X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte informace o investování do nemovitostí Trigea

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Trigea nemovitostní fond zkušenosti a diskuze

Conseq penzijní společnost

 Trigea je nemovitostní fond založený v roce 2019, jenž se zaměřuje na investování do obchodních center a kancelářských budov v Česku. Mezi jeho investice patří Obchodní centrum Plzeň a kancelářský komplex Louvre v Praze. Celkové zainvestované prostředky fondu činí přes 800 milionů korun.Trigea byla založena společností Partners, která tak svým klientům nabízí jednoduchou a transparentní investici do nemovitostí, jenž je i v dnešní době považováno za velmi konzervativní investování. Spolu s pojišťovnou Simplea tak Partners nabízí levné a jednoduché finanční služby.


PozorTip: Pokud si zainvestované peníze vyberete za delší dobu jak 3 roky, tak je zisk osvobozen od daně. Doporučený investiční horizont je 5 let.


Mezi poslední akvizice fondu patří nákup kancelářského prokektu EXPLORA. Generální ředitel Trigea Tomáč Trčka se k tomu vyjádřil takto:


„Akvizicí EXPLORA Business Centre realizujeme naši strategii vybudovat diverzifikované portfolio kvalitních nemovitostí v nejlepších lokalitách a dosahovat při tom pro naše investory nadstandardně atraktivní výnos.“


Fond Trigea se zaměřuje výhradně na retailové a komerční nemovitosti — investování do nájemního bydlení neumožňuje, kvůli jeho fragmentaci. Bohužel to není v ČR zatím možné. Investovat do fondu můžete již částkou 500 Kč. Správci fondu cílí na roční zhodnocení vložených peněz 6 % p.a.

Jaké máte zkušenosti s nemovitostním fondem Trigea? Podělte se s námi v diskuzi.
Diskuze a zkušenosti


Tomáš Os. k Trigea nemovitostní fond zkušenosti a diskuze:
Nemovitosti budou v tomto roce spíše stagnovat nebo možná i půjdou dolů. stačí malá histerie na trhu a půjde to jak domeček z karet. jsem zvědavý, jak bude výnosný takovýto nemovitostní fond. je nějak chráněný proti propadu cen nemovitostí??? jak???

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.