X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Flexi

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Flexi životní pojištění diskuze

Flexi životní pojištění logo

 Flexi životní pojištění je nejznámějším produktem Pojišťovny České spořitelny a Kooperativy. Flexi za dobu své existence nabídlo zajištění již mnoha rodinám i jednotlivcům a proto bylo po zásluze odměněno oceněními jako Zlatá korunka 2009, Zlatá korunka 2010 a Zlatá korunka 2011. I v roce 2024 je však Flexi velmi oblíbeným produktem, který nabízí Česká spořitelna ve spolupráci s Kooperativou.

Životní pojištění Flexi je jedno z nejoblíbenějších životních pojištění u nás. Výhodou je možnost uzavřít si jej pro celou rodinu (až 2 dospělí a 5 dětí). Flexi umožňuje i velmi dynamicky měnit rizika, proti kterým se chcete pojistit.Na výběr jsou následující kombinace:


Investiční (garantovaná) složka Flexi zhodnocuje vložené peníze minimálním úročením (pokud je vybrán garantovaný fond). Výše zhodnocení však může být i vyšší v závislosti na riziku při využití investičního životního pojištění. Další výhodou je bonus za bezškodný průběh a platnost pojištění již od třetího dne po uzavření smlouvy. Tu můžete sjednat vyplněním formuláře nahoře. Samozřejmostí je daňová úleva až 12 000 Kč ročně.

Životní pojištění Flexi 2024 možná není nejlevnější životní pojištění, je ale rozhodně jedním z nejoblíbenějších a svoji důvěru zákazníků si již našlo. Pokud máte o tento produkt Kooperativy zájem, nechte se kontaktovat naším specialistou na životní pojištění vyplněním formuláře.

Pozor Klienti často těžce nesou, když jim pojišťovna nevyplatí např. 3 dny v nemocnici nebo neplní, i když by logicky měla. Je však důležité, aby pojišťovna vyplatila pojistnou částku především při velkých problémech - smrt, invalidita, pracovní neschopnost.

Kooperativa tvrdí, že původní životní pojištění Flexi již nenabízí. Je však možné upravovat stávající smlouvy, ale především sestavovat nová životní pojištění na míru, která následně dosahují lepšího krytí a jsou pro klienta co možná nejvýhodnější. Kromě možnosti spoření k FLEXI získáváte i unikátní bonusy, které se Vám k pojištění připisují samy. Díky nim můžete ušetřit peníze na pojistném.

Zkušenosti a diskuze

Zkušenosti s Flexi jsou u zákazníků velmi dobré a doporučují Flexi dále. Jaká máte zkušenosti s životním pojištěním Flexi Vy? Zapojte se do naši diskuze. Vložte komentář dole.
Diskuze a zkušenosti


Ludmila S k Flexi životní pojištění diskuze:
Flexi mám a jsem spokojena. Skvělý osobní přístup...:-)

Petra M k Flexi životní pojištění diskuze:
Flexi pojištění již nikdy více. 30 let jsem měla pojištění u České pojišťovny. Bylo bezproblémové. V roce 2011 jsem se nechala přemluvit pojišťovacím poradcem na Flexi pojištění ČS. V únoru jsem utrpěla úraz a již třetí měsíc řeším moji pojistnou událost. Dokumentaci si přehazují jak "horký brambor". Jednání, přístup a vše co se týká Flexi pojištění hodnotím jako nejhorší zkušenost týkající se pojištění. Než takové pojištění, tak raději žádné.

