X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění majetku

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Pojištění majetku srovnání 2024

Pojištění majetku

 Pojištění majetku bývá často spojeno spolu s pojištěním „na blbost“ do balíčku pojištění majetku a odpovědnosti za škodu. Je pouze na Vás, chcete-li ochránit svůj majetek a být pojištěni i na škody, které neúmysleně způsobíte. Je možné si pojistit domácnost, jízdní kola, elektrokola, vozidla, lodě nebo třeba drona. Pojištění majetku je nejrozšířenějším typem pojištění, jenž dává jistotu klidného spánku.
Seznam pojištění majetku

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
Allianz pojištěníAsistenční služby
Allianz
pojištění majetku--Když se Vám porouchá lednička, zabouchnou dveře, počítač je napaden virem, domácnost je zamořena hlodavci či hmyzem (deratizace), rozbije se jízdní kolo apod. Obsahuje i právní poradenství.
SV pojištěníBezpečný domov PLUS
SV
pojištění majetkuNonstop asistence zdarma. Rodinný dům až s 2 byty, byt v OV, stavba. Pro podnikatele do 1/2 obytné plochy. Limit až 10.000.000 Kč.Obsahuje pojištění odpovědnosti zdarma. 10% sleva při současném pojištění nemovitosti i domácnosti. pojištění nemovitosti ve stavbě na 1 rok zdarma.
ČPP pojištěníBYTEX+
ČPP
pojištění majetkuOchrana proti rizikům s provozováním bytového domu včetně pojištění odpovědnosti.Vstupní bonus 30 %, 10 % sleva u zvolené spoluúčasti, 4 % za roční platbu.
ČPP pojištěníDOMEX+
ČPP
pojištění majetkuPojištění domu, jeho vybavení, celé domácnosti a odpovědnosti v běžném životě. Varianty MINI, OPTI a MAXI.Sleva 6 % při ročním placení, sleva 30 % při nové smlouvě, slava za propojištěnost až 10 %.
Raiffeisen pojištěníDomov VARIANT
Raiffeisen
pojištění majetkuChrání před všemi druhy nesnází. K dispozici instalatér nonstop.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníFORTEL
Hasičská vzájemná pojišťovna
pojištění majetkuKrytí až 15 milionů Kč. Pojištění podnikatelů FORTEL chrání před poškozením movitých i nemovitých věcí.
ČPP pojištěníHAFAN
ČPP
pojištění majetkuPojištění veterinární péče. Pro psa ve věku 6 měsíců až 8 let. Výhodné pojištění canisterapeutických a asistenčních psů. Platné v ČR a případně EU. Spoluúčast 500 Kč. Sleva 30 % na rozestavěné stavby. Bonus za bezeškodní průběh až 30 %, sleva za věrnost až 20 %, sleva za spoluúčast až 15 %, sleva za propojištěnost až 13 %, sleva při ročním placení pojistného 6 %.
ČSOB pojištěníKomplexní pojištění firem
ČSOB
pojištění majetku anoPojištění majetku a odpovědnosti pro firmy a korporace. Ochrana před živelnými pohromami i odpovědnost a oborová rizika. Výhody pro zaměstnance.
ČSOB pojištěníKomplexní pojištění majetku
ČSOB
pojištění majetkuKrytí až 100.000 Kč. Chrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu. Asistenční služby, deratizace, oprava spotřebičů.Sleva až 30 %. Každý rok bonus 3 % (Max. 18 % sleva).
KB pojištěníMAJETEK
KB
pojištění majetkuPojistí domácnost, dům, byt, chatu, odpovědnost a asistuje při potížích.Sleva 30 % na nemovitost ve výstavbě.
Maxima pojištěníMaxDomov
Maxima
pojištění majetku--Krytí do 10 milionů Kč. Pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti.Sleva 40 %.
KB pojištěníMerlin Junior
KB
pojištění majetku-Pojištění Merlin Junior je pojištění pro děti majitelů účtu v Komerční bance.
KB pojištěníMojePojištění Klasik a Extra
KB
pojištění majetkuChrání: požár, výbuch, poškození vodou, zatečení srážek. Asistenční služby.Sleva při pojištění dalších rizik.
KB pojištěníMojePojištění majetku
KB
pojištění majetkuNadstandartní pojištění nemovitostí - dům, byt, chalupa.Sleva 30 % na nemovitost ve výstavbě.
Generali pojištěníMůj majetek
Generali
pojištění majetku--Pojištění nemovitosti, domácnosti i odpovědnosti na jedné smlouvě. Nepřetržité asistenční služby + chytré cestovní pojištění pro celou rodinu. Platné po celém světě. Asistenční služby. Možnost nulové spoluúčasti.Sleva 20 % při sjednání online.
Unicredit bank pojištěníMůjDomov
Unicredit bank
pojištění majetkuVarianty KOMFORT, EXTRA a MAX. Chrání domácnost, dům, chatu i byt proti náhodilým nepříznivým událostem.
ČSOB pojištěníPetExpert
ČSOB
pojištění majetkuPojištění psů a koček. Kryje náklady na léčbu mazlíčka. Chrání mazlíčka od 8. týdne až do konce jeho života. Kryje nemoci i úrazy.
Kooperativa pojištěníPojištění bytové jednotky
Kooperativa
pojištění majetkuLze sjednat online. PRIMA: požár, záplava, vichřice, kroupy, blesk, asistenční služby, náhradní ubytování. KOMFORT: navíc vykradení, vandalismus, zkrat, zatečení vody z bouřky, únik vody, výměná zámků, rozbití skel a sanity, atd.V případě placení ročně, sleva 5 %.
ČSOB pojištěníPojištění bytového domu
ČSOB
pojištění majetkuPro společenství vlastníků, majitele, družstva a obce. Chrání majitele i nájemníky.Sleva až 20 %
