X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Simplea

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Simplea životní pojištění srovnání

Simplea životní pojištění

Pojišťovna Simplea je mladá progresivní pojišťovna, jenž se zaměřuje výhradně na životní pojistku bez spořící složky. Nabízí sjednání online a bez skrytých záludností.

Simplea je dítětem finančně poradenské společnosti Partners, která díky dlouholetým zkušenostem s životním pojištěním v ČR založila pojišťovnu, která se zaměřuje výhradně na životní pojištění a dělá to transparentně a levně.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
SimpleaŽivotní pojištění Simplea
Simplea
rizikové životní pojištění-neRevoluční pojištění kryje 99% pojistných událostí s vysokým krytím. Vyplácení pojistného do 2 dnů. Ochrana proti smrti, invaliditě a výpadku příjmu. Možnost kdykoliv ukončit smlouvu.


Životní pojištění od Simplei kryje náhlou smrt, invaliditu 1. - 3. stupně a výpadek příjmu. Jasné případy pojišťovna vyplácí hned a nečeká na posudek státu. U některých případů rozhoduje i etická komise, která může pojistné vyplatit i v případech, kdy klient nemá nárok, avšak životní situace je tak těžká, že je správné to udělat.

Simplea kryje mnoho sportů s rozdělením do rekreační, amatérské a nejvyšší úrovně. Pojišťovna nevyplácí malé úrazy a drobnosti a díky tomu může zajistit plnění tehdy, když je opravdu potřeba. Všechny klientské služby jsou online na portálu moje Simplea.


Diskuze a zkušenosti


Bohumil k Simplea životní pojištění srovnání:
Za málo peněz hodně muziky, asi tak bych to popsal. Pojištěný jsem u nich od nového roku a platební podmínky mi přijdou dobrý.

Vašek k Simplea životní pojištění srovnání:
Líbí se mi, že nečekají na nic a peníze vyplácí do dvou dnů. Dal jsem jim šanci i když jsou na trhu noví.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.