Schořová Romana k Flexi životní pojištění diskuze:
Dobrý den,píši Vám,že s pojištěním Flexi jsme neměli problémy,do té doby než náš syn utrpěl uraz při fotbale.Pojištovna nám nic neproplatí!!!Poslali jsme všechny papíry z rentgenu,od dětské lékařky cely pruběh léčení a stále to pojištovně nestačí.Zkusíme to ještě po třetí a uvidíme,jaké odpovědi se dočkáme od pojištovny.Jinak jsme už smlouvu zrušili,sice musíme zaplatit ještě pojištění jelikož je tam výpovědní lhuta.prostě lidi platte ale nic od nás nežádejte!!!jsem velice zklamaná přístupem od této pojištovny.

němec k Flexi životní pojištění diskuze:
FLEXI ÚPLNĚ NEJHORŠÍ POJIŠTĚNÍ, KTERÉ LZE UZAVŘÍT. SOUHLASÍM S pETROUI A pANÍ sCHOŘOVOU, MÁM PODOBNÉ ZKUŠENOSTI,.

Jana k Flexi životní pojištění diskuze:
Prosím o radu, jak nejlíp a levně pojistit Škodu Fabii 6let starou. Děkuji Juřinová

Honza k Flexi životní pojištění diskuze:
Flexi mám uzavřenou již rok a půl a řešil jsem dvě pijistné plnění s poradcem od Fineum. Nevím zda na to měl nějaký vliv nic méně jak úraz tak pobyt v nemocnici byl od sepsání hlášení pro pojišťovnu jsem měl peníze na účtě a v plné výši dle slouvy. Takže Flexi mohu jen doporučit. Honza

Karel J k Flexi životní pojištění diskuze:
S pojišťovnou FLEXI ČS mám zatím jen negativní zkušenosti. Přítelkyně si na lyžích poranila koleno, kde bylo podezření na utržené vazy. Pojišťovna toto označila dle svých tabulek za "vykloubení kolene", kde doba léčení je max. 28. dni. To, že přítelkyně byla k vůli tomuto úrazu na operaci a celková doba léčení trvala 150 dní, pojišťovna vůbec nebrala v potaz. Takže místo 30. tis. dle smlouvy bylo vyplaceno pouhých 5.600 + 800 za hospitalizaci. To, že doba léčení trvala déle, bylo pojišťovnou označeno za "nemoc", která s úrazem nesouvisí. Což jsem nepochopil, protože před úrazem přítelkyně nikdy žádný zdravotní problém s koleny neměla. Takže to co Vám poradci a pojišťovna naslibuje, absolutně neodpovídá realitě. Pouze od Vás chtějí tahat peníze...

Jarda k Flexi životní pojištění diskuze:
Zdravím všechny...jistě jste si všimli, že v diskuzi převažují záporné zkušenosti. Prostě ti, kteří jsou spokojeni, nemají důvod se někde vypisovat... Abych to trochu naředil...Flexi je baprosto bezproblémová a pokud je dobře nastavená tak jako u mě, s plněním nejsou vůbec žádné problémy. Ti, kdož nejste spokojeni s plněním...vyměňte své poradce, prostě vám to blbě nastavili. A srovnávat Flexi s jakým koliv úrazovým pojištění od České je hloupost, srovnávat se to nedá. Tedy ať nepíšu moc dlouho, mám s celou rodinou Flexi, vše bez problémů, naprostá spokojenost.

Jana K k Flexi životní pojištění diskuze:
Já mám jen špatné zkušenosti, měla jsem pojištění několik let a pak jsem na výletě utrpěla úraz, pojišťovna si našla nějaké kličky a nakonec mi nic nezaplatila. Vůbec nedoporučuji. Odešla jsem ke Kooperativě a s ní mám jen dobré zkušenosti.

Miloš Michalov k Flexi životní pojištění diskuze:
Dobrý den, pojištění Flexi je dobře nastavený produkt, se kterým jsem byl několik let velice spokojený. Pojištění úrazu (denního odškodného), kvůli kterému jsem tento produkt zřizoval, mi však pojišťovna jednostranně zrušila, protože má asi pocit, že jsem moc rizikový klient. Měl jsem několik škodných událostí (úrazů) a u toho posledního se pojišťovna velice "cukala" s vyplacením odškodného a vymýšlela si body, které jsem ve smlouvě vůbec neměl. Nakonec jsem je "uargumentoval", ale část smlouvy mi vypověděli. Takže, pokud budete pořádně platit a nebudete nic plnit, budete s pojištěním velice spokojeni :-) V opačném případě Vám můžou smlouvu ukončit nebo změnit. Takže jako všechny ostatní pojišťovny...

