X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Allianz

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Allianz pojištění srovnání 2021

Allianz životní pojištění

 Pojišťovna Allianz je na českém trhu již dlouhou dobu. Během svého působení si vytvořila silnou pozici, a proto svým klientům dokáže nabídnout co možná nejlevnější pojistné produkty. Životní pojištění Allianz je běžné rizikové životní pojištění, investiční životní pojištění, které Vaše peníze zhodnocuje dynamicky a úrazové pojištění.

Investiční životní pojištění Allianz nabízí skrze investiční životní pojištění podílové fondy (dluhopisové fondy, smíšené fondy, komoditní fondy a akciové fondy). Ať už se rozhodnete spořit jakkoliv, vždy je dobré mít na paměti, že zhodnocení není garantované a může se stát, že výše Vašeho vkladu i poklesne. Investiční pojištění však nabízí i v dnešní době malého výběru investičních instrumentů atraktivní zhodnocení.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AllianzAllianz ŽIVOT bez absurdních poplatků
Allianz
investiční životní pojištění1 %anoVšechny životní pojištění Allianz pod jednou smlouvou. Pouze ochrana bez investice i ochrana s investicí. Vhodné též pro děti + speciální program připojištění pro ženy. poplatek 3 % z pojistného u investičního pojištění.Odměna za zdravý životní styl (BMI), garance nejvyššího plnění na trhu.
AllianzPojištění odpovědnosti
Allianz
pojištění odpovědnosti--Ochrana před vytopením sousedů, rozbití zboží v obchodě, pes způsobí nehodu, rozbití okna při fotbale apod. Pojištění se vztahuje na všechny v domácnosti. Hrazení i škod v pronájmu. V nabídce je mnoho podprogramů.
AllianzPojištění odpovědnosti
Allianz
pojištění odpovědnosti--Pojistka na blbost chrání všechny členy rodiny proti způsobení škody 3. osobám (rozbitá váza na návštěvě, rozbité okno sousedů, vytopení sousedů apod.). 100 % na míru. Pojištěni jsou všichni členové domácnosti (i mimo rodinu). Platí i pro pronájem. Programy: dům, velká hrozba, chovatelem bez starostí, zbraně, pomocné práce, cestování, pronájem, zapůjčené věci, zaměstnání.
AllianzPojištění odpovědnosti firem
Allianz
pojištění odpovědnosti--Vztahuje se na škody na životě a zdraví a na škody na majetku včetně následných finančních škod. Vztahuje se na vadný výrobek, podnikatelskou činnost, pronajaté nemovitosti, majetek zaměstnanců, majetek hostů restaurace, v rámci společenství vlastníků bytových jednotek, na převzatých vozidlech a plavidlech atd.
AllianzPojištění domácnosti
Allianz
pojištění majetku--Pojištění domácnosti 100% na míru. Jedna smlouva pro všechny domácnosti. Kryje prasklé vodovodní potrubí, poškození elektroinstalace, krupobití, zatopený sklep apod. Pojištění bytových domů, domácností, odpovědnosti a právní ochrany.
AllianzAsistenční služby
Allianz
pojištění majetku--Když se Vám porouchá lednička, zabouchnou dveře, počítač je napaden virem, domácnost je zamořena hlodavci či hmyzem, rozbije se jízdní kolo apod.
AllianzPojištění domu a jiné budovy
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro rodinný dům, nájemní byt, družstevní byt, garáž, stodolu, stáj, oplocení, bazén.
AllianzPojištění bytových domů
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro nájemní a bytové domy, jenž kryje před živly i vloupáním.
AllianzPojištění rekreačních objektů
Allianz
pojištění majetku--Pojištění pro garáž, kůlna, chata, chalupa, rekreačně užívaný byt.
AllianzDoplňkové penzijní spoření (3. pilíř)
Allianz
penzijní spoření-anoVýběr ze 3 fondů. Státní příspěvek až 2.760 Kč/rok. Pro získání státního příspěvku stačí spořit 300 Kč měsíčně. Snižte si daňový základ až o 24.000 Kč.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AllianzRytmus Risk
Allianz
rizikové životní pojištění--Pro případ umrtí, invalidity či úrazu.V případě závažného úrazu 5-8x vyšší plnění.
AllianzRytmus
Allianz
investiční životní pojištěníflexibilní-Pokrývá úmrtí, úrazy, invaliditu a nabízí investiční složku.Vrátí 60 Kč při investování, věrnostní bonus a koncový bonus.
AllianzPastelka – dětské pojištění
Allianz
investiční životní pojištěníflexibilníanoUrčeno pro děti. Pojištění až pro 4 děti najednou
AllianzPRO ženy
Allianz
rizikové životní pojištění-neVýhradně pro ženy a jejich potřeby. Odměňuje zdravý životní styl, zabezpečuje celou rodinu. Onemocnění, operace, úmrtí a ochrana dítěte.Sleva až 15% na všechna pojištění.
AllianzF1 Safety
Allianz
investiční životní pojištění-nePro případ úmrtí. Pojištění finančně zabezpečí Vaše nejbližší - děti, manžel, partner. Splatí za Vás hypotéku a další půjčky a závazky.Při pojistné částce nad 1.000.000 Kč sleva 15%. Výhodnější cena za zdravý životní styl.

Pokud chcete investiční složku pojmout konzervativně, nabízí se kapitálové životní pojištění Allianz. Allianz zde garantuje zhodnocení technickou úrokovou mírou a nikdy se nemůže stát, že by celková výše Vašeho vkladu klesla. Kapitálové životní pojištění zaručuje 100% garanci všech vložených peněz, avšak v době nízkých úrokových sazeb jej Allianz nenabízí.

Speciálním produktem, který pojišťovna Allianz nabízí je pojištění, jenž pojistí Vás i Vašeho partnera na jednu smlouvu s velmi flexibilními podmínkami. Životní pojištění je možné měnit podle aktuální životní situace. Všechny typy investičního a kapitálového životního pojištění Allianz jsou daňově zvýhodněny s možnosti odečtu ze základu daně. Pokud sháníte životní pojištění pro své děti, Allianz má opět řešení. Mimo životního pojištění, Allianz nabízí i penzijní připojištění či cestovní pojištění. Allianz nabízí i online uzavření pojistné smlouvy u některých svýj pojistek.
Diskuze a zkušenosti


Martina a Zdeněk Bělobrád k Allianz pojištění srovnání 2021:
Dobrý den, rádi bychom založili životní pojištění pro manžela pro případ úmrtí či závažné invalidizující choroby, jsme rodina se třemi dětmi. Pro ostatní členy rodiny o žádné pojištění zájem nemáme. Mohli bychom platit 1000 Kč měsíčně. Zajímalo by mě, jaké jsou alternativy, kolik peněz bychom mohli dostat, zda a jak jsou výhodné spořící pojištění a pojištění s úlavou na dani. Děkuji manželé Bělobrádkovi, Hradec Králové

Hana Štrosová k Allianz pojištění srovnání 2021:
Dobrý den, chci se zeptat kde si mám najít škodnou událost - investiční pojištění. Děkuji.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Allianz


Pojišťovna Allianz je významným poskytovatelem pojištění v ČR. Nabízí velmi rozsáhlou paletu produktů životního pojištění.

Životní pojištění od pojišťovny Allianz si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na pojištění.