X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

BNP Paribas Cardif pojišťovna

BNP Paribas Cardif pojištění

BNP Paribas skrze svoji pojišťovnu Cardif nabízí pojištění, které chrání především před neschopností splácet své závazky a sjednává se většinou k hypotéce či úvěru.


Pojišťovna nabízí:

- Pojištění schopnosti splácet (neschopnost splácet, půjčky, hypotéky či kreditní karty při úrazu či ztrátě zaměstnání)
- Pojištění pravidelných výdajů (neschopnost platit chod domácnosti a další výdaje při ztrátě zaměstnání či úrazu)
- Pojištění vyčerpání kreditní karty (neschopnost splatit kreditní kartu při ztrátě zaměstnání, úrazu)
- Pojištění spořících a investičních produktů (neschopnost platit pravidelné platby na spoření)
- Pojištění zneužití platební karty (krádež či ztráta platební karty)
- Pojištění osobních dokladů při ztrátě (peněženka s doklady)
- Prodloužení záruky o 1 – 3 roky u spotřebního zboží (pračky, ledničky)
- Pojištění škody či krádeže na spotřební zboží (mobily)

Pojišťovna BNP Paribas Cardif je v ČR již od roku 1996. Skupina BNP Paribas je nadnárodní společnost působící v 75 zemích světa a má 90 milionů klientů po celém světě. Chcete-li si sjednat některý z produktů této společnosti, vyplňte formulář nahoře.
Diskuze a zkušenosti


Václav Moc k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání:
Chcete li si pojistit mobil proti krádeži u pojišťovny Paribas Cardif tak to nedělejte.Nic od nich nedostane,najdou si důvod,aby vám nic nemuseli zaplatit.Osobní zkušenost byl mi ukraden mobil a pojišťovna se mnou vymetla.Jsou to podvodníci

Jiří Marek k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání:
U této pojišťovny jsem uzavřel pojištění proti neschopnosti splácet úvěr z důvodu ztráty zaměstnání a dlouhodobého onemocnění,prý nejlepší a samozřejmě nejdražší variantu..Před podpisem smlouvy jsem neměl možnost si přečíst pojistné podmínky plnění a ani jsem o nich nebyl informován jiným způsobem.Pouze po podpisu jsem obdržel jakousi informační brožurku.Platil jsem pojistné a byl přesvědčen,že jsem zabezpečen.Trpím Bechtěrevovou chorobou,která je neléčitelná a s postupem času se pouze zhoršuje.Po dvouměsíční pracovní neschopnosti jsem nahlásil pojistnou událost a po tříměsíčním čekání,stále v pracovní neschopnosti,jsem se dozvěděl,že má pojišťovna jakési výluky z pojistného plnění a jelikož mi tato choroba vznikla před uzavřením této pojistky,tak nemám nárok na nic.Každá pojišťovna,pokud má tyto výluky ohledně zdravotního stavu a pojištění se týká zdravotního stavu má povinnost prověřit zdravotní stav klienta a na tyto výluky ho upozornit ve stanovené lhůtě na počátku pojištění.Tímto budu každého upozorňovat na podvodnou pojišťovnu BNP BARIBAS CARDIF která pouze podvodným způsobem tahá z lidí peníze a velmi mě mrzí že s nimi spolupracuje tak seriózní banka jakou MONETA Money bank,a.s.O celé záležitosti budu samozřejmě informovat kontrolní orgány Český svaz pojistitelů aČNB.

nevyhodne k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání:
pojistka pro jistotu- pojisteni mobilu- je vysmech- vyluky se tykaji snad vseho. Jednostranne vytvorena a legalni moznost jak kasirovat a kasirovat a kasirovat. Naletela jsem.

nevyhodne k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání:
pojistka pro jistotu- pojisteni mobilu- je vysmech- vyluky se tykaji snad vseho. Jednostranne vytvorena a legalni moznost jak kasirovat a kasirovat a kasirovat. Naletela jsem.

Jiřina k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání:
Měla jsem u nich pojištění od ČEZu na nemoc a ztrátu zaměstnání. Když jsem byla na nemocenské rok, nedostala jsem od nich ani korunu, dopisovali si s doktorkou 2 roky a ani mně nevyrozuměli. Jsou to největší šmejdi v pojišťovnictví. Pozor na ně!!!!!!!

Dušan k BNP Paribas Cardif pojišťovna srovnání:
ČEZ bez starostí s pojišťovnou BNP Paribas. Nesmíte narodit ani přijít o zaměstnání v únoru,protože únor má 28 dní a oni proplacení až od 30teho dne což je 11 jiných měsíců než je únor.Takže za měsíc únor mi neposlali ani korunu a jen za březen mě připlatil 4dny.Tak že za 5 neděl nemocnosti 800kč místo 5000kč.Jsou to šmejdi.Ja taky musel platit pojištění za únor

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.