X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Generali životní pojištění

Generali životní pojištění

Životní pojištění od Generali je jeden z nejobsáhlejších produktů této pojišťovny. Kromě pojištění majetku (povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění staveb) a cestovního pojištění, nabízí i penzijní připojištění a velmi širokou nabídku životních pojistek. Životní pojištění Generali je zaměřeno jak na náhlé nepříznivé události (úraz, smrt či nemoc), tak i na zhodnocování vložených prostředků (investiční a kapitálové životní pojištění). U obou typů platí daňové zvýhodnění od státu.

Investiční životní pojištění je určeno všem klientům od narození po 70 let. Jedná se o komplexní produkt, který chrání před smrtí, úrazy, až 26 nemocemi čininvaliditě. Toto životní pojištění je flexibilní a zdarma je možné provádět úpravy výše plnění či vyplácené částky při náhlé události. Pojištění pokrývá i náklady na hospitalizaci. Investiční složka zase efektivně zhodnocuje vložené prostředky a při překročení určitéo věku si zhodnocené peníze můžete využít.

Investiční životní pojištění od Generali je výhodné životní pojištění, které na českém trhu vyniká některými vlastnostmi, s investiční složkou, kde je klientovi ponechána maximální volnost při výběru investičního fondu. Toto investiční životní pojištění Generali může být sjednáno i na dítě a dokonce na postižené osoby. Nutností je však posouzení odborníka pojišťovny a ošetřujícího klienta. Tím je dosaženo nejlepší možné varianty životního pojištění. Pojištění Future Generali se tedy otevírá i klientům, kteří mohli být jinou pojišťovnou odmítnuti (závažné onemocnění, postižení).

Rodinné životní pojištění umožňuje pojištění celé rodiny (až 8 osob) s možností libovolně přidávat členy během platnosti pojištění. Toto životní pojištění Generali nabízí garanci vrácení až 25% peněz, nedojde-li k žádné pojistné události. Pro více informací o tomto produktu informujte našeho poradce na životní pojištění. Generali k tomuto pojištění dává i různé slevy.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Lvíček Generaligeneraliinvestiční životní pojištění-anoKryje hospitalizaci dítěte až od 1 roku života
Benefit Extrageneraliinvestiční životní pojištění--Až pro 8 osob. Rozsáhlé krytí rizika nemocí.0-70 let. Sleva až 25% z rizikového pojistného.
Úrazové pojišťenígeneralirizikové životní pojištění--Až pro 8 osob na jednu smlouvu. Bez ohledu na věk.
Skupinové úrazové pojišťenígeneralirizikové životní pojištění--Vhodné pro zaměstnance firem, žáky mateřských, základních škol a středních škol, členy zájmových kroužků.
Odpovědnost občanůgeneralipojištění odpovědnosti--Ochrana až do výše 10.000.000 Kč. Široký okruh spolupojišťěnců. Pojištění chrání v situaci, kdy v občanském životě způsobíte někomu škodu, kterou jste povinni nahradit.Bez spoluúčasti.
Pojištění odpovědnosti při podnikánígeneralipojištění odpovědnosti--Pojištění chrání v situaci, kdy v důsledku podnikání způsobíte někomu škodu. Náhrada škody či újmy v důsledku s činností. Široká škála pojištění. Chrání při výkonu práce na pracovišti, návštěvách u klienta, služebních cestách.
Pojištění odpovědnosti zaměstnancegeneralipojištění odpovědnosti--Celosvětová působnost, variabilita vzhledem k vykonávané činnosti, možnost nízké spoluúčasti. Pojištění je vhodné pro zaměstnance na HPP, DPP, státní zaměstnance (policisté, celníci, vojáci z povolání).
Pojištění nemovitostigeneralipojištění majetku--Bez spoluúčasti. Rodinný dům, byt, rozestavěný dům, vybavení domácnosti, drobné stavby, bazén, solární panely, zahrada, garáž.
Pojištění vybavení domácnostigeneralipojištění majetku--Ohrana před zloději a živly. Zařízení domácnosti, peníze, cennosti, starožitnosti, platební karty, elektronika, sportovní potřeby, osobní věci členů domácnosti, domácí zvířata. Asistence zdarma.
Rekreační objektygeneralipojištění majetku--Rekreační objekt včetně zahrady. Ochrana před zloději a živly, asistence zdarma.
Obytné a kancelářskégeneralipojištění majetku--Pro společenství vlastníků. Obytné a kancelářské budovy, společné části domu.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Geniogeneraliinvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí5% bonus z hodnoty investice na konci pojištění. Změny smluv zdarma.
Futuregeneraliinvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
BeneFITgeneraliúrazové životní pojištění0nejiž se nenabízíSleva až 35% pro ty, oc nepracují manuálně. Sleva 30% za více pojištěný osob. Vrácení až 25% pojistného, když nedojde k pojistné události.
Clever Investgeneraliinvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízíPojistná ochrana již 5. den.
Kapitálové pojištěnígeneralikapitálové životní pojištění-anojiž se nenabízí
Generali Lifegeneraliinvestiční, kapítálové životní pojištění-anojiž se nenabízí
Rizikové životní pojištěnígeneralirizikové životní pojištění0nejiž se nenabízí
Family EXTRAgeneralirizikové životní pojištění--Až pro 5 osob. Rozsáhlé krytí rizika nemocí.Sleva až 30 % z pojistné smlouvy za počet pojištěných osob.Pár slov k již neaktuální nabídce od Generali:

