X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Metlife životní pojištění

Česká pojišťovna životní pojištění

Metlife Amcico je pojišťovna, která se specializuje právě na poskytování pojištění, které je co možná nejvýhodnějších . Metlife nabízí úrazové pojištění, pojištění pro děti či cestovní pojištění. Specialistou je však právě na životní pojištění.

Metlife nabízí především pojištění pro rodinu. Pojištění je možné sjednat pro několik členů rodiny pouze na jedinou smlouvu. Obsahuje pojištění pro případ smrti či trvalé invalidity. Navíc nabízí širokou škálu úrazového pojištění. Jelikož se jedná o investiční životní pojištění, po uplynutí určitého věku si může pojištěnec vybrat naspořené peníze. Ty mohou být zhodnoceny různými investičními programy. Metlife zde nabízí konzervativní, vyváženou či dynamickou strategii.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
InvestLifemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Neobsahuje žádné připojištění. pro případ smrti a dožití.
FairLifemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
Gardemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
Visionmetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
Trend and Lifemetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Až pro dva pojištěné. Kdyje smrt a invaliditu.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
TrendLifemetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Kryje smrt, invaliditu, trvalé následky, dětská onemocnění, chirurgické zákroky, hospitalizaci a ošetřovné.Sleva 10%, když krytí přesáhne celkem 2 miliony Kč. Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
BalanceLifemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro zabezpečení celé rodiny. Hlavní pojištěný může být i dítě. Pro případ smrti a dožití. Mořnost připojištění - trvalé následky, léčba, chirurgický zákrok, rekonvalescence, ...Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
EasyLifemetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Pro případ smrti a dožití.Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.Za oblíbený produkt životní pojištění Metlife je považován pojištění IvestLife. To je určeno především pro zhodnocení peněz a jejich výběr v pozdním věku. Další životní pojištění od Amcico Metlife je fairLife. Jedná se o flexibilní životní pojištění, které zhodnocuje vložené peníze. Samozřejmostí je, že toto životní pojištění Metlife nabízí krytí možnosti smrti a případ dožití.

Pro případ dožití jsou zhodnocovány peníze v jednom z investičních fondů, které jsou zaměřeny na státní dluhopisy či akcie. Životní pojištění Metlife garde umožňuje mimořádně vybrat uspořené peníze.

Životní pojištění Metlife může být i rizikové. To pokrývá specifická onemocnění, jako jsou rakovina, infarkt, mozková mrtvice, selhání ledvin či slepotu. Samozřejmostí je krytí smrti či invalidity.


Diskuze a zkušenosti


David Pavelka k Metlife životní pojištění:
Již téměř 10 let platím u Vás životní pojištění ve výši 8 000 Kč ročně. Po pěti letech jsem od Vás Dostal dopis, že hodnota v hotovosti je 28 381 Kč. Kde je těch zbývajících cca 27 000? A to se mám upsat placení s tímto výsledkem ještě 18 let? Dokud to platil zaměstnavatel, budiž. Ale teď to mám platit já? Rád bych zrušil tuto lichvářskou smlouvu, co nejdřív to jde? Budete mne prosím v této věci kontaktovat? Předem děkuji.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Metlife


Pojišťovna Metlife je dlouhodobým hráčem na poli pojištění především v zahraničí, ale i u nás. Nabízí velmi rozsáhlou paletu produktů životního pojištění - rizikové životní pojištění, tak kapitálové životní pojištění či investiční životní pojištění. Metlife se dříve nazývala pouze Amcico.

Životní pojištění od pojišťovny Metlife si můžete sjednat či srovnat s ostatními pojišťovnami na stránce Metlife Amcico.