X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,4%

Až 6,4% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění MetLife

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.

Metlife životní pojištění

Metlife životní pojištění

 Životní pojištění Metlife je stěžejním produktem pojišťovny Metlife. Ta se skrze své produkty zamezuje především na investicí životní pojištění. Pokud máte zájem kromě krytí rizik i o dynamické zhodnocování peněz, které si ve stáří vyberete, tak je pojišťovna Metlife ta správná volba.

Životní pojištění Metlife je zastoupeno hned několika produkty. Metlife nabízí i dětské ŽP, jenž pokrývá úrazy, onemocnění a nadstandardní péči. Metlife dítěti vyplatí peníze i v případe úmrtí některého z rodičů. Zajímavostí je bonus za složení maturitní zkoušky ve výši 10 000 Kč.
Metlife nabízí i nové pojištění v rodině investicích pojistek. Jedná se o moderní způsob pokrytí rizik běžného života se spořící složkou. Jedná se o pojištění, které ukládá část penez do podílových fondu. Toto životní pojištění Metlife je vhodná, když: když je na Vás Vaše rodina finančně závislá, často cestujete autem, máte nebo chcete mít děti, rádi sportujete a chcete ušetřit na daních až 12 000 Kč ročně.

Pokud máte volné finanční prostředky, které chcete výhodně zúročit, můžete využít spořící životní plán od Metlife. Toto životní pojištění je zaměřené na dlouhodobé vytváření finanční rezervy. Protože se jedná o investiční životní pojištění, můžete sami ovlivnit míru zhodnocení a rizika u investování. Samozřejmostí je daňové zvýhodnění.


Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. až Daňová úleva Popis Bonus
MetlifeInvestLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoZaměřené především na zhodnocování peněz pouze s krytím rizika smrti.
MetlifeFairLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění zaměřené na pojistnou ochranu. Pro 1 dospělého a až 5 dalších osob. Pro případ smrti a dožití.Slevy pro nekuřáky, pza prevenzi a bezpečné zaměstnání.
MetlifeGarde
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
MetlifeVision
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoZaměřené na měnící se potřeby rodiny. Pro 2 dospělé a až 6 dalších osob.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
MetlifeBalanceLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro zabezpečení celé rodiny. Hlavní pojištěný může být i dítě. Pro případ smrti a dožití. Možnost připojištění - trvalé následky, léčba, chirurgický zákrok, rekonvalescence. Možnost mimořádného výběru.
MetlifeKombi
Metlife
úrazové pojištění--Pojištění úrazu i nemoci určené pro jednoho dospělého a až 7 dalších pojištěnců (dospělí i děti). Pouze na 1 pojistnou smlouvu.Sleva až 15% v programech zaměstnání, nekuřák až 20 %, darování krve až 5 %. Odměna za věrnost.
MetlifePojištění schopnosti splácet
Metlife
úvěrové životní pojištění--Pokryje rizika při nemožnosti splácet hypotéku. Pro případ ztráty příjmu v důsledku úrazu nebo nemoci.
MetlifeOneLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištění kryjící před úrazy, nemocemi, hospitalizací i smrtí se spořící složkou.Sleva pro nekuřáky až 37 %, 10 % bonus za bezškodní průběh kařdých 10 let.
MetlifeSkupinové pojištění pro firmy
Metlife
rizikové životní pojištěníŽivotní pojištění pro Vaše zaměstnance, které je skvělým firemním benefitem. Srozumitelná smlouva, rychlá výplata.
MetlifeKamarád
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoPro děti do 16 let. Asistenční služba zdarma. Bonusy a jistota.
MetlifeOneLife pro děti
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištění pro děti kryjící před úrazy, nemocemi, hospitalizací i smrtí se spořící složkou.10 % bonus za bezškodní průběh kařdých 10 let.


Již nenabízené produkty

Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
MetlifeTrend and Life
Metlife
rizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Až pro dva pojištěné. Kdyje smrt a invaliditu.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
MetlifeTrendLife
Metlife
rizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Kryje smrt, invaliditu, trvalé následky, dětská onemocnění, chirurgické zákroky, hospitalizaci a ošetřovné.Sleva 10%, když krytí přesáhne celkem 2 miliony Kč. Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
MetlifeEasyLife
Metlife
investiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Pro případ smrti a dožití.Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.

Rizikový životní plán je dalším životním pojištěním pojišťovny Metlife, který je zaměřen a maximální krytí rizik. Toto životní pojištění neobsahuje žádnou investiční složku. Díky tomu je pojištění levné a chrání Vás pokud pracujete například v rizikovém prostředí. Toto rizikové životní pojištění doporučujeme, pokud je na Vás závislá Vaše rodina. Životní pojištění Metlife, to jsou i produkty Metlife Royal ci skupinové pojištění.
Diskuze a zkušenosti


Michal k Metlife (Aviva) pojištení srovnání:
Mám od nich pojisteni urazu a jsem spokojeny

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištení MetLife


Pojišťovna MetLife je významným poskytovatelem především investičního životního pojištění v CR. Nabízí však i rizikové životní pojištění.

Životní pojištění od pojištovny Metlife si mžete sjednat ciporovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.