X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Era životní pojištění srovnání

Era životní pojištění

 Pozor: Era se přejmenovala na Poštovní spořitelnu a dále nabízí pojištění ČSOB

Era patřila spolu s Hypoteční bankou společnosti ČSOB. V rámci stavební spořitelny a bankovních služeb, na které byla Era specialista, klientům nabízela i životní pojištění. Produkty Ery byly velmi přehledné a bez záludností. Investiční životko od Ery nabízelo zhodnocení peněz konzervativním nebo progresivním způsobem.Velmi oblíbeným produktem bylo Era penzijní spoření, které zajišťovalo finanční samostatnost na stáří, zhodnocení peněz, úsporu na daních a mnoho dalšího v jednom přehledném produktu. Cestovní pojištění, pojištění vozidel apod. šlo sjednat i online.

Aktuální produkty Poštovní spořitelny (bývalé Ery)

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Profit
ČSOB
investiční životní pojištění2,4 %ano
ČSOBBEZ OBAV
ČSOB
investiční životní pojištěníanoPro osoby 14-70 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
ČSOBFORTE
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníanoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.Každých 5 let vrácení 10% rizikového pojistného.
ČSOBPojištění hypotéky
ČSOB
rizikové životní pojištěníflexibilní-Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky.
ČSOBPojištění pro ženy a muže
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBSkupinové úrazové pojištění
ČSOB
rizikové životní pojištění--Pokud pořádáte akci, kde bude více lidí, můžete pojistit celou skupinu (školní zájezd, tábor, firemní akci). Platné 1 den až 1 rok po celém světě.
ČSOBPB Life Invest
ČSOB
investiční životní pojištění-anoPro klienty ČSOB Privátní banky.
ČSOBMaxík
ČSOB
investiční životní pojištění2,4 %ano
ČSOBFORTÍK
ČSOB
rizikové životní pojištění--Pojištění pro děti, ale i 2 dospělé.
ČSOBPojištění odpovědnosti
ČSOB
pojištění odpovědnostiOchrání při všech újmách, které přivodíte třetí osobě ve svém běžném životě, doma i venku. Pokryje za vás veškeré výdaje při úhradě způsobené škody. Kryje celou rodinu při provozu domácnosti, rekreaci, zábavě a sportu, způsobení nehody jako chodec či cyklista.
ČSOBPojištění odpovědnosti z výkonu povolání
ČSOB
pojištění odpovědnostiPro zaměstnance je jeho pojištění odpovědnosti často povinnost, pro jejich zaměstnavatele ale téměř nezbytnost. Když mu způsobíte škodu, může všechno vyřešit v klidu s poišťovnou.
ČSOBPojištění domácnosti
ČSOB
pojištění majetkuPojištění pro případ zkratu, vypálení TV, ledničky. Náhradní ubytování. Věci ve sklepě pojištěny na 20 % z limitu domácnosti. Likvidace do 5 dní. Prodloužení záruky na 5 let u elektrospotřebičů. Pojistí: požár, výbuch, pád letadla, vichřice, krupobití, úder blesku, zemětřesení, pád stromů a stožárů, mráz, kouř, sesuv půdy, náraz vozidla, sklo all-risk spod.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
ČSOBPojištění stavby
ČSOB
pojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
ČSOBKomplexní pojištění
ČSOB
pojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu. Asistenční služby, deratizace, oprava spotřebičů.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
ČSOBPojištění bytového domu
ČSOB
pojištění majetkuPro společenství vlastníků, majitele, družstva a obce.
ČSOBPenzijko
ČSOB
penzijní spoření-anoDíky kombinaci spoření, investování a státní podpory získáte vysoký a bezpečný výnos.Bonus 1.000 Kč k nové smlouvě.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Invest
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBe-Bez Obav
ČSOB
rizikové životní pojištění--Skupinové úrazové pojištění.
ČSOBPojištění důchodu
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilní-Vhodné pro důchodce nebo nezletilé, kterým vznikl dědický podíl na spoření.


Pojišťovna Era mimo jiné produkty nabízela i životní pojištění. To bylo v nabídce ve spolupráci s ČSOB a tak byla možnost si vybírat z mnoha produktů. I dnes Poštovní spořitelna nabízí pojištění právě od ČSOB. Životní pojištění Era se vyznačovalo především nízkými nebo žádnými poplatky a nízkým startovním pojistným. Samozřejmostí byla možnost odpočtu od daňového základu. V neposlední řadě jste za pojištění u Era získali body do věrnostního programu. Era nabízela pojištění ČSOB viz. tabulka pojištění, takže i když už Era na trhu nepůsobí, produkty výše uvedené jsou aktuální a můžete si je sjednat.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Era životní pojištění srovnání


Chcete-li zjistit více o životním pojištění od Ery a nechat si zdarma srovnat životní pojištění na trhu, tak vyplňte formulář nahoře a nechte se kontaktovat.