X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání úrazového pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Úrazové pojištění srovnání 2024

Bota šlápne na šlupku od banánu

 Úrazové pojištění není nijak komplikovaný produkt. Jedná se o pojištění, které chrání před riziky úrazu. Je vhodné především pro děti a aktivní lidi. Samotné úrazové pojištění bývá často neživotní - nechrání proti riziku smrti po úrazu. Úrazové životní pojištění bývá obsaženo v rizikovém životním pojištění. Pojišťovny však často do úraového pojištění zahrnují i pojištění smrti následkem úrazu. Úrazové pojištění se sjednává také pro skupinu nebo na krátkou dobu.Seznam úrazových pojištění 2024


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
Uniqa pojištěníDlouhodobé úrazové pojištění
Uniqa
úrazové pojištění--Krytí až 1.000.000 Kč. Vhodné pro 2 dospělé a až 6 dětí do 26 let. Chrání před úrazy, nemocemi či smrtí. Je možné připojistit trvalou invaliditu.
Pojišťovna VZP pojištěníFénix
Pojišťovna VZP
úrazové pojištěníanoKrytí až 2,5 milionů Kč. Unikátní pojištění závažných onemocnění. Kryje před závažnými nemocemi a vyplácí jednorázově. Varianty Classic a Premium.Pokud se pojistíte, pojištění pro Vaše dítě zdarma.
Metlife pojištěníKombi
Metlife
úrazové pojištění--Pojištění úrazu i nemoci určené pro jednoho dospělého a až 7 dalších pojištěnců (dospělí i děti). Pouze na 1 pojistnou smlouvu.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníKrátkodobé skupinové úrazové pojištění
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištění-neMožné pojistit pracovní kolektivy, žáky škol a školek či členy zájmových sdružení. Chrání před smrtí a trvalými následky po úrazu.
Raiffeisen pojištěníKrátkodobé úrazové pojištění
Raiffeisen
úrazové pojištěníLevné s možností sjednat online. Vhodné na cesty.Sleva 10 %
Uniqa pojištěníKrátkodobé úrazové pojištění
Uniqa
úrazové pojištění--Pojištění na cesty po ČR i do zahraničí. Na dobu max. 1 měsíc.Sleva 10 %.
ČPP pojištěníMaximum Risk
ČPP
úrazové pojištění--Nabízí pouze Partners. Pojištění celé rodiny, široká škála pokrytí rizik včetně úrazů a nemocí.Finanční bonus při dožití. Sleva 15 % na připojištění invalidity.
KB pojištěníMojePojištění plateb
KB
úrazové pojištění-Úrazové pojištění chránící před výpadkem plateb vinou úrazu. Varianty Klasik, Klasik+, Extra a Extra+.
ČPP pojištěníNEON RISK
ČPP
úrazové pojištění--Pojištění pro celou rodinu (až 4 děti). Kryje případy úrazu či nemoci s pojistným krytím smrti a dožití. Pojistné plnění hospitalizace všude na světě. Pomoc s asistovanou reprodukcí. Kryje případ smrti úrazem.Sleva 15 % na připojištění invalidity. Věrnostní bonus a bonus za bezeškodní průběh. Sleva za propojištěnost, výši pojistného a „hypoteční“ rizika.
BNP Paribas Cardif pojištěníPojištění nahodilého poškození a krádeže
BNP Paribas Cardif
úrazové pojištěníZmírňuje následky úrazu denní dávkou za každý den pobytu v nemocnici a každý měsíc částkou za pracovní neschopnost.
KB pojištěníProfi pojištění plateb
KB
úrazové pojištění-Profi pojištění plateb zajistí finanční prostředky na platby pravidelných měsíčních výdajů z podnikatelského účtu klienta.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníRodinné úrazové pojištění
