X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání cestovního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Výpočet cestovního pojištění 2023

Cestovní pojištění je téměř nutností při cestování mimo ČR. Je však dobré si uvědomit, že jej možná máte a ani si to neuvědomujete. V rámci cestovního pojištění je obvykle kryta zdravotní péče a repatriace v případě úmrtí. Je možné se připojistit na možnost úrazu, storno poplatku a odpovědnost.
1) Pojištění do zemí EU, EHP, atd.
V rámci vašeho Evropského průkazu pojištěnce EHIC jste již automaticky pojištění v zemích Evropské Unie, dále Chorvatsku, Švýcarsku, Srbsku, Turecku a Černé hoře. Vždy si sebou na cesty modrý průkaz berte a nejlépe i jeho kopii na papíře jako zálohu. Mějte však na paměti, že se vztahuje pouze na EU a země popsané výše a pokrývá ze 100 % pouze nutnou a neodkladnou zdravotní péči a může obsahovat spoluúčast a platby za léky.

2) Pojištění do světa
Máte-li embosovanou kartu od Komerční banky, je velmi pravděpodobné, že již máte dvouměsíční cestovní pojištění v rámci této karty. Nemusíte si tedy cestovní pojistku sjednávat.

Pokud však máte zájem o nadstandardní cestovní pojištění, je vhodné si zažádat o jeho výpočet. Vyplněním formuláře nahoře Vám pomůžeme vybrat ten správný pojistný produkt na cesty.

Jak je vypočtena cena cestovního pojištění

Cena cestovního pojištění může být už od 20 Kč / den. Pokud však cestujete do exotických zemích nebo chcete vyšší krytí či další služby, tak je cena vyšší. Cestovní pojištění je doporučené nepodcenit, protože v případě události typu černá labuť můžete přijít o velké finanční prostředky.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.