X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Česká pojišťovna životní pojištění

Česká pojišťovna životní pojištění

Česká pojišťovna je instituce operujícím na českém trhu dlouhou dobu a podle toho nabízí i široký počet pojistných produktů. Životních pojištění od ČP je hned několik druhů, takže je vhodné kontaktovat našeho brokera na životní pojištění, který Vám pomůže.

Životní pojištění od ČP je pojištění, které většinou umožňuje pojištění celé rodiny v jedné smlouvě. Životní pojištění pokrývá závažná onemocnění, úrazy a jiné nepříznivé události. Pokud nebudete moci životní pojištění splácet, Česká pojišťovna převezme na krátkou dobu Vaši povinnost jej platit (platí jen u některých produktů - nutná konzultace).


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Můj životceska_pojistovnarizikové životní pojištění-anoKryje úraz, boj s nemocí a stáří. Možnost pojištění celé rodinyPojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy.
Manažer 2014ceska_pojistovnarizikové životní pojištění-Vhodné pro vaše klíčové zaměstnance. Majitelem pojištění je firma (2 - 10 let).
Pieta 2014ceska_pojistovnainvestiční životní pojištěníanoPojištění pohřbu. Šetří pozůstalým starosti s vypravením pohřbu.
Úrazové pojištěníceska_pojistovnarizikové životní pojištění-anoKryje úraz jednotlivce i celé rodiny. ochrana po celém světě. Vhodné i pro sportovce. Pro děti i dospělé.
Penzijní plánceska_pojistovnapenzijní spoření (III. pilíř)-anoDůchodové a doplňkové penzijní spoření.Daňová úleva až 12.000 Kč/rok a státní příspěvek až 2 760 Kč/rok.
Můj život pro děticeska_pojistovnarizikové životní pojištění-anoKryje u dítěte úraz a boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny.
Důchodové pojištění 2014ceska_pojistovnainvestiční životní pojištění1,9%Zajistí důstojné stáří.Pojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy. Zhodnocení 1,9%.
PROficeska_pojistovnarizikové životní pojištění-neSkupinové pojištění osob pro zaměstnance malých a středních firem po celém světě. V pracovní době i mimo ni.Nižší cena oproti individuálním smlouvám.
Pojištění odpovědnosti občanaceska_pojistovnapojištění odpovědnosti--Pojištění celé rodiny pro případ újmy na zdraví nebo finanční škody. Chrání na území celé Evropy. Krytí 3.500.000 Kč.Pojištění odpovědnosti dalších členů domácnosti zdarma.
Profesní odpovědnostceska_pojistovnapojištění odpovědnosti--Ochrana před nepříznivými následky spojenými se vznikem povinnosti nahradit škodu či újmu při ublížení na zdraví nebo usmrcením, před neoprávněnými požadavky, před náhradou škody + právní pomoc.
Pojištění odpovědnosti za nemovitostceska_pojistovnapojištění odpovědnosti--Pojištění odpovědnosti vlastníka, držitele, nájemce nebo správce nemovitosti, jenž chrání před způsobením újmy na zdraví a škod jiným osobám.
Pojištění odpovědnosti členů orgánů společnosticeska_pojistovnapojištění odpovědnosti--Ochranu před nepříznivými následky spojenými se vznikem povinnosti nahradit újmu vzniklou špatným rozhodnutím jednatele, managementu či členů představenstva firmy. Tzv. D&O obsahuje i právní ochranu.
Pojištění odpovědnosti z výkonu povoláníceska_pojistovnapojištění odpovědnosti--Pojištění pro případ škod způsobených zaměstnavateli. Nižší pojistné při výkonu méně rizikového povolání. Pojištění kryje újmu na zdraví, škody na majetku a finanční škody.Sleva 5 % pro neřidiče.
Pojištění domuceska_pojistovnapojištění majetku--Pojištění domu až do 35 mil. Kč. Rychlá pomoc při haváriích i menších nehodách. Pojištění celého domu včetně plotu, bazénu a ostatních staveb. Náhradní ubytování. Asistenční služby.
Pojištění bytuceska_pojistovnapojištění majetku--Pojištění družstevních i vlastních bytů. Až do 40 mil. Kč. Vztahuje se na celý byt včetně vybavení a věcí v komoře, sklepě a garáži. Kryje i oblečení a elektroniku. Varianty Exclusive Plus a Exclusive Max.
Pojištění domácnosticeska_pojistovnapojištění majetku--Komplexní pojištění domácnosti, asistenční služba. Vztahuje se na věci ve sklepě a garáži. Chrání před vandalismem, živlem a odcizením.Garance ceny pojištění na 5 let.
Studentceska_pojistovnapojištění majetku--Pojištění koleje, ubytovny či pronajatého bytu a věcí v něm až do 100.000 Kč. Pojištění notebooku, mobilního telefonu, sportovních potřeb a dalších věcí. Kryje odcizení, poškození či zničení.
Můj majetekceska_pojistovnapojištění majetku--Pojištění nemovitosti, domácnosti i odpovědnosti na jedné smlouvě. Nepřetržité asistenční služby + chytré cestovní pojištění pro celou rodinu. Platné po celém světě. Asistenční služby. Možnost nulové spoluúčasti.
Pojištění chaty a chalupyceska_pojistovnapojištění majetku--Kryje vykrádání, vandalismus i živly. Zahrnuta zahrada, skleník, nářadí a zahradní technika.
Individuální pojištění movitých věcíceska_pojistovnapojištění majetku--Ochrana zdravotních pomůcek, sportovních pomůcek, jízdních kol a hudebních nástrojů. Platné pouze v ČR.
Pojištění jízdních kolceska_pojistovnapojištění majetku--Ochrana kola v bytě, sklepě, garáži a společných prostorách domu. Chrání před zničením živlem, vandalismem, krádeží.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Životní pojištění Patriotceska_pojistovnainvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
Životní pojištění Profi Životceska_pojistovna--anojiž se nenabízí
Životní pojištění TOP Investceska_pojistovna--anojiž se nenabízí
Multirisk 2014ceska_pojistovnarizikové životní pojištění-nePro celou rodinu. Zajištění krytí hypotéky, leasingu či půjčky. Kryje nemoc, zranění, pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání a ztrátu živitele.Sleva u většího počtu osob a další slevy při objednání více produktů.
Životní pojištění Partnerceska_pojistovnakapitálové životní pojištění-anojiž se nenabízí
Životní pojištění Profi Investceska_pojistovnainvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
Životní pojištění ZFP Život+ceska_pojistovna--anojiž se nenabízí
Dětské živ.pojištění Sluníčko Plusceska_pojistovnainvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
Životní pojištění Garanceceska_pojistovnainvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
Zdravotní a úrazová asistenceceska_pojistovnaúrazové životní pojištění-anoZaplatí péči při úrazu, hospitalizace a zotavení. Varianty Medik a Medik Plus
Výplata penze II. pilířeceska_pojistovnakapitálové životní pojištění-anoČP nabízí i spořící pojištění, které zhodnocuje vložené prostředky. Stejně jako další produkty, umožňuje pozastavení placení v případě nepříznivých událostí. Takové životní pojištění je velmi flexibilní, můžete měnit jak výši pojistného, tak výši pojistné částky či frekvenci během pojištění.

