X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma srovnání pojištění České pojišťovny

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Česká pojišťovna pojištění srovnání 2024

Česká pojišťovna životní pojištění

 Česká pojišťovna se v roce 2019 sloučila s Generali a vznikla tak nová pojišťovna Generali Česká pojišťovna. Česká pojišťovna byla instituce operující na českém trhu dlouhou dobu a podle toho také nabízela i široký počet pojistných produktů.

V roce 2008 se stala součástí skupiny Generali. Její produkty jsou dále nabízeny pod novou značkou. Životních pojištění od Generali ČP je hned několik druhů, z neživotních nabízí celou škálu produktů od pojištění majetkového, po odpovědnostní.Životní pojištění od ČP je pojištění, které většinou umožňuje pojištění celé rodiny v jedné smlouvě. Životní pojištění pokrývá závažná onemocnění, úrazy a jiné nepříznivé události. Pokud nebudete moci životní pojištění splácet, Generali Česká pojišťovna převezme na krátkou dobu Vaši povinnost jej platit (platí jen u některých produktů a je nutná konzultace s naším specialistou.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
GeneraliMůj život
Generali
investiční životní pojištění4,6 %anoKryje úraz, boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny. Obsahuje volitelně investiční .složkuPojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy.
GeneraliÚrazové pojišťení
Generali
úrazové pojištění--Až pro 8 osob na jednu smlouvu. Bez ohledu na věk. Chrání před hospitalizací a smrtí následkem úrazu.
GeneraliBel Mondo 20
Generali
investiční životní pojištění4,6 %anoPojištění smrti, úrazu a poúrazové péče. Až 8 lidí na 1 smlouvě. Dorovnání výpadku příjmů v důsledku úrazu, nemoci a invalidity
GeneraliMůj život pro děti
Generali
investiční životní pojištění4,6 %anoKryje u dítěte úraz a boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny.
GeneraliÚrazové pojišťení pro děti
Generali
rizikové životní pojištěníPojištění pro nejmenší i teenagery.
GeneraliPojištění odpovědnosti občana
Generali
pojištění odpovědnosti--Krytí až 15 milionů Kč. Pojištění celé rodiny pro případ újmy na zdraví nebo finanční škody. Chrání na území celé Evropy. Možnost připojištění pronajímatele.Sleva 15 % při sjednání online.
GeneraliPojištění odpovědnosti při výkonu povolání
Generali
pojištění odpovědnosti--Pojištění pro případ škod způsobených zaměstnavateli. Nižší pojistné při výkonu méně rizikového povolání. Pojištění kryje újmu na zdraví, škody na majetku a finanční škody. Platnost v ČR i ve světě.
GeneraliPojištění odpovědnosti podnikatele
Generali
pojištění odpovědnostianoPojištění chrání v situaci, kdy v důsledku podnikání způsobíte někomu škodu. Náhrada škody či újmy v důsledku s činností. Široká škála pojištění. Chrání při výkonu práce na pracovišti, návštěvách u klienta, služebních cestách. Platí v ČR i Evropě.
GeneraliZemědělské pojištění
Generali
pojištění majetku--Pojištění plodin, lesů, lesních školek a zvířat.
GeneraliPojištění finančních rizik
Generali
pojištění majetku--Vhodné pro podnikatele. Krytí finančních ztrát vzniklých při pořádání kulturních, sportovních či společenských akcí, pojištění smluvních závazků.
GeneraliPenzijní spoření
Generali
penzijní spoření4,6 %anoDůchodové a doplňkové penzijní spoření - tzv. 3. pilíř. Možné sjednat i dětem. 3Bonus 500 kč na nákup v obchodě Mall.cz.
GeneraliMůj majetek
Generali
pojištění majetku--Pojištění nemovitosti, domácnosti i odpovědnosti na jedné smlouvě. Nepřetržité asistenční služby + chytré cestovní pojištění pro celou rodinu. Platné po celém světě. Asistenční služby. Možnost nulové spoluúčasti.Sleva 20 % při sjednání online.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
GeneraliGenio
Generali
