X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Životní pojištění online — srovnání 2024

laptop

 Životní pojištění je jedním z komplikovanějších finančních produktů, takže je vždy lepší jej řešit s pojišťovacím makléřem či finančním poradcem osobně. Některé druhy životních pojištění však sjednat online jdou. Především cestovní pojištění, úrazová pojištění a riziková životní pojištění některých českých pojišťoven. Trend je takový, že v budoucnu bude možné životní pojištění lehce sjednat i online bez nutnosti navštívení pobočky pojišťovny.

Pojišťovny nabízející životní pojištění online


Kooperativa Generali Česká pojišťovna ČSOB pojišťovna Mutumutu Simplea

Životní pojistka může být komplexním produktem, který se skládá z mnoha druhů pojistných plnění a limitů plnění, které je vhodné nastavit po důkladném rozboru stávající situace klienta. To však nebrání v tom, aby se pojišťovny snažily „životka“ sjednávat efektivněji pomocí moderních technologií. Životní pojištění sjednat online lze. Nebo alespoň jeho velká část se může odehrát na počítači u Vás doma. Finální kroky je potom možné dokončit za pomocí finančního poradce osobně či na telefonu nebo na pobočce pojišťovny.


Pozor Tip: Před podpisem si pojistnou smlouvu vždy důkladně, třeba i dvakrát, pročtěte a ověřte si, že budete kryti proti všem rizikům, která Vás napadnou.


Po vyplnění formulářů je možné životní pojištění sjednat po telefonu a podepsané smlouvy zaslat poštou. Nic tedy nebrání tomu pojištění sjednat online z pohodlí Vaší pohovky. Pokud máte zájem o životní pojištění, tak vyplňte formulář nahoře a my Vás kontaktujeme.


Pojišťovny nabízející ostatní pojištění online


Uniqa Generali Česká pojišťovna Kooperativa Allianz Nn pojišťovna ČSOB pojišťovna Ergo pojišťovna Raiffeisenbank
Direct pojišťovna ČPP pojišťovna Komerční pojišťovna Halali pojišťovna Maxima pojišťovna Moneta Pojišťovna VZP Pojišťovna Slavia

Životní pojištění je posledním druhem pojištění, který na svoji plnou digitalizaci stále čeká. Ostatní občanská pojištění je však již dlouho možné kompletně sjednat online. Především cestovní pojištění, pojištění majetku a nemovitostí, úrazové pojistky, odpovědnostní pojištění, pojištění psů a koček, ale i pojištění pro živnostníky a další méně komplexní pojistky včetně havarijního pojištění a povinného ručení.
Diskuze a zkušenosti


Alena Tomanová k Životní pojištění online — srovnání 2024:
Ahoj lidi... zajímal by mě váš názor na nejlepší životní pojišťovnu - Jaké máte zkušenosti...?

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.