X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

ČMSS pojištění s Liškou srovnání 2021

ČMSS životní pojištění

 Českomoravská Stavební spořitelna zajišťuje především stavební spoření, hypotéky a nezajištěné úvěry. Ke svým úvěrovým produktům nabízí i riziková, investiční životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti.

ČMSS neboli Liška je největší stavební spořitelnou v ČR, která působí na českém trhu již od roku 1993. V celkem nedávné době ke svým hlavním produktům („stavebku“ a hypotéce) začala nabízet i životní pojištění.

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
ČMSSRizikové životní pojištění
ČMSS
rizikové životní pojištění-156 KčPojištění pro případ úmrtí živitele rodiny. Pojistná částka 100.000 Kč - 3.000.000 Kč pro věk 18 - 64 let. V případě události zaplatí zbytek nesplaceného úvěru či spoření. Sjednání pojištění zdarma a bez nutnosti lékařské prohlídky.Slevu z úrokové sazby meziúvěru, sleva na pojištění odpovědnosti. Při platbě ročně sleva 5%.
ČMSSInvestiční životní pojištění
ČMSS
investiční životní pojištění-anoPojištění celé rodiny (1 až 2 dospělé osoby a až 5 dětí) se spořením. Výběr ze 3 investičních programů. Krytí rizik: život, výpadek příjmu, pojištění pro ženy, muže a děti, asistence. 10% sleva za každých 5 let trvání pojištění.
ČMSSPojištění majetku a odpovědnosti
ČMSS
pojištění majetku--Pojištění chrání rodinný dům, byt, rekreační objekt, garáž, mobilheim, bohhy dílnu, oplocení, bazén, studnu, domácnost, jízdní kolo, kočárek, hudební nástroj a obsahuje pojištění odpovědnosti za škody způsobené jiným osobám.Sleva 30 % z pojištění na rozestavěnou stavbu. Bonus až 20 % za bezeškodní průběh

ČMSS poskytuje investiční „životko“, které nabízí pojištění na konkrétní Vámi vybraná rizika kdy spoříte do Vámi vybraných investičních fondů na základě investiční strategie, kterou si sami vyberete. Na jednu smlouvu můžete pojistit až 2 dospělé a 5 dětí. Pojišťovna nabízí i bonusy a slevy za bezškodní průběh.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.