X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Poštovní spořitelna životní pojištění

Poštovní spořitelna životní pojištění

 Pozor: Poštovní spořitelna již u nás jako značka nepůsobí, její produkty však dále nabízí ČSOB. Poštovní spořitelna byla staronová značka, jenž se na chvíli změnila na pojišťovnu Era. Následně Poštovní spořitelna nabízela bankovní služby, hypotéky, své proslavené stavební spoření, ale především různé druhy pojištění včetně třeba cestovního. Avšak právě životní pojištění od PS patřilo k velmi oblíbeným službám.

Poštovní spořitelna patří stejně jako Hypoteční banka do skupiny ČSOB. Proto Poštovní spořitelna nabízí pojištění od ČSOB pojišťovny.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Profit
ČSOB
investiční životní pojištění0,8 %anoGarantované minimální zhodnocení 0,8%.
ČSOBBEZ OBAV
ČSOB
investiční životní pojištění6,51 %anoPro osoby 14-80 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
ČSOBFORTE
ČSOB
investiční životní pojištění6,51 %anoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život, výpadek příjmu, úrazy, invaliditu a vážné choroby. Obsahuje asistenci.
ČSOBPojištění hypotéky
ČSOB
úvěrové životní pojištění Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky. 12 splátek až celá částka hypotéky.
ČSOBPojištění pro ženy a muže
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBSkupinové úrazové pojištění
ČSOB
rizikové životní pojištěníPokud pořádáte akci, kde bude více lidí, můžete pojistit celou skupinu (školní zájezd, tábor, firemní akci). Platné 1 den až 1 rok po celém světě.
ČSOBPB Life Invest
ČSOB
investiční životní pojištění-anoPro klienty ČSOB Privátní banky.
ČSOBNÁŠ ŽIVOT
ČSOB
rizikové životní pojištěníChrání před smrtí, invaliditou, pracovní neschopností, vážnými chorobami, invaliditou 3. stupně, úrazy a hospitalizací. Obsahuje asistenční služby.
ČSOBPojištění k úvěrům
ČSOB
úvěrové životní pojištění K hypotéce nebo půjčce a do výše až 5 milionů Kč.
ČSOBPojištění pravidelných plateb
ČSOB
úvěrové životní pojištění Vyplácí až 10.000 Kč měsíčně při ztrátě zaměstnání. Při úmrtí se vyplatí 60.000 Kč.
ČSOBMaxík
ČSOB
investiční životní pojištění0,8 %anoGarantované minimální zhodnocení 0,8%.
ČSOBFORTÍK
ČSOB
investiční životní pojištění6,51 %anoPojištění pro děti, ale i 2 dospělé. Chrání proti chorobám, úrazu a hospitalizaci.
ČSOBPojištění odpovědnosti občanského života
ČSOB
pojištění odpovědnostiKrytí až do 50 milionů Kč. Platí v celé Evropě. Ochrání při všech újmách, které přivodíte třetí osobě ve svém běžném životě, doma i venku. Pokryje za vás veškeré výdaje při úhradě způsobené škody. Kryje celou rodinu při provozu domácnosti, rekreaci, zábavě a sportu, způsobení nehody jako chodec, cyklista nebo svým mazlíčkem.
ČSOBPojištění odpovědnosti z výkonu povolání
ČSOB
pojištění odpovědnostiKrytí do 700.000 Kč. Pro zaměstnance je jeho pojištění odpovědnosti často povinnost, pro jejich zaměstnavatele ale téměř nezbytnost. Když mu způsobíte škodu, může všechno vyřešit v klidu s pojišťovnou. Vhodné i pro brigádníky.Sleva 10 % při sjednání online.
ČSOBTRUMF
ČSOB
pojištění odpovědnosti anoKrytí až 20 milionů Kč. Pojištění majetku a odpovědnosti pro živnostníky a malé firmy. Kryje náhradu újmy, za kterou odpovídáte. Ať už se jedná o zdravotní újmu či finanční (vadný výrobek apod.)
ČSOBPojištění odpovědnosti realitních zprostředkovatelů
ČSOB
pojištění odpovědnosti anoKrytí až 50 milionů Kč. Je povinné ze zákona pro realitní zprostředkovatele. Automaticky krytá provozní odpovědnost. Možné sjednat online.
ČSOBPojištění profesní odpovědnosti
ČSOB
pojištění odpovědnosti anoKrytí rizik způsobených třetí osobě. Vhodné pro specializované profese (účetní, lékař, architekt, IT odporník apod.). Některé profese mají toto pojištění povinné ze zíkona.
ČSOBPojištění letectví
ČSOB
pojištění odpovědnostiPro piloty a aerokluby. Havarijní pojištění letadel, pojištění při letecké přepravě, odpovědnost za újmu atd.
ČSOBPojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře
ČSOB
pojištění odpovědnosti anoZe zákona povinné pojištění pro cestovní kanceláře.
ČSOBPetExpert
ČSOB
pojištění majetkuPojištění psů a koček. Kryje náklady na léčbu mazlíčka. Chrání mazlíčka od 8. týdne až do konce jeho života. Kryje nemoci i úrazy.
ČSOBTRUMF
ČSOB
pojištění majetku Pojištění majetku a odpovědnosti pro živnostníky a malé firmy. Chrání před živly (požár, vichřice, ktornádo, rupobití, sníh, povodně atd.), zloději (i přeprava peněz a věcí), vandaly.
ČSOBKomplexní pojištění firem
ČSOB
pojištění majetku anoPojištění majetku a odpovědnosti pro firmy a korporace. Ochrana před živelnými pohromami i odpovědnost a oborová rizika. Výhody pro zaměstnance.
ČSOBPojištění měst a obcí
ČSOB
pojištění majetkuKrytí odpovědnosti a pojištění majetku pro municipality. Chrání před škodami způsobenými třetí osobě, možné pojistit i zemědělský majetek.
ČSOBPojištění zemědělských rizik
ČSOB
pojištění majetkuPojištění nemovitostí vozidel, strojů i zvířat a rostlin. Pojištění odpovědnosti a škody způsobené přerušením provozu.
ČSOBPenzijní spoření
ČSOB
penzijní spoření6,51 %anoDíky kombinaci spoření, investování a státní podpory získáte vysoký a bezpečný výnos.Bonus 1.000 Kč k nové smlouvě.
ČSOBPojištění stavby nemovitosti
ČSOB
pojištění majetkuKrytí až do 100.000 Kč. Chrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu, poškození živočichy.Každý rok bonus 3 % (Max. 18 % sleva).
ČSOBKomplexní pojištění majetku
ČSOB
pojištění majetkuKrytí až 100.000 Kč. Chrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu. Asistenční služby, deratizace, oprava spotřebičů.Sleva až 30 %. Každý rok bonus 3 % (Max. 18 % sleva).
ČSOBPojištění bytového domu
ČSOB
pojištění majetkuPro společenství vlastníků, majitele, družstva a obce. Chrání majitele i nájemníky.Sleva až 20 %
ČSOBPojištění domácnosti
ČSOB
pojištění majetkuKrytí až do 100.000 Kč. Varianty Standard, Dominant a Premiant. Pojištění pro případ zkratu, vypálení TV, ledničky. Náhradní ubytování. Věci ve sklepě pojištěny na 30 % z limitu domácnosti. Likvidace do 5 dní. Prodloužení záruky na 5 let u elektrospotřebičů. Pojistí: požár, výbuch, pád letadla, vichřice, krupobití, úder blesku, zemětřesení, pád stromů a stožárů, mráz, kouř, sesuv půdy, náraz vozidla, pojištění kufru auta, vandalismus, odcizení, sklo all-risk spod.Sleva 10 % při sjednání online. Každý rok bonus 3 % (Max. 18 % sleva).


