X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění psů

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Pojištění psa srovnání 2024

Pojištění psa

 Pes je nejlepším přítelem člověka, ale v případě, že se mu něco stane nebo způsobí škodu, tak Vás toto přátelství může přijít na mnoho peněz. Zdravotní pojištění psů je spolehlivým způsobem, jak se ujistit, že v případě nákladných veterinárních výdajů na svého psa nebudete muset sáhnout do svých úspor. Sjednejte si pojištění ještě dnes vyplnění formuláře nahoře.


Pojištění psů v Česku nabízí

Generali Česká pojišťovna PetExpert od ČSOB Česká podnikatelská pojišťovna Halali pojišťovna Pojišťovna Slavia Pet2Me od Halali pojišťovny Colonade pojišťovna

Tento seznam obsahuje podle nás nejzajímavější nabídky pojištění pejsků v ČR. Doporučujeme si nabídku nechat srovnat profesionálem na pojištění. Rádi Vám pomůžeme, když vyplníte formulář nahoře.Nikdy nevíte, kdy se u Vašeho mírného plemene může projevit nepředvídatelné chování a ten někoho na ulici zraní. I ti nejhodnější miláčci mohou mít zkrat. Stalo se to již mnohokrát a odpovědnost je v takovém případě na Vás. Pojištění psa však chrání především před nemocemi a úrazy, kterému se v mluvě pojišťoven říká „pojištění veterinární péče“.

Co veterinární pojištění obsahuje

I. Veterinární prohlídku a ošetření
II. Chirurgické zákroky, implantáty a anestezii
III. Použítí nástrojů, přístrojů a materiálu při vyšetření a operaci psa
IV. Nutnou hospitalizaci, náhradní ubytování v hotelu pro psy či chovatel
V. Léky

Cena pojištění psů

75 Kč - 350 Kč měsíčně. Většina pojistek se pohybuje v této hladině s tím, že připojištění na soutěže stojí cca 500 Kč ročně navíc. Běžné roční pojistné pro psa je tedy okolo 1000 Kč.

Co obsahuje pojištění pro psy

1. Pojištění léčení úrazu či nemoci

Pojištění pokrývá obvykle 85 % všech ordinací v Česku. Chrání např. před zraněním pejska při procházce (poškození kloubu, kulhání, špatné došlápnutí), nemoci (zánět spojivek, artróza, otočení žaludku, zánět hrtanu apod.)


Stop Pozor: Operace kloubů psa, což je velmi častým zákrokem vyjde na nejméně 35.000 Kč. Už samotný proces je pro Vás i pejska traumatizující, nenechte se rozhodit i finančně. Sjednejte si pojištění zde.


2. Pojištění uhynutí či utracení

Kryje náklady při nezbytném utracení (nevyléčitelná nemoc a velké utrpení pejska) a další náklady při utracení

3. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou psem

Pejsek může někoho pokousat a ten po Vás může požadovat náhradu škody. Pes může poškodit auto třeba i tím, že pod něj vběhne a způsobí nehodu nebo třeba poškrábe lak, sousedovi zakousne zvířata. Možností je mnoho.

I když Váš pes není věc, tak se na něj často vztahuje pojištění občanské odpovědnosti, které si díky nám můžete za výhodných podmínek sjednat také. Pozor však na fakt, že tato pojištění nebudou krýt veterinární zákroky na Vašem psovi. K tomu je určeno pouze pojištění domácích mazlíčků se zaměřením na psy.
Diskuze a zkušenosti


Klára Horáková k Pojištění psa srovnání a zkušenosti 2024:
Náš pes onemocněl a musel jít na operaci kloubů. Zaplatili jsme spoluúčast 1000 Kč a zbytek zaplatila pojišťovna. Operace byla náročná, ale všechno dopadlo dobře. Ušetřili jsme desetitisíce. Rozhodně doporučuji

afsljkbafs@faslkbsfdlkn.c k Pojištění psa srovnání a zkušenosti 2024:
podle mě je to blbost - vždyť jsou to jenom zvířata. na světě umírají lidi. životní pojištění mají mít lidi

jana k Pojištění psa srovnání a zkušenosti 2024:
Máme ho jako soucasti pojisteni na blbost. ale premyslime o sjednani pojisteni pro psa jako na kryti jeho veterinare. uz jsme utratili za ruzne veci tisice, tak me napadlo, ze by to nemuselo byt spatne. mate s tim nekdo nejake zkusenosti????????

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Srovnáme pro vás pojištění pro psy

Pokud Vás možnost uzavření pojištění veterinárních nákladů a pojištění odpovědnosti za Vašeho psa zaujalo, vyplňte formulář nahoře.
Kontaktuje Vás naše operátorka a sjedná Vám schůzku s naším specialistou na pojištění.