X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Allianz

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Allianz pojištění srovnání 2024

Allianz životní pojištění

 Pojišťovna Allianz je na českém trhu již dlouhou dobu. Během svého působení si vytvořila silnou pozici, a proto svým klientům dokáže nabídnout co možná nejlevnější pojistné produkty. Životní pojištění Allianz je běžné rizikové životní pojištění, investiční životní pojištění, které Vaše peníze zhodnocuje dynamicky a úrazové pojištění.

Investiční životní pojištění Allianz nabízí skrze investiční životní pojištění podílové fondy (dluhopisové fondy, smíšené fondy, komoditní fondy a akciové fondy). Ať už se rozhodnete spořit jakkoliv, vždy je dobré mít na paměti, že zhodnocení není garantované a může se stát, že výše Vašeho vkladu i poklesne. Investiční pojištění však nabízí i v dnešní době malého výběru investičních instrumentů atraktivní zhodnocení.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
AllianzMojeInvesticeAqua
Allianz
investiční životní pojištění-anoSpecifické životní pojištění chránící před úmrtím s investováním do vodohospodářství. Peníze jsou vyplaceny při dožití. Investuje do HVB GLOBAL WATER RISK CONTROL 6 Indexu.
AllianzAllianz ŽIVOT investiční
Allianz
investiční životní pojištění7,56 %anoS pravidelnou investiční složkou. Garance nejvyššího plnění u 251 závažných úrazů a nemocí. Progresivní plnění až do výše 800 % a u pojištění denního odškodného až do výše 500 %. Zrušení smlouvy bez poplatku.Sleva na ostatní produkty Allianz. 21 % na Allianz Auto, 7 % Allianz Domov a 7 % na Allianz Penze.
AllianzAllianz ŽIVOT
Allianz
rizikové životní pojištěníGarance nejvyššího plnění u 251 závažných úrazů a nemocí. Progresivní plnění až do výše 800 % a u pojištění denního odškodného až do výše 500 %. Zrušení smlouvy bez poplatku.Sleva na ostatní produkty Allianz. 21 % na Allianz Auto, 7 % Allianz Domov a 7 % na Allianz Penze.
AllianzŽivotní pojištění pro zaměstnance
Allianz
rizikové životní pojištěníanoProdukt pro podnikatele pro pojištění zaměstnanců a osob na sportovní akce, teambuildingy, konference, firemní akce, školy i školky, letní tábory, kroužky apod.Příspěvkem osvobodíte zaměstnance od placení pojistného na sociální a zdravotní pojištění až do výše 50000 Kč za rok.
AllianzPojištění odpovědnosti MůjDomov
Allianz
pojištění odpovědnosti--Ochrana před vytopením sousedů, rozbití zboží v obchodě, pes způsobí nehodu, rozbití okna při fotbale apod. Pojištění se vztahuje na všechny v domácnosti. Hrazení i škod v pronájmu. V nabídce je mnoho podprogramů. Varianty KOMFORT, EXTRA a MAX.
AllianzPojištění odpovědnosti firem
Allianz
pojištění odpovědnostianoVztahuje se na škody na životě a zdraví a na škody na majetku včetně následných finančních škod. Vztahuje se na vadný výrobek, podnikatelskou činnost, pronajaté nemovitosti, majetek zaměstnanců, majetek hostů restaurace, v rámci společenství vlastníků bytových jednotek, na převzatých vozidlech a plavidlech atd.
AllianzPojištění podnikatelů a firem
Allianz
pojištění odpovědnostianoPojištění budovy, výroby, vyabvení, materiálu. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností a vadou výrobku.
AllianzPojištění podnikatelů a firem
Allianz
pojištění majetkuanoPojištění budovy, výroby, vyabvení, materiálu. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností a vadou výrobku.
AllianzProfesní odpovědnost
Allianz
pojištění odpovědnostianoPojištění vhodné pro profese s vyšším vzděláním, jako jsou lékaři, veterináři, právní a ekonomické profese, správce nemovitostí, IT specialisty apod.
AllianzMojiZaměstnanci
Allianz
pojištění odpovědnostianoPojistěte odpovědnost Vašich zaměstnanců za škody způsobené Vám jako zaměstnavateli. Není potřeba hlášení nových zaměstnanců.
AllianzDoplňkové penzijní spoření (3. pilíř)
Allianz
penzijní spoření-anoVýběr ze 3 fondů. Státní příspěvek až 2.760 Kč/rok. Pro získání státního příspěvku stačí spořit 300 Kč měsíčně. Snižte si daňový základ až o 24.000 Kč.
AllianzPojištění majetku MůjDomov
Allianz
pojištění majetku--Balíčky KOMFORT, EXTRA a MAX. Chrání před vichřicí, krupobitím, povodní, záplavou, atmosférickými srážkami a tlakem sněhu. Obsahuje pojištění odpovědnosti s účinností ve většině zemí Evropy. Dále chrání proti, vodovodním škodám, rozbití oken, krádežím, vandalismu, škodám ze zkratu či přepětí a přírodním živlům.Slevy na ostatní produkty Allianz.
AllianzPojištění nemovitosti
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro rodinný dům, nájemní byt, družstevní byt, garáž, stodolu, stáj, oplocení, bazén. Chrání proti krupobití, záplavám, vandali, zvířaty, zloději. Varianty KOMFORT, EXTRA a MAX.
AllianzPojištění bytových domů MůjDomov
Allianz
pojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro nájemní, bytové domy i družstva, jenž kryje před živly i vloupáním. Obsahuje asistenční služby.
AllianzPojištění rekreačních objektů MůjDomov
Allianz
pojištění majetku--Pojištění pro garáž, kůlnu, chatu, chalupu, rekreačně užívaný byt, dřevěnou roubenku apod. Chrání před živlem i zloději.
AllianzAsistenční služby
Allianz
pojištění majetku--Když se Vám porouchá lednička, zabouchnou dveře, počítač je napaden virem, domácnost je zamořena hlodavci či hmyzem (deratizace), rozbije se jízdní kolo apod. Obsahuje i právní poradenství.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AllianzRytmus Risk
Allianz
rizikové životní pojištění--Pro případ umrtí, invalidity či úrazu.V případě závažného úrazu 5-8x vyšší plnění.
AllianzRytmus
Allianz
investiční životní pojištěníflexibilní-Pokrývá úmrtí, úrazy, invaliditu a nabízí investiční složku.Vrátí 60 Kč při investování, věrnostní bonus a koncový bonus.
AllianzPastelka – dětské pojištění
Allianz
investiční životní pojištěníflexibilníanoUrčeno pro děti. Pojištění až pro 4 děti najednou
AllianzPRO ženy
Allianz
rizikové životní pojištění-neVýhradně pro ženy a jejich potřeby. Odměňuje zdravý životní styl, zabezpečuje celou rodinu. Onemocnění, operace, úmrtí a ochrana dítěte.Sleva až 15% na všechna pojištění.
AllianzF1 Safety
Allianz
investiční životní pojištění-nePro případ úmrtí. Pojištění finančně zabezpečí Vaše nejbližší - děti, manžel, partner. Splatí za Vás hypotéku a další půjčky a závazky.Při pojistné částce nad 1.000.000 Kč sleva 15%. Výhodnější cena za zdravý životní styl.