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištění-nePro 1 až 2 dospělé osoby a 1 až 5 dětí. Úraz, úraz v motorovém vozidle, smrt následkem úrazu, odškodné za léčbu, invalidita, 5% sleva při roční platbě, 10% sleva pro členy Sboru dobrovolných hasičů, 10% sleva pro členy Společenstva kominíků.
SV pojištěníSkládačka
SV
úrazové pojištění--Krytí až 3 miliony Kč. Vhodné pro klienty, kteří chtějí zabezpečit sebe a své blízké pro případ úrazu a jeho následků.10% sleva při pojištění obou partnerů. 50% sleva pro děti do 14 let. Zdarma krytí na "zachraňovací náklady" a "rehabilitační management".
ČPP pojištěníSkupinové pojištění s Filipem Plus
ČPP
úrazové pojištění-anoVhodné pro zaměstnavatele. Kryje úrazy zaměstnanců. Vhodné taky pro dětské výlety a skupinové akce se zaměstnanci, dospělými či dětmi. Vztahuje se na úraz někoho ze skupiny. Může být platné na několik hodin až celý rok Sleva za počet osob.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníSkupinové úrazové pojištění
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištěníVhodné pro pracovní kolektivy, školky a školy, kluby apod.
BNP Paribas Cardif pojištěníÚrazové pojištění
BNP Paribas Cardif
úrazové pojištěníV případě úrazu vyplácí denní dávku za každý den pobytu v nemocnici a měsíční částku za každý měsíc pracovní neschopnosti. Možné zahrnout i členy rodiny.
Generali pojištěníÚrazové pojišťení
Generali
úrazové pojištění--Až pro 8 osob na jednu smlouvu. Bez ohledu na věk. Chrání před hospitalizací a smrtí následkem úrazu.
Kooperativa pojištěníÚrazové pojištění
Kooperativa
úrazové pojištěníPokrývá trvalé následky úrazu, vážná onemocnění, invalidita III. stupně. s platností na celém světě.
Moneta pojištěníÚrazové pojištění
Moneta
úrazové pojištění--Pojištění platné na území ČR i v zahraničí. Pojistí Vás i Vaše děti.
Pillow pojištěníÚrazové pojištění
Pillow
úrazové pojištěníKrytí až 3 miliony Kč. Pojištění invalidity, zlomenin, závažných nemocí, neschopnosti práce apod. Rizika si sami nastavíte.Sleva 20 % pro nové klienty.
Kooperativa pojištěníÚrazové pojištění dětí
Kooperativa
úrazové pojištěníPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci.
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníÚrazové pojištění hasičů
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištění-neUrčené pro sbory dobrovolných hasičů (SDH) obce. Pojištění chrání při provádění zásahu hasičů.Skupinová sleva
Hasičská vzájemná pojišťovna pojištěníÚrazové pojištění jednotlivce
Hasičská vzájemná pojišťovna
úrazové pojištění-nePojištění při výkonu práce, ve volném čase, při sportu i cestování v zahraničí. pro děti i dospělé. Kryje smrt úrazem, trvalé následky po úrazu a léčení úrazu.
Slavia pojištěníZdraví+
Slavia
úrazové pojištěníPojištění proti úrazu a trvalým následkům způsobeným úrazem a hospitalizace po úrazu či nemoci. Obsahuje asistenční služby.
Pojišťovna VZP pojištěníZdravotní pojištění Patron
Pojišťovna VZP
úrazové pojištěníKrytí až 1.000 Kč na den. Kompenzuje hospitalizaci a pracovní neschopnost.Sleva 10 %, jste-li pojištěný u VZP.


