X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Metlife životní pojištění

Metlife životní pojištění

Životní pojištění Metlife je stěžejním produktem pojišťovny Metlife. Ta se skrze své produkty zamezuje především na investicí životní pojištění. Pokud máte zájem kromě krytí rizik i o dynamické zhodnocování peněz, které si ve stáří vyberete, tak je pojišťovna Metlife ta správná volba.

Životní pojištění Metlife je zastoupeno hned několika produkty. Metlife nabízí i dětské ŽP, jenž pokrývá úrazy, onemocnění a nadstandardní péči. Metlife dítěti vyplatí peníze i v případe úmrtí některého z rodičů. Zajímavostí je bonus za složení maturitní zkoušky ve výši 10 000 Kč.

Metlife nabízí i nové pojištění v rodině investicích pojistek. Jedná se o moderní způsob pokrytí rizik běžného života se spořící složkou. Jedná se o pojištění, které ukládá část penez do podílových fondu. Toto životní pojištění Metlife je vhodná, když: když je na Vás Vaše rodina finančně závislá, často cestujete autem, máte nebo chcete mít děti, rádi sportujete a chcete ušetřit na daních až 12 000 Kč ročně.

Pokud máte volné finanční prostředky, které chcete výhodně zúročit, můžete využít spořící životní plán od Metlife. Toto životní pojištění je zaměřené na dlouhodobé vytváření finanční rezervy. Protože se jedná o investiční životní pojištění, můžete sami ovlivnit míru zhodnocení a rizika u investování. Samozřejmostí je daňové zvýhodnění.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
InvestLifemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Neobsahuje žádné připojištění. pro případ smrti a dožití.
FairLifemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
Gardemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
Visionmetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
Trend and Lifemetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Až pro dva pojištěné. Kdyje smrt a invaliditu.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
TrendLifemetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Kryje smrt, invaliditu, trvalé následky, dětská onemocnění, chirurgické zákroky, hospitalizaci a ošetřovné.Sleva 10%, když krytí přesáhne celkem 2 miliony Kč. Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
BalanceLifemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro zabezpečení celé rodiny. Hlavní pojištěný může být i dítě. Pro případ smrti a dožití. Mořnost připojištění - trvalé následky, léčba, chirurgický zákrok, rekonvalescence, ...Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
EasyLifemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Pro případ smrti a dožití.Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.Rizikový životní plán je dalším životním pojištěním pojišťovny Metlife, který je zaměřen a maximální krytí rizik. Toto životní pojištění neobsahuje žádnou investiční složku. Díky tomu je pojištění levné a chrání Vás pokud pracujete například v rizikovém prostředí. Toto rizikové životní pojištění doporučujeme, pokud je na Vás závislá Vaše rodina. Životní pojištění Metlife, to jsou i produkty Metlife Royal ci skupinové pojištění.


Diskuze a zkušenosti


Michal k Metlife (Aviva) životní pojištení:
Mám od nich pojisteni urazu a jsem spokojeny

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištení Metlife


Pojišťovna Metlife je významným poskytovatelem především investičního životního pojištění v CR. Nabízí však i rizikové životní pojištění.

Životní pojištění od pojištovny Metlife si mžete sjednat ciporovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.