X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

NN životní pojištění

NN životní pojištění

Pojišťovna NN byla založena před více jak 50 lety v Nizozemí a v ČR byla známá jako součást skupiny ING. Společnost Nationale-Nederlanden se však vrátila ke svým kořenům a staré značce NN. Nyní NN pojišťovna nabízí životní pojištění rizikové i investiční.

Přehledná produktová řada a atraktivita produktů činí tuto pojišťovnu velmi oblíbenou. Hlavním produktem je rizikové pojištění NN Život, Smart pojištění s investiční složkou, ale i kapitálové životní pojištění Rodina. V neposlední řadě pojištění pro seniory a aktivní sportovně lidi.

Dejte staronové světové pojišťovně šanci a určitě její nabídku zohledněte při výběru životního pojištění, krytí rizik úrazů, ale i zajištění rodiny při splácení hypotéky.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
NN Život (RZ2C)nnrizikové životní pojištění-Jedna smlouva pro celou rodinu. Kryje úrazy, nemoci, riziko invalidity apod.
Smartnninvestiční životní pojištění-Vhodné pro jednotlivce i rodinu. Obsáhlé krytí a spořící složka. (Varianty UZ2C a UM2C)10% bonus za bezeškodní průběh.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Rodinanninvestiční životní pojištění-anoAž pro 2 dospělé a 10 dětí. garantované zhodnocení. Varianta KR1C. Vhodné pro živitele rodiny a ty, co chtějí zajistit své blízké.
Smart Senior (RZ3C)nnrizikové životní pojištění-Pro klienty nad 55 let. Ochrana před riziky stáří. Pro děti, kteří se chtějí postarat o své rodiče. RZ3C
ProAktivnnrizikové životní pojištění-Vhodné pro sportovce a aktivní lidi. Lze sjednat online. Široké krytí.
Employee Benefitsnninvestiční životní pojištění-anoSnížení mzdových nákladů, zvyšování čistého příjmu zaměstnanců. Úspora na sociálním a zdravotním pojištění. Zajištění na stáří.
For Younnrizikové životní pojištění-Pojištění pro ženy, které kryje rakovinu prsů a ženských pohlavních orgánů.
Diskuze a zkušenosti


anm k NN životní pojištění srovnání:
Jsme velmi spokojený s touto pojištovnou

Zdravím k NN životní pojištění srovnání:
Zdravím, když mám smlouvu u ing převede si mi automaticky pod NN?

Václav Papoušek k NN životní pojištění srovnání:
Dobrý den, ano, NN je bývalá ING.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

NN životní pojištění


NN je pojišťovna, která vznikla oddělením od ING a nyní nabízí investiční životní pojištění a další produkty z oblasti pojistek.

Životní pojištění od NN si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.