X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání 2024

BNP Paribas Cardif pojištění

 BNP Paribas skrze svoji pojišťovnu Cardif nabízí pojištění, které chrání především před neschopností splácet své závazky a sjednává se většinou k hypotéce či úvěru. Nabízí však i další druhy majetkových pojištění a ochranu proti úrazu.

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
BNP Paribas CardifPojištění osobních financí
BNP Paribas Cardif
úvěrové životní pojištěníSjednává se k hypotékám, půjčkám či kreditním kartám a chrání proti výpadku financů kvůli ztrátě zaměstnání, pracovní neschopnosti či invalidity. Obsahuje pojištění pravidelných výdajů.
BNP Paribas CardifÚrazové pojištění
BNP Paribas Cardif
úrazové pojištěníV případě úrazu vyplácí denní dávku za každý den pobytu v nemocnici a měsíční částku za každý měsíc pracovní neschopnosti. Možné zahrnout i členy rodiny.
BNP Paribas CardifPojištění domácnosti a odpovědnosti
BNP Paribas Cardif
pojištění odpovědnostiChrání před živly, které mohou poničit Váš domov, zloději či vytopením sousedů. Obsahuje pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti pro členy domácnosti a asistenční služby.
BNP Paribas CardifPojištění majetku a osobních věcí
BNP Paribas Cardif
pojištění majetkuChrání zneužití Vaší platební karty, ale i věcí, které s sebou běžně v životě nosíte (mobilní telefon, tablet nebo osobní věci, peněženka, doklady, brýle nebo klíče). Obsahuje pojištění platebních karet a internetových rizik, ztrátu mobilního zařízení. Prodlužuje záruku u spotřebičů na 5 let.
BNP Paribas CardifPojištění prodloužení záruky
BNP Paribas Cardif
pojištění majetkuStandartní 2 letou záruku si u zakoupených věcí můžete prodloužit až o 3 roky. Po dobu 5 ket tak nembudete muset platit za opravy výrobku či spotřebiče.
BNP Paribas CardifPojištění nahodilého poškození a krádeže
BNP Paribas Cardif
pojištění majetkuPři zakoupení nového mobilu či jiného výrobku Vás toto pojištění chrání před náhodilým poškozením a krádeží.
BNP Paribas CardifPojištění nahodilého poškození a krádeže
BNP Paribas Cardif
úrazové pojištěníZmírňuje následky úrazu denní dávkou za každý den pobytu v nemocnici a každý měsíc částkou za pracovní neschopnost.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
BNP Paribas CardifPojištění pravidelných výdajů
BNP Paribas Cardif
úvěrové životní pojištěníChrání proti riziku, že Vás zaměstnavatel propustí ze zaměstnání a zajistí bezproblémový chod domácnosti. Chrání před pracovní neschopností, ztrátou zaměstnání a invaliditou.

Co Cardif pojišťovna nabízí

- Pojištění schopnosti splácet (neschopnost splácet, půjčky, hypotéky či kreditní karty při úrazu či ztrátě zaměstnání)
- Pojištění pravidelných výdajů (neschopnost platit chod domácnosti a další výdaje při ztrátě zaměstnání či úrazu)
- Pojištění vyčerpání kreditní karty (neschopnost splatit kreditní kartu při ztrátě zaměstnání, úrazu)
- Pojištění spořících a investičních produktů (neschopnost platit pravidelné platby na spoření)
- Pojištění zneužití platební karty (krádež či ztráta platební karty)
- Pojištění osobních dokladů při ztrátě (peněženka s doklady)
- Prodloužení záruky o 1 – 3 roky u spotřebního zboží (pračky, ledničky)
- Pojištění internetových rizik
- Pojištění škody či krádeže na spotřební zboží (mobily)

Pojišťovna BNP Paribas Cardif je v ČR již od roku 1996. Skupina BNP Paribas je nadnárodní společnost působící v 75 zemích světa a má 90 milionů klientů po celém světě. Chcete-li si si nechat srovnat pojištění 13 pojišťoven, vyplňte formulář nahoře.
Diskuze a zkušenosti