Direct pojištěníPojištění bytových domů
Direct
pojištění majetku--Vhodné pro vlastníky bytů, majitele domů a i SVJ. Spoluúčast od 500 kč.
Kooperativa pojištěníPojištění bytových domů
Kooperativa
pojištění majetkuPRIMA: Požár, výbuch, blesk, povodeň, záplava, vichřice, kroupy, sesuv půdy, vodovodní škody, přepjetí, náhradní ubytování KOMFORT: navíc vykradení, vandalismus,asistenční služby, zatečení vody, havárie rozvodů, aerodynamický třesk, poškození zateplení zvířetem.V případě placení ročně, sleva 5 %.
Allianz pojištěníPojištění bytových domů MůjDomov
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro nájemní, bytové domy i družstva, jenž kryje před živly i vloupáním. Obsahuje asistenční služby.
Kooperativa pojištěníPojištění chat a rekreačních objektů
Kooperativa
pojištění majetkuObsahuje odpovědnost z vlastnictví chaty, ochranu objektu před ryziky.V případě placení ročně, sleva 5 %.
Halali pojištěníPojištění chaty a chalupy
Halali
pojištění majetkuOchrana proti požáru, vichřici, krupobití, úderu bleskem, povodní, zloději Vaší rekreační nemovitosti.
ČSOB pojištěníPojištění domácnosti
ČSOB
pojištění majetkuKrytí až do 100.000 Kč. Varianty Standard, Dominant a Premiant. Pojištění pro případ zkratu, vypálení TV, ledničky. Náhradní ubytování. Věci ve sklepě pojištěny na 30 % z limitu domácnosti. Likvidace do 5 dní. Prodloužení záruky na 5 let u elektrospotřebičů. Pojistí: požár, výbuch, pád letadla, vichřice, krupobití, úder blesku, zemětřesení, pád stromů a stožárů, mráz, kouř, sesuv půdy, náraz vozidla, pojištění kufru auta, vandalismus, odcizení, sklo all-risk spod.Sleva 10 % při sjednání online. Každý rok bonus 3 % (Max. 18 % sleva).
Halali pojištěníPojištění domácnosti
Halali
pojištění majetkuPojištění vybavení domu či bytu včetně kuchyňské linky, elektrospotřebičů a cenností.
Kooperativa pojištěníPojištění domácnosti
Kooperativa
pojištění majetkuLze sjednat online. PRIMA: požár, záplava, ichřice, kroupy, blesk, vykradení, vandalismus, asistenční služby, náhradní ubytování. KOMFORT: navíc zkrat, zatečení vody z bouřky, únik vody, výměná zámků, rozbití skel a sanity, atd.V případě placení ročně, sleva 5 %.
Pojišťovna VZP pojištěníPojištění domácnosti
Pojišťovna VZP
pojištění majetkuPojištění domácnosti, osobních věcí, cenností a dalšího proti požáru, úderu blesku, povodni, vichřici, vloupání, vandalismu atd. Varianty Mini, Standard a MAXI.Sleva 30 % na novou domácnost, 30 %, jste-li pojištěný u VZP, 25 % za bezškodní průběh.
Pojišťovna České spořitelny pojištěníPojištění domácnosti a nemovitosti
Pojišťovna České spořitelny
pojištění majetkuLze sjednat online. PRIMA: požár, záplava, ichřice, kroupy, blesk, vykradení, vandalismus, asistenční služby, náhradní ubytování. KOMFORT: navíc zkrat, zatečení vody z bouřky, únik vody, výměná zámků, rozbití skel a sanity, atd.V případě placení ročně, sleva 5 %.
Slavia pojištěníPojištění domácnosti a odpovědnosti
Slavia
pojištění majetkuOchrana majetku před živly i vandaly i pojištění odpovědnosti za škody způsobené 3. osobě. Asistenční služby. Sleva 25 % na budovy ve výstavbě.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníPojištění domů a staveb
Hasičská vzájemná pojišťovna
pojištění majetkuUrčené pro podnikatele. Stavby v osobním vlastnictví - rodinné domy, garáže, bazény, byty, plot, studna, septik, stavby amateriál na nich. Chrání před požárem, výbuchem, úderem blesku,
Generali pojištěníPojištění finančních rizik
Generali
pojištění majetku--Vhodné pro podnikatele. Krytí finančních ztrát vzniklých při pořádání kulturních, sportovních či společenských akcí, pojištění smluvních závazků.
Direct pojištěníPojištění majetku
Direct
pojištění majetku--Klasické flexibilní pojištění proti živlům, zlodějům a vandalům. Pojištění domu, bytu, chalupy i nezkolaudovaného domu.
NN pojištěníPojištění majetku
NN
pojištění majetku Pojištění stavby a domácnosti proti živlům, vandalům atd.
BNP Paribas Cardif pojištěníPojištění majetku a osobních věcí
BNP Paribas Cardif
pojištění majetkuChrání zneužití Vaší platební karty, ale i věcí, které s sebou běžně v životě nosíte (mobilní telefon, tablet nebo osobní věci, peněženka, doklady, brýle nebo klíče). Obsahuje pojištění platebních karet a internetových rizik, ztrátu mobilního zařízení. Prodlužuje záruku u spotřebičů na 5 let.
Allianz pojištěníPojištění majetku MůjDomov
Allianz
pojištění majetku--Balíčky KOMFORT, EXTRA a MAX. Chrání před vichřicí, krupobitím, povodní, záplavou, atmosférickými srážkami a tlakem sněhu. Obsahuje pojištění odpovědnosti s účinností ve většině zemí Evropy. Dále chrání proti, vodovodním škodám, rozbití oken, krádežím, vandalismu, škodám ze zkratu či přepětí a přírodním živlům.Slevy na ostatní produkty Allianz.
