X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Wüstenrot životní pojištění

Wüstenrot životní pojištění

 Pozor: Wüstenrot již v ČR nepůsobí, převzala ji Moneta, jenž nabízí pojišťovací produkty skrze pojišťovnu Allianz. Wüstenrot začala v ČR v roce 1993, ale i původně v roce 1921 v Německu, jako stavební spořitelna. Postupem času však začala nabízet komplexní bankovní služby i pojištění. Přdevším hypotéka od Wüstenrot se v Česku se těšila oblibě díky svému unikátnímu přístupu ke klientům.

Wüstenrot si v oblasti pojištění vybrala za strategického partnera pojišťovnu Allianz, díky které nabízela životní pojištění, pojištění majetku, odpovědnosti a další pojistné tituly. Následují pojištění, která Wüstenrot nabízela skrze svoji partnerskou společnost - pojišťovnu Allianz.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
AllianzMojeInvesticeAqua
Allianz
investiční životní pojištění-anoSpecifické životní pojištění chránící před úmrtím s investováním do vodohospodářství. Peníze jsou vyplaceny při dožití. Investuje do HVB GLOBAL WATER RISK CONTROL 6 Indexu.
AllianzAllianz ŽIVOT investiční
Allianz
investiční životní pojištění7,56 %anoS pravidelnou investiční složkou. Garance nejvyššího plnění u 251 závažných úrazů a nemocí. Progresivní plnění až do výše 800 % a u pojištění denního odškodného až do výše 500 %. Zrušení smlouvy bez poplatku.Sleva na ostatní produkty Allianz. 21 % na Allianz Auto, 7 % Allianz Domov a 7 % na Allianz Penze.
AllianzAllianz ŽIVOT
Allianz
rizikové životní pojištěníGarance nejvyššího plnění u 251 závažných úrazů a nemocí. Progresivní plnění až do výše 800 % a u pojištění denního odškodného až do výše 500 %. Zrušení smlouvy bez poplatku.Sleva na ostatní produkty Allianz. 21 % na Allianz Auto, 7 % Allianz Domov a 7 % na Allianz Penze.
AllianzŽivotní pojištění pro zaměstnance
Allianz
rizikové životní pojištěníanoProdukt pro podnikatele pro pojištění zaměstnanců a osob na sportovní akce, teambuildingy, konference, firemní akce, školy i školky, letní tábory, kroužky apod.Příspěvkem osvobodíte zaměstnance od placení pojistného na sociální a zdravotní pojištění až do výše 50000 Kč za rok.
AllianzPojištění odpovědnosti MůjDomov
Allianz
pojištění odpovědnosti--Ochrana před vytopením sousedů, rozbití zboží v obchodě, pes způsobí nehodu, rozbití okna při fotbale apod. Pojištění se vztahuje na všechny v domácnosti. Hrazení i škod v pronájmu. V nabídce je mnoho podprogramů. Varianty KOMFORT, EXTRA a MAX.
AllianzPojištění odpovědnosti firem
Allianz
pojištění odpovědnostianoVztahuje se na škody na životě a zdraví a na škody na majetku včetně následných finančních škod. Vztahuje se na vadný výrobek, podnikatelskou činnost, pronajaté nemovitosti, majetek zaměstnanců, majetek hostů restaurace, v rámci společenství vlastníků bytových jednotek, na převzatých vozidlech a plavidlech atd.
AllianzPojištění podnikatelů a firem
Allianz
pojištění odpovědnostianoPojištění budovy, výroby, vyabvení, materiálu. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností a vadou výrobku.
AllianzPojištění podnikatelů a firem
Allianz
pojištění majetkuanoPojištění budovy, výroby, vyabvení, materiálu. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností a vadou výrobku.
AllianzProfesní odpovědnost
Allianz
pojištění odpovědnostianoPojištění vhodné pro profese s vyšším vzděláním, jako jsou lékaři, veterináři, právní a ekonomické profese, správce nemovitostí, IT specialisty apod.
AllianzMojiZaměstnanci
Allianz
pojištění odpovědnostianoPojistěte odpovědnost Vašich zaměstnanců za škody způsobené Vám jako zaměstnavateli. Není potřeba hlášení nových zaměstnanců.
AllianzDoplňkové penzijní spoření (3. pilíř)
Allianz
penzijní spoření-anoVýběr ze 3 fondů. Státní příspěvek až 2.760 Kč/rok. Pro získání státního příspěvku stačí spořit 300 Kč měsíčně. Snižte si daňový základ až o 24.000 Kč.
AllianzPojištění majetku MůjDomov
Allianz
pojištění majetku--Balíčky KOMFORT, EXTRA a MAX. Chrání před vichřicí, krupobitím, povodní, záplavou, atmosférickými srážkami a tlakem sněhu. Obsahuje pojištění odpovědnosti s účinností ve většině zemí Evropy. Dále chrání proti, vodovodním škodám, rozbití oken, krádežím, vandalismu, škodám ze zkratu či přepětí a přírodním živlům.Slevy na ostatní produkty Allianz.
AllianzPojištění nemovitosti
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro rodinný dům, nájemní byt, družstevní byt, garáž, stodolu, stáj, oplocení, bazén. Chrání proti krupobití, záplavám, vandali, zvířaty, zloději. Varianty KOMFORT, EXTRA a MAX.
AllianzPojištění bytových domů MůjDomov
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro nájemní, bytové domy i družstva, jenž kryje před živly i vloupáním. Obsahuje asistenční služby.
AllianzPojištění rekreačních objektů MůjDomov
Allianz
pojištění majetku--Pojištění pro garáž, kůlnu, chatu, chalupu, rekreačně užívaný byt, dřevěnou roubenku apod. Chrání před živlem i zloději.
AllianzAsistenční služby
Allianz
pojištění majetku--Když se Vám porouchá lednička, zabouchnou dveře, počítač je napaden virem, domácnost je zamořena hlodavci či hmyzem (deratizace), rozbije se jízdní kolo apod. Obsahuje i právní poradenství.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AllianzRytmus Risk
Allianz
rizikové životní pojištění--Pro případ umrtí, invalidity či úrazu.V případě závažného úrazu 5-8x vyšší plnění.
AllianzRytmus
Allianz
investiční životní pojištěníflexibilní-Pokrývá úmrtí, úrazy, invaliditu a nabízí investiční složku.Vrátí 60 Kč při investování, věrnostní bonus a koncový bonus.
AllianzPastelka – dětské pojištění
Allianz
investiční životní pojištěníflexibilníanoUrčeno pro děti. Pojištění až pro 4 děti najednou
AllianzPRO ženy
Allianz
rizikové životní pojištění-neVýhradně pro ženy a jejich potřeby. Odměňuje zdravý životní styl, zabezpečuje celou rodinu. Onemocnění, operace, úmrtí a ochrana dítěte.Sleva až 15% na všechna pojištění.
AllianzF1 Safety
Allianz
investiční životní pojištění-nePro případ úmrtí. Pojištění finančně zabezpečí Vaše nejbližší - děti, manžel, partner. Splatí za Vás hypotéku a další půjčky a závazky.Při pojistné částce nad 1.000.000 Kč sleva 15%. Výhodnější cena za zdravý životní styl.Životní pojištění od Wüstenrot se vyznačovalo především svým zaměřením na úsporu a správný životní styl klienta. Stačilo, když se pojištěnec choval svědomitě, staral se o své zdraví a bylo logické, aby si zasloužil výhodné rizikové či investiční životní pojištění.

