X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Poštovní spořitelna životní pojištění

Poštovní spořitelna životní pojištění

 Poštovní spořitelna je staronová značka, jenž se na chvíli změnila na pojišťovnu Era. Nyní Poštovní spořitelna nabízí bankovní služby, hypotéky, své proslavené stavební spoření, ale především různé druhy pojištění včetně třeba cestovního. Avšak právě životní pojištění od PS patří k velmi oblíbeným službám.

Poštovní spořitelna patří stejně jako Hypoteční banka do skupiny ČSOB. Proto Poštovní spořitelna nabízí pojištění od ČSOB pojišťovny.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Profit
ČSOB
investiční životní pojištění2,4 %ano
ČSOBBEZ OBAV
ČSOB
investiční životní pojištěníanoPro osoby 14-70 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
ČSOBFORTE
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníanoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.Každých 5 let vrácení 10% rizikového pojistného.
ČSOBPojištění hypotéky
ČSOB
rizikové životní pojištěníflexibilní-Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky.
ČSOBPojištění pro ženy a muže
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBSkupinové úrazové pojištění
ČSOB
rizikové životní pojištění--Pokud pořádáte akci, kde bude více lidí, můžete pojistit celou skupinu (školní zájezd, tábor, firemní akci). Platné 1 den až 1 rok po celém světě.
ČSOBPB Life Invest
ČSOB
investiční životní pojištění-anoPro klienty ČSOB Privátní banky.
ČSOBMaxík
ČSOB
investiční životní pojištění2,4 %ano
ČSOBFORTÍK
ČSOB
rizikové životní pojištění--Pojištění pro děti, ale i 2 dospělé.
ČSOBPojištění odpovědnosti
ČSOB
pojištění odpovědnostiOchrání při všech újmách, které přivodíte třetí osobě ve svém běžném životě, doma i venku. Pokryje za vás veškeré výdaje při úhradě způsobené škody. Kryje celou rodinu při provozu domácnosti, rekreaci, zábavě a sportu, způsobení nehody jako chodec či cyklista.
ČSOBPojištění odpovědnosti z výkonu povolání
ČSOB
pojištění odpovědnostiPro zaměstnance je jeho pojištění odpovědnosti často povinnost, pro jejich zaměstnavatele ale téměř nezbytnost. Když mu způsobíte škodu, může všechno vyřešit v klidu s poišťovnou.
ČSOBPojištění domácnosti
ČSOB
pojištění majetkuPojištění pro případ zkratu, vypálení TV, ledničky. Náhradní ubytování. Věci ve sklepě pojištěny na 20 % z limitu domácnosti. Likvidace do 5 dní. Prodloužení záruky na 5 let u elektrospotřebičů. Pojistí: požár, výbuch, pád letadla, vichřice, krupobití, úder blesku, zemětřesení, pád stromů a stožárů, mráz, kouř, sesuv půdy, náraz vozidla, sklo all-risk spod.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
ČSOBPojištění stavby
ČSOB
pojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
ČSOBKomplexní pojištění
ČSOB
pojištění majetkuChrání stavbu proti živlům, vandalismu, nehodě elektrického proudu. Asistenční služby, deratizace, oprava spotřebičů.Každý rok bonus 5 % (Max. 20 % sleva). Sleva 10 % u sjednání přes internet.
ČSOBPojištění bytového domu
ČSOB
pojištění majetkuPro společenství vlastníků, majitele, družstva a obce.
ČSOBPenzijko
ČSOB
penzijní spoření-anoDíky kombinaci spoření, investování a státní podpory získáte vysoký a bezpečný výnos.Bonus 1.000 Kč k nové smlouvě.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČSOBMaximal Invest
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilníano
ČSOBe-Bez Obav
ČSOB
rizikové životní pojištění--Skupinové úrazové pojištění.
ČSOBPojištění důchodu
ČSOB
investiční životní pojištěníflexibilní-Vhodné pro důchodce nebo nezletilé, kterým vznikl dědický podíl na spoření.Poštovní spořitelna Vás i Vaše blízké se svým životním pojištěním ráda pojistí proti nenadálým událostem, které se mohou v životě vyskytnout.

Investiční životní pojištění Poštovní spořitelny

Pokud chcete chránit sebe nebo svoji rodinu klasickým životkem a chcete současně spořit a zhodnocovat peníze, tak je tento produkt pro Vás. IŽP je zároveň podporováno státem a tak můžete ušetřit až 3 600 Kč ročně a odečíst si jej z daní.

Pojištění domu, bytu, stavby a domácnosti

Výhodné slevy a akce nabízí tato spořitelna právě na pojištění domácnosti. To Vás bude krýt před živelnými pohromami (požár, povodně), zloději, haváriemi, závadami a nenadálými událostmi.

Pojištění odpovědnosti v zaměstnání

Poštovní spořitelna kryje před škodami způsobenými na majetku a zdraví a to kdekoliv i mimo ČR. Pokud uděláte chybu při výkonu své práce, může po Vás při způsobení škody zaměstnavatel vymáhat až 4,5 násobek Vaší měsíční mzdy. PS Vás bude krýt až do výše 700 000 Kč. Poštovní spořitelna vyplácí na pojištění odpovědnosti zaměstnanců každý rok desítky milionů Kč.

Pojištění internetových rizik

Pro lidi, kteří si nejsou jistí svojí bezpečností při používání internetu, je zde pojištění, které kryje před ukradením a zneužitím identity, před kyberšikanou a poškozováním dobrého jména a zneužitím platební karty.

Jaké máte zkušenosti s Poštovní spořitelnou? Podělte se s námi v chatu dole.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.