X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Ergo životní pojištění srovnání

Ergo životní pojištění

Ergo patří k malým pojišťovnám, ale to neznamená, že nenabízí zajímavé produkty: životní pojištění a důchodové připojištění. Středobodem nabídky je pojištění, které je zajímavé tím, že obsahuje i právní ochranu od společnosti D.A.S. Rizikové životní pojištění od Erga je vhodné na krytí hypotečního úvěru. Hlavní je však nabídka investičních životních pojištění. Z nabídky této malé pojišťovny si jistě vyberete.

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Ergo Smartergorizikové životní pojištěníflexibilní-Obsahuje právní ochranu D.A.S.Nabízí jednorázový finanční bonus po skončení smlouvy a slevu 50% na úrazové pojištění partnera a dětí.
Ergo Lifeergoinvestiční životní pojištěníflexibilní-Investuje pomocí Conseq, přizpůsobí se klientovi.
Ergo Rentaergoinvestiční životní pojištěníflexibilní-Investuje do německých fondů MEAG.Sleva 50% na pojištění dětí a partnera.
Skládačkaergoúrazové životní pojištění--Vhodné pro klienty, kteří chtějí zabezpečit sebe a své blízké pro případ úrazu a jeho následků.10% sleva při pojištění obou partnerů. 50% sleva pro děti do 14 let. Zdarma krytí na "zachraňovací náklady" a "rehabilitační management".
Občanská odpovědnostergopojištění odpovědnostiPojištění odpovědnosti občana za škodu v běžném občanském životě. Chrání celou rodinu, nulová spoluúčast. Platí na celém světě. Plnění do 10.000.000 Kč.Sleva při objednání dalších produktů Ergo.
Odpovědnost pilotaergopojištění odpovědnostiPojištění odpovědnosti pilota za škodu způsobenou na vypůjčeném letadle. Vhodné pro žáky i instruktory létání. Platí na celém světě. Spoluúčast 10 %. DO 600.000 Kč.Sleva při objednání dalších produktů Ergo.
Odpovědnost zaměstnanceergopojištění odpovědnostiPojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli. Platí po celém světě. Varianty Řidič, Řidič PLUS a Řidič z povolání.Sleva při objednání dalších produktů Ergo.
Bezpečný domovergopojištění majetkuNonstop asistence zdarma. Rodinný dům až s 2 byty, byt v OV, stavbaObsahuje pojištění odpovědnosti zdarma. 10% sleva při současném pojištění nemovitosti i domácnosti. pojištění nemovitosti ve stavbě na 1 rok zdarma.
Bezpečný domov PLUSergopojištění majetkuNonstop asistence zdarma. Rodinný dům až s 2 byty, byt v OV, stavba. Pro podnikatele do 1/2 obytné plochy. Limit až 10.000.000 Kč.Obsahuje pojištění odpovědnosti zdarma. 10% sleva při současném pojištění nemovitosti i domácnosti. pojištění nemovitosti ve stavbě na 1 rok zdarma.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Rizikové životní pojištěníergorizikové životní pojištění--Životní rizikové pojištění pro případ smrti s pevně stanovenou pojistnou částkou. Může být placeno měsíčně, čtvrtletně či ročně.Pojišťovna Ergo je rakouská společnost, která na Českém trhu působí již od roku 1994. Dříve se jmenovala Victoria Volksbanken. Pojišťovna je vcelku malá, ale díky tomu může zákazníkům nabídnout velmi výhodné životní pojištění a perfektní servis.

Ergo nenabízí nijak komplikované produkty. Její specialitou je cestovní pojištění do zahraničí, rizikové životní pojištění, které chrání rodinu v případě úmrtí živitele a investiční důchodové životní pojištění, kterému nabízí konzervativní i progresivní německé investiční fondy.

Jste klienty Ergo pojišťovny? Zajímá nás Váš názor. Napište svoji recenzi či zkušenosti do komentářů.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Ergo životní pojištění srovnání


Chcete-li zjistit více o životním pojištění od Ery a nechat si zdarma srovnat životní pojištění na trhu, tak vyplňte formulář nahoře a nechte se kontaktovat.