X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Axa životní pojištění

Axa životní pojištění

Životní pojišťovna Axa je na českém trhu relativním nováčkem. Pod značkou Axa nabízí životní pojištění v Česku jen krátko. Dříve však již delší dobu své produkty tato instituce v ČR nabízela pod značkou Winterthur. Axa je však nadnárodní pojišťovna s mnohaletou tradicí ve světě. Životní pojištění Axa pokrývá jeho všechny druhy investiční, kapitálové i rizikové životní pojištění).

Životní pojištění Axa zároveň nabízí širokou škálu krytí rizik, je flexibilní a můžete si jej odepsat z daní.

Pokud sháníte dětské životní pojištění od Axa, nabízí jej také. Dítě je chráněné před nečekanými životními situacemi a zároveň je finančně lépe připravené na vstup do života. Jedná se o IŽP (investiční životní pojištění), které peníze ukládá do podílových fondů.

Tradiční životní pojištění Axa nabízí možnost sjednání toho nejběžnějšího typu pojistky s možností výběru, jestli má pojištění směřovat více ke zhodnocování prostředků dynamicky, s garantovaným zhodnocením a nebo jestli se bude jednat pouze o rizikové životní pojištění.

Životní pojišťovna Axa však nabízí i pojištění celé rodiny na smlouvu nebo jednorázově investovat volné prostředky a zároveň se bezpečně pojistit. Pokud si chcete nechat sjednat životní pojištění Axa, můžete tak učinit vyplněním kontaktního formuláře nahoře.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
ActiveLifeaxarizikové životní pojištění-anoPro 1 až 8 osob. Kryje 54 diagnóz. Úrazy a nemoci.
BALANCEaxainvestiční životní pojištění-ano
5 PLUSaxaúrazové životní pojištění-neZdarma pojištění dětí ve variantě Rodina. 5% navýšení pojistné částky ročně za věrnost. Pojištění bez zdravotního dotazníku.
Pojištění odpovědnostiaxapojištění odpovědnosti--Ochrana široké škály škod způsobených vámi či vaší rodinou někomu jinému. Pomoc při havárii do 1 hediny nebo 500 Kč jako bonus.
Domov INaxapojištění majetku--Ochrana bydlení s rozsáhlými asistenčními službami. Pojištění spotřebičů v prodloužené záruce. Krytí vandalismu, záplavám. Součástí je pojištění odpovědnosti. Možnost nulové spoluúčasti. Možnost výběru z variant MINI, KLASIK a MAXI. Vše na jedné smlouvě.Pomoc do jedné hodiny nebo 500 Kč. Sleva při sjednání dalších produktů Axy.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Kumulativ MAXaxainvestiční životní pojištěníflexibilníanoVýběr ze 4 různých fondů.Každý 5. rok věrnostní bonus.
Dětské pojištění Medvídekaxainvestiční životní pojištění2,4 %ano
Diskuze a zkušenosti


Ludmila S k Axa životní pojištění:
Budete nabízet iu produkty od Allianz?

Lenka Nováková k Axa životní pojištění:
mám zájem o informace o pojištění pro případ nemoci, jsem OSVČ, věk 45 let. Děkuji

Břetislav Laník k Axa životní pojištění:
mám zájem o informace o pojištění pro případ nemoci, jsem OSVČ, věk 36 let. Děkuji

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Axa


AXA pojišťovna je instituce s dlouhou zahraniční tradicí a kvalitními produkty. Kromě různých typů pojištění nabízí i mnoho typů životního pojištění jak osob, tak firem a pro oba segmenty umožňuje výběr mezi mnoha různými produkty z oblasti investičních životních pojistek a kapitálových životních pojistek.

Životní pojištění od AXY si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.