X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Pojišťovna VZP pojištění srovnání 2024


Pojišťovna VZP životní pojištění logo

 Všeobecnou zdravotní pojišťovnu známe každý. Méně lidí však ví, že VZP má svoji komerční pojišťovnu s názvem PVZP (Pojišťovna VZP). Ta nabízí širokou řadu neživotních pojištění, která zaujmou svým rozsahem krytí i cenou.

PVZP byla dříve součásti VZP. Ta se však vstupem Česka do EU stala samostatnou. Od pojištění cizinců, které je jejím nejsilnějším produktem, se zaměřuje na cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, ale i životní pojištění. Její nabídka je přehledná a transparentní.

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
Pojišťovna VZPÚrazové pojištění
Pojišťovna VZP
rizikové životní pojištěníKrytí až 500.000 Kč. Kryje před smrtí úrazem, invaliditou. Denní odškodné za hospitalizaci.Sleva 10 % na online sjednání. 10 %, jste-li pojištěný u VZP.
Pojišťovna VZPMEDVÍDEK
Pojišťovna VZP
rizikové životní pojištěníKrytí až 500.000 Kč. Pro děti 0 - 15 let. Platné celosvětově. Kryje před smrtí úrazem, invaliditou. Denní odškodné za hospitalizaci.Sleva 10 %, jste-li pojištěný u VZP.
Pojišťovna VZPZdravotní pojištění Patron
Pojišťovna VZP
úrazové pojištěníKrytí až 1.000 Kč na den. Kompenzuje hospitalizaci a pracovní neschopnost.Sleva 10 %, jste-li pojištěný u VZP.
Pojišťovna VZPFénix
Pojišťovna VZP
úrazové pojištěníanoKrytí až 2,5 milionů Kč. Unikátní pojištění závažných onemocnění. Kryje před závažnými nemocemi a vyplácí jednorázově. Varianty Classic a Premium.Pokud se pojistíte, pojištění pro Vaše dítě zdarma.
Pojišťovna VZPPojištění běžné občanské odpovědnosti
Pojišťovna VZP
pojištění odpovědnostiKrytí až 25 milionů Kč. Kryje škodu na zdraví, věcech či zvířeti 3. osoby v běžném životě. Újma vyplívající z vlastnosti nemovitosti. Působnost v Evropě.Sleva 30 %, jste-li pojištěný u VZP.
Pojišťovna VZPPojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli
Pojišťovna VZP
pojištění odpovědnostiKrytí až 500.000 Kč. Kryje škody způsobené zaměstnavateli, škody na firemním voze apod.Sleva 30 %, jste-li pojištěný u VZP.
Pojišťovna VZPPojištění majetku a odpovědnosti Podnikatel
Pojišťovna VZP
pojištění odpovědnostianoKrytí až 500 milionů Kč. Vhodné pro podnikatele, obce, města, vlastníky bytových domů. Obsahuje pojištění majetku a odpovědnosti.
Pojišťovna VZPSmluvní lékař
Pojišťovna VZP
pojištění odpovědnostianoKrytí až 12 milionů Kč. Pojištění majetku a odpovědnosti zdravotnických zařízení (soukromá ambulance).Sleva 20 % na další produkty PVZP.
Pojišťovna VZPPojištění nemovitosti
Pojišťovna VZP
pojištění majetkuPojištění rodinných domů, bytů, chat a chalup (včetně vedlejších staveb) proti požáru, úderu blesku, povodni, vichřici, vloupání, vandalismu atd. Varianty Standard a MAXI.Sleva 30 % na novou domácnost, 30 %, jste-li pojištěný u VZP, 25 % za bezškodní průběh.
Pojišťovna VZPPojištění domácnosti
Pojišťovna VZP
pojištění majetkuPojištění domácnosti, osobních věcí, cenností a dalšího proti požáru, úderu blesku, povodni, vichřici, vloupání, vandalismu atd. Varianty Mini, Standard a MAXI.Sleva 30 % na novou domácnost, 30 %, jste-li pojištěný u VZP, 25 % za bezškodní průběh.Zajímavým pojištěním od Pojišťovny VZP je zajisté pojištění rizik spojených s nemocemi. Na tuto oblast se pojišťovna důkladně zaměřuje a chrání své klienty např. před onkologickými riziky tak, že vyplácí vysoké pojistné plnění. Akcent je kladen i na pojištění majetku a nechybí ani pojištění pro děti. V čem však komerční pojišťovna VZP exceluje je pojištění turismu v Česku i zahraničí a odpovědnostní pojištění pro lékaře a zdravotníky.

Pojišťovna VZP nabízí i mnoho slev při sjednání online. Možné je si pojištění sjednat i přes její finanční poradce či na pobočce VZP, kterých je po Česku mnoho.

Jaké máte s PVZP zkušenosti Vy? Napište nám krátkou recenzi do komentářů.


Diskuze a zkušenosti


Marie Kučerová k Pojišťovna VZP pojištění srovnání 2024:
Dobrý den,za mě a mé okolí veliké zklamání!Pojišťovna úplně k ničemu,vyhazování peněz za pojištění a v případě úrazu žádné plnění. V žádném případě si žádný produkt u této pojišťovny nesjednavejte.Opravdu zoufalá pojistovna,pojistka postrádá zdravý rozum.Neuzavirejte nikdo smlouvy,pouze jim naletite jako já.

Hana k Pojišťovna VZP pojištění srovnání 2024:
Zdravím Vás. Před sjednáním pojištění si doporučuji důkladně přečíst smlouvou pojištění /před podpisem/, protože pak budete vědět, na co vše se pojištění PVZP vztahuje a na co nikoliv. Nenechte se uchlácholit paní u přepážky, ale vše si separátně doma prostudujte do podrobna. Jinak pojištění nemá smysl.

Jitule Turková k Pojišťovna VZP pojištění srovnání 2024:
kolik jsem jim platila??? záleží na poradcovi asi

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.