomáš k Nejvýhodnější životní pojištění srovnání 2024:
nejvýhodnější pojištění/životní má maxima, simplea, možná pillow. vyhnul bych se velkým pojišťovnám, kam patří i mutumutu / komerční banka. u nás máme simplea (já) a manželka (Uniqa)

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.