Pavla k Flexi životní pojištění diskuze:
Teda pane JARDO. Jak vyměnit poradce. Tohle by měl být trestný čin za sepsání smluv. Je to nejhorší pojišťovna co znám. Pojištete se na nemoc a pak uvidíte. Měla jsem rakovinu . A co spojili to s dlouholetým lečenim jedné věci. Pojistka za 2000 a na hovno. Teď mě už nikdo nepojisti.

Libor Reinoha k Flexi životní pojištění diskuze:
POZOR Pojišťovna české spořitelny nechce vyplácet pojistné události. Vy můžete platit, ale když se vám stane úraz tak jako mně, pojišťovna se jakýmkoliv způsobem snaží vyhnout plnění. Můj lékař který mně vyplňoval pojistnou událost nechápal, že pojišťovna odmítla plnění a doporučil mně okamžité ukončení pojištění, což také učiním. Toto je varování pro případné zájemce o služby této společnosti

Zdenek k Flexi životní pojištění diskuze:
Mam Flexi pojištění již 5 let,s dodatkem pojištění pracovní neschopnosti s dennim odškodněním.Na jaře 2017 jsem přestal téměř chodit ,diagnoza dextroskolioza, a degenerativni změny .Po dvou a pul měsících pracovni neschopnosti jsem uplatnoval pojistne plněni. Bohužel mám smůlu .Bylo mi zděleno ,že před 6lety v roce 2011 jsem měl bloklou páteř na kterou jsem se již10 dní lečil tak ,že nemam nárok na jakékoli odškodné ,poněvač onemocnění páteře není rozhodující,jaký úsek páteře byl postižen,ale páteř je vždy hodnocena jako celek. a jedná se o systémové onemocnění . Takže jsem utřel a zbytečně platil připojištění. Takže ruším pojistku která mi je nanic ,jenom inkasují penize za něco co nedodrží.Tuhle pojištovnu už nikdy víc jsou to zloději .

Jan k Flexi životní pojištění diskuze:
Flexi platim 2 roky měl jsem se nejdříve podívat na diskuzi za 4 měsíce narození mi dnes poslali 6300 kč za 1 den mám ve smlouvě 300 kč prý mi přijde dopis od likvidátora. No asi jsem si naběhl. Pro mě je to výdělek za 2 až 3 dny.

Ivana k Flexi životní pojištění diskuze:
NEDOPORUČUJI,raději peníze utratit,než je dát těm podvodníkům.Uzavřela jsem u nich životní pojištění závažných onemocnění,po roce jsem onemocněla nádorem v prsu.Ihned jsem jim to ohlásila,zaslala veškerou lékařskou dokumentaci včetně jejich formuláře,po operaci jim ihned zaslala propouštěcí zprávu včetně chorobopisu...a nic.Když jsem zaslala dotaz likvidátorovi,nestačila jsem se divit,údajně mi poslali výzvu k doplnění dokumentace a pokud to nedoložím,lhůta se pozastavuje...paradox je v tom,že chtějí doklady, které jsem jim již doložila Zašla jsem na pobočku,paní se na doklady podívala,potvrdila,že jsou v pořádku, zavolala na pojišťovnu a... chtěli,aby jim doklady znovu zaslala... jsou to zmetci,oddalují a čekají asi až umřu... Nikdy více a nedoporučuji si u nich něco uzavírat.

