X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Axa

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Axa pojištění srovnání 2021

Axa životní pojištění

 Axa nabízí různé druhy neživotního pojištění. Životní pojištění v Česku však jen krátko. Dříve však již delší dobu své produkty tato instituce v ČR nabízela pod značkou Winterthur. Axa je nadnárodní pojišťovna s mnohaletou tradicí ve světě. Životní pojištění Axy může být jak investiční, tak rizikové.

Pojišťovna zároveň nabízí širokou škálu krytí rizik, je flexibilní a můžete si jej odepsat z daní.

Jednoznačně nejoblíbenějším produktem bylo IŽP Kumulativ MAX, které se vysoce umisťovalo ve spotřebitelských anketách. Dnes jej nahrazují jiné produkty.
Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AXAActiveLife
AXA
rizikové životní pojištění-anoChrání proti invaliditě, nemocem a úrazům. Pro 1 až 8 osob. Kryje 54 diagnóz. Úrazy a nemoci. Hlášení pojistné události na internetu.Až 25 % z pojistného za vybraná pojištění invalidity, odměna za váš zdravý životní styl.
AXA5 PLUS
AXA
úrazové pojištění-neZdarma pojištění dětí ve variantě Rodina. 5% navýšení pojistné částky ročně za věrnost. Pojištění bez zdravotního dotazníku.
AXATOP Comfort
AXA
investiční životní pojištění-ano4 investiční programy, kombinace pojištění a zhodnocování peněz
AXA5 PLUS pro děti
AXA
úrazové pojištění-nePojištění dětí i celé rodiny.Pojištění i bez zdravotního dotazníku.
AXAPojištění odpovědnosti
AXA
pojištění odpovědnosti--Ochrana široké škály škod způsobených vámi či vaší rodinou někomu jinému. Pomoc při havárii do 1 hediny nebo 500 Kč jako bonus.
AXADomov IN
AXA
pojištění majetku--Ochrana bydlení s rozsáhlými asistenčními službami. Pojištění spotřebičů v prodloužené záruce. Krytí vandalismu, záplavám. Součástí je pojištění odpovědnosti. Možnost nulové spoluúčasti. Možnost výběru z variant MINI, KLASIK a MAXI. Vše na jedné smlouvě.Pomoc do jedné hodiny nebo 500 Kč. Sleva při sjednání dalších produktů Axy.
AxaPenzijní připojištění
Axa
penzijní spoření-anoNespoléhejte jen na stát - zajistěte si dostatek finančních prostředků na penzi ve 3. pilíři.Státní příspěvek až 2 760 Kč/rok. Daňový odpočet až 24 000 Kč/rok.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AXAKumulativ MAX
AXA
investiční životní pojištěníflexibilníanoVýběr ze 4 různých fondů.Každý 5. rok věrnostní bonus.
AXADětské pojištění Medvídek
AXA
investiční životní pojištění2,4 %ano
AXABALANCE
AXA
investiční životní pojištění-ano

Tradiční životní pojištění Axa nabízí možnost sjednání toho nejběžnějšího typu pojistky s možností výběru, jestli má pojištění směřovat více ke zhodnocování prostředků dynamicky, s garantovaným zhodnocením, a nebo jestli se bude jednat pouze o rizikové životní pojištění.

Životní pojišťovna Axa však nabízí i pojištění celé rodiny na smlouvu nebo jednorázově investovat volné prostředky a zároveň se bezpečně pojistit. Pokud si chcete nechat sjednat životní pojištění Axa, můžete tak učinit vyplněním kontaktního formuláře nahoře.
Diskuze a zkušenosti


Ludmila S k Axa pojištění srovnání 2021:
Budete nabízet iu produkty od Allianz?

Lenka Nováková k Axa pojištění srovnání 2021:
mám zájem o informace o pojištění pro případ nemoci, jsem OSVČ, věk 45 let. Děkuji

Břetislav Laník k Axa pojištění srovnání 2021:
mám zájem o informace o pojištění pro případ nemoci, jsem OSVČ, věk 36 let. Děkuji

Jana k Axa pojištění srovnání 2021:
Investiční životní pojištění - rozhodně nikomu nedoporučuji!!! Avizované zhodnocení po 6 letech mělo být až 30 % zisku. Opak je pravdou nedostala jsem ani vloženou částku, rozdíl o proti mému vkladu byl - 5 %. Vklad mě byl vyplacen až poslední den z avizovaného termínu po chybě administátorky na pobočce v Českých Budějovicích. Nenechejte se nalákat na rostoucí grafy investovaného portfolia, absolutně nic z toho není pravda.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Axa


AXA pojišťovna je instituce s dlouhou zahraniční tradicí a kvalitními produkty. Kromě různých typů pojištění nabízí i mnoho typů životního pojištění jak osob, tak firem a pro oba segmenty umožňuje výběr mezi mnoha různými produkty z oblasti investičních životních pojistek a kapitálových životních pojistek.

Životní pojištění od AXY si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.