X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání investic Conseq

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Conseq penzijní společnost srovnání

Conseq penzijní společnost

 Conseq je česká investiční skupina, která na našem trhu působí již od roku 1994 a dnes se již zaměřuje na širokou škálu investičních produktů nejen pro český, ale i polský či slovenský trh. Conseq penzijní společnost se úspěšně již několik let věnuje především produktu doplňkového penzijního spoření.

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
ConseqDoplňkové penzijní spoření ZENIT
Conseq
penzijní spoření1,23 %anoOnline uzavření smlouvy. 3 investiční strategie. Možnost uzavření smlouvy online.Conseq je však proslulý především svými investičními fondy, které nabízejí jak dynamické, tak konzervativní investování a vše mezi tím. Zaměřují se na akcie, dluhopisy nemovitosti a další aktiva. Conseq svým klientům doporučuje svojí strategii životního cyklu.

Strategie životního cyklu = v době 20 až 30 let před důchodem je investováno dynamicky, ale postupem času se investování „zkonzervativňuje“. Klient v mládí investuje více riskantně a čím více se blíží období odchodu do důchodu, tak se strategie mění na konzervativní.

Conseq nabízí možnost pohodlné správy svých aktiv skrze svoji aplikaci Můj Conseq. Máte se společností Conseq zkušenosti? Napište nám svoji recenzi do diskuze.


Diskuze a zkušenosti


Vladimíra Reznerová k Conseq penzijní společnost srovnání:
Investuji do fondů CONSEG. V současné době není vhodná doba investovat do akciií (amerických). FED bude zřejmě ke konci t.r. možná i spíše utahovat brzdy-tj. zvyšovat úroky a akcie budou velmi klesat. Dle informací trh je znepokojen. Co v takovém případě navrhujete u penz. připojištění - do čeho investovat? Děkuji za odpověď. Reznerová

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.