jindriska therova k Flexi životní pojištění diskuze:
nedoporucuji,dokud nic nechcete jen platite tak pohoda,beda kdyz onemocnite,vyplatili neschopenku a hned zrusili.pojisteni na neschopenku,ale pojistení platit dal ve stejne vysi,pokud nepozadam o snizení.pri zmene adresy jsme museli jet na pobocku 3krát no des

zdenek k Flexi životní pojištění diskuze:
Nepojištovat se! Patit a pokud možno co nejvíc! Při pojistné události vyrukují s takovými pojistnými podmínkami,které nemůže nikdo splnit. Když se odvoláte,nekomunikují. Reklama o tom,že pomohou v těžké životní situaci při onemocnění,jsou jen žvásty! Vždycky se najdeněco,proč neplatit a když se bráníš,pošlou hordu právníků! Hnus!

Pavlína k Flexi životní pojištění diskuze:
Když moje známá umřela na rakovinu, začala jsem rychle přehodnocovat svůj život. Jednou takovou změnou byl i postoj k pojištění. Dříve jsem byla naprosto proti tomu, ale teď jsem za to ráda, že jej mám.

Tereza k Flexi životní pojištění diskuze:
Nedoporučuji! Mám 2 nemoci ze seznamu VELMI VÁŽNÝCH ONEMOCNĚNÍ a ani za jednu mu nebyli vyplaceny peníze z dosti prapodivných důvodů! Nehledě na to, že nechtějí vyplácet kapitolovou hodnotu!

Marie k Flexi životní pojištění diskuze:
Mám flexi pojištění a jsem tak napůl spokojená. Platím si neschopnosti (úraz,nemoc). Když jsem měla problémy z rukou a poslala jsem vyplněné formuláře po ukončení neschopností tak v pohodě mi snad do týdne poslali veškeré peníze. Ale kamarádka mi oznámila že když jsem doma můžu si zažádat o předčasné plnění pojistné události když vím že budu doma dýl tak je blbost nemít tři měsíce peníze a dostat vše na konci. Tak jsem o to po měsíci zažádala konkrétně 20.10. Poslala jsem neschopenku a zprávy proč vlastně marodím. Po deseti dnech 30.10. mi poslali že chtějí vyplněný formulář od mé doktorky. 3.11. jsem jim vše poslala co chtěli a teprve 20.11. mi oznámili že mi příjde dopis který ještě mimochodem nedošel. Zjistila jsem že mi paní doktorka blbě vyplnila datu začátku neschopnosti takže jsem šla znovu za ní vyplnila papír a 22.11. jim odeslala a stále se nic neděje a v pondělí 30.11 odesílám ukončení neschopnosti. Takže chci tímto poděkovat flexi pojištění za pokoc při neschopnosti absolutně nechápu k čemu mi to teda je. Jsem zvědavá za jak dlouho uvidím peníze na které mám nárok. Ještě že od ledna odcházím k jiné.

Jana Mannová Pecuchova k Flexi životní pojištění diskuze:
Dobrý den,chci se zeptat,jakou šanci mam založit si životní pojištění, pokud mi bude letos 70let.?S jakými podminkami.Dekuji předem za odpověď. Pecuchova.

Kamila k Flexi životní pojištění diskuze:
Jsem u nich 13 let..dlouhou dobu bez problémů, teď nezaplatí ani neschopenku..neuznali mi ani invaliditu..jsem nucena vypovědět smlouvu,nebudu platit něco co neplní a mění podmínky.

Václav P k Flexi životní pojištění diskuze:
Jana Mannová Pecuchová: Dobrý den, životní pojištění se bohužel sjednává do 60. roku života

Renata k Flexi životní pojištění diskuze:
Jsem u nich 2 roky a měl a jsem jednu menší pojistnou událost, se kterou nebyl problém.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Flexi


Flexi je jedním z nejoblíbenějších produktů životního pojištění na trhu. Staňte se i Vy spokojeným zákazníkem při sjednání přes náš kontaktní formulář nahoře.