X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Simplea

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Simplea životní pojištění srovnání

Simplea životní pojištění

 Pojišťovna Simplea je mladá progresivní pojišťovna, jenž se zaměřuje výhradně na životní pojistku bez spořící složky. Nabízí sjednání online a bez skrytých záludností.

Simplea je dítětem finančně poradenské společnosti Partners, která díky dlouholetým zkušenostem s životním pojištěním v ČR založila pojišťovnu, která se zaměřuje výhradně na životní pojištění a dělá to transparentně a levně.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
SimpleaŽivotní pojištění
Simplea
rizikové životní pojištěníRevoluční pojištění kryje 99% pojistných událostí s vysokým krytím. Vyplácení pojistného do 2 dnů. Ochrana proti smrti, invaliditě a výpadku příjmu. Možnost kdykoliv ukončit smlouvu.


Životní pojištění od Simplei kryje náhlou smrt, invaliditu 1. - 3. stupně a výpadek příjmu. Jasné případy pojišťovna vyplácí hned a nečeká na posudek státu. U některých případů rozhoduje i etická komise, která může pojistné vyplatit i v případech, kdy klient nemá nárok, avšak životní situace je tak těžká, že je správné to udělat.


„Plníme v 99 % případů, peníze posíláme do 2 dnů a poskytujeme vyšší krytí.“ — Simplea


Za dobu své existence se Simplea chová více než gentlemansky. Mnoha svým klientům vyplatitla pojistné plnění i v čekací době. Ředitel Siplea také prohlásil, že za první rok své existence vyplatili pojistné plnění u 99,9% žádostí.

Simplea kryje mnoho sportů s rozdělením do rekreační, amatérské a nejvyšší úrovně. Pojišťovna nevyplácí malé úrazy a drobnosti a díky tomu může zajistit plnění tehdy, když je opravdu potřeba. Všechny klientské služby jsou online na portálu moje Simplea. Kromě Simplei Partners nově nabízí i doplňkové penzijní spoření skrze svoji penzijní společnost Rentea.

Jaké máte s dceřinnými společnosti Partners zkušenosti Vy? Podělte se s námi svojí recenzí.
Diskuze a zkušenosti


Bohumil k Simplea životní pojištění recenze a zkušenosti 2022:
Za málo peněz hodně muziky, asi tak bych to popsal. Pojištěný jsem u nich od nového roku a platební podmínky mi přijdou dobrý.

Vašek k Simplea životní pojištění recenze a zkušenosti 2022:
Líbí se mi, že nečekají na nic a peníze vyplácí do dvou dnů. Dal jsem jim šanci i když jsou na trhu noví.

Nartanan k Simplea životní pojištění recenze a zkušenosti 2022:
Miniaturní životní pojišťovna z dílny Partners. Uvidíme s čím přijde, zatím je nabídka skromná. To ale může být vlastně dobře.

Trent13 k Simplea životní pojištění recenze a zkušenosti 2022:
Jsem velmi spokojen, protoze jak pojistovna tvrdi vyplatili skoro ve vsech pripadu a hodne z nich bylo i v cekaci dobe, což pojistovna vyplatit nemusela - to je nad rámec. poji3tovna navic neceka s vyplaceni, plni rychle, takze mohu doporucit oproti jinym zabehlym pojistovnam..!! Mam ji sjednanou.

Radek k Simplea životní pojištění recenze a zkušenosti 2022:
Spočítali mi to za slušné peníze, takže jsem neváhal to životko vzít u nich. Nicméně jsem rád, že jsem ho do dneška neměl potřebu využít.

Kamil k Simplea životní pojištění recenze a zkušenosti 2022:
I když jsem měl pojistku už jinde, tak jsem si jí nechal přenést sem, protože mi tu nabídli lepší pojistné částky o kterých to celé je.

Vojtěch99 k Simplea životní pojištění recenze a zkušenosti 2022:
Pojištovna nabízí dobré pojištění a tak jsem toho využil a jsem vaším klientem už 2 roky. Děkuji za péči.

Antonín k Simplea životní pojištění recenze a zkušenosti 2022:
O této pojišťovně jsem se dozvěděl od svého poradce a jsem za to rád. Pojištění jsem řešil dlouho a tady mi dokázali nabídnout a vyřešit to nejvýhodnější.

Marek k Simplea životní pojištění recenze a zkušenosti 2022:
Nabízíte kvalitní rizikové pojištění za dobré peníze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.