Václav Moc k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání 2024:
Chcete li si pojistit mobil proti krádeži u pojišťovny Paribas Cardif tak to nedělejte.Nic od nich nedostane,najdou si důvod,aby vám nic nemuseli zaplatit.Osobní zkušenost byl mi ukraden mobil a pojišťovna se mnou vymetla.Jsou to podvodníci

Jiří Marek k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání 2024:
U této pojišťovny jsem uzavřel pojištění proti neschopnosti splácet úvěr z důvodu ztráty zaměstnání a dlouhodobého onemocnění,prý nejlepší a samozřejmě nejdražší variantu..Před podpisem smlouvy jsem neměl možnost si přečíst pojistné podmínky plnění a ani jsem o nich nebyl informován jiným způsobem.Pouze po podpisu jsem obdržel jakousi informační brožurku.Platil jsem pojistné a byl přesvědčen,že jsem zabezpečen.Trpím Bechtěrevovou chorobou,která je neléčitelná a s postupem času se pouze zhoršuje.Po dvouměsíční pracovní neschopnosti jsem nahlásil pojistnou událost a po tříměsíčním čekání,stále v pracovní neschopnosti,jsem se dozvěděl,že má pojišťovna jakési výluky z pojistného plnění a jelikož mi tato choroba vznikla před uzavřením této pojistky,tak nemám nárok na nic.Každá pojišťovna,pokud má tyto výluky ohledně zdravotního stavu a pojištění se týká zdravotního stavu má povinnost prověřit zdravotní stav klienta a na tyto výluky ho upozornit ve stanovené lhůtě na počátku pojištění.Tímto budu každého upozorňovat na podvodnou pojišťovnu BNP BARIBAS CARDIF která pouze podvodným způsobem tahá z lidí peníze a velmi mě mrzí že s nimi spolupracuje tak seriózní banka jakou MONETA Money bank,a.s.O celé záležitosti budu samozřejmě informovat kontrolní orgány Český svaz pojistitelů aČNB.

nevyhodne k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání 2024:
pojistka pro jistotu- pojisteni mobilu- je vysmech- vyluky se tykaji snad vseho. Jednostranne vytvorena a legalni moznost jak kasirovat a kasirovat a kasirovat. Naletela jsem.

Jiřina k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání 2024:
Měla jsem u nich pojištění od ČEZu na nemoc a ztrátu zaměstnání. Když jsem byla na nemocenské rok, nedostala jsem od nich ani korunu, dopisovali si s doktorkou 2 roky a ani mně nevyrozuměli. Jsou to největší šmejdi v pojišťovnictví. Pozor na ně!!!!!!!

Dušan k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání 2024:
ČEZ bez starostí s pojišťovnou BNP Paribas. Nesmíte narodit ani přijít o zaměstnání v únoru,protože únor má 28 dní a oni proplacení až od 30teho dne což je 11 jiných měsíců než je únor.Takže za měsíc únor mi neposlali ani korunu a jen za březen mě připlatil 4dny.Tak že za 5 neděl nemocnosti 800kč místo 5000kč.Jsou to šmejdi.Ja taky musel platit pojištění za únor

Jana k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání 2024:
To je příšerná pojišťovna. Oni jen prachy a prachy a když se něco stane nezaplatí nic. Výmluvy nehorázné. Nepojišťovat.

Honza k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání 2024:
Abych ty negativní komentáře trohu proředil. Mám s BNP dobré zkušenosti. Pojištění je taky celkem levné.

Jaroslav Řepa k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání 2024:
Takže,...pojišťovna zadarmo drahá. X mailů na heslo, mé vyvolávání k vám. Dokumenty jste přiřadili k jiné složce, a chtěli jste další od Policie, kde jsem byl asi 7x. Policie mi řekla že na vyšetřování mají 2 měsíce-průběh, což jste chtěli, a já vám toto sdělení Policie doručil. Za pár dní mi zde oznámíte že mi to nemůžete vyplatit. Ještě dnes jsem vaše pojištění v Monetě zrušil, a jsem rád že jsem vás neplatil roky. Přinejmenším jste-nesolidní podvodníci...

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.