ČSOB pojištěníPojištění měst a obcí
ČSOB
pojištění majetkuKrytí odpovědnosti a pojištění majetku pro municipality. Chrání před škodami způsobenými třetí osobě, možné pojistit i zemědělský majetek.
BNP Paribas Cardif pojištěníPojištění nahodilého poškození a krádeže
BNP Paribas Cardif
pojištění majetkuPři zakoupení nového mobilu či jiného výrobku Vás toto pojištění chrání před náhodilým poškozením a krádeží.
SV pojištěníPojištění nahodilého poškození a odcizení
SV
pojištění majetkuChrání především Vaši elektroniku před ztrátou a poškozením.
Allianz pojištěníPojištění nemovitosti
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro rodinný dům, nájemní byt, družstevní byt, garáž, stodolu, stáj, oplocení, bazén. Chrání proti krupobití, záplavám, vandali, zvířaty, zloději. Varianty KOMFORT, EXTRA a MAX.
Pojišťovna VZP pojištěníPojištění nemovitosti
Pojišťovna VZP
pojištění majetkuPojištění rodinných domů, bytů, chat a chalup (včetně vedlejších staveb) proti požáru, úderu blesku, povodni, vichřici, vloupání, vandalismu atd. Varianty Standard a MAXI.Sleva 30 % na novou domácnost, 30 %, jste-li pojištěný u VZP, 25 % za bezškodní průběh.
Uniqa pojištěníPojištění nemovitosti a domácnosti
Uniqa
pojištění majetkuAsistenční služba 24/7. Zámečník zdarma. Chrání dům, byt i stavbu. Obsahuje pojištění odpovědnosti. Krytí: požár, úder blesku, výbuch, pád letadla nebo vesmírných těles, rázová vlna, kouř, vuchřice, mráz, vloupání, vandalismus, poškození fasády, povodně, laviny, zával, mráz. Verze: Top Exklusiv a Top Standard. Sleva 30 % při sjednání online.
Direct pojištěníPojištění obcí a měst
Direct
pojištění majetku--Individuální pojištění pro municipality obsahující pojištění odpovědnosti a majetku obce.
NN pojištěníPojištění odpovědnosti
NN
pojištění majetku Krytí až 25 milionů Kč. Tzv. pojistka „na blbost“ za škody způsobené v běžném životě. Pojištění se vztahuje na všechny osoby, které spolu žijí na jedné adrese.
Allianz pojištěníPojištění podnikatelů a firem
Allianz
pojištění majetkuanoPojištění budovy, výroby, vyabvení, materiálu. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností a vadou výrobku.
BNP Paribas Cardif pojištěníPojištění prodloužení záruky
BNP Paribas Cardif
pojištění majetkuStandartní 2 letou záruku si u zakoupených věcí můžete prodloužit až o 3 roky. Po dobu 5 ket tak nembudete muset platit za opravy výrobku či spotřebiče.
Uniqa pojištěníPojištění proti přerušení provozu
Uniqa
pojištění majetkuUrčené pro firmy a podnikatele. Pojištění uhradí ušlý zisk a výdaje na krytí nezbytných nákladů při přerušení provozu.
Halali pojištěníPojištění psa
Halali
pojištění majetkuKrytí nákladů na veterinární léčbu
Allianz pojištěníPojištění rekreačních objektů MůjDomov
Allianz
pojištění majetku--Pojištění pro garáž, kůlnu, chatu, chalupu, rekreačně užívaný byt, dřevěnou roubenku apod. Chrání před živlem i zloději.
Kooperativa pojištěníPojištění rodinného domu
Kooperativa
pojištění majetkuLze sjednat online. Voda, oheň, vandalismus. Pojištění domu i vedlejších objektů, stavební materiál. Varianty PRIMA a KOMFORT.V případě placení ročně, sleva 5 %.
Halali pojištěníPojištění rodinného domu (stavby)
Halali
pojištění majetkuOchrana proti požáru, vichřici, krupobití, úderu bleskem, povodní, zloději.
Kooperativa pojištěníPojištění sportovní výbavy FIT
Kooperativa
pojištění majetkuSportovní výbava (jízdní kola, snowboardy, lyže, rakety, potápěčskou či horolezeckou výbavu apod.), střešní nosiče, oděvy, obuv, tašky ke sportu.Sleva 50 % pro klienty Kooperativy.
ČSOB pojištěníPojištění stavby nemovitosti
ČSOB
pojištění majetkuKrytí až do 100.000 Kč. Chrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu, poškození živočichy.Každý rok bonus 3 % (Max. 18 % sleva).
Moneta pojištěníPojištění věcí, karet a internetových rizik
Moneta
pojištění majetku--Chrání platební karty monety, notebook, mobil či tablet. Ochrání Vás při nákupech na internetu. Asistenční služby a IT podpora.
ČSOB pojištěníPojištění zemědělských rizik
ČSOB
pojištění majetkuPojištění nemovitostí vozidel, strojů i zvířat a rostlin. Pojištění odpovědnosti a škody způsobené přerušením provozu.
ČSOB pojištěníTRUMF
ČSOB
pojištění majetku Pojištění majetku a odpovědnosti pro živnostníky a malé firmy. Chrání před živly (požár, vichřice, ktornádo, rupobití, sníh, povodně atd.), zloději (i přeprava peněz a věcí), vandaly.
Generali pojištěníZemědělské pojištění
Generali
pojištění majetku--Pojištění plodin, lesů, lesních školek a zvířat.Pojištění majetku Vás chrání například před požárem, který by mohl nenávratně zničit Vaše věci v bytě či domě. Chrání Vás také před vykradením či vandalstvím. Váš majetek je jedna z věcí, která Vám pomáhá se cítit dobře a žít efektivně. Pojistěte si jej dříve, než se může něco stát.

