X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Allianz životní pojištění

Allianz životní pojištění

Pojišťovna Allianz je na českém trhu již dlouhou dobu, během svého působení si vytvořila silnou pozici a proto svým klientům dokáže nabídnout ty nejlevnější pojistné produkty. Životní pojištění Allianz, to je běžné rizikové životní pojištění, kapitálové pojištění s garantovaným zhodnocením či investiční životní pojištění, které Vaše peníze zhodnocuje dynamicky.

Investiční životní pojištění Allianz nabízí skrze investiční fondy garance, dluhopisový fond, smíšený fond, akciový fond. Dále fondy zaměřené na komodity a energie. Ať už se rozhodnete investovat kamkoliv, vždy je dobré mít na paměti, že zhodnocení není garantované a může se stát, že výše Vašeho vkladu i mírně poklesne. Investiční pojištění však nabízí i v dnešní době velmi atraktivní zhodnocení.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Rytmus Riskallianzrizikové životní pojištění--Pro případ umrtí, invalidity či úrazu.V případě závažného úrazu 5-8x vyšší plnění.
Pastelka – dětské pojištěníallianzinvestiční životní pojištěníflexibilníanoUrčeno pro děti. Pojištění až pro 4 děti najednou
PRO ženy allianzrizikové životní pojištění-neVýhradně pro ženy a jejich potřeby. Odměňuje zdravý životní styl, zabezpečuje celou rodinu. Onemocnění, operace, úmrtí a ochrana dítěte.Sleva až 15% na všechna pojištění.
F1 Safetyallianzinvestiční životní pojištění-nePro případ úmrtí. Pojištění finančně zabezpečí Vaše nejbližší - děti, manžel, partner. Splatí za Vás hypotéku a další půjčky a závazky.Při pojistné částce nad 1.000.000 Kč sleva 15%. Výhodnější cena za zdravý životní styl.
Pojištění odpovědnostiallianzpojištění odpovědnosti--Ochrana před vytopením sousedů, rozbití zboží v obchodě, pes způsobí nehodu, rozbití okna při fotbale apod. Pojištění se vztahuje na všechny v domácnosti. Hrazení i škod v pronájmu. V nabídce je mnoho podprogramů.
Pojištění odpovědnostiallianzpojištění odpovědnosti--Pojistka na blbost chrání všechny členy rodiny proti způsobení škody 3. osobám (rozbitá váza na návštěvě, rozbité okno sousedů, vytopení sousedů apod.). 100 % na míru. Pojištěni jsou všichni členové domácnosti (i mimo rodinu). Platí i pro pronájem. Programy: dům, velká hrozba, chovatelem bez starostí, zbraně, pomocné práce, cestování, pronájem, zapůjčené věci, zaměstnání.
Pojištění odpovědnosti firemallianzpojištění odpovědnosti--Vztahuje se na škody na životě a zdraví a na škody na majetku včetně následných finančních škod. Vztahuje se na vadný výrobek, podnikatelskou činnost, pronajaté nemovitosti, majetek zaměstnanců, majetek hostů restaurace, v rámci společenství vlastníků bytových jednotek, na převzatých vozidlech a plavidlech atd.
Pojištění domácnostiallianzpojištění majetku--Pojištění domácnosti 100 % na míru. Jedna smlouva pro všechny domácnosti. Kryje prasklé vodovodní potrubí, poškození elektroinstalace, krupobití, zatopený sklep apod.
Asistenční službyallianzpojištění majetku--Když se Vám porouchá lednička, zabouchnou dveře, počítač je napaden virem, domácnost je zamořena hlodavci či hmyzem, rozbije se jízdní kolo apod.
Pojištění domu a jiné budovyallianzpojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro rodinný dům, nájemní byt, družstevní byt, garáž, stodolu, stáj, oplocení, bazén.
Pojištění bytových domůallianzpojištění majetku--Možnost pojištění na míru. pro všechny budovy 1 smlouva. Pojištění pro nájemní a bytové domy, jenž kryje před živly i vloupáním.
Pojištění rekreačních objektůallianzpojištění majetku--Pojištění pro garáž, kůlna, chata, chalupa, rekreačně užívaný byt.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Rytmusallianzinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pokrývá úmrtí, úrazy, invaliditu a nabízí investiční složku.Vrátí 60 Kč při investování, věrnostní bonus a koncový bonus.Pokud chcete investiční složku pojmout konzervativně, nabízí se kapitálové životní pojištění Allianz. Allianz zde garantuje zhodnocení technickou úrokovou mírou a nikdy se nemůže stát, že by celková výše Vašeho vklady klesla. Kapitálové životní pojištění zaručuje 100% garanci všech vložených peněz.

Speciálním produktem, který pojišťovna Allianz nabízí je pojištění, jenž pojistí Vás i Vašeho partnera na jednu smlouvu s velmi flexibilními podmínkami. Životní pojištění je možné měnit podle aktuální životní situace. Všechny typy investičního a kapitálového životního pojištění Allianz jsou daňově zvýhodněny. Pokud sháníte životní pojištění pro své děti, Allianz má opět řešení. Mimo životního pojištění Allianz nabízí i penzijní připojištění či cestovní pojištění. Allianz nabízí i online uzavření pojistné smlouvy.


Diskuze a zkušenosti


Martina a Zdeněk Bělobrád k Allianz životní pojištění:
Dobrý den, rádi bychom založili životní pojištění pro manžela pro případ úmrtí či závažné invalidizující choroby, jsme rodina se třemi dětmi. Pro ostatní členy rodiny o žádné pojištění zájem nemáme. Mohli bychom platit 1000 Kč měsíčně. Zajímalo by mě, jaké jsou alternativy, kolik peněz bychom mohli dostat, zda a jak jsou výhodné spořící pojištění a pojištění s úlavou na dani. Děkuji manželé Bělobrádkovi, Hradec Králové

Hana Štrosová k Allianz životní pojištění:
Dobrý den, chci se zeptat kde si mám najít škodnou událost - investiční pojištění. Děkuji.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Allianz


Pojišťovna Allianz je významným poskytovatelem pojištění v ČR. Nabízí velmi rozsáhlou paletu produktů životního pojištění - kapitálové životní pojištění i investiční životní pojištění. Allianz pojišťovna nabízí i penzijní připojištění.

Životní pojištění od pojišťovny Allianz si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.