X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Era životní pojištění srovnání

Era životní pojištění

Era patří spolu s Hypoteční bankou společnosti ČSOB. V rámci stavební spořitelny a bankovních služeb, na které je Era specialista klientům nabízí i životní pojištění. Produkty Ery jsou velmi přehledné a bez záludností. Investiční životko od Ery nabízí zhodnocení peněz konzervativním nebo progresivním způsobem.

Velmi oblíbeným produktem je Era penzijní spoření, které zajišťuje finanční samostatnost na stáří, zhodnocení peněz, úsporu na daních a mnoho dalšího v jednom přehledném produktu. Cestovní pojištění, pojištění vozidel apod. lze sjednat i online.

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
BEZ OBAVcsobinvestiční životní pojištěníanoPro osoby 14-70 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
FORTEcsobinvestiční životní pojištěníflexibilníanoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.Každých 5 let vrácení 10% rizikového pojistného.
FORTÍKcsobrizikové životní pojištění--Pojištění pro děti, ale i 2 dospělé.
Pojištění hypotékycsobrizikové životní pojištěníflexibilní-Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky.
Pojištění pro ženy a mužecsobinvestiční životní pojištěníflexibilníano
Pojištění odpovědnosticsobpojištění odpovědnostiOchrání při všech újmách, které přivodíte třetí osobě ve svém běžném životě, doma i venku. Pokryje za vás veškeré výdaje při úhradě způsobené škody. Kryje celou rodinu při provozu domácnosti, rekreaci, zábavě a sportu, způsobení nehody jako chodec či cyklista.
Pojištění odpovědnosti z výkonu povolánícsobpojištění odpovědnostiPro zaměstnance je jeho pojištění odpovědnosti často povinnost, pro jejich zaměstnavatele ale téměř nezbytnost. Když mu způsobíte škodu, může všechno vyřešit v klidu s poišťovnou.
Pojištění domácnosticsobpojištění majetkuPojištění pro případ zkratu, vypálení TV, ledničky. Náhradní ubytování. Věci ve sklepě pojištěny na 20 % z limitu domácnosti. Likvidace do 5 dní. Prodloužení záruky na 5 let u elektrospotřebičů. Pojistí: požár, výbuch, pád letadla, vichřice, krupobití, úder blesku, zemětřesení, pád stromů a stožárů, mráz, kouř, sesuv půdy, náraz vozidla, sklo all-risk spod.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
Pojištění stavbycsobpojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
Komplexní pojištěnícsobpojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu. Asistenční služby, deratizace, oprava spotřebičů.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
Pojištění bytového domucsobpojištění majetkuPro společenství vlastníků, majitele, družstva a obce.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Maximal Profitcsobinvestiční životní pojištění2,4 %ano
Dětské pojištění Maxíkcsobinvestiční životní pojištění2,4 %ano
Maximal Investcsobinvestiční životní pojištěníflexibilníano
e-Bez Obavcsobrizikové životní pojištění--Skupinové úrazové pojištění.
Pojištění důchoducsobinvestiční životní pojištěníflexibilní-Vhodné pro důchodce nebo nezletilé, kterým vznikl dědický podíl na spoření.


Pojišťovna Era mimo jiné produkty nabízí i životní pojištění. To je v nabídce ve spolupráci s ČSOB a tak je možnost si vybírat z mnoha produktů. Životní pojištění Era se vyznačuje především nízkými nebo žádnými poplatky a nízkým startovním pojistným. Samozřejmostí je možnost odpočtu od daňového základu. V neposlední řadě za pojištění u Era získáte body do věrnostního programu. Era momentálně nabízí pojištění ČSOB viz. tabulka aktuálních pojištění.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Era životní pojištění srovnání


Chcete-li zjistit více o životním pojištění od Ery a nechat si zdarma srovnat životní pojištění na trhu, tak vyplňte formulář nahoře a nechte se kontaktovat.