X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Generali ČP

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Generali Česká pojišťovna srovnání

Generali životní pojištění

 Generali Česká pojišťovna je velká a zavedená pojišťovna, která vznikla akvizicí České pojišťovny. Kromě pojištění majetku, povinného ručení, havarijního pojištění a cestovního pojištění nabízí i penzijní spoření a velmi širokou nabídku životních pojistek.

Životní pojištění Generali České pojišťovny je zaměřeno jak na náhlé nepříznivé události (úraz, smrt či nemoc), tak i na zhodnocování vložených prostředků (investiční). U takového „životka“ je daňové zvýhodnění od státu.Investiční životní pojištění je určeno všem klientům od narození do 70 let věku. Jedná se o komplexní produkt, který chrání před smrtí, úrazy, až 26 nemocemi či invaliditou. Toto životní pojištění je flexibilní. Zdarma je možné provádět úpravy výše plnění či vyplácené částky při náhlé události.

Pojištění pokrývá i náklady na hospitalizaci. Investiční složka zase efektivně zhodnocuje vložené prostředky. Při překročení Vámi určeného věku si zhodnocené peníze můžete využít.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
GeneraliMůj život
Generali
investiční životní pojištění-anoKryje úraz, boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny. Obsahuje volitelně investiční .složkuPojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy.
GeneraliÚrazové pojištění
Generali
úrazové pojištění-anoKryje úraz jednotlivce i celé rodiny. ochrana po celém světě. Vhodné i pro sportovce. Pro děti i dospělé. Výplata hned po určení diagnózy. Aktivní sporty, extrémní sporty.
GeneraliPenzijní spoření
Generali
penzijní spoření-anoDůchodové a doplňkové penzijní spoření - tzv. 3. pilíř.Daňová úleva až 3 600 Kč/rok a státní příspěvek až 2 760 Kč/rok.
GeneraliMůj život pro děti
Generali
rizikové životní pojištění-anoKryje u dítěte úraz a boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny.
GeneraliBeneFit Extra
Generali
investiční životní pojištění--Až pro 8 osob. Rozsáhlé krytí rizika nemocí.0-70 let. Sleva až 25% z rizikového pojistného.
GeneraliÚrazové pojišťení
Generali
úrazové pojištění--Až pro 8 osob na jednu smlouvu. Bez ohledu na věk.
GeneraliMoje jednorázové životní pojištění
Generali
investiční životní pojištění-anoInvestice a životní pojištění s benefity.
GeneraliBella Vita
Generali
investiční životní pojištění--
GeneraliSwing
Generali
investiční životní pojištění--
GeneraliBel Mondo
Generali
rizikové životní pojištění--Pojištění smrti, úrazu a poúrazové péče. Až 8 lidí na 1 smlouvě.
GeneraliÚrazové pojišťení pro děti
Generali
rizikové životní pojištění--Pojištění pro nejmenší i teenagery.
GeneraliSkupinové pojištění osob PROfi
Generali
rizikové životní pojištění-neSkupinové pojištění osob pro zaměstnance malých a středních firem po celém světě. V pracovní době i mimo ni.Nižší cena oproti individuálním smlouvám.
GeneraliSkupinové úrazové pojišťení
Generali
úrazové pojištění--Vhodné pro zaměstnance firem, žáky mateřských, základních škol a středních škol, členy zájmových kroužků.
GeneraliMůj život PROfi
Generali
rizikové životní pojištění-anoŽivotní pojištění určené pro zaměstnance firem, kterým bude na smlouvu přispívat zaměstnavatel.
GeneraliMůj život pro dospělé a děti
Generali
investiční životní pojištění-anoPojištění pro mladé ve věku 18 - 21 let.Věrnostní bonus.
GeneraliOdpovědnost občanů
Generali
pojištění odpovědnosti--Ochrana až do výše 10.000.000 Kč. Široký okruh spolupojišťěnců. Pojištění chrání v situaci, kdy v občanském životě způsobíte někomu škodu, kterou jste povinni nahradit.Bez spoluúčasti.
GeneraliPojištění odpovědnosti občana
Generali
pojištění odpovědnosti--Pojištění celé rodiny pro případ újmy na zdraví nebo finanční škody. Chrání na území celé Evropy. Krytí 3.500.000 Kč.Pojištění odpovědnosti dalších členů domácnosti zdarma.
GeneraliPojištění odpovědnosti za nemovitost
Generali
pojištění odpovědnosti--Pojištění odpovědnosti vlastníka, držitele, nájemce nebo správce nemovitosti, jenž chrání před způsobením újmy na zdraví a škod jiným osobám.
GeneraliPojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti
Generali
pojištění odpovědnosti--Ochranu před nepříznivými následky spojenými se vznikem povinnosti nahradit újmu vzniklou špatným rozhodnutím jednatele, managementu či členů představenstva firmy. Tzv. D&O obsahuje i právní ochranu.
GeneraliPojištění odpovědnosti z výkonu povolání
Generali
