Zhodnocení

6,5 %*/rok

* u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životních pojištění


captcha


Kliknutím na tlačítko souhlasíte
s podmínkami

Allianz životní pojištění

Allianz životní pojištění

Pojišťovna Allianz je na českém trhu již dlouhou dobu, během svého působení si vytvořila silnou pozici a proto svým klientům dokáže nabídnout ty nejlevnější pojistné produkty. Životní pojištění Allianz, to je běžné rizikové životní pojištění, kapitálové pojištění s garantovaným zhodnocením či investiční životní pojištění, které Vaše peníze zhodnocuje dynamicky.

Investiční životní pojištění Allianz nabízí skrze investiční fondy garance, dluhopisový fond, smíšený fond, akciový fond. Dále fondy zaměřené na komodity a energie. Ať už se rozhodnete investovat kamkoliv, vždy je dobré mít na paměti, že zhodnocení není garantované a může se stát, že výše Vašeho vkladu i mírně poklesne. Investiční pojištění však nabízí i v dnešní době velmi atraktivní zhodnocení.


Aktuální nabídka Allianz 2017:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Rytmus RiskAllianzrizikové životní pojištění--Pro případ umrtí, invalidity či úrazu.V případě závažného úrazu 5-8x vyšší plnění.
Pastelka – dětské pojištěníAllianzinvestiční životní pojištěníflexibilníanoUrčeno pro děti. Pojištění až pro 4 děti najednou
PRO ženy Allianzrizikové životní pojištění-neVýhradně pro ženy a jejich potřeby. Odměňuje zdravý životní styl, zabezpečuje celou rodinu. Onemocnění, operace, úmrtí a ochrana dítěte.Sleva až 15% na všechna pojištění.
F1 SafetyAllianzinvestiční životní pojištění-nePro případ úmrtí. Pojištění finančně zabezpečí Vaše nejbližší - děti, manžel, partner. Splatí za Vás hypotéku a další půjčky a závazky.Při pojistné částce nad 1.000.000 Kč sleva 15%. Výhodnější cena za zdravý životní styl.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
RytmusAllianzinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pokrývá úmrtí, úrazy, invaliditu a nabízí investiční složku.Vrátí 60 Kč při investování, věrnostní bonus a koncový bonus.


Pokud chcete investiční složku pojmout konzervativně, nabízí se kapitálové životní pojištění Allianz. Allianz zde garantuje zhodnocení technickou úrokovou mírou a nikdy se nemůže stát, že by celková výše Vašeho vklady klesla. Kapitálové životní pojištění zaručuje 100% garanci všech vložených peněz.

Speciálním produktem, který pojišťovna Allianz nabízí je pojištění, jenž pojistí Vás i Vašeho partnera na jednu smlouvu s velmi flexibilními podmínkami. Životní pojištění je možné měnit podle aktuální životní situace. Všechny typy investičního a kapitálového životního pojištění Allianz jsou daňově zvýhodněny. Pokud sháníte životní pojištění pro své děti, Allianz má opět řešení. Mimo životního pojištění Allianz nabízí i penzijní připojištění či cestovní pojištění. Allianz nabízí i online uzavření pojistné smlouvy.

Martina a Zdeněk Bělobrád k Allianz životní pojištění:

Dobrý den, rádi bychom založili životní pojištění pro manžela pro případ úmrtí či závažné invalidizující choroby, jsme rodina se třemi dětmi. Pro ostatní členy rodiny o žádné pojištění zájem nemáme. Mohli bychom platit 1000 Kč měsíčně. Zajímalo by mě, jaké jsou alternativy, kolik peněz bychom mohli dostat, zda a jak jsou výhodné spořící pojištění a pojištění s úlavou na dani. Děkuji manželé Bělobrádkovi, Hradec Králové

Gerri k Allianz životní pojištění:

With all these silly webtises, such a great page keeps my internet hope alive. http://wiqwkkxbo.com [url=http://wfyzayiwe.com]wfyzayiwe[/url] [link=http://rvhlxxoa.com]rvhlxxoa[/link]


Toto je formulář pro komentář, abychom Vás kontaktovali, musíte vyplnit FORMULÁŘ NAHOŘE.

(e-mail nebude zveřejněn)
captcha
Srovnáme pro Vás životní pojištění

Životní pojištění Allianz


Pojišťovna Allianz je významným poskytovatelem pojištění v ČR. Nabízí velmi rozsáhlou paletu produktů životního pojištění - kapitálové životní pojištění i investiční životní pojištění. Allianz pojišťovna nabízí i penzijní připojištění.

Životní pojištění od pojišťovny Allianz si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.

kniha o úvěru   » Unikátní kniha o hypotékách

Životní pojišťovny:

Komerční banka životní pojištění
Česká pojišťovna životní pojištění
AXA životní pojištění
ČSOB životní pojištění
Metlife životní pojištění
Aegon životní pojištění
ING životní pojištění
NN životní pojištění
Kapitálové životní pojištění Česká pojišťovna
ČPP životní pojištění
Kooperativa životní pojištění
Česká spořitelna životní pojištění
Generali životní pojištění
Era životní pojištění

Unicredit bank životní pojištění
Flexi životní pojištění
Amcico životní pojištění
Allianz životní pojištění
Uniqa životní pojištění
Ergo životní pojištění
Maxima životní pojištění
Rizikové životní pojištění
Investiční životní pojištění
Kapitálové životní pojištění
Důchodové životní pojištění
Životní pojištění placené zaměstnavatelem
Pojištění podnikatelů

Příspěvek státu životní pojištění
Životní pojištění online
Úrazové životní pojištění
Nemocenské pojištění
Pojištění léčebných výloh
Nejlevnější životní pojištění
Nejvýhodnější životní pojištění
Komerční pojištění
Pojištění zaměstnanců
Pojištění dětí se spořením
Hypoteční kalkulačka
Životní pojištění a daně
Terorismus a životní pojištění

Pojištění na blbost
Rodinné pojištění
Neživotní pojištění
Pojistná smlouva
Zákon o pojištění
Druhy pojištění
Životní pojišťovny v ČR
Recenze životní pojištění Recenze životních pojištění
Životní pojištění Wikipedia Životní pojištění Wiki
Kalkulačka Kalkulačka životní pojištění
Seznam životních pojišťoven Seznam životních pojištění
Kontakt Kontakt