X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Ergo životní pojištění srovnání

Ergo životní pojištění

 Ergo patří k malým pojišťovnám, ale to neznamená, že nenabízí atraktivní pojišťovací produkty - životní pojištění a penzijní spoření. Středobodem nabídky je pojištění, které je zajímavé tím, že obsahuje i právní ochranu od společnosti D.A.S. Rizikové životní pojištění od Erga je vhodné na krytí hypotečního úvěru. Hlavní je však nabídka investičních životních pojištění. Z nabídky této malé pojišťovny si jistě vyberete.
Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
ErgoERGO Renta
Ergo
investiční životní pojištěníflexibilníanoInvestuje do německých fondů MEAG a CONSEQ. Chrání i členy rodiny. Variabilní výplata jednorázově nebo důchodem.
ErgoSkládačka
Ergo
úrazové pojištění--Krytí až 3 miliony Kč. Vhodné pro klienty, kteří chtějí zabezpečit sebe a své blízké pro případ úrazu a jeho následků.10% sleva při pojištění obou partnerů. 50% sleva pro děti do 14 let. Zdarma krytí na "zachraňovací náklady" a "rehabilitační management".
ErgoObčanská odpovědnost
Ergo
pojištění odpovědnostiKrytí do 10 milionů Kč. Pojištění odpovědnosti občana za škodu v běžném občanském životě. Chrání celou rodinu, nulová spoluúčast. Platí na celém světě. Plnění do 10.000.000 Kč. Žádná spoluúčast na škodě.Sleva při objednání dalších produktů Ergo.
ErgoOdpovědnost pilota
Ergo
pojištění odpovědnostiPojištění odpovědnosti pilota za škodu způsobenou na vypůjčeném letadle. Vhodné pro žáky i instruktory létání. Platí na celém světě. Spoluúčast 10 %. DO 600.000 Kč.Sleva při objednání dalších produktů Ergo.
ErgoOdpovědnost zaměstnance
Ergo
pojištění odpovědnostiPojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli. Platí po celém světě. Varianty Řidič, Řidič PLUS a Řidič z povolání.Sleva při objednání dalších produktů Ergo.
ErgoPojištění nahodilého poškození a odcizení
Ergo
pojištění majetkuChrání především Vaši elektroniku před ztrátou a poškozením.
ErgoBezpečný domov PLUS
Ergo
pojištění majetkuNonstop asistence zdarma. Rodinný dům až s 2 byty, byt v OV, stavba. Pro podnikatele do 1/2 obytné plochy. Limit až 10.000.000 Kč.Obsahuje pojištění odpovědnosti zdarma. 10% sleva při současném pojištění nemovitosti i domácnosti. pojištění nemovitosti ve stavbě na 1 rok zdarma.
ErgoPojištění budov
Ergo
pojištění majetkuPojištění obytných, kancelářských a školních budov. Obsahuje pojištění odpovědnosti zdarma na pojistnou částku 1.000.000 Kč.Obsahuje pojištění odpovědnosti zdarma. 10% sleva při současném pojištění nemovitosti i domácnosti. pojištění nemovitosti ve stavbě na 1 rok zdarma.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ErgoErgo Smart
Ergo
rizikové životní pojištěníflexibilní-Obsahuje právní ochranu D.A.S.Nabízí jednorázový finanční bonus po skončení smlouvy a slevu 50% na úrazové pojištění partnera a dětí.
ErgoRizikové životní pojištění
Ergo
rizikové životní pojištění--Životní rizikové pojištění pro případ smrti s pevně stanovenou pojistnou částkou. Může být placeno měsíčně, čtvrtletně či ročně.
ErgoErgo Life
Ergo
investiční životní pojištěníflexibilní-Investuje pomocí Conseq, přizpůsobí se klientovi.
ErgoBezpečný domov
Ergo
pojištění majetkuNonstop asistence zdarma. Rodinný dům až s 2 byty, byt v OV, stavbaObsahuje pojištění odpovědnosti zdarma. 10% sleva při současném pojištění nemovitosti i domácnosti. pojištění nemovitosti ve stavbě na 1 rok zdarma.
ErgoRizikové životní pojištění
Ergo
rizikové životní pojištění--Ochrana celé ordiny. Vhodné na zajištění hypotéky.Nabízí jednorázový finanční bonus po skončení smlouvy a slevu 50% na úrazové pojištění partnera a dětí.
ErgoFlexi
Ergo
investiční životní pojištěníflexibilní-Poskytuje Kooperativa. Pro 2 dospělé a až 5 dětí.Sleva za propojištění. Bonus za věrnost a bezškodní průběh.


Pojišťovna Ergo je rakouská společnost, která na Českém trhu působí již od roku 1994. Dříve se jmenovala Victoria Volksbanken. Tato pojišťovna bývá lidem méně známá, ale díky své agilnosti může zákazníkům nabídnout velmi výhodné životní pojištění a perfektní servis.

Ergo nenabízí nijak komplikované produkty. Její specialitou je cestovní pojištění do zahraničí, rizikové životní pojištění, které chrání rodinu v případě úmrtí živitele, pojištění majetková a investiční důchodové životní pojištění, ke kterému nabízí konzervativní i progresivní německé investiční fondy. Velkou výhodou je, že si můžete ještě před sjednáním pojištění, srovnat výkonnost jednotlivých fondů díky přehledným dokumentům, které Ergo zveřejňuje.

Jste klienty Ergo pojišťovny? Zajímá nás Váš názor. Napište svoji recenzi či zkušenosti do komentářů.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Ergo životní pojištění srovnání


Chcete-li zjistit více o životním pojištění od Ery a nechat si zdarma srovnat životní pojištění na trhu, tak vyplňte formulář nahoře a nechte se kontaktovat.