X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

SV pojišťovna životní pojištění srovnání

SV pojišťovna životní pojištění srovnání

  SV pojišťovna je nový název pro Ergo pojišťovnu. Značka Ergo tak zaniká, některé produkty však zůstávají. SV pojišťovna patří k malým pojišťovnám, ale to neznamená, že nenabízí atraktivní pojišťovací produkty - životní pojištění a penzijní spoření. Středobodem nabídky je pojištění, které je zajímavé tím, že obsahuje i právní ochranu od společnosti D.A.S. Rizikové životní pojištění od SV pojišťovny je vhodné na krytí hypotečního úvěru. Hlavní je však nabídka investičních životních pojištění.
Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
SVRizikové životní pojištění
SV
rizikové životní pojištění--Životní rizikové pojištění pro případ smrti s pevně stanovenou pojistnou částkou. Může být placeno měsíčně, čtvrtletně či ročně.
SVERGO Renta
SV
investiční životní pojištěníflexibilníanoInvestuje do německých fondů MEAG a CONSEQ. Chrání i členy rodiny. Variabilní výplata jednorázově nebo důchodem.
SVSkládačka
SV
úrazové pojištění--Krytí až 3 miliony Kč. Vhodné pro klienty, kteří chtějí zabezpečit sebe a své blízké pro případ úrazu a jeho následků.10% sleva při pojištění obou partnerů. 50% sleva pro děti do 14 let. Zdarma krytí na "zachraňovací náklady" a "rehabilitační management".
SVObčanská odpovědnost
SV
pojištění odpovědnostiKrytí do 10 milionů Kč. Pojištění odpovědnosti občana za škodu v běžném občanském životě. Chrání celou rodinu, nulová spoluúčast. Platí na celém světě. Plnění do 10.000.000 Kč. Žádná spoluúčast na škodě.Sleva při objednání dalších produktů Ergo.
SVOdpovědnost pilota
SV
pojištění odpovědnostiPojištění odpovědnosti pilota za škodu způsobenou na vypůjčeném letadle. Vhodné pro žáky i instruktory létání. Platí na celém světě. Spoluúčast 10 %. DO 600.000 Kč.Sleva při objednání dalších produktů Ergo.
SVOdpovědnost zaměstnance
SV
pojištění odpovědnostiPojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli. Platí po celém světě. Varianty Řidič, Řidič PLUS a Řidič z povolání.Sleva při objednání dalších produktů Ergo.
SVPojištění nahodilého poškození a odcizení
SV
pojištění majetkuChrání především Vaši elektroniku před ztrátou a poškozením.
SVBezpečný domov PLUS
SV
pojištění majetkuNonstop asistence zdarma. Rodinný dům až s 2 byty, byt v OV, stavba. Pro podnikatele do 1/2 obytné plochy. Limit až 10.000.000 Kč.Obsahuje pojištění odpovědnosti zdarma. 10% sleva při současném pojištění nemovitosti i domácnosti. pojištění nemovitosti ve stavbě na 1 rok zdarma.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
SVErgo Smart
SV
rizikové životní pojištěníflexibilní-Obsahuje právní ochranu D.A.S.Nabízí jednorázový finanční bonus po skončení smlouvy a slevu 50% na úrazové pojištění partnera a dětí.
SVErgo Life
SV
investiční životní pojištěníflexibilní-Investuje pomocí Conseq, přizpůsobí se klientovi.
SVBezpečný domov
SV
pojištění majetkuNonstop asistence zdarma. Rodinný dům až s 2 byty, byt v OV, stavbaObsahuje pojištění odpovědnosti zdarma. 10% sleva při současném pojištění nemovitosti i domácnosti. pojištění nemovitosti ve stavbě na 1 rok zdarma.
SVRizikové životní pojištění
SV
rizikové životní pojištění--Ochrana celé ordiny. Vhodné na zajištění hypotéky.Nabízí jednorázový finanční bonus po skončení smlouvy a slevu 50% na úrazové pojištění partnera a dětí.
SVFlexi
SV
investiční životní pojištěníflexibilní-Poskytuje Kooperativa. Pro 2 dospělé a až 5 dětí.Sleva za propojištění. Bonus za věrnost a bezškodní průběh.
SVPojištění budov
SV
pojištění majetkuPojištění obytných, kancelářských a školních budov. Obsahuje pojištění odpovědnosti zdarma na pojistnou částku 1.000.000 Kč.Obsahuje pojištění odpovědnosti zdarma. 10% sleva při současném pojištění nemovitosti i domácnosti. pojištění nemovitosti ve stavbě na 1 rok zdarma.


SV Pojišťovna (bývalá Ergo) je rakouská společnost, která na Českém trhu působí již od roku 1994. Dříve se jmenovala Victoria Volksbanken. Tato pojišťovna je lidem méně známá, ale díky své agilnosti může zákazníkům nabídnout velmi výhodné životní pojištění a perfektní servis.

SV pojišťovna nenabízí nijak komplikované produkty. Její specialitou je cestovní pojištění do zahraničí, rizikové životní pojištění, které chrání rodinu v případě úmrtí živitele, pojištění majetková a investiční důchodové životní pojištění, ke kterému nabízí konzervativní i progresivní německé investiční fondy. Velkou výhodou je, že si můžete ještě před sjednáním pojištění, srovnat výkonnost jednotlivých fondů díky přehledným dokumentům, které pojišťovna Ergo zveřejňuje.

Jste klienty SV pojišťovny? Zajímá nás Váš názor. Napište svoji recenzi či zkušenosti do komentářů.
Diskuze a zkušenosti


dobrý den k SV pojišťovna životní pojištění srovnání:
dobrý den, ergoee je teď sv pojištovna???

Václav P k SV pojišťovna životní pojištění srovnání:
Ano, od roku 2021 je jediným vlastníkem S. V. Holding AG, který vlastní i Sparkassen-Versicherung Sachsen Lebensversicherung AG a Sparkassen-Versicherung Sachsen Allgemeine Versicherung AG a od roku 2022 se Ergo přejmenovala na SV pojišťovnu.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

SV pojišťovna životní pojištění srovnání


Chcete-li zjistit více a nechat si zdarma srovnat životní pojištění na trhu, tak vyplňte formulář nahoře a nechte se kontaktovat.