Zhodnocení

6,5 %*/rok

* u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životních pojištění


captcha


Kliknutím na tlačítko souhlasíte
s podmínkami

Česká spořitelna životní pojištění

Česká spořitelna životní pojištění

Životní pojištění od české spořitelny je možná nejlepší životní pojištění na trhu. To dokazuje i opakovaná výhra v anketě česká korunka. Pokud však Pojišťovna české spořitelny něco dělá dobře, je to životní pojištění Flexi.

Životní pojištění Flexi je jedním z nejoblíbenějších produktů v Česku. Denně si ho sjednává několik rodin a jednotlivců. Výhodou je možnost sjednání pojištění celé rodiny na jednu smlouvu (max. dva dospělí a pět dětí). Další výhodou je flexibilita při výběru rizik, před kterými chce být pojištěnec chráněn. Životní pojištění Flexi Klient může být pojištěn na úmrtí, trvalé následky po úrazu, pojištění denního odškodnění po dobu léčení úrazu, pojištění invalidity a dalších 10 položek. Pokud si chcete Životní pojištění Flexi sjednat, vyplňte formulář nahoře. Jedná se o kapitálové životní pojištění s garantovaným zhodnocení. Oblíbenější je však investiční životní pojištění. Samozřejmostí je i bonus za věrnost.


Aktuální nabídka Pojišťovna České spořitelny 2017:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
FLEXIPojišťovna České spořitelnyinvestiční životní pojištění0,8 %anoPro celou rodinu (2 dospělí a až 5 dětí) na jednu smlouvu. Zabezpečení před úrazy a nemocemi.Bonusy za věrnost a bezškodní průběh. Maximální sleva při pojistné částce nad 1,5 milionu Kč. Pojištění rizikových rekreačních sportů na 30 dní ročně zdarma.
FLEXI životní pojištění JUNIORPojišťovna České spořitelnyinvestiční životní pojištění0 %anoPojištění pro děti. Kryje 30 diagnóz. Výběr zhodnocených peněz v 19 letech dítěte.
Pojištění k uvěrům ČSPojišťovna České spořitelnyúvěrové životní pojištěníVhodné pro ty, co splácejí úvěr. Jistota splacení úvěru při zdravotních potížích, invaliditě 3. stupně, úmrtí. Nezkoumá se zdravotní stav.Bez zdravotního zkoumání až do 2,5 milionu Kč.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
FLEXI rizikové životní pojištěníPojišťovna České spořitelnyrizikové životní pojištění0 %ne
Pojištění pohřbuPojišťovna České spořitelnypojištění pohřbu0 %anoPro ty, co chtějí pozůstalým ulehčit pohřeb. Výplata mimo dědické řízení, peníze jsou k dispozici nezávisle na jeho průběhu
Pojištění k úvěrůmPojišťovna České spořitelnyúvěrové životní pojištěníVhodné pro ty, co splácejí půjčku. Jistota splacení úvěru v případě úmrtí, dlouhodobé pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání či invalidity 3. stupně.Bez zdravotního zkoumání.
Komplexní pojištění pro klienty ČSPojišťovna České spořitelnyrizikové životní pojištěníPojištění pro případ smrti z jakýchkoliv příčin, smrti následkem úrazu, trvalých následků úrazu,denního odškodného za dobu léčení úrazu, hospitalizace v důsledku úrazu.Cena až o 60% nižší.
Životní pojištění pro zaměstnance firem Pojišťovna České spořitelnyinvestiční životní pojištěníflexibilníanoVhodné pro zaměstnance. Zaměstnavatel si může odečíst pojistku z daní.


Kromě Flexi od pojišťovny české spořitelny můžete v této pojišťovně sjednat Flexibilní životní pojištění Junior určené dětem a obsahující investiční složku se zhodnocením. Samozřejmostí je ochrana Vašeho juniora před nástrahami života a pohodlnější start do života dospělých.

