X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

ČMSS životní pojištění s Liškou

ČMSS životní pojištění

Českomoravská Stavební spořitelna zajišťuje především stavební spoření a hypotéky a nezajištěné úvěry. Ke svým úvěrovým produktům nabízí i rizikové životní pojištění, investiční životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti.

ČMSS neboli Liška je největší stavební spořitelnou v ČR, která působí na českém trhu již od roku 1993.V nedávné době ke svému hlavnímu produktu – stavební spoření a hypotéka začala nabízet i životní pojištění.

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Rizikové životní pojištěnícmssrizikové životní pojištění--Pojištění pro případ úmrtí živitele rodiny. Pojistná částka 100.000 Kč - 3.000.000 Kč pro věk 18 - 64 let. V případě události zaplatí zbytek nesplaceného úvěru či spoření. Sjednání pojištění zdarma a bez nutnosti lékařské prohlídky.Slevu z úrokové sazby meziúvěru, sleva na pojištění odpovědnosti. Při platbě ročně sleva 5%.
Investiční životní pojištěnícmssinvestiční životní pojištění-anoPojištění celé rodiny se spořením. Výběr ze 3 investičních programů. Krytí rizik: život, výpadek příjmu, pojištění pro ženy, muže a děti, asistence. 10% sleva za každých 5 let trvání pojištění.
Pojištění majetku a odpovědnosticmsspojištění majetku--Pojištění chrání rodinný dům, byt, rekreační objekt, garáž, mobilheim, bohhy dílnu, oplocení, bazén, studnu, domácnost, jízdní kolo, kočárek, hudební nástroj a obsahuje pojištění odpovědnosti za škody způsobené jiným osobám.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.