X

Výběr toho nejlepšího životního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Srovnání životních pojištění 2017

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Aegon Care pro senioryAegonrizikové životní pojištění-nePojištění pro lidi 50+ let. Úhrada některých nákladů, poskytne péči. Případný příspěvek pro pečující osobu.
Investiční životní pojištěníAegoninvestiční životní pojištění-anoPojištění pro případ smrti, invalidity, závažných onemocnění, úrazu, pracovní neschopnosti a hospitalizace. Obsahuje investiční složku.Až o 15% nižší pojistné při sportování a zdravém životním stylu, nízkém BMI nebo dárcovství krve.
Životní pojištění AegonAegonrizikové životní pojištění0nePojištění pro případ smrti, invalidity, závažných onemocnění, úrazu, pracovní neschopnosti a hospitalizace.Až o 15% nižší pojistné při sportování a zdravém životním stylu, nízkém BMI nebo dárcovství krve.
F1 SafetyAllianzinvestiční životní pojištění-nePro případ úmrtí. Pojištění finančně zabezpečí Vaše nejbližší - děti, manžel, partner. Splatí za Vás hypotéku a další půjčky a závazky.Při pojistné částce nad 1.000.000 Kč sleva 15%. Výhodnější cena za zdravý životní styl.
Pastelka – dětské pojištěníAllianzinvestiční životní pojištěníflexibilníanoUrčeno pro děti. Pojištění až pro 4 děti najednou
PRO ženy Allianzrizikové životní pojištění-neVýhradně pro ženy a jejich potřeby. Odměňuje zdravý životní styl, zabezpečuje celou rodinu. Onemocnění, operace, úmrtí a ochrana dítěte.Sleva až 15% na všechna pojištění.
Rytmus RiskAllianzrizikové životní pojištění--Pro případ umrtí, invalidity či úrazu.V případě závažného úrazu 5-8x vyšší plnění.
5 PLUSAXAúrazové životní pojištění-neZdarma pojištění dětí ve variantě Rodina. 5% navýšení pojistné částky ročně za věrnost. Pojištění bez zdravotního dotazníku.
ActiveLifeAXArizikové životní pojištění-anoPro 1 až 8 osob. Kryje 54 diagnóz. Úrazy a nemoci.
BALANCEAXAinvestiční životní pojištění-ano
Důchodové pojištění 2014Česká pojišťovnainvestiční životní pojištění1,9%Zajistí důstojné stáří.Pojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy. Zhodnocení 1,9%.
Manažer 2014Česká pojišťovnarizikové životní pojištění-Vhodné pro vaše klíčové zaměstnance. Majitelem pojištění je firma (2 - 10 let).
Můj životČeská pojišťovnarizikové životní pojištění-anoKryje úraz, boj s nemocí a stáří. Možnost pojištění celé rodinyPojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy.
Můj život pro dětiČeská pojišťovnarizikové životní pojištění-anoKryje u dítěte úraz a boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny.
Penzijní plánČeská pojišťovnapenzijní spoření (III. pilíř)-anoDůchodové a doplňkové penzijní spoření.Daňová úleva až 12.000 Kč/rok a státní příspěvek až 2 760 Kč/rok.
Pieta 2014Česká pojišťovnainvestiční životní pojištěníanoPojištění pohřbu. Šetří pozůstalým starosti s vypravením pohřbu.
PROfiČeská pojišťovnarizikové životní pojištění-neSkupinové pojištění osob pro zaměstnance malých a středních firem po celém světě. V pracovní době i mimo ni.Nižší cena oproti individuálním smlouvám.
Úrazové pojištěníČeská pojišťovnarizikové životní pojištění-anoKryje úraz jednotlivce i celé rodiny. ochrana po celém světě. Vhodné i pro sportovce. Pro děti i dospělé.
EVOLUCE PLUSČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanoCelá rodina na jedné smlouvě (5 osob). Životní i neživotní rizika.
GarantČPPkapitálové životní pojištěníflexibilníanoGarantovaná úroková sazba.
MAXIMUM EVOLUTION PLUSČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění celé rodiny, široká škála pokrytí rizik a investování.Finanční bonus při dožití.
OK1 PLUS soukromá penzeČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanoPojistní krytí včetně zajištění v důchodovém věku.
RIZIKOVKAČPPrizikové životní pojištění-anoPojištění pro celou rodinu (až 4 děti).Bezškodní, věrnostní bonus, sleva na celkovou výši pojistného.
S Filipem PLUSČPPkapitálové životní pojištěníanoPojištění rizik (úraz, zdravotně sociální, zproštění od placení pojistného) a úvěru.
Skupinové rizikové pojištění s FilipemČPPrizikové životní pojištění-anoVhodné pro zaměstnavatele. Kryje úrazy zaměstnanců.
ŠtístkoČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištěbní pro děti. Spořící a riziková část.
BEZ OBAVČSOBinvestiční životní pojištěníanoPro osoby 14-70 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
FORTEČSOBinvestiční životní pojištěníflexibilníanoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.Každých 5 let vrácení 10% rizikového pojistného.
FORTÍKČSOBrizikové životní pojištění--Pojištění pro děti, ale i 2 dospělé.
Pojištění hypotékyČSOBrizikové životní pojištěníflexibilní-Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky.
Pojištění pro ženy a mužeČSOBinvestiční životní pojištěníflexibilníano
Ergo LifeErgoinvestiční životní pojištěníflexibilní-Investuje pomocí Conseq, přizpůsobí se klientovi.
Ergo RentaErgoinvestiční životní pojištěníflexibilní-Investuje do německých fondů MEAG.Sleva 50% na pojištění dětí a partnera.
Ergo SmartErgorizikové životní pojištěníflexibilní-Obsahuje právní ochranu D.A.S.Nabízí jednorázový finanční bonus po skončení smlouvy a slevu 50% na úrazové pojištění partnera a dětí.