investiční životní pojištění-ano5% bonus z hodnoty investice na konci pojištění. Změny smluv zdarma.
GeneraliFuture
Generali
investiční životní pojištění-ano
GeneraliBeneFIT
Generali
úrazové pojištěníSleva až 35% pro ty, oc nepracují manuálně. Sleva 30% za více pojištěný osob. Vrácení až 25% pojistného, když nedojde k pojistné události.
GeneraliClever Invest
Generali
investiční životní pojištění-anoPojistná ochrana již 5. den.
GeneraliKapitálové pojištění
Generali
kapitálové životní pojištění-ano
GeneraliGenerali Life
Generali
investiční, kapítálové životní pojištění-ano
GeneraliRizikové životní pojištění
Generali
rizikové životní pojištění0ne
GeneraliLvíček Generali
Generali
investiční životní pojištění-anoKryje hospitalizaci dítěte až od 1 roku života
GeneraliÚrazové pojištění
Generali
úrazové pojištění-anoKryje úraz jednotlivce i celé rodiny. ochrana po celém světě. Vhodné i pro sportovce. Pro děti i dospělé. Výplata hned po určení diagnózy. Aktivní sporty, extrémní sporty.
GeneraliSkupinové pojištění osob PROfi
Generali
rizikové životní pojištění-neSkupinové pojištění osob pro zaměstnance malých a středních firem po celém světě. V pracovní době i mimo ni.Nižší cena oproti individuálním smlouvám.
GeneraliFamily EXTRA
Generali
rizikové životní pojištění--Až pro 5 osob. Rozsáhlé krytí rizika nemocí.Sleva až 30 % z pojistné smlouvy za počet pojištěných osob.
GeneraliBeneFit Extra
Generali
investiční životní pojištění--Až pro 8 osob. Rozsáhlé krytí rizika nemocí.0-70 let. Sleva až 25% z rizikového pojistného.
GeneraliSkupinové úrazové pojišťení
Generali
úrazové pojištěníVhodné pro zaměstnance firem, žáky mateřských, základních škol a středních škol, členy zájmových kroužků.
GeneraliOdpovědnost občana
Generali
pojištění odpovědnosti--Ochrana až do výše 10.000.000 Kč. Široký okruh spolupojišťěnců. Pojištění chrání v situaci, kdy v občanském životě způsobíte někomu škodu, kterou jste povinni nahradit.Bez spoluúčasti.
GeneraliProfesní odpovědnost
Generali
pojištění odpovědnosti--Ochrana před nepříznivými následky spojenými se vznikem povinnosti nahradit škodu či újmu při ublížení na zdraví nebo usmrcením, před neoprávněnými požadavky, před náhradou škody + právní pomoc.
GeneraliPojištění odpovědnosti za nemovitost
Generali
pojištění odpovědnosti--Pojištění odpovědnosti vlastníka, držitele, nájemce nebo správce nemovitosti, jenž chrání před způsobením újmy na zdraví a škod jiným osobám.
GeneraliPojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti
Generali
pojištění odpovědnosti--Ochranu před nepříznivými následky spojenými se vznikem povinnosti nahradit újmu vzniklou špatným rozhodnutím jednatele, managementu či členů představenstva firmy. Tzv. D&O obsahuje i právní ochranu.
GeneraliPojištění odpovědnosti zaměstnance
Generali
pojištění odpovědnosti--Celosvětová působnost, variabilita vzhledem k vykonávané činnosti, možnost nízké spoluúčasti. Pojištění je vhodné pro zaměstnance na HPP, DPP, státní zaměstnance (policisté, celníci, vojáci z povolání).
GeneraliPojištění domu
Generali
pojištění majetku--Pojištění domu až do 35 mil. Kč. Rychlá pomoc při haváriích i menších nehodách. Pojištění celého domu včetně plotu, bazénu a ostatních staveb. Náhradní ubytování. Asistenční služby.
GeneraliPojištění bytu
Generali
pojištění majetku--Pojištění družstevních i vlastních bytů. Až do 40 mil. Kč. Vztahuje se na celý byt včetně vybavení a věcí v komoře, sklepě a garáži. Kryje i oblečení a elektroniku. Varianty Exclusive Plus a Exclusive Max.
GeneraliPojištění domácnosti
Generali
pojištění majetku--Komplexní pojištění domácnosti, asistenční služba. Vztahuje se na věci ve sklepě a garáži. Chrání před vandalismem, živlem a odcizením.Garance ceny pojištění na 5 let.
GeneraliStudent
Generali
