X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Aegon pojištění srovnání 2021

Aegon životní pojištění

 Aegon nabízí svým klientům slevu 15% z životního pojištění, když se staráte o své zdraví nebo darujete krev skrze programy Aegon Fit Sport (pokud žijete zdravě), Aegon Fit Dárce (darování krve) a Aegon Fit BMI (pokud máte střední hodnotu body mass indexu a nebo se snažíte se jí přiblížit).

Pojišťovna Aegon mimo nabízí tři druhy životního pojištění. Investiční životní pojištění, univerzální životní pojištění a rizikové životní pojištění. U všech tří typů je samozřejmostí ušití pojištění na míru klientovi. V případě neschopnosti splácet Vám Aegon též vyjde vstříc.Pojistná smlouva je maximálně transparentní. Pojistit se můžete na riziko smrti, úrazu či trvalé invalidity. Investiční část potom nabízí možnost zhodnocení peněz v jednom z fondů, které Aegon nabízí. Životní pojištění Aegon obsahuje vše, co využijete. Pro více informací kontaktujte našeho brokera vyplnění formuláře nahoře.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
AegonInvest & Live
Aegon
investiční životní pojištění-anoPojištění pro případ smrti, invalidity, závažných onemocnění, úrazu, pracovní neschopnosti a hospitalizace. Obsahuje investiční složku.Až o 15% nižší pojistné při sportování a zdravém životním stylu, nízkém BMI nebo dárcovství krve.
AegonŽivotní pojištění Aegon
Aegon
rizikové životní pojištění0nePojištění pro případ smrti, invalidity, závažných onemocnění, úrazu, pracovní neschopnosti a hospitalizace. Široká nabídka investičních fondů Aegon v případě výběru investiční varianty.Až o 15% nižší pojistné při sportování a zdravém životním stylu, nízkém BMI nebo dárcovství krve.
AegonAegon Care pro seniory
Aegon
rizikové životní pojištění-nePojištění pro lidi 50+ let. Úhrada některých nákladů, poskytne péči. Případný příspěvek pro pečující osobu.
AegonOnline pojištění Aegon Direct
Aegon
rizikové životní pojištění0neKombinace pojištění ve spoluprácí s pojišťovnou Direct. Možnost pojištění úrazu nejen při autonehodě a pojištění osobní péče Aegon Care.
AegonAegon Fit
Aegon
rizikové životní pojištění0neVhodné pro aktivní lidi se zdravým životním stylem. Varianty Prevence, Sport, Dárce nebo BMI.Až o 15% nižší pojistné při sportování a zdravém životním stylu, nízkém BMI nebo dárcovství krve.
AegonÚrazové pojištění online
Aegon
úrazové pojištění-nePro případ úrazu, hospitalizace či dopravní nehody.
AegonPojištění pro děti
Aegon
rizikové životní pojištění-neKryje úrazy, trvalé následky, hospitalizaci a nemoci dětí. Možnost flexibilního výběru krytí rizik.
Diskuze a zkušenosti


Jana Šebestová k Aegon pojištění srovnání 2021:
Dobrý den, máte ve vašem životním pojištění stejný nebo alespoň podobný rozsah pojištění pro ženy jako má ALLIANZ?Plníte i v případě psychických onemocnění?V čem jste lepší oproti životnímu pojištění ALLIANZ?Děkuji za zprávuJana Šebestová

kythyl k Aegon pojištění srovnání 2021:
V žádném případě nedoporučuji.Také jsem si naběhla a když měli plnit, našla se skulinka jak se vyhnout plnění. Lehké nedoplnění lék.dotazníku se dá použít v každé situaci. Nikdo si nemůže pamatovat každé postěžování u lékaře např. na bolest zad a pod.Raději si spořit stranou než strkat peníze do černé díry pojišťovny.

kythyl k Aegon pojištění srovnání 2021:
V žádném případě nedoporučuji.Také jsem si naběhla a když měli plnit, našla se skulinka jak se vyhnout plnění. Lehké nedoplnění lék.dotazníku se dá použít v každé situaci. Nikdo si nemůže pamatovat každé postěžování u lékaře např. na bolest zad a pod.Raději si spořit stranou než strkat peníze do černé díry pojišťovny.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění AEGON


Aegon je pojišťovna, která mimo různých druhů pojištění nabízí i investiční či kapitálové životní pojištění. Hlavními doménami produktů pojišťovny AEGON je transparentnost, flexibilita a efektivita.

Životní pojištění od společnosti AEGON si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.