X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Raiffeisen životní pojištění

Raiffeisen životní pojištění

Raiffeisenbank působí v ČR již od roku 1999 a je specialistou především na bankovní služby, stavební spoření a hypotéky. Ke svým úvěrům i zvlášť však nabízí i životní pojištění a pokud si vyberete pojistku právě od Raiffeisen, tak rozhodně chybu neuděláte.

Raiffesein pojišťovna nabízí investiční životní pojištění, jenž kromě rizikové složky nabízí investování do konzervativních i progresivních podílových fondů. Kromě životního pojištění nabízí „Raifka“ i pojištění nemovitosti. Raiffeisen nabízí i cestovní a úrazové pojištění a pojištění vozidel online skrze pojišťovnu UNIQA.

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
DOMINO Investraiffeiseninvestiční životní pojištěníanoVe spolupráci s UNIQA. Zajištění rodiny a investování do podílových fondů. Možnost volby spoření. Na jedné smlouvě až 2 dospělí a neomezený počt dětí. Chrání proti rizikům z trvalých následků, smrti, úrazů, invalidity, pracovní neschopnosti, vážných onemocnění.
Pojištění odpovědnostiraiffeisenpojištění odpovědnostianoChrání proti zranění zákazníka ve vaší provozovně, vytopení zákazníka při opravě, vadný výrobek způsobí škodu, škoda v provozu, odložené věci. Limit plnění až 5.000.000 Kč.5.000.000
Pojištění majetku TOP EXKLUSIVraiffeisenpojištění majetkuPožár, blesk, výbuch, zřícení vzdušných těles, vichřice, krupobití, tíha a sesuv sněhu, zřícení skal, pád kamenů, stromů a stožárů, sesuv půdy, povodně, záplavy, zemětřesení, voda z vodovodního a kanalizačních potrubí, náraz vozidla.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.