Životní pojištění Kapitál a Hypotéka jsou dalšími produkty Pojišťovny české spořitelny. Jak už názvy napovídají, jedná se o kapitálové životní pojištění a pojištění hypotečního úvěru. V případě pojištění Flexi a Kapitál můžete počítat s daňovou úlevou. Pro sjednání produktu životní pojištění Pojišťovny české spořitelny se nechte kontaktovat.

Česká spořitelna kromě stavebního spoření či pojištění nabízí i atraktivní hypoteční úvěry. Hypotéka České spořitelny je neméně zajímavým produktem této instituce s dlouholetým renomé.

Iva.Sabelova k Česká spořitelna životní pojištění:

Prosím o informaci, který kontrolní orgán má na starosti reklamace z pojistných smluv?

Václav Papoušek k Česká spořitelna životní pojištění:

Iva: Nejdříve bych se obrátil na samotného fin. poradce, pokud by nereagoval, tak na firmu, pro kterou pracuje, následně můžete USF, AFIZ, združení obrany spotřebitelů a v úplně poslední řadě dokonce na odbor ochrany spotřebitele České národní banky. Doufám, že to vyřešíte a příště budete vybírat svého poradce pečlivěji.

Romana Podhrázská k Česká spořitelna životní pojištění:

Dobrý den, jakým způsobem na existující smlouvu životního pojištění získám příspěvek zaměstnavatele, jestliže bude hradit část mnou sjednaného a již pravidelně placeného pojistného? Co všechno pro to musím administrativně spolu se zaměstnavatelem udělat?


Toto je formulář pro komentář, abychom Vás kontaktovali, musíte vyplnit FORMULÁŘ NAHOŘE.

(e-mail nebude zveřejněn)
captcha
Srovnáme pro Vás životní pojištění

Životní pojištění Pojišťovny České spořitelny


Pojišťovna České spořitelny je dlouhodobým hráčem na poli pojištění a proto nabízí mimo jiných produktů i rozmanitou řadu životních pojistek. Nabízí jak rizikové životní pojištění, tak kapitálové životní pojištění či investiční životní pojištění.

Životní pojištění od pojišťovny České spořitelny si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.

kniha o úvěru   » Unikátní kniha o hypotékách

Životní pojišťovny:

Komerční banka životní pojištění
Česká pojišťovna životní pojištění
AXA životní pojištění
ČSOB životní pojištění
Metlife životní pojištění
Aegon životní pojištění
ING životní pojištění
NN životní pojištění
Kapitálové životní pojištění Česká pojišťovna
ČPP životní pojištění
Kooperativa životní pojištění
Česká spořitelna životní pojištění
Generali životní pojištění
Era životní pojištění

Unicredit bank životní pojištění
Flexi životní pojištění
Amcico životní pojištění
Allianz životní pojištění
Uniqa životní pojištění
Ergo životní pojištění
Maxima životní pojištění
Rizikové životní pojištění
Investiční životní pojištění
Kapitálové životní pojištění
Důchodové životní pojištění
Životní pojištění placené zaměstnavatelem
Pojištění podnikatelů

Příspěvek státu životní pojištění
Životní pojištění online
Úrazové životní pojištění
Nemocenské pojištění
Pojištění léčebných výloh
Nejlevnější životní pojištění
Nejvýhodnější životní pojištění
Komerční pojištění
Pojištění zaměstnanců
Pojištění dětí se spořením
Hypoteční kalkulačka
Životní pojištění a daně
Terorismus a životní pojištění

Pojištění na blbost
Rodinné pojištění
Neživotní pojištění
Pojistná smlouva
Zákon o pojištění
Druhy pojištění
Životní pojišťovny v ČR
Recenze životní pojištění Recenze životních pojištění
Životní pojištění Wikipedia Životní pojištění Wiki
Kalkulačka Kalkulačka životní pojištění
Seznam životních pojišťoven Seznam životních pojištění
Kontakt Kontakt