pojištění odpovědnosti--Pojištění pro případ škod způsobených zaměstnavateli. Nižší pojistné při výkonu méně rizikového povolání. Pojištění kryje újmu na zdraví, škody na majetku a finanční škody.Sleva 5 % pro neřidiče.
GeneraliPojištění odpovědnosti zaměstnance
Generali
pojištění odpovědnosti--Celosvětová působnost, variabilita vzhledem k vykonávané činnosti, možnost nízké spoluúčasti. Pojištění je vhodné pro zaměstnance na HPP, DPP, státní zaměstnance (policisté, celníci, vojáci z povolání).
GeneraliPojištění odpovědnosti při podnikání
Generali
pojištění odpovědnosti--Pojištění chrání v situaci, kdy v důsledku podnikání způsobíte někomu škodu. Náhrada škody či újmy v důsledku s činností. Široká škála pojištění. Chrání při výkonu práce na pracovišti, návštěvách u klienta, služebních cestách.
GeneraliProfesní odpovědnost
Generali
pojištění odpovědnosti--Ochrana před nepříznivými následky spojenými se vznikem povinnosti nahradit škodu či újmu při ublížení na zdraví nebo usmrcením, před neoprávněnými požadavky, před náhradou škody + právní pomoc.
GeneraliPojištění domu
Generali
pojištění majetku--Pojištění domu až do 35 mil. Kč. Rychlá pomoc při haváriích i menších nehodách. Pojištění celého domu včetně plotu, bazénu a ostatních staveb. Náhradní ubytování. Asistenční služby.
GeneraliPojištění bytu
Generali
pojištění majetku--Pojištění družstevních i vlastních bytů. Až do 40 mil. Kč. Vztahuje se na celý byt včetně vybavení a věcí v komoře, sklepě a garáži. Kryje i oblečení a elektroniku. Varianty Exclusive Plus a Exclusive Max.
GeneraliPojištění domácnosti
Generali
pojištění majetku--Komplexní pojištění domácnosti, asistenční služba. Vztahuje se na věci ve sklepě a garáži. Chrání před vandalismem, živlem a odcizením.Garance ceny pojištění na 5 let.
GeneraliStudent
Generali
pojištění majetku--Pojištění koleje, ubytovny či pronajatého bytu a věcí v něm až do 100.000 Kč. Pojištění notebooku, mobilního telefonu, sportovních potřeb a dalších věcí. Kryje odcizení, poškození či zničení.
GeneraliMůj majetek
Generali
pojištění majetku--Pojištění nemovitosti, domácnosti i odpovědnosti na jedné smlouvě. Nepřetržité asistenční služby + chytré cestovní pojištění pro celou rodinu. Platné po celém světě. Asistenční služby. Možnost nulové spoluúčasti.
GeneraliPojištění chaty a chalupy
Generali
pojištění majetku--Kryje vykrádání, vandalismus i živly. Zahrnuta zahrada, skleník, nářadí a zahradní technika.
GeneraliIndividuální pojištění movitých věcí
Generali
pojištění majetku--Ochrana zdravotních pomůcek, sportovních pomůcek, jízdních kol a hudebních nástrojů. Platné pouze v ČR.
GeneraliPojištění jízdních kol
Generali
pojištění majetku--Ochrana kola v bytě, sklepě, garáži a společných prostorách domu. Chrání před zničením živlem, vandalismem, krádeží.
GeneraliPojištění nemovitosti
Generali
pojištění majetku--Bez spoluúčasti. Rodinný dům, byt, rozestavěný dům, vybavení domácnosti, drobné stavby, bazén, solární panely, zahrada, garáž.
GeneraliPojištění vybavení domácnosti
Generali
pojištění majetku--Ohrana před zloději a živly. Zařízení domácnosti, peníze, cennosti, starožitnosti, platební karty, elektronika, sportovní potřeby, osobní věci členů domácnosti, domácí zvířata. Asistence zdarma.
GeneraliRekreační objekty
Generali
pojištění majetku--Rekreační objekt včetně zahrady. Ochrana před zloději a živly, asistence zdarma.
GeneraliObytné a kancelářské
Generali
pojištění majetku--Pro společenství vlastníků. Obytné a kancelářské budovy, společné části domu.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
GeneraliGenio
Generali
investiční životní pojištění-ano5% bonus z hodnoty investice na konci pojištění. Změny smluv zdarma.
GeneraliFuture
Generali
investiční životní pojištění-ano
GeneraliBeneFIT
Generali
úrazové pojištění0neSleva až 35% pro ty, oc nepracují manuálně. Sleva 30% za více pojištěný osob. Vrácení až 25% pojistného, když nedojde k pojistné události.
GeneraliClever Invest
Generali
investiční životní pojištění-anoPojistná ochrana již 5. den.
GeneraliKapitálové pojištění
Generali
kapitálové životní pojištění-ano
GeneraliGenerali Life
Generali
investiční, kapítálové životní pojištění-ano
GeneraliRizikové životní pojištění
Generali
rizikové životní pojištění0ne
GeneraliLvíček Generali
Generali
investiční životní pojištění-anoKryje hospitalizaci dítěte až od 1 roku života
GeneraliFamily EXTRA
Generali
rizikové životní pojištění--Až pro 5 osob. Rozsáhlé krytí rizika nemocí.Sleva až 30 % z pojistné smlouvy za počet pojištěných osob.

