X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Axa životní pojištění

Axa životní pojištění

Životní pojišťovna Axa je na českém trhu relativním nováčkem. Pod značkou Axa nabízí životní pojištění v Česku jen krátko. Dříve však již delší dobu své produkty tato instituce v ČR nabízela pod značkou Winterthur. Axa je však nadnárodní pojišťovna s mnohaletou tradicí ve světě. Životní pojištění Axa pokrývá jeho všechny druhy investiční, kapitálové i rizikové životní pojištění).

Životní pojištění Axa zároveň nabízí širokou škálu krytí rizik, je flexibilní a můžete si jej odepsat z daní.

Pokud sháníte dětské životní pojištění od Axa, nabízí jej také. Dítě je chráněné před nečekanými životními situacemi a zároveň je finančně lépe připravené na vstup do života. Jedná se o IŽP (investiční životní pojištění), které peníze ukládá do podílových fondů.

Tradiční životní pojištění Axa nabízí možnost sjednání toho nejběžnějšího typu pojistky s možností výběru, jestli má pojištění směřovat více ke zhodnocování prostředků dynamicky, s garantovaným zhodnocením a nebo jestli se bude jednat pouze o rizikové životní pojištění.

Životní pojišťovna Axa však nabízí i pojištění celé rodiny na smlouvu nebo jednorázově investovat volné prostředky a zároveň se bezpečně pojistit. Pokud si chcete nechat sjednat životní pojištění Axa, můžete tak učinit vyplněním kontaktního formuláře nahoře.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
ActiveLifeaxarizikové životní pojištění-anoPro 1 až 8 osob. Kryje 54 diagnóz. Úrazy a nemoci.
BALANCEaxainvestiční životní pojištění-ano
5 PLUSaxaúrazové životní pojištění-neZdarma pojištění dětí ve variantě Rodina. 5% navýšení pojistné částky ročně za věrnost. Pojištění bez zdravotního dotazníku.
Pojištění odpovědnostiaxapojištění odpovědnosti--Ochrana široké škály škod způsobených vámi či vaší rodinou někomu jinému. Pomoc při havárii do 1 hediny nebo 500 Kč jako bonus.
Domov INaxapojištění majetku--Ochrana bydlení s rozsáhlými asistenčními službami. Pojištění spotřebičů v prodloužené záruce. Krytí vandalismu, záplavám. Součástí je pojištění odpovědnosti. Možnost nulové spoluúčasti. Možnost výběru z variant MINI, KLASIK a MAXI. Vše na jedné smlouvě.Pomoc do jedné hodiny nebo 500 Kč. Sleva při sjednání dalších produktů Axy.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Kumulativ MAXaxainvestiční životní pojištěníflexibilníanoVýběr ze 4 různých fondů.Každý 5. rok věrnostní bonus.
Dětské pojištění Medvídekaxainvestiční životní pojištění2,4 %ano
Diskuze a zkušenosti


Ludmila S k Axa životní pojištění:
Budete nabízet iu produkty od Allianz?

Lenka Nováková k Axa životní pojištění:
mám zájem o informace o pojištění pro případ nemoci, jsem OSVČ, věk 45 let. Děkuji

Břetislav Laník k Axa životní pojištění:
mám zájem o informace o pojištění pro případ nemoci, jsem OSVČ, věk 36 let. Děkuji

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Axa


AXA pojišťovna je instituce s dlouhou zahraniční tradicí a kvalitními produkty. Kromě různých typů pojištění nabízí i mnoho typů životního pojištění jak osob, tak firem a pro oba segmenty umožňuje výběr mezi mnoha různými produkty z oblasti investičních životních pojistek a kapitálových životních pojistek.

Životní pojištění od AXY si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.