Investiční pojištění Clever Invest a Clever Invest Junior je investiční životní pojištění, které je opět zaměřeno na investování do podílových fondů a je určeno pro děti i dospělé. Pojištění obsahuje: připojištění pro případ smrti způsobené úrazem, připojištění plné invalidity, připojištění závažných onemocnění, připojištění trvalých následků úrazu, denní odškodné za dobu léčení úrazu a pojištění denní dávky při pobytu v nemocnici či v pracovní neschopnosti.

Kapitálové životní pojištění Generali je určeno pro konzervativní investování peněz a krytí rizik. Toto kapitálové životní pojištění je určeno i osobám s horším zdravotním stavem. Věková hranice je 0 až 100 let.

Generali Life je také kapitálové životní pojištění s garantovaným zhodnocením 2,25% ročně. Výhodou tothoto produktu je možnost nepravidelně investovat a čerpat finanční prostředky během platnosti pojištění. Po uplynutí stanoveného věku si může klient vybrat zhodnocené peníze. Možné je pojistit celou rodinu. Životní pojištění sportovního klubu je také možné. Při sjednávání pojištění není nutné vyplňovat zdravotní dotazníky.

Rizikové životní pojištění Generali je typ pojištění, které neobsahuje investiční složku. Plní tedy pouze účel, kvůli kterému životní pojištění vzniklo. Tento typ pojištění se sjednává v případě, kdy klient chce zajistit svoji rodinu v případě svého umrtí či neschopnosti splácet např. hypoteční úvěr.

Pojištění pro případ dožití u Generali je určeno pro ty, kteří se nechtějí pojistit proti smrti či úrazu, ale chtějí po překročení určitého věku vybrat svoje vložené prostředky. Ty jsou zhodnocovány technickým úrokem 2,25% ročně. Výhodou je daňové zvýhodnění a možnost platit měsíčně či čtvrtletně.

Životní pojištění Lvíček je určeno výhradně pro děti ve věku 0 – 13 let. Výhoda, které toto investiční životní pojištění nabízí je možnost nepravidelně spořit. Naspořené peníze je možné vybírat během plnění pojištění. Pokud by pojistník (rodič dítěte) zemřel. Je plnění pojištění v plné výši převedeno na pojišťovnu Generali.

Životní pojištění Generali nabízí i další tři doplňkové produkty: Pojištění úvěru, svatební pojištění či studijní pojištění. Ty jsou převážně určeny pro potomky, kterým chtějí rodiče zajistit jednoduší vstup do manželství či volné prostředky na studia.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Generali


Pojišťovna Generali nabízí širokou škálu produktů zaměřených na pojištění. Životní pojištění Generali, to jsou především investiční pojištění, rizikové pojištění či penzijní připojištění.

Životní pojištění od Generali si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.