X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění MetLife

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Metlife životní pojištění

Česká pojišťovna životní pojištění

 Metlife (bývalá Amcico) je pojišťovna, která se specializuje právě na poskytování pojištění, které je co možná nejvýhodnější . Metlife nabízí úrazové pojištění, pojištění pro děti či cestovní pojištění. Specialistou je však právě na životní pojištění.

Metlife nabízí především pojištění pro rodinu. Pojištění je možné sjednat pro několik členů rodiny pouze na jedinou smlouvu. Obsahuje pojištění pro případ smrti či trvalé invalidity. Navíc nabízí širokou škálu úrazového pojištění. Jelikož se jedná o investiční životní pojištění, po uplynutí určitého věku si může pojištěnec vybrat naspořené peníze. Ty mohou být zhodnoceny různými investičními programy. Metlife zde nabízí konzervativní, vyváženou či dynamickou strategii.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
MetlifeInvestLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoZaměřené především na zhodnocování peněz pouze s krytím rizika smrti.
MetlifeFairLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění zaměřené na pojistnou ochranu. Pro 1 dospělého a až 5 dalších osob. Pro případ smrti a dožití.Slevy pro nekuřáky, pza prevenzi a bezpečné zaměstnání.
MetlifeGarde
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
MetlifeVision
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoZaměřené na měnící se potřeby rodiny. Pro 2 dospělé a až 6 dalších osob.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
MetlifeBalanceLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro zabezpečení celé rodiny. Hlavní pojištěný může být i dítě. Pro případ smrti a dožití. Možnost připojištění - trvalé následky, léčba, chirurgický zákrok, rekonvalescence. Možnost mimořádného výběru.
MetlifeKombi
Metlife
úrazové pojištění--Pojištění úrazu i nemoci určené pro jednoho dospělého a až 7 dalších pojištěnců (dospělí i děti). Pouze na 1 pojistnou smlouvu.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
MetlifePojištění schopnosti splácet
Metlife
úvěrové životní pojištění--Pokryje rizika při nemožnosti splácet hypotéku. Pro případ ztráty příjmu v důsledku úrazu nebo nemoci.
MetlifeOneLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištění kryjící před úrazy, nemocemi, hospitalizací i smrtí se spořící složkou.Sleva pro nekuřáky až 37 %, 10 % bonus za bezškodní průběh kařdých 10 let.
MetlifeSkupinové pojištění pro firmy
Metlife
rizikové životní pojištěníŽivotní pojištění pro Vaše zaměstnance, které je skvělým firemním benefitem. Srozumitelná smlouva, rychlá výplata.
MetlifeKamarád
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro děti do 16 let. Asistenční služba zdarma. Bonusy a jistota.
MetlifeOneLife pro děti
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištění pro děti kryjící před úrazy, nemocemi, hospitalizací i smrtí se spořící složkou.10 % bonus za bezškodní průběh kařdých 10 let.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
MetlifeTrend and Life
Metlife
rizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Až pro dva pojištěné. Kdyje smrt a invaliditu.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
MetlifeTrendLife
Metlife
rizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Kryje smrt, invaliditu, trvalé následky, dětská onemocnění, chirurgické zákroky, hospitalizaci a ošetřovné.Sleva 10%, když krytí přesáhne celkem 2 miliony Kč. Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
MetlifeEasyLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Pro případ smrti a dožití.Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.

Za oblíbený produkt životní pojištění Metlife je považován pojištění OneLife. To je určeno především pro zhodnocení peněz a jejich výběr v pozdním věku. Další životní pojištění od Amcico Metlife je Garde 2.0, které zhodnocuje vložené peníze. Samozřejmostí je, že toto životní pojištění od Metlife nabízí krytí možnosti smrti a případ dožití.

Pro případ dožití jsou zhodnocovány peníze v jednom z podílových fondů, které jsou zaměřeny na státní dluhopisy či akcie. Životní pojištění Metlife Garde umožňuje mimořádně vybrat uspořené peníze.

Životní pojištění Metlife může být i čistě rizikové — krýt pouze rizika a neobsahuje spořící složku. To pokrývá specifická onemocnění, jako jsou rakovina, infarkt, mozková mrtvice, selhání ledvin či slepota. Samozřejmostí je krytí smrti či invalidity.
Diskuze a zkušenosti


Jana k Metlife životní pojištění:
Je to dražší pojištění, avšak vyplácí i menší úrazy mých dětí.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění MetLife


Pojišťovna MetLife je dlouhodobým hráčem na poli pojištění především v zahraničí, ale i u nás. Nabízí velmi rozsáhlou paletu produktů životního pojištění - rizikové životní pojištění, tak kapitálové životní pojištění či investiční životní pojištění. Metlife se dříve nazývala pouze Amcico.

Životní pojištění od pojišťovny Metlife si můžete sjednat či srovnat s ostatními pojišťovnami na stránce Metlife Amcico.