X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění Axa

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Axa pojištění srovnání 2024

Axa životní pojištění

   Axa se spojila s pojišťovnou Uniqa, takže původní nabídka Axy zanikla. Pro více informací o produktech navštivte stránku o pojišťovně Uniqa.

Axa nabízela různé druhy neživotního pojištění. Životní pojištění v Česku však jen krátkou dobu. Dříve však již delší dobu své produkty tato instituce v ČR nabízela pod značkou Winterthur. Axa je nadnárodní pojišťovna s mnohaletou tradicí ve světě. Životní pojištění Axy mohlo být jak investiční, tak rizikové.

Pojišťovna zároveň nabízela širokou škálu krytí rizik, byla flexibilní a mohli jste si jej odepsat z daní.

Jednoznačně nejoblíbenějším produktem bylo IŽP Kumulativ MAX, které se vysoce umisťovalo ve spotřebitelských anketách. Následně jej nahradily jiné produkty.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AXAKumulativ MAX
AXA
investiční životní pojištěníflexibilníanoVýběr ze 4 různých fondů.Každý 5. rok věrnostní bonus.
AXADětské pojištění Medvídek
AXA
investiční životní pojištění2,4 %ano
AXAActiveLife
AXA
rizikové životní pojištění-anoChrání proti invaliditě, nemocem a úrazům. Pro 1 až 8 osob. Kryje 54 diagnóz. Úrazy a nemoci. Hlášení pojistné události na internetu.Až 25 % z pojistného za vybraná pojištění invalidity, odměna za váš zdravý životní styl.
AXABALANCE
AXA
investiční životní pojištění-ano
AXA5 PLUS
AXA
úrazové pojištění-neZdarma pojištění dětí ve variantě Rodina. 5% navýšení pojistné částky ročně za věrnost. Pojištění bez zdravotního dotazníku.
AXAPojištění odpovědnosti
AXA
pojištění odpovědnosti--Ochrana široké škály škod způsobených vámi či vaší rodinou někomu jinému. Pomoc při havárii do 1 hediny nebo 500 Kč jako bonus.
AXADomov IN
AXA
pojištění majetku--Ochrana bydlení s rozsáhlými asistenčními službami. Pojištění spotřebičů v prodloužené záruce. Krytí vandalismu, záplavám. Součástí je pojištění odpovědnosti. Možnost nulové spoluúčasti. Možnost výběru z variant MINI, KLASIK a MAXI. Vše na jedné smlouvě.Pomoc do jedné hodiny nebo 500 Kč. Sleva při sjednání dalších produktů Axy.
AXATOP Comfort
AXA
investiční životní pojištění-ano4 investiční programy, kombinace pojištění a zhodnocování peněz
AXA5 PLUS pro děti
AXA
úrazové pojištění-nePojištění dětí i celé rodiny.Pojištění i bez zdravotního dotazníku.
AXAPenzijní připojištění
AXA
penzijní spoření-anoNespoléhejte jen na stát - zajistěte si dostatek finančních prostředků na penzi ve 3. pilíři.Státní příspěvek až 2 760 Kč/rok. Daňový odpočet až 24 000 Kč/rok.

Tradiční životní pojištění Axa nabízelo možnost sjednání toho nejběžnějšího typu pojistky s možností výběru, jestli má pojištění směřovat více ke zhodnocování prostředků dynamicky, s garantovaným zhodnocením, a nebo jestli se bude jednat pouze o rizikové životní pojištění.

Životní pojišťovna Axa však nabízelo i pojištění celé rodiny na smlouvu nebo jednorázově investovat volné prostředky a zároveň se bezpečně pojistit. Axa je dnes již zfůzovaná s pojišťovnou Uniqa, takže je její nabídka dále nabízena touto pojišťovnou. Pokud jste si chcete nechat sjednat životní pojištění, můžete tak učinit vyplněním kontaktního formuláře nahoře.
Diskuze a zkušenosti


Ludmila S k Axa pojištění srovnání 2024:
Budete nabízet iu produkty od Allianz?

Lenka Nováková k Axa pojištění srovnání 2024:
mám zájem o informace o pojištění pro případ nemoci, jsem OSVČ, věk 45 let. Děkuji

Břetislav Laník k Axa pojištění srovnání 2024:
mám zájem o informace o pojištění pro případ nemoci, jsem OSVČ, věk 36 let. Děkuji

Jana k Axa pojištění srovnání 2024:
Investiční životní pojištění - rozhodně nikomu nedoporučuji!!! Avizované zhodnocení po 6 letech mělo být až 30 % zisku. Opak je pravdou nedostala jsem ani vloženou částku, rozdíl o proti mému vkladu byl - 5 %. Vklad mě byl vyplacen až poslední den z avizovaného termínu po chybě administátorky na pobočce v Českých Budějovicích. Nenechejte se nalákat na rostoucí grafy investovaného portfolia, absolutně nic z toho není pravda.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Axa


Axa pojišťovna byla instituce s dlouhou zahraniční tradicí a kvalitními produkty. Kromě různých typů pojištění nabízela i mnoho typů životního pojištění jak osob, tak firem a pro oba segmenty umožňuje výběr mezi mnoha různými produkty z oblasti investičních životních pojistek a kapitálových životních pojistek.

Životní pojištění od Axy si dnes již nemůžete sjednat, protože byla sloučena s pojišťovnou Uniqa. Můžete si však od nás nechat srovnat pojištění pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní i neživotní pojištění.