X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Wüstenrot životní pojištění

Wüstenrot životní pojištění

 Wüstenrot začala v ČR v roce 1993, ale i původně v roce 1921 v Německu, jako stavební spořitelna. Postupem času však začala nabízet komplexní bankovní služby i pojištění. Přdevším hypotéka od Wüstenrot se v Česku těší oblibě díky svému unikátnímu přístupu ke klientům.

Wüstenrot si v oblasti pojištění vybrala za strategického partnera pojišťovnu Allianz, díky které nabízí životní pojištění, pojištění majetku, odpovědnosti a další pojistné tituly. Následují pojištění, která Wüstenrot nabízí skrze svoji partnerskou společnosti - pojišťovnu Allianz.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AllianzAllianz ŽIVOT bez absurdních poplatků
Allianz
investiční životní pojištění1 %anoVšechny životní pojištění Allianz pod jednou smlouvou. Pouze ochrana bez investice i ochrana s investicí. Vhodné též pro děti + speciální program připojištění pro ženy. poplatek 3 % z pojistného u investičního pojištění.Odměna za zdravý životní styl (BMI), garance nejvyššího plnění na trhu.
AllianzPojištění odpovědnosti
Allianz
pojištění odpovědnosti--Ochrana před vytopením sousedů, rozbití zboží v obchodě, pes způsobí nehodu, rozbití okna při fotbale apod. Pojištění se vztahuje na všechny v domácnosti. Hrazení i škod v pronájmu. V nabídce je mnoho podprogramů.
AllianzPojištění odpovědnosti
Allianz
pojištění odpovědnosti--Pojistka na blbost chrání všechny členy rodiny proti způsobení škody 3. osobám (rozbitá váza na návštěvě, rozbité okno sousedů, vytopení sousedů apod.). 100 % na míru. Pojištěni jsou všichni členové domácnosti (i mimo rodinu). Platí i pro pronájem. Programy: dům, velká hrozba, chovatelem bez starostí, zbraně, pomocné práce, cestování, pronájem, zapůjčené věci, zaměstnání.
AllianzPojištění odpovědnosti firem
Allianz
pojištění odpovědnosti--Vztahuje se na škody na životě a zdraví a na škody na majetku včetně následných finančních škod. Vztahuje se na vadný výrobek, podnikatelskou činnost, pronajaté nemovitosti, majetek zaměstnanců, majetek hostů restaurace, v rámci společenství vlastníků bytových jednotek, na převzatých vozidlech a plavidlech atd.
AllianzPojištění domácnosti
Allianz
pojištění majetku--Pojištění domácnosti 100% na míru. Jedna smlouva pro všechny domácnosti. Kryje prasklé vodovodní potrubí, poškození elektroinstalace, krupobití, zatopený sklep apod. Pojištění bytových domů, domácností, odpovědnosti a právní ochrany.
AllianzAsistenční služby
Allianz
pojištění majetku--Když se Vám porouchá lednička, zabouchnou dveře, počítač je napaden virem, domácnost je zamořena hlodavci či hmyzem, rozbije se jízdní kolo apod.
AllianzPojištění domu a jiné budovy
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro rodinný dům, nájemní byt, družstevní byt, garáž, stodolu, stáj, oplocení, bazén.
AllianzPojištění bytových domů
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro nájemní a bytové domy, jenž kryje před živly i vloupáním.
AllianzPojištění rekreačních objektů
Allianz
pojištění majetku--Pojištění pro garáž, kůlna, chata, chalupa, rekreačně užívaný byt.
AllianzDoplňkové penzijní spoření (3. pilíř)
Allianz
penzijní spoření-anoVýběr ze 3 fondů. Státní příspěvek až 2.760 Kč/rok. Pro získání státního příspěvku stačí spořit 300 Kč měsíčně. Snižte si daňový základ až o 24.000 Kč.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AllianzRytmus Risk
Allianz
rizikové životní pojištění--Pro případ umrtí, invalidity či úrazu.V případě závažného úrazu 5-8x vyšší plnění.
AllianzRytmus
Allianz
investiční životní pojištěníflexibilní-Pokrývá úmrtí, úrazy, invaliditu a nabízí investiční složku.Vrátí 60 Kč při investování, věrnostní bonus a koncový bonus.
AllianzPastelka – dětské pojištění
Allianz
investiční životní pojištěníflexibilníanoUrčeno pro děti. Pojištění až pro 4 děti najednou
AllianzPRO ženy
Allianz
rizikové životní pojištění-neVýhradně pro ženy a jejich potřeby. Odměňuje zdravý životní styl, zabezpečuje celou rodinu. Onemocnění, operace, úmrtí a ochrana dítěte.Sleva až 15% na všechna pojištění.
AllianzF1 Safety
Allianz
investiční životní pojištění-nePro případ úmrtí. Pojištění finančně zabezpečí Vaše nejbližší - děti, manžel, partner. Splatí za Vás hypotéku a další půjčky a závazky.Při pojistné částce nad 1.000.000 Kč sleva 15%. Výhodnější cena za zdravý životní styl.Životní pojištění od Wüstenrot se vyznačuje především svým zaměřením na úsporu a správný životní styl klienta. Stačí, když se pojištěnec chová svědomitě, stará se o své zdraví a je logické, aby si zasloužil výhodné rizikové či investiční životní pojištění.

Životko Wüstenrot kryje 253 závažných úrazů, závažné nemoci, smrt, pracovní neschopnost, invaliditu, hospitalizaci a trvalé následky úrazu. Zároveň poskytuje denní odškodné a díky volitelné možnosti spoření, i zhodnocení peněz na stáří. Více o spořícím životku naleznete na stránce o investičním životním pojištění.

Pojištění majetku a Wüstenrot

Allianz, jenž je partnerem Wüstenrot, nabízí širokou paletu pojištění. Pojistit můžete bytové domy, rodinné domy, mobilní domy, byty, družstevní byty, garáže, chaty, apod. Samozřejmostí je ochrana vybavení uvnitř objektů. Pojištění nemovitostí chrání před živly, vandaly, zloději, haváriemi a dalšími nepříznivými událostmi.

Pojištění odpovědnosti a Wüstenrot

Ať už jste smolař nebo chcete mít jistotu, že Vaší vinnou nepřijde k úhoně Váš zaměstnavatel či kdokoliv jiný, pojištění „na blbost“ je vhodným společníkem. Zaměstnavatel po Vás může vymáhat až 4,5 násobek Vašeho měsíčního platu při způsobení škody Vaším zaviněním.

Jaké máte s Wüstenrot zkušenosti? Podělte se s námi v diskuzi.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.