X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Česká spořitelna pojištění srovnání 2024

Česká spořitelna životní pojištění

 Česká spořitelna nabízí pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa. Díky tomu může svým zákazníkům nabídnout jeden z nejoblíbenějších pojistných produktů na trhu - pojištění Flexi.

Životní pojištění Flexi je jedním z nejoblíbenějších produktů v Česku. Denně si ho sjednává několik rodin a jednotlivců. Výhodou je možnost sjednání pojištění celé rodiny na jednu smlouvu (max. dva dospělí a pět dětí). Další výhodou je flexibilita při výběru rizik, před kterými chce být pojištěnec chráněn. Životní pojištění Flexi Klient může být pojištěn na úmrtí, trvalé následky po úrazu, pojištění denního odškodnění po dobu léčení úrazu, pojištění invalidity a další položky. Pokud si chcete Životní pojištění Flexi sjednat, vyplňte formulář nahoře. Jedná se o kapitálové životní pojištění s garantovaným zhodnocení. Oblíbenější je však investiční životní pojištění. Samozřejmostí je i bonus za věrnost.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
Pojišťovna České spořitelnyFLEXI
Pojišťovna České spořitelny
investiční životní pojištění6,14 %anoPojištění nemoci, invalidity a hospitalizace. zdarma pojištění všech rizikových sportů. Platné na celém světě.500.000 Kč navíc při trvalých následcích.
Pojišťovna České spořitelnyFLEXI pro seniory
Pojišťovna České spořitelny
investiční životní pojištění6,14 %anoZajištění s investováním pro seniory.
Pojišťovna České spořitelnyPojištění schopnosti splácet
Pojišťovna České spořitelny
úvěrové životní pojištěníKdyž onemocníte nebo ztratíte zaměstnání či zrušíte živnost. V případě úmrtí a invalidity 2. nebo 3. stupně pojišťovna vyplatí celý nesplacený zůstatek úvěru.
Pojišťovna České spořitelnyFLEXI pro děti
Pojišťovna České spořitelny
investiční životní pojištění6,14 %anoZajištění dítěte do 19. roku života.
Pojišťovna České spořitelnyDoplňkové penzijní spoření
Pojišťovna České spořitelny
penzijní spoření6,14 %anoRočně můžete získat až 2.760 Kč.Každý rok si můžete snížit daňový základ až o 24 000 Kč. Ročně tak můžete ušetřit až 3 600 Kč na dani z příjmů.
Pojišťovna České spořitelnyPojištění domácnosti a nemovitosti
Pojišťovna České spořitelny
pojištění majetkuLze sjednat online. PRIMA: požár, záplava, ichřice, kroupy, blesk, vykradení, vandalismus, asistenční služby, náhradní ubytování. KOMFORT: navíc zkrat, zatečení vody z bouřky, únik vody, výměná zámků, rozbití skel a sanity, atd.V případě placení ročně, sleva 5 %.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
Pojišťovna České spořitelnyFLEXI
Pojišťovna České spořitelny
investiční životní pojištění0,8 %anoPro celou rodinu (2 dospělí a až 5 dětí) na jednu smlouvu. Zabezpečení před úrazy a nemocemi.Bonusy za věrnost a bezškodní průběh. Maximální sleva při pojistné částce nad 1,5 milionu Kč. Pojištění rizikových rekreačních sportů na 30 dní ročně zdarma.
Pojišťovna České spořitelnyFLEXI RISK
Pojišťovna České spořitelny
rizikové životní pojištění0 %ne
Pojišťovna České spořitelnyFLEXI životní pojištění JUNIOR
Pojišťovna České spořitelny
investiční životní pojištění0 %anoPojištění pro děti. Kryje 30 diagnóz. Výběr zhodnocených peněz v 19 letech dítěte.
Pojišťovna České spořitelnyPojištění k uvěrům ČS
Pojišťovna České spořitelny
úvěrové životní pojištěníVhodné pro ty, co splácejí úvěr. Jistota splacení úvěru při zdravotních potížích, invaliditě 3. stupně, úmrtí. Nezkoumá se zdravotní stav.Bez zdravotního zkoumání až do 2,5 milionu Kč.
Pojišťovna České spořitelnyPojištění pohřbu
Pojišťovna České spořitelny
pojištění pohřbu0 %anoPro ty, co chtějí pozůstalým ulehčit pohřeb. Výplata mimo dědické řízení, peníze jsou k dispozici nezávisle na jeho průběhu
Pojišťovna České spořitelnyPojištění k úvěrům
Pojišťovna České spořitelny
úvěrové životní pojištěníVhodné pro ty, co splácejí půjčku. Jistota splacení úvěru v případě úmrtí, dlouhodobé pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání či invalidity 3. stupně.Bez zdravotního zkoumání.
Pojišťovna České spořitelnyKomplexní pojištění pro klienty ČS
Pojišťovna České spořitelny
rizikové životní pojištěníPojištění pro případ smrti z jakýchkoliv příčin, smrti následkem úrazu, trvalých následků úrazu,denního odškodného za dobu léčení úrazu, hospitalizace v důsledku úrazu.Cena až o 60% nižší.
Pojišťovna České spořitelnyŽivotní pojištění pro zaměstnance firem
Pojišťovna České spořitelny
investiční životní pojištěníflexibilníanoVhodné pro zaměstnance. Zaměstnavatel si může odečíst pojistku z daní.
Pojišťovna České spořitelnyPojištění vojáků na misích
Pojišťovna České spořitelny
rizikové životní pojištění-neSpeciální pojištění pro naše vojáky a účastníky mezinárodních misí.
Pojišťovna České spořitelnyÚrazové pojištění k osobnímu účtu
Pojišťovna České spořitelny
úrazové pojištění