Investiční životní pojištění od Generali Česká pojišťovna je výhodné díky tomu, že klient má maximální volnost při volbě investičního fondu. Toto investiční životní pojištění může být sjednáno i na dítě a dokonce na postižené osoby. Nutností je však posouzení odborníka pojišťovny a ošetřujícího lékaře klienta. Tím je dosaženo nejlepší možné varianty životního pojištění. Pojištění se tedy otevírá i klientům, kteří mohli být jinou pojišťovnou odmítnuti (závažné onemocnění, postižení, invalidita).

Rodinné životní pojištění zase umožňuje pojištění celé rodiny (až 8 osob) s možností libovolně přidávat členy během platnosti pojištění. Toto životní pojištění od Generali ČP nabízí garanci vrácení až 25 % peněz, nedojde-li k žádné pojistné události. Pro více informací o tomto produktu informujte našeho poradce na životní pojištění. Generali Česká pojišťovna nabízí na rodinné pojištění slevy.

Investiční pojištění pro dospělé a pro děti je zaměřeno na investování do podílových fondů. Pojištění obsahuje: připojištění pro případ smrti způsobené úrazem, připojištění plné invalidity, připojištění závažných onemocnění, připojištění trvalých následků úrazu, denní odškodné za dobu léčení úrazu a pojištění denní dávky při pobytu v nemocnici či v pracovní neschopnosti.

Rizikové životní pojištění Generali České pojišťovny je typ pojištění, které neobsahuje investiční složku. Plní tedy pouze účel, kvůli kterému životní pojištění původně vzniklo. Tento typ pojištění se sjednává v případě, kdy klient chce zajistit svoji rodinu v případě svého umrtí či neschopnosti splácet např. hypoteční úvěr.

Pojištění pro případ dožití u Generali ČP je určeno pro ty, kteří se nechtějí pojistit proti smrti či úrazu, ale chtějí po překročení určitého věku vybrat svoje vložené prostředky. Ty jsou zhodnocovány flexibilním úrokem. Výhodou je daňové zvýhodnění a možnost platit měsíčně či čtvrtletně.

Životní pojištění Lvíček je již neaktuální produkt, jenž byl určen výhradně pro děti ve věku 0 – 13 let. Výhoda, které toto IŽP nabízelo, byla možnost nepravidelného spoření. Naspořené peníze bylo možné vybírat během plnění pojištění. Pokud by pojistník (rodič dítěte) zemřel, bylo plnění pojištění v plné výši převedeno na pojišťovnu Generali Česká pojišťovna.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.