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Invest
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBe-Bez Obav
ČSOB
rizikové životní pojištění--Skupinové úrazové pojištění.
ČSOBPojištění důchodu
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilní-Vhodné pro důchodce nebo nezletilé, kterým vznikl dědický podíl na spoření.Poštovní spořitelna Vás i Vaše blízké se svým životním pojištěním ráda pojistila proti nenadálým událostem, které se mohly v životě vyskytnout.

Investiční životní pojištění Poštovní spořitelny

Pokud jste chtěli chránit sebe nebo svoji rodinu klasickým životkem a chtěli jste současně spořit a zhodnocovat peníze, tak byl tento produkt pro Vás. IŽP je zároveň podporováno státem a tak můžete ušetřit až 3 600 Kč ročně a odečíst si jej z daní.

Pojištění domu, bytu, stavby a domácnosti

Výhodné slevy a akce nabízela tato spořitelna právě na pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti. To Vás kryje před živelnými pohromami (požár, povodně), zloději, haváriemi, závadami a nenadálými událostmi.

Pojištění odpovědnosti v zaměstnání

Poštovní spořitelna kryla před škodami způsobenými na majetku a zdraví a to kdekoliv i mimo ČR. Pokud uděláte chybu při výkonu své práce, může po Vás při způsobení škody zaměstnavatel vymáhat až 4,5 násobek Vaší měsíční mzdy. PS Vás kryla až do výše 700 000 Kč. Poštovní spořitelna vyplácela na pojištění odpovědnosti zaměstnanců každý rok desítky milionů Kč.

Pojištění internetových rizik

Pro lidi, kteří si nejsou jistí svojí bezpečností při používání internetu, zde bylo pojištění, které krylo před ukradením a zneužitím identity, před kyberšikanou a poškozováním dobrého jména a zneužitím platební karty.

Jaké jste měli zkušenosti s Poštovní spořitelnou? Podělte se s námi v chatu dole.


Diskuze a zkušenosti


Tom k Poštovní spořitelna životní pojištění:
pojištění od čsob je dobré, z bankovních služeb tak nadšený nejsem. především na pobočkách to bývá někdy šílený.................

Libor N k Poštovní spořitelna životní pojištění:
byl jsem s poštovní spořitelnou a čsob vždy spokojen - mnoho poboček a bankomatů, osobní poradce a příjemné online int. bankovnictví

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.