X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma srovnání pojištění domácích mazlíčků

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Pojištění domácích mazlíčků srovnání 2024

Pojištění mazlíčků srovnání - pes

 Nečekejte až Váš mazlíček bude potřebovat nákladnou veterinární péči. Pojištění domácích zvířat je u klientů čím dál tím více oblíbený pojistný produkt. Je to kvůli tomu, že se může lehce stát, že Váš jinak hodný mazlíček někoho zraní, něco poškodí nebo se dostane do nesnází a Váš rozpočet potom může utrpět kvůli výdajům desítky tisíc korun za veterinární služby.


Pojišťovny pro domácí mazlíčky


Generali Česká pojišťovna PetExpert od ČSOB Česká podnikatelská pojišťovna Halali pojišťovna Pojišťovna Slavia Pet2Me od Halali pojišťovny Colonade pojišťovna


Nejčastěji jsou v České Republice pojišťováni psi. Sjednejte si pro svého čtyřnohého partnera pojištění také. S odstupem následují v četnosti pojištění kočky, ale je možné pojistit jakéhokoliv domácího mazlíčka, pro kterého existuje veterinární pomoc. I když se nejedná přímo o domácího mazlíčka, tak lidé stejně často jako kočky a psy, pojišťují koně. Taková pojištění Vám, kromě pojištění běžných zvířat, můžeme poskytnout také.

Stop Věděli jste, že okolo 85 % všech pojistek pro mazlíčky v Česku je sjednáváno pro psy? Následují kočky a další drobní savci. Pojistit však můžete kteréhokoliv domácího mazlíčka, pro kterého existuje veterinární pomoc.

I. Pojištění veterinární péče

Mnohokrát se stalo, že majitelův pes začal z ničeho nic kulhat a následující veterinární prohlídka odhalila problémy s kloubem. Operace si ukrojila 38.000 Kč z rozpočtu majitele. V případě, že by měl pojištění pro svého mazlíčka, tak by platil pouze spoluúčast (obvykle 10 %).

Co pojištění kryje:

- Veterinární prohlídku a ošetření
- Chirurgické zákroky, implantáty, anestezii,
- Použítí nástrojů a materiálu při vyšetření a operaci mazlíčka
- Nutnou hospitalizaci, náhradní ubytování či chovatele
- Nezbytné léky (nehradí se homeopatika)

II. Pojištění odpovědnosti za mazlíčka

Frida byla mírumilovná fenka, která nikdy nikomu neublížila. Měla ráda děti i ostatní psy. Jednoho dne však u tohoto pejska došlo ke zkratu a Frida zaútočila na dítě. Než majitelka mohla zareagovat, tak bylo dítě zraněno. Následná komplikovaná zdravotní péče byla vymáhána po majitelce, která nedokázala psa rychle zastavit. I proti takovému případu pojištění mazlíčků kryje.

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zvířetem je často součástí pojistky „na blbost“, se kterou Vám také můžeme pomoci, a která Vás ochrání před škodami, které můžete přímo Vy nebo Vaše zvíře někomu způsobit.

Cena pojištění mazlíčků

Cena pojištění domácích mazlíčků je vcelku nízká. Jedná se obvykle o 110 Kč - 290 Kč měsíčně. Přesná cena se odvíjí od výše plnění, druhu zvířete a od dalších parametrů. V případě pojištění psů na soutěže se připlácí přibližně 40 Kč měsíčně za pojištění.V Česku je obliba chování domácích mazlíčků silně nadprůměrná, a proto se i pojištění mazlíčků stává čím dál tím více potřebné. My našim klientům zprostředkováváme co možná nejvýhodnější produkty pro jejich mazlíčky. Nechte si proto srovnat pojištění zvířat vyplněním formuláře nahoře.


Diskuze a zkušenosti


Danuše k Pojištění domácích mazlíčků srovnání 2024:
Mohu potvrdit, že pojištění se mi vyplatilo. Moje fena - Lara měla tumor pod kůží a musel být odstraněn co nejdříve. Teď vše vypadá ok a platila jsem pouze 1000 Kč. Operace s anestezií byla o dost dražší, kdybych to musela platit.

TEREZA MALA k Pojištění domácích mazlíčků srovnání 2024:
VÝBORNÝ ČLÁNEK A ČITELNÉ SROVNÁNÍ. nikde jsem nenašla ucelený seznam pojištění pro psy a kočky, až tady. přmýšlíme, že pojistíme všechny naše tři pejsky. po mých minulých zkušenostech se to VYPLATÍ

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Srovnáme pro vás pojištění domácích mazlíčků

Pokud Vás možnost uzavření pojištění veterinárních nákladů a pojištění odpovědnosti za Vašeho mazlíčka zaujalo, vyplňte formulář nahoře.
Kontaktuje Vás naše operátorka a sjedná Vám schůzku s naším specialistou na pojištění.