pojištění majetku--Pojištění koleje, ubytovny či pronajatého bytu a věcí v něm až do 100.000 Kč. Pojištění notebooku, mobilního telefonu, sportovních potřeb a dalších věcí. Kryje odcizení, poškození či zničení.
GeneraliPojištění chaty a chalupy
Generali
pojištění majetku--Kryje vykrádání, vandalismus i živly. Zahrnuta zahrada, skleník, nářadí a zahradní technika.
GeneraliIndividuální pojištění movitých věcí
Generali
pojištění majetku--Ochrana zdravotních pomůcek, sportovních pomůcek, jízdních kol a hudebních nástrojů. Platné pouze v ČR.
GeneraliPojištění jízdních kol
Generali
pojištění majetku--Ochrana kola v bytě, sklepě, garáži a společných prostorách domu. Chrání před zničením živlem, vandalismem, krádeží.
GeneraliPojištění nemovitosti
Generali
pojištění majetku--Bez spoluúčasti. Rodinný dům, byt, rozestavěný dům, vybavení domácnosti, drobné stavby, bazén, solární panely, zahrada, garáž.
GeneraliPojištění vybavení domácnosti
Generali
pojištění majetku--Ohrana před zloději a živly. Zařízení domácnosti, peníze, cennosti, starožitnosti, platební karty, elektronika, sportovní potřeby, osobní věci členů domácnosti, domácí zvířata. Asistence zdarma.
GeneraliRekreační objekty
Generali
pojištění majetku--Rekreační objekt včetně zahrady. Ochrana před zloději a živly, asistence zdarma.
GeneraliObytné a kancelářské
Generali
pojištění majetku--Pro společenství vlastníků. Obytné a kancelářské budovy, společné části domu.
GeneraliMůj život pro dospělé a děti
Generali
investiční životní pojištění-anoPojištění pro mladé ve věku 18 - 21 let.Věrnostní bonus.
GeneraliMoje jednorázové životní pojištění
Generali
investiční životní pojištění-anoInvestice a životní pojištění s benefity.
GeneraliMůj život PROfi
Generali
rizikové životní pojištění-anoŽivotní pojištění určené pro zaměstnance firem, kterým bude na smlouvu přispívat zaměstnavatel.
GeneraliBella Vita
Generali
investiční životní pojištění--
GeneraliSwing
Generali
investiční životní pojištění--Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
Česká pojišťovnaŽivotní pojištění Patriot
Česká pojišťovna
investiční životní pojištění-ano
Česká pojišťovnaMůj život PROfi
Česká pojišťovna
--ano
Česká pojišťovnaŽivotní pojištění TOP Invest
Česká pojišťovna
--ano
Česká pojišťovnaMultirisk 2014
Česká pojišťovna
rizikové životní pojištění-nePro celou rodinu. Zajištění krytí hypotéky, leasingu či půjčky. Kryje nemoc, zranění, pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání a ztrátu živitele.Sleva u většího počtu osob a další slevy při objednání více produktů.
Česká pojišťovnaManažer 2014
Česká pojišťovna
rizikové životní pojištění-Vhodné pro vaše klíčové zaměstnance. Majitelem pojištění je firma (2 - 10 let).
Česká pojišťovnaŽivotní pojištění Partner
Česká pojišťovna
kapitálové životní pojištění-ano
Česká pojišťovnaŽivotní pojištění Profi Invest
Česká pojišťovna
investiční životní pojištění-ano
Česká pojišťovnaŽivotní pojištění ZFP Život+
Česká pojišťovna
--ano
Česká pojišťovnaDětské živ.pojištění Sluníčko Plus
Česká pojišťovna
investiční životní pojištění-ano
Česká pojišťovnaPieta 2014
Česká pojišťovna
investiční životní pojištěníanoPojištění pohřbu. Šetří pozůstalým starosti s vypravením pohřbu.
Česká pojišťovnaŽivotní pojištění Garance
Česká pojišťovna
investiční životní pojištění-ano
Česká pojišťovnaZdravotní a úrazová asistence
Česká pojišťovna
úrazové pojištění-anoZaplatí péči při úrazu, hospitalizace a zotavení. Varianty Medik a Medik Plus
Česká pojišťovnaDůchodové pojištění 2014
Česká pojišťovna
investiční životní pojištění1,9%Zajistí důstojné stáří.Pojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy. Zhodnocení 1,9%.
Česká pojišťovnaVýplata penze II. pilíře
Česká pojišťovna
kapitálové životní pojištění-ano

