X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění proti válce

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Pojištění proti válce srovnání 2024

Obrázek tanku

  Pojištění škod způsobených válkou je ošemetné, protože v podmínkách bank je často válečný konflikt vyloučen z pojistného plnění. Mnoho lidí si tuto skutečnost neuvědomuje a mohou být pojištěni u pojišťovny, která by jim v případě války neplnila. Nic však není černobílé. Některé pojištění ochrání Váš život, když se nebudete války aktivně účastnit. Pomůžeme Vám se pojistit proti válce.


Životní pojištění v případě války

Pokud si chcete svůj život pojistit i pro případ válečného konfliktu, tak je potřeba pečlivěji vybírat. Pouze následující pojišťovny nabízí životní pojištění, které Vás kryje v případě smrti ve válce. Většinou nesmíte ve válce aktivně působit. Pojištění se na Vás vztahuje pouze jako na civilistu. Pomůžeme Vám takové pojištění sjednat.

Allianz Komerční pojišťovna Pillow Simplea Uniqa Youplus

Pojištění vojáků na misích

KooperativaStop Pozor: Lidé si často neuvědomují, že válečný konflikt je u některých pojišťoven vyjmut z pojistného plnění. Proti válce tak nemusíte být pojištěni.


Pojištění domu, bytu a nemovitostí proti válce

V České Republice ani ve světě není možné svoji nemovitost pojistit proti poškození v případě války. Pojišťovny ve svých podmínkách explicitně vylučují možnost plnění pojistného v případě, že by byl Váš dům poškozen ve válečném konfliktu. V dnešní době tedy není možné si nemovitost proti válce pojistit. Mnoho lidí se mylně domnívá, že jsou tak chráněni i v případě válečného konfliktu.

Existují však jiné způsoby, jak svůj majetek ochránit. Diverzifikace a investování je jednou z nich. Máte zájem o více informací o pojištění? Spojíme se s Vámi, když vyplníte formulář nahoře.


Srovnání pojištění v případě války


Allianz Komerční pojišťovna Kooperativa Pillow Simplea Uniqa Ypuplus
životní pojištění ve válce (civilista) ano neplatí tam, kam ČR nedoporučuje cesty ne ano ano ano neplatí tam, kam ČR nedoporučuje cesty
životní pojištění ve válce (voják na misi) ne ne ano ne ne ne ne
pojištění majetku v případě války ne ne ne ne ne ne ne

Z tabulky je vidět, že žádná pojišťovna nepojistí Váš majetek proti poškození v případě válečných událostí. Některé pojišťovny však bez problémů pojistí Váš život. Chcete-li zjistit více informací, neváhejte nás kontaktovat vyplněním formuláře nahoře.
Diskuze a zkušenosti


Libor Hádek k Pojištění proti válce srovnání 2024:
Neplánuji si ho sjednat, ale tahle doba je hrozná, doufám, že nikdy nebude potřeba...........

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Srovnáme pro vás životní pojištění v případě války

Válečný konflikt je něco, co si nikdo nepřeje. Pokud však nastane, tak je dobré být přípraven. Vyplňte formulář nahoře a nechte si srovnat pojišťovny, které chrání Váš život během válečného konfliktu.
Kontaktuje Vás naše operátorka a sjedná Vám schůzku s naším specialistou na pojištění.