Kromě Flexi si můžete v této pojišťovně sjednat životní pojistky i pro děti, které obsahují investiční složku se zhodnocením. Samozřejmostí je ochrana Vašeho juniora před nástrahami života a pohodlnější start do světa dospělých.

Pojišťovna nabízí i životní pojištění ke krytí úveru a hypotéky. Jak už název napovídá, jedná se o pojištění hypotečního úvěru. V případě pojištění Flexi můžete počítat s daňovou úlevou. Pro sjednání produktu „životní pojištění Pojišťovny České spořitelny“ se nechte kontaktovat vyplněním formuláře.

Česká spořitelna kromě stavebního spoření či pojištění nabízí i atraktivní hypoteční úvěry. Hypotéka České spořitelny je neméně zajímavým produktem této instituce s dlouholetým renomé.

Životní pojištění Pojišťovny České spořitelny


Pojišťovna České spořitelny je dlouhodobým hráčem na poli pojištění, a proto nabízí mimo jiných produktů i rozmanitou řadu životních pojistek skrze svou spolupráci s Kooperativou. Nabízí jak rizikové životní pojištění, tak investiční životní pojištění.Životní pojištění od pojišťovny České spořitelny si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.


Diskuze a zkušenosti


Iva.Sabelova k Česká spořitelna pojištění srovnání 2024:
Prosím o informaci, který kontrolní orgán má na starosti reklamace z pojistných smluv?

Václav Papoušek k Česká spořitelna pojištění srovnání 2024:
Iva: Nejdříve bych se obrátil na samotného fin. poradce, pokud by nereagoval, tak na firmu, pro kterou pracuje, následně můžete USF, AFIZ, združení obrany spotřebitelů a v úplně poslední řadě dokonce na odbor ochrany spotřebitele České národní banky. Doufám, že to vyřešíte a příště budete vybírat svého poradce pečlivěji.

Romana Podhrázská k Česká spořitelna pojištění srovnání 2024:
Dobrý den, jakým způsobem na existující smlouvu životního pojištění získám příspěvek zaměstnavatele, jestliže bude hradit část mnou sjednaného a již pravidelně placeného pojistného? Co všechno pro to musím administrativně spolu se zaměstnavatelem udělat?

Stanislav Trombik k Česká spořitelna pojištění srovnání 2024:
Zdravím. Mám toto Flexi pojštění.Dotas. Můžu toto pojštění využit i pro operaci třiselné kýly. S pozdravem Trombik S.

Eva Mokrá k Česká spořitelna pojištění srovnání 2024:
přišel mi dopis kde mě bylo zděleno, že mám k výběru kapitálovou hodnotu-tedy moje ušetřené peníze, a pak mi zavolali, že mi je nemohou vyplatit a pak že asi přeci jen ano a že mi ještě zavolají-NIC-ticho po pěšině....

Miroslava Pelikovská k Česká spořitelna pojištění srovnání 2024:
mám sjednané cestovní pojištění k Osobnímu účtu České spořitelny. Zajímá mě, zda je toto pojištění dostačující do Velké Británie.

Václav P k Česká spořitelna pojištění srovnání 2024:
Romana Podhrázská: Dobrý den, stačí kontaktovat poradce a ten Vám vše sdělí. Prakticky to bude fungovat, tak, že se nejdříve informujete u zaměstnavatele, kolik je ochoten přispívat (z daní si může odečíst a tím pádem přispívat až 50.000 Kč ročně) a pojistnou smlouvu bude podepisovat i on.

Václav P k Česká spořitelna pojištění srovnání 2024:
Stanislav Trombik: Dobrý den, intuice mi říká, že ano, ale pro jistotu kontaktujte infolinku České spořitelny - 800 207 207.

Václav P k Česká spořitelna pojištění srovnání 2024:
Miroslava Pelikovská: Dobrý den, pokud máte aktivní cestovní pojištění k Vaší platební kartě, tak ano, ale sama si to prosím ověřte na infolince 800 207 207

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.