Nejčastější majetková pojištění:

- havarijní pojištění vozidel
- pojištění nemovitosti (nebytové prostory, domácnost, dům, byt, garáž)
- pojištění hotovosti a vkladů v bance
- pojištění lodí
- pojištění drona
- pojištění platebních karet
- pojištění psa

Kromě pojištění majetku občanů je velmi oblíbené pojištění majetku v podnikání. Ať už se jedná o výrobní halu, kancelářské prostory, elektroniku a vybavení firmy či stroje, pojišťovny nabízejí plejádu produktů, které ochrání Vaše podnikání. Více se dozvíte na pojištění v podnikání.

Více informací naleznete také na stránce jenž popisuje typy majetkového pojištění. Máte-li zájem získat srovnání majetkových pojištění, vyplňte formulář nahoře a nechte se kontaktovat naším specialistou na pojištění.
Diskuze a zkušenosti


TB k Pojištění majetku srovnání 2024:
Mate nejake typy na nejslepsi pojisteni nemovitosti? Ktere pojistovny jsou nejlepsi? Potrebuju pojistit RD vcetnez arizeni a chci t nejlevnejsi pojisteni, ktere ma ovsem nejvetsi kryti a nedela problemy s vyplaceni,.

Václav P k Pojištění majetku srovnání 2024:
TK: Dobrý den, ano. Stačí vyplnit formulář nahoře a specialista na pojištění (i nemovitosti) se Vám ozve.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.