Pokud chcete investiční složku pojmout konzervativně, nabízí se možnost investičního životního pojištění s konzervativním fondem Allianz.

Speciálním produktem, který pojišťovna Allianz nabízí je pojištění, jenž pojistí Vás i Vašeho partnera na jednu smlouvu s velmi flexibilními podmínkami. Životní pojištění je možné měnit podle aktuální životní situace. Všechny typy investičního a kapitálového životního pojištění Allianz jsou daňově zvýhodněny s možnosti odečtu ze základu daně. Pokud sháníte životní pojištění pro své děti, Allianz má opět řešení. Mimo životního pojištění, Allianz nabízí i penzijní připojištění či cestovní pojištění. Allianz nabízí i online uzavření pojistné smlouvy u některých svých pojistek. Díky širokému záběru je možné u Allianz pojistit i OSVČ a firmy i jejich zaměstnance.
Diskuze a zkušenosti


Martina a Zdeněk Bělobrád k Allianz pojištění srovnání 2024:
Dobrý den, rádi bychom založili životní pojištění pro manžela pro případ úmrtí či závažné invalidizující choroby, jsme rodina se třemi dětmi. Pro ostatní členy rodiny o žádné pojištění zájem nemáme. Mohli bychom platit 1000 Kč měsíčně. Zajímalo by mě, jaké jsou alternativy, kolik peněz bychom mohli dostat, zda a jak jsou výhodné spořící pojištění a pojištění s úlavou na dani. Děkuji manželé Bělobrádkovi, Hradec Králové

Hana Štrosová k Allianz pojištění srovnání 2024:
Dobrý den, chci se zeptat kde si mám najít škodnou událost - investiční pojištění. Děkuji.

Václav P k Allianz pojištění srovnání 2024:
Vážená paní Bělobrádová, Allianz ŽIVOT je oblíbené životní pojištění i se spořením. Můžeme Vám pomoci s jeho nastavením s akcentem na spoření i ochranu před invaliditou. Stačí vyplnit formulář nahoře.

Václav P k Allianz pojištění srovnání 2024:
Hana Štrosová: Dobrý den, zavolejte prosím na Allianz callcentrum: +420 241 170 000

Milan k Allianz pojištění srovnání 2024:
Bohužel pro kuřáky nevýhodné, takže zkusím Kooperativu

Vojta Vojta k Allianz pojištění srovnání 2024:
chtělo by to více recenzí!!! ja mam napr. u allianz auto....

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Allianz


Pojišťovna Allianz je významným poskytovatelem pojištění v ČR. Nabízí velmi rozsáhlou paletu produktů životního pojištění.

Životní pojištění od pojišťovny Allianz si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na pojištění.