X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte nezávazné srovnání penzijního spoření Rentea

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Rentea penzijní společnost srovnání

Rentea penzijní společnost

 Rentea je nová penzijní společnost české finančně poradenské společnosti — Partners. Rentea nabízí akciové, dluhopisové i konzervativní fondy a to ve spolupráci s americkou společností BlackRock. Českým zákazníkům tak poskytuje inovaci v doplňkovém penzijním spoření.

Doplňkové penzijní spoření neboli třetí dobrovolný pilíř důchodového systému stojí a padá na penzijních společnostech. Trh s doplňkovým penzijním spořením v Česku se kvůli nutným státním regulacím v posledních letech rozvíjel jen málo. Jediná inovace přišla s fondem Conseq, který se zaměřil především na změnu stavby poplatků, flexibilitu a celkově nižší cenu za provoz penzijního spoření. Rentea se pokouší v inovacích Conseq předběhnout a nabídnout svým klientům inovační přístup ke správě svých finančních rezerv na stáří.Mimo státního příspěvku a možnosti odečtu spoření od daní, kdy získáte od státu až 6360 Kč každý rok, od Rentea dostanete každých 5 let 1% z průměrného zůstatku na smlouvě — cca 30.000 Kč navíc zdarma. Rentea stejně jako ostatní penzijní společnosti podporuje různé typy investičních strategií. Dynamické, konzervativní a vlastní strategie. Nabízí akciové, dluhopisové i povinné konzervativní fondy. Většina služeb penzijní společnosti je zdarma.

Srovnání podílových fondů Rentea


výnos 2021 výnos 2020 výnos od založení
Rentea

Rentea akciový fond

0,02 % 0,02 %
Rentea

Rentea povinný konzervativní fond

0,04 % 0,04 %
Rentea

Rentea dluhopisový fond

0,04 % 0,04 %

Renteu je možné si sjednat nebo se o ní pouze informovat po vyplnění nezávazného formuláře nahoře.

Rentea nabízí tři druhy zhodnocování. Nabízí akciový, dluhopisový a povinný konzervativní fond. Kromě penzijní společnosti Rentea Partners provozuje i životní pojišťovnu Simplea, která má na trhu zatím malý podíl, jenž však neustále zvětšuje díky své jednoduchosti a transparentnosti. Podobné vlastnosti můžete čekat u Rentei. Rentea se svým heslem „Budoucnost si volíme teď.“ se tak řadí mezi značky, které Partners nabízí svým klientům.

Podělte se s námi o svoje recenze a zkušenosti v diskuzi.


Diskuze a zkušenosti


Adriana k Rentea penzijní společnost srovnání:
Zdravím, renteu využívám od prvního měsíce spuštění. Líbí se mi, že je vše transparentní a jako jediná penzijní společnost rentea dává zisk co vydělají navíc klientům. To nikdo jiný nemá, což je dost bezkonkurenční napříč všema ostatníma penzijníma společnostma. Doporučuju!

JanQ k Rentea penzijní společnost srovnání:
Taky jsem zvedav... planuji zmenu zivotka a muj poradce jej velmi doporucuje, jelikoz se jedna o produkt partners tak to ma ruzne vyhody... snad to bude lepsi jak jedna nejmenovana pojistovna... Jan

Dana Hartusová k Rentea penzijní společnost srovnání:
Co jsem se dívala, tak Rentea vypadá velmi slušně, avšak zhodnocení jednotlivých strategii mi přijde velmi nízké. Nevíte čím to může být? je to tím, že je Rentea na trhu tak krátkou dobu nebo že nemá zkušenosti? Protože služby vám skvělé, všechno zdarma plus bonusy, ale to zhodnocení....... jak se na to díváte?

Václav k Rentea penzijní společnost srovnání:
Dobrý den Dano, Rentea působí na trhu teprve od poloviny roku 2021, takže nestačila peníze ještě dostatečně zhodnotit. Uvidíme, jaký bude mít výsledek za rok 2021 a následující roky. S pozdravem Václav

Jaromír k Rentea penzijní společnost srovnání:
Jsem Váš spokojený klient. Jako hlavní výhodu vnímám pravidelný věrnostní bonus pro klienty.

PetrKonar k Rentea penzijní společnost srovnání:
Za mě je vaše penzijní spoření smysluplné a výnosné.

KarelŠibek k Rentea penzijní společnost srovnání:
Mám u vás doplňkové penzijní spoření. Dlouhodobě si odkládám peníze do penzijního fondu, který mi spravuje penzijní společnost. Jsem spokojený a klidnější když se zamyslím na svou budoucností.

FrantaHops k Rentea penzijní společnost srovnání:
Penzijko mám u vás a jsem spokojený. Za mě dobré plusy a celkově jde vidět, že si zakládáte na svých klientech.

Jirka k Rentea penzijní společnost srovnání:
Jaký ma zhodnocení rentea pro rok 2022, 2023. víte někdo?? ?

Eduard k Rentea penzijní společnost srovnání:
Doporučuji. Za mě kvalitní penzijní společnost.

Honza k Rentea penzijní společnost srovnání:
Přijde mi, že máte oproti jiným spousty výhod a proto jsem vaším klientem.

VáclavD k Rentea penzijní společnost srovnání:
Za mě je v uzavření penzijního spoření nejdůležitější dlouhodobost v odkládání peněz proto jsem začal ve svých 26 letech. Vás jsem si zvolil, protože se mi líbí, že jako jediní na trhu se s klienty dělíte o dosažený zisk.

Petr Doležal k Rentea penzijní společnost srovnání:
Můj poradce z Partners mě nasměroval, abych si uzavřel penzijní pojištění tady u Vás. Zaujalo mě více faktorů, díky kterým jsem vaším klientem.

StanisRoman k Rentea penzijní společnost srovnání:
Byl mi tu nabídnut nový přístup ke správě mých finančních rezerv na staří, proto jsem vaším klientem.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.