X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Pillow

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Pillow životní pojištění

Pillow životní pojištění

 Pillow životní pojišťovna je mladá česká inovativní pojišťovna vzniklá z První klubové pojišťovny založené v roce 2016, která se zaměřuje především na pojištění aut, ovšem své služby nabízí i v oblasti životního pojištění. Nabízí úrazové pojištění, rizikové životní, úvěrové životní pojištění či pojištění majetku. Jejím motem je transparentnost a férovost.

Životní pojištění od Pillow má oproti jiným pojišťovnám jednu velkou výhodu a to je jeho modularita. Můžete si doslova nastavit přesně která rizika chcete krýt a přesně kolik to bude stát. Každé krytí je jasně vyčísleno, a tak je na Vás zda si jej budete přát.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
PillowRizikové životní pojištění
Pillow
rizikové životní pojištěníKrytí až 3 miliony Kč. Pojištění smrti následkem úrazu i nemoci. Pojištění neschopnosti práce a další. Rizika si sami nastavíte.Sleva 20 % pro nové klienty.
PillowÚrazové pojištění
Pillow
úrazové pojištěníKrytí až 3 miliony Kč. Pojištění invalidity, zlomenin, závažných nemocí, neschopnosti práce apod. Rizika si sami nastavíte.Sleva 20 % pro nové klienty.

Původní První klubová pojišťovna umožňovala vstup členů pouze na pozvání již aktivního člena. Klienti také získávali podíl na zisku pojišťovny a pojišťovna hospodařila s omezením nákladů. To zůstává i u Pillow. Většinovým vlastníkem je skupina RSJ Karla Janečka, který stál u vzniku pojišťovny.

Pojistné podmínky Pillow jdou stejnou cestou, jako nabídka životních pojistek. Snaží se být jednoduché a transparentní a bez kliček a nečekaných výluk. Výhodou je i Pillow aplikace pro mobily, která nabízí přehled plateb a mnoho dalších funkcí bude přibývat. Pokud to chcete s Pillow zkusit, tak nás neváhejte kontaktovat vyplněním formuláře nahoře.

Pillow se snaží jít s dobou a vyplňuje místo na trhu, které by určitě mělo být zaplněno. Jaké máte s Pillow zkušenosti Vy? Napište nám je do diskuze.
Diskuze a zkušenosti


Jan k Pillow životní pojištění:
Nechápu, že není pillow víc populární. asi nejlepší pojišťovna na trhu s jednoduchou a srozumitelnou nabídkou. Vím přesně, za co platím, žádný malý text pod čarou. jen tak dál.

Jana k Pillow životní pojištění:
Má s nimi podobnou zkušenost. Stačilo mi, že jsem si udělala rešerši na internetu a vyšlo mi nejlépe Pillow od Karla Janeča

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.