Pojištění PROfi od ČP je určeno pro firmy a jejich zaměstnance. Pokud chcete zajistit spokojený život Vašich zaměstnanců, můžete jejich život ochránit životním pojištěním PROfi. Na jednoho zaměstnance je možné pojistit až 8 jeho členů rodiny. Výhodné jsou daňové úlevy a odečet ze sociálního a zdravotního pojištění. Pro více informací informujte našeho brokera.

Životní pojištění Dynamik od České pojišťovny je jedním ze starších produktů, které se již běžně neposkytují. Toto pojištění jejiž nahrazeno novějšími produkty.

Životní pojištění Česká pojišťovna – TOP Invest je pojištění s důrazem na investiční část. Obsahuje, jako všechny investiční pojištění, daňovou úlevu. Pokrývá 33 závažných onemocnění a profesionálně zhodnocuje investované peníze.

Životní pojištění České pojišťovny jsou profesionální produkty pokrývající všechny oblasti životního pojištění. Česká pojišťovna nabízí pestrou škálu dalších pojištění, jako například pojištění manažerů, dětí, úrazová pojištění, zajištění stáří, ale samozřejmě i další typy pojištění (cestovní, povinné ručení apod.).


Diskuze a zkušenosti


Jana k Česká pojišťovna životní pojištění:
Máme Multirisk k hypotéce a jsme velmi spokojeni. Je možné měnit, jak často chcete platit a pojištění není drahé. Jana

TRN k Česká pojišťovna životní pojištění:
Česká pojišťovna patří ke zdaleka nejlepším pojišťovnám v čr. jsme u ní pojištění všichni a částky nejsou vysoké.

Danuše Průšová k Česká pojišťovna životní pojištění:
Dosud mi nepřišel z ČP výpis životního pojištění Dynamik, z kterého bych do dnešního dne měla u zaměstnavatele uplatnit daňové úlevy.

Václav k Česká pojišťovna životní pojištění:
Danuše: Dobrý den, kontaktujte prosím zákaznickou linku ČP - 241 114 114

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění České pojišťovny


Česká pojišťovna je instituce s dlouhou tradicí a kvalitními produkty. Nabízí životní pojištění jak osob, tak firem a pro oba segmenty umožňuje výběr mezi mnoha různými produkty - kapitálové životní pojištění i investiční životní pojištění.

Životní pojištění od České pojišťovny si můžete sjednat i online na stránce České pojišťovny.