X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání investic Conseq

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Conseq penzijní společnost srovnání

Conseq penzijní společnost

 Conseq je česká investiční skupina, která na našem trhu působí již od roku 1994 a dnes se již zaměřuje na širokou škálu investičních produktů nejen pro český, ale i polský či slovenský trh. Conseq penzijní společnost se úspěšně již několik let věnuje především produktu doplňkového penzijního spoření.

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
ConseqDoplňkové penzijní spoření ZENIT
Conseq
penzijní spoření1,23 %anoOnline uzavření smlouvy. 3 investiční strategie. Možnost uzavření smlouvy online.Conseq je však proslulý především svými investičními fondy, které nabízejí jak dynamické, tak konzervativní investování a vše mezi tím. Zaměřují se na akcie, dluhopisy, nemovitosti, smíšená aktiva, alternativní investice a další aktiva v Česku, EU i ve světě. Počet nabízených fondů je přes 1000, takže je z čeho vybírat a nemůže se stát, že by se nepodařilo najít investiční strategii přímo Vám na míru. Conseq svým klientům zároveň doporučuje svoji prověřenou strategii životního cyklu.

Strategie životního cyklu = v době 20 až 30 let před důchodem je investováno dynamicky, ale postupem času se investování „zkonzervativňuje“. Klient v mládí investuje více riskantně a čím více se blíží období odchodu do důchodu, tak se strategie mění na konzervativní.

Conseq nabízí možnost pohodlné správy svých aktiv skrze svoji aplikaci Můj Conseq. Máte se společností Conseq zkušenosti? Napište nám svoji recenzi do diskuze.


Diskuze a zkušenosti


Vladimíra Reznerová k Conseq penzijní společnost srovnání:
Investuji do fondů CONSEG. V současné době není vhodná doba investovat do akciií (amerických). FED bude zřejmě ke konci t.r. možná i spíše utahovat brzdy-tj. zvyšovat úroky a akcie budou velmi klesat. Dle informací trh je znepokojen. Co v takovém případě navrhujete u penz. připojištění - do čeho investovat? Děkuji za odpověď. Reznerová

Filip k Conseq penzijní společnost srovnání:
samozřejmě nikdo neví, co se bude dít dál. Rok 2022 byl veskrze pro všechny podílové fondy hrozný. Doufejme, že se to zlepší.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.