X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání cestovního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Výpočet cestovního pojištění 2018

Cestovní pojištění je téměř nutností při cestování mimo ČR. Je však dobré si uvědomit, že jej možná máte a ani si to neuvědomujete. V rámci cestovního pojištění je obvykle kryta zdravotní péče a repatriace v případě úmrtí. Je možné se připojistit na možnost úrazu, storno poplatku a odpovědnost.
1) Pojištění do zemí EU, EHP, atd.
V rámci vašeho Evropského průkazu pojištěnce EHIC jste již automaticky pojištění v zemích Evropské Unie, dále Chorvatsku, Švýcarsku, Srbsku, Turecku a Černé hoře. Vždy si sebou na cesty modrý průkaz berte a nejlépe i jeho kopii na papíře jako zálohu. Mějte však na paměti, že se vztahuje pouze na EU a země popsané výše a pokrývá ze 100 % pouze nutnou a neodkladnou zdravotní péči a může obsahovat spoluúčast a platby za léky.

2) Pojištění do světa
Máte-li embosovanou kartu od Komerční banky, je velmi pravděpodobné, že již máte dvouměsíční cestovní pojištění v rámci této karty. Nemusíte si tedy cestovní pojistku sjednávat.

Pokud však máte zájem o nadstandardní cestovní pojištění, je vhodné si zažádat o jeho výpočet. Vyplněním formuláře nahoře Vám pomůžeme vybrat ten správný pojistný produkt na cesty.

Jak je vypočtena cena cestovního pojištění

Cena cestovního pojištění může být už od 20 Kč / den. Pokud však cestujete do exotických zemích nebo chcete vyšší krytí či další služby, tak je cena vyšší. Cestovní pojištění je doporučené nepodcenit, protože v případě události typu černá labuť můžete přijít o velké finanční prostředky.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.