X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Česká spořitelna životní pojištění

Česká spořitelna životní pojištění

Životní pojištění od české spořitelny je možná nejlepší životní pojištění na trhu. To dokazuje i opakovaná výhra v anketě česká korunka. Pokud však Pojišťovna české spořitelny něco dělá dobře, je to životní pojištění Flexi.

Životní pojištění Flexi je jedním z nejoblíbenějších produktů v Česku. Denně si ho sjednává několik rodin a jednotlivců. Výhodou je možnost sjednání pojištění celé rodiny na jednu smlouvu (max. dva dospělí a pět dětí). Další výhodou je flexibilita při výběru rizik, před kterými chce být pojištěnec chráněn. Životní pojištění Flexi Klient může být pojištěn na úmrtí, trvalé následky po úrazu, pojištění denního odškodnění po dobu léčení úrazu, pojištění invalidity a dalších 10 položek. Pokud si chcete Životní pojištění Flexi sjednat, vyplňte formulář nahoře. Jedná se o kapitálové životní pojištění s garantovaným zhodnocení. Oblíbenější je však investiční životní pojištění. Samozřejmostí je i bonus za věrnost.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
FLEXIceska_sporitelnainvestiční životní pojištění0,8 %anoPro celou rodinu (2 dospělí a až 5 dětí) na jednu smlouvu. Zabezpečení před úrazy a nemocemi.Bonusy za věrnost a bezškodní průběh. Maximální sleva při pojistné částce nad 1,5 milionu Kč. Pojištění rizikových rekreačních sportů na 30 dní ročně zdarma.
FLEXI životní pojištění JUNIORceska_sporitelnainvestiční životní pojištění0 %anoPojištění pro děti. Kryje 30 diagnóz. Výběr zhodnocených peněz v 19 letech dítěte.
Pojištění k uvěrům ČSceska_sporitelnaúvěrové životní pojištěníVhodné pro ty, co splácejí úvěr. Jistota splacení úvěru při zdravotních potížích, invaliditě 3. stupně, úmrtí. Nezkoumá se zdravotní stav.Bez zdravotního zkoumání až do 2,5 milionu Kč.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
FLEXI rizikové životní pojištěníceska_sporitelnarizikové životní pojištění0 %ne
Pojištění pohřbuceska_sporitelnapojištění pohřbu0 %anoPro ty, co chtějí pozůstalým ulehčit pohřeb. Výplata mimo dědické řízení, peníze jsou k dispozici nezávisle na jeho průběhu
Pojištění k úvěrůmceska_sporitelnaúvěrové životní pojištěníVhodné pro ty, co splácejí půjčku. Jistota splacení úvěru v případě úmrtí, dlouhodobé pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání či invalidity 3. stupně.Bez zdravotního zkoumání.
Komplexní pojištění pro klienty ČSceska_sporitelnarizikové životní pojištěníPojištění pro případ smrti z jakýchkoliv příčin, smrti následkem úrazu, trvalých následků úrazu,denního odškodného za dobu léčení úrazu, hospitalizace v důsledku úrazu.Cena až o 60% nižší.
Životní pojištění pro zaměstnance firem ceska_sporitelnainvestiční životní pojištěníflexibilníanoVhodné pro zaměstnance. Zaměstnavatel si může odečíst pojistku z daní.Kromě Flexi od pojišťovny české spořitelny můžete v této pojišťovně sjednat Flexibilní životní pojištění Junior určené dětem a obsahující investiční složku se zhodnocením. Samozřejmostí je ochrana Vašeho juniora před nástrahami života a pohodlnější start do života dospělých.

Životní pojištění Kapitál a Hypotéka jsou dalšími produkty Pojišťovny české spořitelny. Jak už názvy napovídají, jedná se o kapitálové životní pojištění a pojištění hypotečního úvěru. V případě pojištění Flexi a Kapitál můžete počítat s daňovou úlevou. Pro sjednání produktu životní pojištění Pojišťovny české spořitelny se nechte kontaktovat.

Česká spořitelna kromě stavebního spoření či pojištění nabízí i atraktivní hypoteční úvěry. Hypotéka České spořitelny je neméně zajímavým produktem této instituce s dlouholetým renomé.


Diskuze a zkušenosti


Iva.Sabelova k Česká spořitelna životní pojištění:
Prosím o informaci, který kontrolní orgán má na starosti reklamace z pojistných smluv?

Václav Papoušek k Česká spořitelna životní pojištění:
Iva: Nejdříve bych se obrátil na samotného fin. poradce, pokud by nereagoval, tak na firmu, pro kterou pracuje, následně můžete USF, AFIZ, združení obrany spotřebitelů a v úplně poslední řadě dokonce na odbor ochrany spotřebitele České národní banky. Doufám, že to vyřešíte a příště budete vybírat svého poradce pečlivěji.

Romana Podhrázská k Česká spořitelna životní pojištění:
Dobrý den, jakým způsobem na existující smlouvu životního pojištění získám příspěvek zaměstnavatele, jestliže bude hradit část mnou sjednaného a již pravidelně placeného pojistného? Co všechno pro to musím administrativně spolu se zaměstnavatelem udělat?

Stanislav Trombik k Česká spořitelna životní pojištění:
Zdravím. Mám toto Flexi pojštění.Dotas. Můžu toto pojštění využit i pro operaci třiselné kýly. S pozdravem Trombik S.

Eva Mokrá k Česká spořitelna životní pojištění:
přišel mi dopis kde mě bylo zděleno, že mám k výběru kapitálovou hodnotu-tedy moje ušetřené peníze, a pak mi zavolali, že mi je nemohou vyplatit a pak že asi přeci jen ano a že mi ještě zavolají-NIC-ticho po pěšině....

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Pojišťovny České spořitelny


Pojišťovna České spořitelny je dlouhodobým hráčem na poli pojištění a proto nabízí mimo jiných produktů i rozmanitou řadu životních pojistek. Nabízí jak rizikové životní pojištění, tak kapitálové životní pojištění či investiční životní pojištění.

Životní pojištění od pojišťovny České spořitelny si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.