ČP nabízí i spořící pojištění, které zhodnocuje vložené prostředky. Stejně jako další produkty, umožňuje pozastavení placení v případě nepříznivých událostí. Takové životní pojištění je velmi flexibilní, můžete měnit jak výši pojistného, tak výši pojistné částky či frekvenci během pojištění. Jedná se o tzv. investiční „životko“.

Pojištění PROfi od ČP je určeno pro firmy a jejich zaměstnance. Pokud chcete zajistit spokojený život Vašich zaměstnanců, můžete jejich život ochránit životním pojištěním PROfi. Na jednoho zaměstnance je možné pojistit až 8 jeho členů rodiny. Výhodné jsou daňové úlevy a odečet ze sociálního a zdravotního pojištění. Pro více informací informujte našeho brokera.

Životní pojištění Dynamik od Generali České pojišťovny je jedním ze starších produktů, které se již běžně neposkytují. Toto pojištění jejiž nahrazeno novějšími produkty.

TOP Invest je zase pojištění s důrazem na investiční část. Obsahuje, jako všechny investiční pojištění, daňovou slevu. Pokrývá 33 závažných onemocnění a profesionálně zhodnocuje investované peníze.

Životní pojištění od Generali České pojišťovny to jsou jsou profesionální produkty pokrývající všechny oblasti života. Generali Česká pojišťovna nabízí pestrou škálu dalších pojištění, jako například pojištění manažerů, dětí, úrazová pojištění, zajištění stáří, ale samozřejmě i další typy pojištění (cestovní pojistku, povinné ručení apod.).
Diskuze a zkušenosti


Jana k Česká pojišťovna pojištění srovnání 2024:
Máme Multirisk k hypotéce a jsme velmi spokojeni. Je možné měnit, jak často chcete platit a pojištění není drahé. Jana

TRN k Česká pojišťovna pojištění srovnání 2024:
Česká pojišťovna patří ke zdaleka nejlepším pojišťovnám v čr. jsme u ní pojištění všichni a částky nejsou vysoké.

Danuše Průšová k Česká pojišťovna pojištění srovnání 2024:
Dosud mi nepřišel z ČP výpis životního pojištění Dynamik, z kterého bych do dnešního dne měla u zaměstnavatele uplatnit daňové úlevy.

Václav k Česká pojišťovna pojištění srovnání 2024:
Danuše: Dobrý den, kontaktujte prosím zákaznickou linku ČP - 241 114 114

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění České pojišťovny


Česká pojišťovna již delší dobu patřící do skupiny Generali se v roce 2019 sloučila s pojišťovnou Generali a vnikla pojišťovna Generali Česká pojišťovna. Nabízí životní pojištění jak osob, tak firem a pro oba segmenty umožňuje výběr mezi mnoha různými produkty - kapitálové životní pojištění i investiční životní pojištění.

Životní pojištění od České pojišťovny si můžete sjednat i online na stránce České pojišťovny.