SkládačkaErgoúrazové životní pojištění--Vhodné pro klienty, kteří chtějí zabezpečit sebe a své blízké pro případ úrazu a jeho následků.10% sleva při pojištění obou partnerů. 50% sleva pro děti do 14 let. Zdarma krytí na "zachraňovací náklady" a "rehabilitační management".
Benefit ExtraGeneraliinvestiční životní pojištění--Až pro 8 osob. Rozsáhlé krytí rizika nemocí.0-70 let. Sleva až 25% z rizikového pojistného.
Skupinové úrazové pojišťeníGeneralirizikové životní pojištění--Vhodné pro zaměstnance firem, žáky mateřských, základních škol a středních škol, členy zájmových kroužků.
Úrazové pojišťeníGeneralirizikové životní pojištění--Až pro 8 osob na jednu smlouvu. Bez ohledu na věk.
Dětské životní pojištění BroučekKBinvestiční životní pojištění0,8 %ano
ELÁNKBrizikové životní pojištění-Chrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí.Slevy až 25%.
MojeJistotaKBrizikové životní pojištění-Chrání před nemocemi, úrazem, ztrátě zaměstnání a úmrtí. 15-75 let.Sleva až 25%.
Moudré pojištěníKBrizikové životní pojištěníanoNemá investiční složku. Chrání před úrazem, smrtí, nemocemi, pracovní neschopností a hospitalizací.Sleva až 15%.
Vital InvestKBinvestiční životní pojištění 1,2 % anoPojištění pro případ dožití a smrti.Garantovaný výnos.
Vital PremiumKBkapitálové životní pojištění1,4 %anoGarantované zhodnocení.
BEST DOCTORSKooperativarizikové životní pojištěníZajistí nadstadartní péči v nejlepších zařízeních v ČR.K dispozici je i asistenční služba MediCompas.
PERSPEKTIVAKooperativainvestiční životní pojištěníflexibilníanoPojistí pro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik.
Program ŽabkaKooperativainvestiční životní pojištění-anoPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci a finančně zajišťuje.
Rizikové (úrazové) pojištěníKooperativarizikové životní pojištěníPokrývá smrt, trvalé následky úrazu, vážná onemocnění, invalidita III. stupně.
Úrazové pojištění dětíKooperativaúrazové životní pojištění-anoPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci.
Úrazové pojištění dětíKooperativarizikové životní pojištění-anoPomůže hradit poúrazovou léčbu dítěte, případně další komfortní život dítěte s poúrazovým postižením.
Životní pojištění NA PŘÁNÍKooperativainvestiční životní pojištění-anoPro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik. Možnost spořit na stáří.
Maxefekt 2.0Maximarizikové životní pojištění--Bez spořící složky, až do věku 75 let, pojištění invalidity I., II. III.,... Velké množství pojištěných událostí.
Maxjistota 2.0Maximarizikové životní pojištění--Vhodné pro starší klienty. Bez spoření. Možnost sjednání do 75. roku života.
BalanceLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro zabezpečení celé rodiny. Hlavní pojištěný může být i dítě. Pro případ smrti a dožití. Mořnost připojištění - trvalé následky, léčba, chirurgický zákrok, rekonvalescence, ...Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.
FairLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
GardeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
InvestLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Neobsahuje žádné připojištění. pro případ smrti a dožití.
Trend and LifeMetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Až pro dva pojištěné. Kdyje smrt a invaliditu.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
TrendLifeMetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Kryje smrt, invaliditu, trvalé následky, dětská onemocnění, chirurgické zákroky, hospitalizaci a ošetřovné.Sleva 10%, když krytí přesáhne celkem 2 miliony Kč. Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
VisionMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
NN Život (RZ2C)NNrizikové životní pojištění-Jedna smlouva pro celou rodinu. Kryje úrazy, nemoci, riziko invalidity apod.
SmartNNinvestiční životní pojištění-Vhodné pro jednotlivce i rodinu. Obsáhlé krytí a spořící složka. (Varianty UZ2C a UM2C)10% bonus za bezeškodní průběh.
FLEXIPojišťovna České spořitelnyinvestiční životní pojištění0,8 %anoPro celou rodinu (2 dospělí a až 5 dětí) na jednu smlouvu. Zabezpečení před úrazy a nemocemi.Bonusy za věrnost a bezškodní průběh. Maximální sleva při pojistné částce nad 1,5 milionu Kč. Pojištění rizikových rekreačních sportů na 30 dní ročně zdarma.
FLEXI životní pojištění JUNIORPojišťovna České spořitelnyinvestiční životní pojištění0 %anoPojištění pro děti. Kryje 30 diagnóz. Výběr zhodnocených peněz v 19 letech dítěte.
Pojištění k uvěrům ČSPojišťovna České spořitelnyúvěrové životní pojištěníVhodné pro ty, co splácejí úvěr. Jistota splacení úvěru při zdravotních potížích, invaliditě 3. stupně, úmrtí. Nezkoumá se zdravotní stav.Bez zdravotního zkoumání až do 2,5 milionu Kč.
Bella VitaUnicredit bankinvestiční životní pojištěníAž 8 osob na 1 smlouvě, krytí speciálních rizik (autonehoda). Pro klienty na min. 5 let do 60. roku života. Možnost placení zaměstnavatelem
MOTÝLEKUniqainvestiční životní pojištění-anoPojištění pro děti a mládež ve věku do 26 let. Chrání proti trvalým následkům a nemocemi. Má investiční složku.
Rizikové životní pojištění s dividendouUniqainvestiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění pro 2 dospělé a neomezený počet dětí.
Skupinové životní pojištění Uniqainvestiční životní pojištění-anoPro stabilizaci a motivaci zaměstnanců.Neplatí se z něj sociální a zdravotní pojištění.

