X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Hasičská životní pojišťovna - životní pojištění

HVP životní pojištění

HVP je veřejností méně známá, avšak významná pojišťovna pro hasiče, myslivce a obce, jenž nabízí širokou škálu pojištění nejen jim, ale i běžným občanům a podnikatelům.

Hasičská vzájemná pojišťovna je expertem především na úrazové pojištění a dokáže pojistit jednotlivce, rodiny i skupiny. Pojistit se můžete i na cesty do zahraničí. Rozsáhlou nabídku má HVP i v oblasti pojištění odpovědnosti. Služby HVP využívá nejeden hasič či myslivec.

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Rodinné úrazové pojištěníhvpúrazové životní pojištění-nePro 1 až 2 dospělé osoby a 1 až 5 dětí. Úraz, úraz v motorovém vozidle, smrt následkem úrazu, odškodné za léčbu, invalidita, 5% sleva při roční platbě, 10% sleva pro členy Sboru dobrovolných hasičů, 10% sleva pro členy Společenstva kominíků.
Úrazové pojištění jednotlivcehvpúrazové životní pojištění-nePojištění při výkonu práce, ve volném čase, při sportu i cestování v zahraničí. pro děti i dospělé. Kryje smrt úrazem, trvalé následky po úrazu a léčení úrazu.
Skupinové úrazové pojištěníhvpúrazové životní pojištění-neVhodné pro pracovní kolektivy, školky a školy, kluby apod.
Úrazové pojištění hasičůhvpúrazové životní pojištění-neUrčené pro sbory dobrovolných hasičů obce. Pojištění chrání při provádění zásahu hasičů.Skupinová sleva
Pojištění odpovědnosti za újmy občanském životěhvppojištění odpovědnostiPojištění chrání pojištěného a případně i osoby žijící s ním ve společné domácnosti proti následkům neúmyslně způsobených škod jinému subjektu v rámci běžného občanského života nejen v ČR, ale i v Evropě.
Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou psem, koněmhvppojištění odpovědnostiPouze na území České republiky.Újma způsobená psem nebo koněm třetí osobě, jemůž bylo zvířeno svěřeno do opatrování.
Pojištění odpovědnosti zaměstnancehvppojištění odpovědnostiVztahuje se na obecnou odpovědnost pojištěného (zaměstnance) za škodu způsobenou zaměstnavateli zaviněným porušením povinností při plnění pracovních úkolů v pracovně právním nebo služebním vztahu, na odpovědnost za škodu vzniklou při činnosti dobrovolných hasičů. Pouze na věcné škody, nikoliv újmy.
Pojištění domů a stavebhvppojištění majetkuStavby v osobním vlastnictví - rodinné domy, garáže, bazény, byty, plot, studna, septik, stavby amateriál na nich. Chrání před požárem, výbuchem, úderem blesku,
Pojištění domácnostihvppojištění majetkuNemovité věci v garáži i na jiné adrese, věci v domácnosti patřící pojištěnému, zvířata, stavební prvky.

Nabídka HVP:

- úrazové (rizikové) pojištění
- cestovní pojištění
- pojištění nemovitosti
- pojištění na blbost
- pojištění zvířat
- pojištění odpovědnosti zaměstnance
- pojištění podnikatelů
- pojištění budov a staveb
- povinné ručení a havarijní pojištění vozidel a motocyklů
- pojištění dobrovolných hasičů
- pojištění myslivců
- pojištění obcí, neziskových organizací

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti, napište recenzi do komentářů.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.