Životko Wüstenrot krylo 253 závažných úrazů, závažné nemoci, smrt, pracovní neschopnost, invaliditu, hospitalizaci a trvalé následky úrazu. Zároveň poskytovalo denní odškodné a díky volitelné možnosti spoření, i zhodnocení peněz na stáří. Více o spořícím životku naleznete na stránce o investičním životním pojištění.

Pojištění majetku a Wüstenrot

Allianz, jenž byla partnerem Wüstenrot, nabízela širokou paletu pojištění. Pojistit jste mohli bytové domy, rodinné domy, mobilní domy, byty, družstevní byty, garáže, chaty, apod. Samozřejmostí byla ochrana vybavení uvnitř objektů. Pojištění nemovitostí chrání před živly, vandaly, zloději, haváriemi a dalšími nepříznivými událostmi.

Pojištění odpovědnosti a Wüstenrot

Ať už jste smolař nebo chcete mít jistotu, že Vaší vinnou nepřijde k úhoně Váš zaměstnavatel či kdokoliv jiný, pojištění „na blbost“ je vhodným společníkem. Zaměstnavatel po Vás může vymáhat až 4,5 násobek Vašeho měsíčního platu při způsobení škody Vaším zaviněním.

Jaké jste měli s dnes již zaniklou Wüstenrot zkušenosti? Podělte se s námi v diskuzi.


Diskuze a zkušenosti


Honza k Wüstenrot životní pojištění:
Byli jsme s ní spokojení a byní je vše v pořádku u Monety

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.