Přinášíme vám srovnání všech životních pojištění v ČR v jednom seznamu. Ceny pojištění za měsíc v tabulce nejsou, protože se úzce odvíjejí od rozsahu pojištění. Můžete mít životní pojistku za 150 Kč nebo 1500 Kč měsíčně. Proto se pro konkrétní částky informujte u našeho poradce vyplněním formuláře nahoře. Seznam je seřazen podle pojišťoven abecedně.

Tip Tip: Některá životní pojištění nechrání před následky po mozkové mrtvici či infarktu. Stalo se, že klient zůstal upoután na lůžko po mozkové příhodě a pojistné plnění neproběhlo. Vždy se informujte, jaká rizika pojištění kryje.


Diskuze a zkušenosti


Lek Jo k Srovnání životních pojištění 2017:
Děkuji za seznam, konečně mám přehled. Přemýšlím o pojištění pro klidnější spaní a nechci někomu naletět. D

Linda k Srovnání životních pojištění 2017:
Dobry den, narazila jsme na Vas seznam a mela bych zajem o zivotni pojisteni, ale nevim ktere. Z Vaseho seznamu to nevypliva. Mate nekde zkusenost?

Jiří Stránský k Srovnání životních pojištění 2017:
Do úplného seznamu vám vážení chybí ještě Ergo, Era, Unicredit a Maxima ;) Ale jinak chválím ;);)

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Srovnání životních pojištění v Česku 2017 - seznam


Přemýšlíte-li o životním pojištění s možností státního příspěvku vyplňte formulář nahoře. Kontaktuje Vás naše operátorka a sjedná Vám schůzku s naším specialistou na životní pojištění. Ten Vám srovná životní pojistky v ČR pro rok 2017. Zdarma a nezávazně.