X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Direct

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Direct pojištění

Direct pojištění

 Direct pojišťovna se sice nezaměřuje na životní pojištění, avšak nabízí zajímavou nabídku pojištění majetku a odpovědnosti, pojištění pro podnikatele a firmy, ale i další pojištění. Devizou Directu je to, že dokáže mnoho produktů uzavřít online. Není náhodou, že pojišťovna má stovky tisíc zákazníků, rychle roste a získala různá ocenění kvality.

Direct pojišťovna si zakládá na transparentnosti a přímém jednání s klientem. Zkušenosti se společností jsou ve skrze velmi dobré a klienti rádi využívají její služby.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
DirectPojištění majetku
Direct
pojištění majetku--Klasické flexibilní pojištění proti živlům, zlodějům a vandalům. Pojištění i nezkolaudovaného domu.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
DirectPojištění domácnosti
Direct
pojištění majetku--Vichřice, úder blesku, požár atd. Varianta pro dům, byt a chatu, domácnost.Pojištění odpovědnosti Direct

Toto pojištění Direct nabízí na území celé Evropy a chrání pojištěného před náklady, které by mu mohly vzniknout jeho zaviněním v práci či občanském životě. Kryje celou rodinu v případě, že vytopíte sousedy, Váš mazlíček něco poškodí nebo někoho pokouše. Zajistí Vás i v případě, že jste vlastníkem nebo provozovatelem nemovitosti a třetí osobě vznikne škoda kvůli Vaší nemovitosti.

Pojištění majetku Direct

Ochrana domácnosti je alfou a omegou spokojeného bytí. Váš byt či dům se může stát předmětem trestného činu, Vaše nemovitost může být poškozena vlivem živelné katastrofy jako je povodeň či požár. Nenechte se takovou věcí vyvést z míry a svůj majetek si pojistěte. Direct dokáže navíc pojistit jízdní kola, zdravotní pomůcky (elektrický vozík pro invalidy) nebo garáž.

Pojištění podnikání od Directu

Pokud podnikáte, tak jste zajisté řešili možnost pojištění budov, ale i ochranu proti škodám, které mohou Vaši firmu či podnikání ovlivnit. Klíčový stroj se může porouchat, provoz se může přerušit, Váš zákazník utrpí ujmu Vaší vinnou, výrobní linku může ohrozit živelná pohroma. To Vše Direct může vyřešit svým pojištěním v podnikání.

Direct je vskutnu unikátní pojišťovna a budeme rádi za Vaše zkušenosti s touto institucí známou především z TV. Napište své zkušenosti a recenze do diskuze.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.