Pozor Pozor: Věděli jste, že v ČR je ročně přiznáno 30.000 invalidních důchodů? Aktuálně je v Česku 420.000 invalidních důchodců. Mnoho lidí přijde k invaliditě následkem těžkého úrazu.

Pozor Pozor: Některé prodávané produkty životních pojištění vás například neochrání před následky po mozkové mrtvici či infarktu. Informujte se u nás vyplněním formuláře a chraňte se kompletně.Úrazové pojištění obvykle nabízí

- hrazení léčby po úrazech ve formě denního odškodného
- hrazení léčby v nemocnici
- odškodnění za malé úrazy (jizvy, vyražené zuby, zlomeniny)
- odškodnění za trvalé následky způsobené úrazem
- odškodnění invalidity způsobené úrazem
- odškodnění obmyšlené osoby při smrti úrazem
- měsíční dávku v případě neschopnosti práce
- měsíční dávku v případě invalidity
- vyplacení částky v případě smrti úrazem
- vyplacení částky v případě úmrtí při autonehodě

Pozor Pozor: Často prodávané produkty životních pojištění vás například neochrání před následky po mozkové mrtvici či infarktu. Vždy se předem informujte jestli jste kryti.

> Úrazový formulář pro lékaře (PDF)

Cena úrazového pojištění

Obvyklá cena úrazového pojištění se pohybuje od 80 Kč do 400 Kč měsíčně. Přesná cena je individuální a vztahuje se na typ klienta, výše limitů a rozsahu krytí.

Parametry běžného urazového pojištění:

- má působnost po celém světě 24 hodin denně
- je možné pojistit, děti, dospělé, rodiny a zaměstnance
- peníze jsou klientovi vyplaceny po určení diagnózy
- umožňuje si nastavit rozsah pokrytí a výši částky

Úrazové pojištění je často součástí rizikového životního pojištění. Jedná se o relativně jednoduchý typ pojistky, kdy je klientovi nabídnuto krytí rizika úrazu. Nezáleží na tom, jestli se jedná o úraz nešťastnou náhodou či při sportu.

Úrazové pojištění zpravidla nekryje úraz následkem adrenalinového sportu - skok padákem, bungee jumping, potápění, let rogalem, paragliding, horolezectví apod. Úrazové pojistky se sjednávají i na dobu omezenou pro větší skupinu lidí. Například dětský tábor, teambuildingová akce zaměstnavatele či jiné skupinové akce, kdy organizátor může pojistit úrazovým pojištěním celou skupinu. Je možné se pojistit i na omezenou dobu — třeba pouze i 1 den.

Vždy je však možné se na úraz následkem adrenalinového sportu připojistit. Úrazové pojištění online nabízí mnoho pojišťoven. Pokud máte zájem si úrazové pojištění zřídit a chcete srovnání všech úrazových pojišťoven, vyplňte formulář nahoře.


Oblíbená úrazová pojištění v roce 2024 nabízejí:


Generali Česká pojišťovna Kooperativa Uniqa Pojišťovna VZP

Jaké je podle vás nejvýhodnější či nejlepší životní pojištění? Podle ohlasů klientů je velmi žádané pojištění Uniqa. Podělte se s námi v diskuzi.

Máte osobní zkušenosti s úrazovým pojištěním s některou z českých pojišťoven? Podělte se s námi o ně v diskuzi. Pro srovnání úrazových pojištění pro rok 2024, vyplňte formulář nahoře.
Diskuze a zkušenosti


Pavel k Úrazové pojištění srovnání 2024:
jedna nejmenovana pojistovna zacinajici na a mi nechtela proplatit muj uraz ve francii. Nakonec jsme to s nima vybojovali, ale bylo to hruza. Vdy si schovavejte veskere dokumenty k lecbe a predevsim nejdriv zavolejte (treba i v bezvedomi) na pojistovnu, kam se mate jit nechat oserit, aby vam pak nerekli, ze jste meli jet do jine nemocnice na osetreni nez do te do ktere jste jeli a oni vam nedaji penize. howg

Markéta Vlčková k Úrazové pojištění srovnání 2024:
Chtěla jsem se zeptat, jaký je rozdíl mezi úrazovým a rizikovým pojištěním a případně si ho sjednat. Děkuji

Václav P k Úrazové pojištění srovnání 2024:
Markéta Vlčková: Dobrý den, úrazové pojištění, jak již název napovídá chrání před úrazy (sport, nehoda, invalidita způsobená úrzem - autohavárie). Úrazové pojištění často kryje i riziko smrti následkem úrazu. Nechrání však před nemocemi, které jsou ve skutečnosti mnohem častější. Na druhou stranu rizikové (životní) pojištění většinou kryje jak úrazy, tak nemoci včetně invalidity či smrti. Žádné z těchto pojištění však neobsahuje investiční složku.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.